Αποστολέας Θέμα: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!  (Αναγνώστηκε 14731 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος jacksonas

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 578
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #25 στις: 08/05/06, 23:34 »
Σε καμια, μα καμια περιπτωση , δεν θελω να φανώ κακός , αλλά πως θα βρισκατε το μέτρο:
"Αν η τελευταια συνδεση του χρηστη ξεπερναει τον 1 χρονο, να διαγράφεται από μέλος"

 ::) ::) ::)

Πηγαινετε στην Λίστα μελών  και κοιταξτε σε συνδυασμο τα στοιχεια(πατώντας πανω στις λεξεις)
"Ημερομηνια Εγγραφης", "Επιπεδο", "μηνυματα"
(Τα μηνυματα τα αφηνω και λιγο στην απέξω, γιατι ειδαμε και περιπτωσεις
μελων που εχουν λιγα μηνυματα,αλλα παρακολουθουν τις συζητησεις)

Αρκετοι ειναι αυτοι που εχουν να "πατησουν" πανω απο χρονο στο site.


ωπ! κοίτα σύμπτωση! πάτησα στο λινκ σου και είδα πως σε μια μέρα κλείνω ένα χρόνο στο kithara!!!  :D
by the way πιστεύω πως και οι περαστικοί συνυσφέρουν στο kithara ενεργά! ας μην ξεχνάμε τον RED MOSQUITO που ήρθε,ποστάρισε ένα θέμα και έγινε κλασσικό!! ξέρετε ποιό! το "ΓΡΑΨΤΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΣΑΣ!"

Αποσυνδεδεμένος Μάνος Καμπούρης (m.k.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 847
  • Φύλο: Άντρας
  • Stranger in us all...
    • Skype - manos.kampouris1
    • Facebook profile
    • Προφίλ
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #26 στις: 09/05/06, 00:55 »
 Εγώ πιστεύω ότι όπως έχει ο καθένας το δικαίωμα να μπαίνει στο site, να ποστάρει, να απαντάει σε μηνύματα κ.ο.κ., έτσι έχει και το δικαίωμα να μην τα κάνει όλα αυτά. Δεν είναι κακό να γράφεται κάποιος μόνο και μόνο επειδή ψάχνει κάτι συγκεκριμένο και αφού το βρει να φεύγει. Σε τελευταία ανάλυση, αυτό είναι και μια μορφή κοινωνικής προσφοράς! Διαφωνώ με την άποψη της διαγραφής των μελών με μικρότερη ή μηδαμινή παρουσία στο forum και για το λόγο ότι δεν το βρίσκω και τόσο δημοκρατικό. Αν δεν δημιουργεί πρόβλημα σε αυτούς που συντηρούν το site, γιατί να δημιουργεί σε εμάς τους υπόλοιπους?
 Βέβαια, ίσως να υπάρχουν πολλά μέλη που μπορεί να γράφτηκαν μια φορά και μετά να προσπαθήσανε να μπουν μετά από πολύ καιρό, αλλά να ξεχάσανε το nickname ή το κωδικό τους και να ξαναγραφτήκανε με καινούργιο όνομα!

Αποσυνδεδεμένος pascal.

  • Δεν Είμαι Δικηγόρος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 699
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αυτό είναι η ζωή; Ε τότε, άλλη μια φορά!
    • Προφίλ
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #27 στις: 09/05/06, 01:38 »
by the way πιστεύω πως και οι περαστικοί συνυσφέρουν στο kithara ενεργά! ας μην ξεχνάμε τον RED MOSQUITO που ήρθε,ποστάρισε ένα θέμα και έγινε κλασσικό!! ξέρετε ποιό! το "ΓΡΑΨΤΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΣΑΣ!"

Κοριτσάκι ήταν η red mosquito και έχει γράψει πολλά post πέρα από αυτό.

Πάντως το thread που αναφέρεις δεν σβήστηκε και τελικά έγινε κλασικό όχι λόγω ποιότητας, αλλά γιατί κάπου πρέπει να εκτονώνονται όσοι δεν μπορούν να μην τσατάρουν μέσα στο forum. Έχει λόγο δηλαδή που παραμένει.
Όσα ξέρει η γυναίκα του κιθαρίστα δεν τα ξέρει ο κόσμος όλος!

