Αποστολέας Θέμα: Under Pleasure Live@Lazy Club Παρακευη 8 Μαιου  (Αναγνώστηκε 10490 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Alex Flouros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 783
  • Φύλο: Άντρας
  • Seduce The Heaven
    • Προφίλ
    • Seduce The Heaven Official Webpage
Μετα απο αρκετα μεγαλο διαστημα απουσιας την Παρασκευη 8 Μαϊου οι Under Pleasure εμφανίζονται ζωντανά στο club LAZY ( Λεωφ.Πεντέλης 1 Βριλήσσια, απέναντι από το κλειστό γυμναστήριο Χαλανδρίου, έξοδος 12 Αττικής οδού, τηλ. 2106895535 ).
Opening band οι Motorcycle Grannies..
Σας περιμενουμε για μια ομορφη βραδια γεματη rock μουσικη και καλη παρεα.. ;)
Ωρα εναρξης 23:00

Αποσυνδεδεμένος Yngwie who?

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 162
  • Φύλο: Άντρας
  • Born 2 lose, Live 2 win...
    • Προφίλ
Απ: Under Pleasure Live@Lazy Club Παρακευη 8 Μαιου
« Απάντηση #1 στις: 05/05/09, 21:07 »
Επιτέλους!!!!! I'm definitely there!!! ;)
Time,time,time again ,I'm just looking for a friend
but noone seems to be around just this monkey that I found
Still he is my only friend...and tonight he grins again!

Αποσυνδεδεμένος Angel~Archo

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Aκροάτρια με απαιτήσεις...
    • Προφίλ
Απ: Under Pleasure Live@Lazy Club Παρακευη 8 Μαιου
« Απάντηση #2 στις: 05/05/09, 22:15 »
Θα μαι κι εγώ εκεί!!!!!!! ;D
I will always be with you
I'm the anchor of your sorrow
There's no end to what I'll do
'Cause I love you,I love you to death!

Αποσυνδεδεμένος MechMech

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 591
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Under Pleasure Live@Lazy Club Παρακευη 8 Μαιου
« Απάντηση #3 στις: 05/05/09, 23:29 »
Θα προσπαθησω να ρθω ρε Αλεξ.

Ατιμη συγκοινωνια (δηλαδη ελλειψη αυτης >:().....

Αποσυνδεδεμένος ecnelisfodnuos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 40
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Under Pleasure Live@Lazy Club Παρακευη 8 Μαιου
« Απάντηση #4 στις: 07/05/09, 09:37 »
 >:D >:D :key ...
virtoOYZO

Αποσυνδεδεμένος Alex Flouros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 783
  • Φύλο: Άντρας
  • Seduce The Heaven
    • Προφίλ
    • Seduce The Heaven Official Webpage
Απ: Under Pleasure Live@Lazy Club Παρακευη 8 Μαιου
« Απάντηση #5 στις: 08/05/09, 16:18 »
 >:D

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Under Pleasure Live@Lazy Club Παρακευη 8 Μαιου
« Απάντηση #6 στις: 08/05/09, 18:16 »
Α, ρε Αλεξ, γ**ώ το κέρατο... Εχω 12ωρη βάρδια, όπως και χθές...Θα τελειώσω 11μιση, άνευ κουράγιου...
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος Yngwie who?

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 162
  • Φύλο: Άντρας
  • Born 2 lose, Live 2 win...
    • Προφίλ
Απ: Under Pleasure Live@Lazy Club Παρακευη 8 Μαιου
« Απάντηση #7 στις: 09/05/09, 12:13 »
Μάγκες όποιος δεν ήρθε έχασε!... Δεν περιγράφεται η φάση...μόνο που ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΙ ΑΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!......
Time,time,time again ,I'm just looking for a friend
but noone seems to be around just this monkey that I found
Still he is my only friend...and tonight he grins again!

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Under Pleasure Live@Lazy Club Παρακευη 8 Μαιου
« Απάντηση #8 στις: 09/05/09, 13:23 »
Εχουμε κάνει πολλές συζητήσεις εδώ μέσα για στήριξη των μελών του κιθάρα σε μπάντες που αποτελούνται από μέλη του.
Δυστυχώς όμως βλέπω ότι δεν γίνεται οπότε τσάμπα και οι συζητήσεις.

