Η σελίδα της Κιθάρας > Συναντήσεις

Summer live meeting 2016;

<< < (3/5) > >>

panixgr:

--- Παράθεση από: saved στις 09/05/16, 10:49 ---Παντα ημουν ιδιοτροπος.Σαμπαθ με οζι( και οτι οζι),μειντεν(και οτι με ντικινσον)σκορπιονς,αυφα τα τσιριχτοαμερικανικα,μελαγχολοκαταθλιπτικα τυπου αισντ ερθ κτλ με τιποτα

--- Τέλος παράθεσης ---

ιεροσυλλλjία!! εγώ maiden ΜΟΝΟ με Paul Di Anno! οσον αφορά τα αμερικάνικα, ρε φίλε σύγκρινε Anthrax με Kreator και πες μου ποιός είναι ο καταθλιπτικός.

saved:
Τα τσιριχτοαμερικανικα ειναι φαση the diliger escaple plan  και κατι  every time i die και κατι τετοια.Αλλα ναι,οι anthrax ποτε δεν μου καναν εσθηση.Δηλαδη υπαρχουν τοσα γκρουπακια,big4?αντε το πολυ πολυ κανα slayer.Κατα την ταπινη μου γνωμη το τευτονικο θρας εχει να προσφερει απειρως περισοτερα απο τους big4.

AnimaPura:
Βάλτε το Ιούλιο για να μπορέσει να έρθει και η ξενιτεμένη γενιά!

saved:
Η αληθεια ειναι πως αν καθε χρονο το μερος ειναι στανταρ και η ημερομηνια μδ μικρη αποκληση,θα ειναι σαν πιο σιβαρο/στανταρ event και για τον εκτως φορουμ κοσμο

panixgr:

--- Παράθεση από: saved στις 09/05/16, 16:48 ---Τα τσιριχτοαμερικανικα ειναι φαση the diliger escaple plan  και κατι  every time i die και κατι τετοια.Αλλα ναι,οι anthrax ποτε δεν μου καναν εσθηση.Δηλαδη υπαρχουν τοσα γκρουπακια,big4?αντε το πολυ πολυ κανα slayer.Κατα την ταπινη μου γνωμη το τευτονικο θρας εχει να προσφερει απειρως περισοτερα απο τους big4.

--- Τέλος παράθεσης ---

αφιέρωμα....
https://www.youtube.com/watch?v=ZvEiQDQ1MyM

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View