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #28 στις: 09/05/06, 18:20 »
Μπα δεν νομιζω pascal η ποιοτητα του ειναι φοβερη...Απο λουκουμαδες μεχρι καρβουνων..Ολλων των ειδων οι συζητησεις.. ;DΚαλα πλακα κανω..
Εγω τονιζω οτι πρεπει να σβηνονται τα μελη που ειναι απο το 2002/03 εδω χωρις να εχουν μπει ποτε.Δεν προκειται να ξαναμπουν.Αν ξαναμπουν ας κανουν νεο λογαριασμο..Δεν νομιζω αφου πηραν αυτο που ηθελαν μια φορα(υπαρχουν και αλλοι που μπαινουν πιο συχνα και ζητανε δεν μιλαω για αυτους) να θελουν να ξαναμπουν.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Iroukos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...όπου γης & πατρής...!!! ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΨΥΧΗ!!!!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • ALOE VERA (FLP)
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #29 στις: 01/06/06, 23:17 »
Μπα δεν νομιζω pascal η ποιοτητα του ειναι φοβερη...Απο λουκουμαδες μεχρι καρβουνων..Ολλων των ειδων οι συζητησεις.. ;DΚαλα πλακα κανω..
Εγω τονιζω οτι πρεπει να σβηνονται τα μελη που ειναι απο το 2002/03 εδω χωρις να εχουν μπει ποτε.Δεν προκειται να ξαναμπουν.Αν ξαναμπουν ας κανουν νεο λογαριασμο..Δεν νομιζω αφου πηραν αυτο που ηθελαν μια φορα(υπαρχουν και αλλοι που μπαινουν πιο συχνα και ζητανε δεν μιλαω για αυτους) να θελουν να ξαναμπουν.

μια στιγμη γιατι διαφωνω εντελως! ! !
συμπτωματικα τυχαινει να μπαινω σε ενα αλλο forum εδω και 3 χρόνια! αν εχω μηλισει 2 φορες ειναι ζήτημα, οστωσο αυτο που κανω ειναι να διαβαζω και να περνω πληροφοριες!
στην ουσια φενομαι ανενεργη! δεν μιλαω, δεν απανταω, δεν βλέπω τιποτα περισσοτερο απο 2 συγκεκριμενα θεματα-αυτα που με ενδιαφερουν προφανως- και σαφως δεν γνωριζω κανεναν απο εκει μεσα (δεν μιλαω με καποιον) το υλικό όμως που διαβαζω μου προσφερει παρα πολλα και μαλιστα τα περισσοτερα τα κανω copy-past και τα εκτυπωνω για να μπορω να τα διαβασω καλλητερα όποτε θελω και να τα μελετησω...!

τι θα επρεπε λοιπων? να  με πεταξουν εξω επιδει 3 χρονια τωρα εχω στειλει 2 μνμ τα μονο?
αν μπαινει καποιος εδω και παρακολουθει καποια θεματα μονο? ή μπαινει μονο και μονο για να παρει συγχωρδιες?
τον πεταμε απεξω? εσενα θα σου αρεσε να στο κανουν? εμενα πάντος συγουρα όχι!

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #30 στις: 24/08/07, 23:10 »
Όντως υπάρχουν τέτοια άτομα. Και το κοινό χαρακτηριστικό τους είναι οτι γράφουν πολλά μνμ σε κάποια περίοδο και μετά... νέκρα. Όμως δμοκρατία έχουμε όποιος θέλει μπαίνει/βγαίνει.

Αποσυνδεδεμένος Raz

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1051
  • Φύλο: Άντρας
  • I dont give a fuck if you hate me
    • Προφίλ
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #31 στις: 24/08/07, 23:55 »
Σκέφτεσαι να γίνεις αρχαιολόγος, ε; :Ρ :Ρ

Εγώ πιστεύω ότι δεν θα πρέπει να μας απασχολεί καθόλου το τι κάνουν τα μέλη του κιθάρα. Για να γράφονται κάποιος λόγος θα υπάρχει.. Ας τους στη μοίρα τους.

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #32 στις: 25/08/07, 00:08 »
Σκέφτεσαι να γίνεις αρχαιολόγος, ε; :Ρ :Ρ

Εγώ πιστεύω ότι δεν θα πρέπει να μας απασχολεί καθόλου το τι κάνουν τα μέλη του κιθάρα. Για να γράφονται κάποιος λόγος θα υπάρχει.. Ας τους στη μοίρα τους.

+10000000000
Για όλα ρε παιδιά θέλετε να έχετε μία άποψη..... Ε εντάξει, φόρουμ είναι, δεν είναι μάθημα αγγλικών να πρέπει να δίνεις συνεχώς το παρόν....