Τέτοια μπάντα σαν αυτήν παίδες και παιδούλες θα είναι πολύ δύσκολο να δείτε στην Ελλάδα. Οταν ένα ένα τα μέλη είναι πολύ καλοί μουσικοί και που όλοι γουστάρουν τρελά, τότε το αποτέλεσμα μπορεί να είναι μόνο υπερβολικά καλό.

Πράγματι χάσατε όσοι δεν ήρθατε, θα δείτε τα βίντεο που θα ανεβάσουν τα παιδιά και θα καταλάβετε.

Αποσυνδεδεμένος MechMech

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 591
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Under Pleasure Live@Lazy Club Παρακευη 8 Μαιου
« Απάντηση #9 στις: 09/05/09, 15:32 »
Καλα θα ηταν να κανουμε και καμια συζητηση για το πως αυτες οι μπαντες θα μεταφερθουν και καπου οπου ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ παιδες και παιδουλες θα μπορουνε να πανε να τους δουν, διοτι δεν ξερω για τους σαρανταρηδες και πενηνταρηδες εδω μεσα, αλλα οι παιδες και οι παιδουλες δυσκολευονται να πανε στην αλλη ακρη του λεκανοπεδιου, εκει που δεν υπαρχει συγκοινωνια ουτε για δειγμα, χωρις αμαξι η μηχανη.

Και σορρυ κιολας για την πικρια της απαντησης, αλλα εχω πει και ξαναπει οτι η τοποθεσια του Λειζι αδικει πολυ την μπαντα αυτη και αλλες, οπως αδικει και παρα πολυ κοσμο που πεθαινει να τους δει.

Αποσυνδεδεμένος Alex Flouros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 783
  • Φύλο: Άντρας
  • Seduce The Heaven
    • Προφίλ
    • Seduce The Heaven Official Webpage
Απ: Under Pleasure Live@Lazy Club Παρακευη 8 Μαιου
« Απάντηση #10 στις: 09/05/09, 17:26 »
Να ευχαριστησω ολα τα παιδια που μας εκαναν παρεα χθες το βραδυ και απο μερια μας περασαμε παρα πολυ ομορφα..Ελπιζουμε πως και εσεις το ιδιο..
Ευχαριστουμε πολυ και για τα καλα σας λογια σχετικα με τη μπαντα..Ειχαμε να βγουμε live περιπου 9-10 μηνες και οπως καταλαβατε ειχαμε.."ορεξεις".. ;D
Θα τα ξαναπουμε συντομα πλεον στο επομενο live..  ;)

Φιλε Δημητρη δυστυχως δεν μπορουμε να ανοιξουμε ενα μαγαζι διπλα στο σπιτι του καθε φιλου που θελει να μας δει και να παιζουμε εκει..Καλα θα ηταν..Αλλα απλα δεν γινεται..
Επειδη προς το παρον δεν πολυασχολεισαι με μπαντες,με τον καιρο θα μαθεις πως δεν ειναι και πολλα τα μαγαζια στην Αθηνα στα οποια αξιζει να παιξει κανεις..Οποτε πολυ απλα καταληγουμε στο οτι αν δεν μπορουμε να κανουμε κατι καλυτερο,κανουμε το καλυτερο δυνατο..Λιγη προσπαθεια απο μερια μας,λιγη δικη σας αν εχετε την διαθεση και ολα γινονται...  ;)

Αποσυνδεδεμένος MechMech

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 591
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Under Pleasure Live@Lazy Club Παρακευη 8 Μαιου
« Απάντηση #11 στις: 09/05/09, 21:08 »
Δεν υπηρχε λογος να μου απαντησεις σαρκαστικα, Αλεξ. Το τι ειναι δυνατον το ξερω, οπως επισης και το τι παιζει με τα μαγαζια που διαθετουν χωρο σε μπαντες, διοτι, κι αν δεν παιζω εγω ακομα σε καμια, εχω αρκετους φιλους που το παλευουν.

Δεν αμφιβαλλω οτι το Λειζι ειναι το καλυτερο δυνατον για σας. Ουτε πιεζω για κατι καλυτερο, διοτι ξερω οτι αν μπορουσες κατι καλυτερο, θα το εκανες.