Αποσυνδεδεμένος Moonchild_

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 984
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #33 στις: 25/08/07, 00:20 »
Δεν είπα οτι κάνουν άσχημα που φεύγουν, απλά είπα οτι είναι ένα φαινόμενο που έχω παρατηρήσει. Το τι θα κάνει κανείς είναι δικό του θέμα. Τέλος, καλό είναι κανείς να έχει απόψεις, να τις εκφράζει και να γίνεται διάλογος...  Κακό είναι όταν δεν έχει κανείς απόψεις, ή όταν έχει, να είναι λάθος και να μην τις διαπραγματεύεται.

Αποσυνδεδεμένος Transformer

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 302
  • Φύλο: Γυναίκα
  • just let her crash and burn, she'll learn.
    • Προφίλ
Απ: Έρχονται και ΦΕΥΓΟΥΝ!!
« Απάντηση #34 στις: 30/08/07, 00:33 »
τα ενεργα μελη μας ενδιαφερουν παιδια!
γι αυτους είμαστε και μεις και είναι κ αυτοι για μας
 :)

και

Μα δεν ειπε κανεις αυτο αλλα οταν βλεπεις οτι καποιος εχει να συνδεθει 5-6 μηνες και εχει μπει μια δυο φορες δεν εχει νοημα να μενει μεσα..Καψτον!!! ;D

πες τα γιατι φρικαρω με αυτα που γραφονται ποιο πανω! >:(


αλλα

Μπα δεν νομιζω pascal η ποιοτητα του ειναι φοβερη...Απο λουκουμαδες μεχρι καρβουνων..Ολλων των ειδων οι συζητησεις.. ;DΚαλα πλακα κανω..
Εγω τονιζω οτι πρεπει να σβηνονται τα μελη που ειναι απο το 2002/03 εδω χωρις να εχουν μπει ποτε.Δεν προκειται να ξαναμπουν.Αν ξαναμπουν ας κανουν νεο λογαριασμο..Δεν νομιζω αφου πηραν αυτο που ηθελαν μια φορα(υπαρχουν και αλλοι που μπαινουν πιο συχνα και ζητανε δεν μιλαω για αυτους) να θελουν να ξαναμπουν.

μια στιγμη γιατι διαφωνω εντελως! ! !
συμπτωματικα τυχαινει να μπαινω σε ενα αλλο forum εδω και 3 χρόνια! αν εχω μηλισει 2 φορες ειναι ζήτημα, οστωσο αυτο που κανω ειναι να διαβαζω και να περνω πληροφοριες!
στην ουσια φενομαι ανενεργη! δεν μιλαω, δεν απανταω, δεν βλέπω τιποτα περισσοτερο απο 2 συγκεκριμενα θεματα-αυτα που με ενδιαφερουν προφανως- και σαφως δεν γνωριζω κανεναν απο εκει μεσα (δεν μιλαω με καποιον) το υλικό όμως που διαβαζω μου προσφερει παρα πολλα και μαλιστα τα περισσοτερα τα κανω copy-past και τα εκτυπωνω για να μπορω να τα διαβασω καλλητερα όποτε θελω και να τα μελετησω...!

τι θα επρεπε λοιπων? να  με πεταξουν εξω επιδει 3 χρονια τωρα εχω στειλει 2 μνμ τα μονο?
αν μπαινει καποιος εδω και παρακολουθει καποια θεματα μονο? ή μπαινει μονο και μονο για να παρει συγχωρδιες?
τον πεταμε απεξω? εσενα θα σου αρεσε να στο κανουν? εμενα πάντος συγουρα όχι!



Σαν να διαφωνεις με τον εαυτο σου λιγακι...τελικα να σβηνονται αυτοι που φαινονται μη ενεργοι η οχι?

Α,και αυτη τη στιγμη εχουμε 111 επισκεπτες και 27 χρηστες, που δεν ειναι ολοι απο αυτους που πετυχαινει κανεις καθε μερα εδω μεσα...
there i go again pretending to be you
make-believing that i have a soul
beneath the surface, trying to convince you
it was accidentally on purpose

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
4 Απαντήσεις
2533 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/11/09, 13:09
από Arg0
3 Απαντήσεις
2465 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/04/10, 15:24
από Neikos
6 Απαντήσεις
2931 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/11/10, 12:45
από Kosthrash
1 Απαντήσεις
2464 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/01/11, 16:34
από jimmy 1916
11 Απαντήσεις
4511 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/03/11, 21:12
από Garvin
0 Απαντήσεις
1609 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/05/13, 00:52
από ΧΩΡΙΑΤΗΣ
1 Απαντήσεις
3202 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/12/18, 00:12
από saved
0 Απαντήσεις
768 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/06/21, 23:15
από diji grampsas