Απλα μου γυρισε λιγο το ματι με το ποστ του Παρλατς (τιποτα προσωπικο, ελπιζω να το καταλαβαινει), διοτι ηταν σαν να κριτικαρε καπως τις προτεραιοτητες και τα γουστα του κοσμακη με σχολια σαν " Τετοιες μπαντες δεν θα τις βρειτε πουθενα, θα δειτε τι χασατε κλπ", και σαν να μας λεει οτι δεν στηριζουμε και τους φιλους απο το φορουμ, τη στιγμη που το μαγαζι ειναι αντικειμενικα στου διαολου τη μανα.

Σας διαβεβαιω οτι υπηρχαν πολλοι που ηθελαν να ερθουν χτες, αλλα δεν μπορουσαν (εγω μετραω 4 ατομα).
Καθε φορα που παιζουν οι Under καθομαι και ξυνομαι να βρω τροπο να ρθω, και συνηθως το χανω μετα μεγαλης μου λυπης. Μετα απο αυτο, πιστευω να καταλαβαινεις την αντιδραση μου στο παραπανω ποστ.


Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Under Pleasure Live@Lazy Club Παρακευη 8 Μαιου
« Απάντηση #12 στις: 09/05/09, 22:02 »
Μακάρι να ήταν θέμα μόνο διάθεσης Αλεξ... Στα έχω πεί και γώ απο κοντά..

Μέτρα 5...
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος Angel~Archo

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Aκροάτρια με απαιτήσεις...
    • Προφίλ
Απ: Under Pleasure Live@Lazy Club Παρακευη 8 Μαιου
« Απάντηση #13 στις: 09/05/09, 22:52 »
Εγω δεν ξέρω τι λέτε ,τα παιδιά εσκισαν πανω στο stage.Ειχαν πολυ όρεξη και ζωντάνια και το αποτέλεσμα ηταν υπερσούπερ!Αντε και στο επόμενο...

@Αλεξ: παντα τετοιο Mistreated αγορι μου! :P
I will always be with you
I'm the anchor of your sorrow
There's no end to what I'll do
'Cause I love you,I love you to death!

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Under Pleasure Live@Lazy Club Παρακευη 8 Μαιου
« Απάντηση #14 στις: 10/05/09, 00:17 »
MechMech δε ξέρω αν και ποιο ζόρι ακριβώς τραβάς. Δεν έγραψα προσωπικά για σένα κάτι. Εγραψα γενικά μια παρατήρηση που την παρατηρώ χρόνια. Οταν παίξαν πολλές μπάντες από δω στο After Dark που είναι κέντρο Αθήνας ή στο Ονομα του Ρόδου που είναι Καλλιθέα και κοντά σε στάση Ηλεκτρικού, τα ίδια έγιναν. Το Lazy το ξέρουμε όλοι καλά ότι είναι μακριά, αλλά είναι δυστυχώς ή ευτυχώς ένα από τα καλύτερα μαγαζιά για λάιβ στην Αθήνα. Επίσης δεν μείναν και πολλά μαγαζιά στα οποία να παίξουν οι μπάντες άνετα χωρίς να πατάμε ο ένας τον άλλον ή να υποφέρουμε από άποψη ήχου.

Τώρα αν εσύ βλέπεις τα πάντα σε μορφή προσωπικής επίθεσης είναι καθαρά δικό σου πρόβλημα και σίγουρα όχι δικό μου.
Οταν θες να γράψεις κάτι μη προσωπικό, δεν αρκεί απλά να πεις ότι δεν είναι προσωπικό, πρέπει και το γραπτό σου να είναι ανάλογο.

Εμένα με παρουσία 8 χρόνια εδώ μέσα, μου γύρισε το μάτι άπειρες φορές αλλά δεν επιτέθηκα. Λίγο κράτει λοιπόν και να σκεφτόμαστε πριν γράψουμε.

Αποσυνδεδεμένος ecnelisfodnuos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 40
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Under Pleasure Live@Lazy Club Παρακευη 8 Μαιου
« Απάντηση #15 στις: 10/05/09, 00:22 »
 :drum :bass :guitar :key :sing :sing :sing :metal :metal :metal
 :beer :beer :clap :clap :clap

...  :cloud :cloud :roll :roll



« Τελευταία τροποποίηση: 10/05/09, 08:50 από ecnelisfodnuos »
virtoOYZO

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Under Pleasure Live@Lazy Club Παρακευη 8 Μαιου
« Απάντηση #16 στις: 10/05/09, 04:10 »
MechMech δε ξέρω αν και ποιο ζόρι ακριβώς τραβάς. Δεν έγραψα προσωπικά για σένα κάτι. Εγραψα γενικά μια παρατήρηση που την παρατηρώ χρόνια. Οταν παίξαν πολλές μπάντες από δω στο After Dark που είναι κέντρο Αθήνας ή στο Ονομα του Ρόδου που είναι Καλλιθέα και κοντά σε στάση Ηλεκτρικού, τα ίδια έγιναν. Το Lazy το ξέρουμε όλοι καλά ότι είναι μακριά, αλλά είναι δυστυχώς ή ευτυχώς ένα από τα καλύτερα μαγαζιά για λάιβ στην Αθήνα. Επίσης δεν μείναν και πολλά μαγαζιά στα οποία να παίξουν οι μπάντες άνετα χωρίς να πατάμε ο ένας τον άλλον ή να υποφέρουμε από άποψη ήχου.

Τώρα αν εσύ βλέπεις τα πάντα σε μορφή προσωπικής επίθεσης είναι καθαρά δικό σου πρόβλημα και σίγουρα όχι δικό μου.
Οταν θες να γράψεις κάτι μη προσωπικό, δεν αρκεί απλά να πεις ότι δεν είναι προσωπικό, πρέπει και το γραπτό σου να είναι ανάλογο.

Εμένα με παρουσία 8 χρόνια εδώ μέσα, μου γύρισε το μάτι άπειρες φορές αλλά δεν επιτέθηκα. Λίγο κράτει λοιπόν και να σκεφτόμαστε πριν γράψουμε.

Ρε συ Πάρη...

(τιποτα προσωπικο, ελπιζω να το καταλαβαινει)
...ηρέμησε λίγο...

Ρε συ Γιάννη, μην ανακατεύεσαι!!!

Αποσυνδεδεμένος MechMech

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 591
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Under Pleasure Live@Lazy Club Παρακευη 8 Μαιου
« Απάντηση #17 στις: 10/05/09, 12:09 »
Με καλυψε ο Ιζνογκουντ με την παραθεση του. Δεν ειμαι εγω που βλεπω στα παντα προσωπικη επιθεση...
Αλλη δουλεια δεν ειχα σαββατιατικα...

Για να τελειωνουμε με το θεμα, με ενδιαφερει να καταλαβετε κι εσυ (λιγοτερο) κι ο Αλεξ (περισσοτερο), οτι πολλοι ημασταν που καιγομασταν να ρθουμε, αλλα η τοποθεσια ειναι δυσκολη. Αντιληφθειτε αν θελετε την καλη μας διαθεση σαν στηριξη στη μπαντα, που δεν την χρειαζεται αλλωστε.

Now giev videoz !

Αποσυνδεδεμένος bassman(4 String Suicide!)

  • O Πολεμιστής του Φωτός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1255
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπασο ΔΕΝ ειναι μονο συνοδευτικο οργανο...
    • Προφίλ
    • Ο Πολεμιστης του Φωτος
Απ: Under Pleasure Live@Lazy Club Παρακευη 8 Μαιου
« Απάντηση #18 στις: 11/05/09, 13:47 »
Κατσε γιατι διαβασα το θεμα και νομιζω οτι πρεπει να πω και γω την αποψη μου.Με την λογικη του οτι δεν μας στηριζει κανεις μπορω να πω και εγω το εξης.Οτι ειχα μια μπαντα τους Crossfire(2004) και παιζαμε classic rock.Ανακοινωσα 6-7 live μας σε μαγαζια οπως:Jester's,Mike's irish bar κ Revenge of Rock.Ουδεις ειχε ερθει τοτε απο το κιθαρα.Επισης πραγματοποιηθηκαν αλλα 2 live(2006) με τους "Not Guilty"(ρεπερτοριο ξενο ροκ-alternative-pop-etc) οπου επαιζα και παλι κανεις δεν ειχε ερθει.

Σε αλλα live δε..που συνδεονται με το κιθαρα αμεσα..ειτε ως φεστιβαλ..ειτε ως live που καναν μαζι 2-3 μπαντες ειχε καποια προσελευση απο τα μελη.Δλδ τι εννοω γενικα.Οκ..ο καθενας μας μπορει να απογοητευεται και με το δικιο του που δεν εχει την στηριξη που θα θελε.Ομως εγω αν δεν γνωριζα τα παιδια εδω και εβλεπα τετοια σχολια το σιγουρο ειναι οτι δεν θα παταγα σε λαιβ τους...γιατι αυτη η "γκρινια" καθε αλλο παρα θετικο αποτελεσμα εχει.

Παρη..δυστυχως ο Ξανθοπουλος ηταν ενας. :P
It's all about the Groove!

Αποσυνδεδεμένος Stergios Kourou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1526
  • Φύλο: Άντρας
  • Άλλο κουτουρού, άλλο του Κουρού
    • Προφίλ
    • Wardrum Official Website
Απ: Under Pleasure Live@Lazy Club Παρακευη 8 Μαιου
« Απάντηση #19 στις: 11/05/09, 16:14 »

Αν υπάρχει κανένα βιντεο, θα ήθελα να το δω...

Αποσυνδεδεμένος P.D.L.

  • unbelievable infaticide
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • The root of all evil....!!!
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/pdlrockallover
Απ: Under Pleasure Live@Lazy Club Παρακευη 8 Μαιου
« Απάντηση #20 στις: 11/05/09, 16:57 »
Στα σχετικά με το live....άπαιχτα τα παιδιά...και το Mistreated, και το Mr Crowley, και το Peruvian Skies και το You don't remember, I'll never forget...και ας υποστηρίζει ο τραγουδιστής ότι ζορίζεται...προσπαθώ να φανταστών αν δεν ζοριζόταν πως θα το έλεγε, αλλά φοβάμαι...


Στα σχετικά με την υποστηριξή των συγκροτημάτων που εμπεριέχουν μέλη του kithara.gr, θα συμφωνήσω με Μαρμελάκι ότι εύκολα οργανώνεται το θέμα και με μικρό κόστος. Η δικαιολογία τύπου "δεν έχει συγκοινωνία, είναι μακριά κλπ κλπ..." δεν στέκει. Εγώ δεν την χρησιμοποίησα ποτέ όταν δεν είχα δίπλωμα οδήγησης. Να έλεγαν ότι είναι κομμάτια από δουλειά (όπως ο Isnogood) είναι απόλυτα δεκτό. Οι αντοχές του καθενός είναι καθαρα υποκειμενικό θέμα, και δεν έχει κανένας μας το δικαίωμα να το κρίνει. Αλλά η απόσταση είναι υπεκφυγή και όχι αιτιολογία.

Πέραν όμως αυτών, Πάρη, δεν μπορείς (ευτυχώς ή δυστυχώς) να πείσεις κανέναν να κάνει κάτι αν δεν το θέλει...και όταν κάποιος δεν θέλει να κάνει κάτι μπορεί εύκολα να βρει πολλούς λόγους να το δικαιολογήσει...Φίλε MechMech, δλδ μέχρι που πας εσύ για να δεις live ένα συγκρότημα που παίζει κάποιος που τον ξέρεις; Και που μένεις; Γιατί αν μένεις Καματερό, λογικό να σου πέφτει μακριά το Lazy....αλλά από το Καματερό σου πέφτουν μακριά τα περισσότερα μαγαζιά της Αθήνας. Αν μένεις (π.χ.) Αμπελόκηπους, και σου πέφτει μακριά το Lazy....κάτι δεν πάει καλά...Για την ιστορία εγώ μένω Πειραιά....
www.myspace.com/asxoliastoi
www.activeradio.gr κάθε Σάββατο 15:00 - 18:00!!! More News From Nowhere
http://morenowherereviews.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Under Pleasure Live@Lazy Club Παρακευη 8 Μαιου
« Απάντηση #21 στις: 11/05/09, 17:21 »
For the record: Τη παρασκευή τελείωσα στις 12μιση τελικά το βράδυ. Οπότε, δε προλαβαινα καν. Αλλα ήταν η εξαίρεση (ελπίζω)

Το θέμα κατ'εμε δεν είναι απλά οργάνωση. Γιατι προσωπικά, δεν θέλω να πάω στην άκρη της Αθήνας με άλλα 3 άτομα, που μπορεί να θέλει ο καθένας να φύγει ότι ώρα γουστάρει, σε μια περιοχή που έχω παντελή άγνοια δημόσιας συγκοινωνίας, η οποία παρεπιπτώντως, την ώρα που τελειώνει το live δεν υπάρχει. Και με μια επιφύλαξη δε ξέρω κάν τι παίζει απο ταξί τετοια ώρα απο κείνη τη μεριά. Και δεν είναι θέμα απόστασης. Και το Χαιδάρι είναι μακρυά απο τη Γλυφάδα, αλλα είναι περιοχές με κίνηση. Το Lazy εκεί που βρίσκεται, μου έχει δώσει την εντύπωση, οτι εκείνες τις ώρες είναι νεκρή περιοχή.

Σίγουρα "όλο και κάποιος θα βρεθεί που θα έχει αμάξι", αλλα συγνώμη, δεν είναι κάτι στο οποίο βασίζομαι.
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος Kelly Z

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 180
  • Φύλο: Γυναίκα
  • salonica
    • Προφίλ
Απ: Under Pleasure Live@Lazy Club Παρακευη 8 Μαιου
« Απάντηση #22 στις: 11/05/09, 17:52 »
Το live ηταν απαιχτο! τα παιδια εσκισαν.... ολοι! Απιστευτο κλιμα!
Δε με πτοησε η τοποθεσια του μαγαζιου! Η καλη παρέα μετράει.....

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
Απ: Under Pleasure Live@Lazy Club Παρακευη 8 Μαιου
« Απάντηση #23 στις: 11/05/09, 23:07 »
Οριστε, το κοριτσι ηρθε απο Θεσσαλονικη να δει το live και οι αλλοι παραπονειστε οτι μενετε μακρια  ;D :P
Ναι δεν νομιζω.... :-\
Στην Κορινθο μενει το κοριτσι αν δεν κανω λαθος...

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Under Pleasure Live@Lazy Club Παρακευη 8 Μαιου
« Απάντηση #24 στις: 12/05/09, 00:06 »
Επειδή το θέμα πάει να ξεφύγει από το σκοπό που υπάρχει να ξεκαθαρίσω κάτι:

Ο λόγος που έγραψα ότι έγραψα ήταν γιατί έχει ξαναγίνει το ίδιο και συζητήθηκε

Εδώ παλιότερα  και

πιο πρόσφατα εδώ


Δεν έγραψα εναντίον κανενός ούτε σε προσωπικό επίπεδο. Ηταν και είναι κάτι που προσωπικά με ενοχλεί και εννοείται ότι κανείς δεν είναι υπόχρεος να παρίσταται. Τώρα μυγιασμένοι και μη μπορούν να λένε ό,τι θέλουν και αυτό δικαίωμά τους είναι.

Μάρκο, το Lazy είναι στην έξοδο 12 της Αττικής Οδού. Αν κάποιος μένει Καματερό είναι πάρα πολύ εύκολο να πάει όπως και από πολλά άλλα μέρη να καταλήξει εκεί. Εσύ από Πειραιά πρέπει να είσαι τουλάχιστον χαζός που ήρθες ;D

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
15 Απαντήσεις
6530 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/05/08, 21:16
από ogyon21
6 Απαντήσεις
3686 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/07/09, 18:26
από Alex Flouros
5 Απαντήσεις
3363 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/10/09, 02:43
από Wallace
15 Απαντήσεις
6305 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/12/09, 22:34
από Wallace
1 Απαντήσεις
2732 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/02/10, 17:39
από Wallace
15 Απαντήσεις
4803 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/09/10, 23:17
από ΡιχάρδοςΜαυροπερισσότερος
11 Απαντήσεις
4009 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/11/10, 11:40
από vagtanplan
2 Απαντήσεις
1928 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/12/10, 21:06
από Eagle Of Kamelot
0 Απαντήσεις
2278 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/05/11, 21:25
από Eagle Of Kamelot
0 Απαντήσεις
1614 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/04/12, 20:32
από Adno