Ψηφοφορία

Ποιο πιστευετε οτι ειναι το καλυτερο τους αλμπουμ????

Dead heart in a dead world
Dreaming neon black
Enemies of Reality
In Memory
Nevermore
The Politics Of Ecstasy
This godless endeavor

Αποστολέας Θέμα: Κ@λυτερο @λμπουμ απο Nevermore.....?????  (Αναγνώστηκε 12585 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
Παιδια οπως ακριβως το λεει ο τιτλος.....


Ποιο ειναι κατα τη γνωμη σας το καλυτερο αλμπουμ των Nevermore ???



BTW: O καθενας εχει μεχρι 2 ψηφους.....
« Τελευταία τροποποίηση: 20/04/08, 10:23 από m@ster k@frer »

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Κ@λυτερο @λμπουμ απο Necermore.....?????
« Απάντηση #1 στις: 20/04/08, 08:36 »
Με δυσκολευεις πρωινιατικα... Το αγαπημενο μου συγκροτημα ειναι και εινια δυσκολο να βγαλω τα 2 καλυτερα... Παντως για τν ιστορια εβαλα dreaming neon black+dead heart in a dead world
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Κ@λυτερο @λμπουμ απο Nevermore.....?????
« Απάντηση #2 στις: 20/04/08, 10:43 »
μμμ προτιμω dead heart και politics of ecstasy

Αποσυνδεδεμένος the bard

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 218
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Κ@λυτερο @λμπουμ απο Nevermore.....?????
« Απάντηση #3 στις: 20/04/08, 12:33 »
This godless endeavor
Αν και τους έμαθα με το politics προσπάθησα να είμαι "αντικειμενικός" :o Φοβερή μπάντα...

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Κ@λυτερο @λμπουμ απο Nevermore.....?????
« Απάντηση #4 στις: 20/04/08, 13:07 »
Ψήφισα το Dreaming επειδή για μένα είναι ελαφρά λίγο καλύτερο από όλα τα άλλα albums τα οποία είναι όλα αριστουργηματικά.. Τους έμαθα στην εποχή του politics of ecstasy σε μια TDK 60άρα που μου είχε γράψει ένας φίλος, την οποία την είχα λιώσει κυριολεκτικά (την είχε μασίσει το walkman - ωραίες εποχές btw- σε κανά 2 σημεία).. Όμως το dreaming είναι ίσως το πιο πολύπλοκο με την έννοια ότι έχει πολλά όμορφα και διαφορετικά κομμάτια και τον Warrell στην πιο απίστευτη (και παρανοϊκή συνάμα) απόδοση του.. Κομμάτια όπως το beyond within, deconstruction, poison godmachine δεν πρόκειται να ξαναγραφτούν ούτε από τους ίδιους.. Επίσης το κλασικό (για την εποχή) artwork της Century media (με τα χρυσά γράμματα) μαζί με την απίστευτη φωτογραφία στον εξώφυλο δεν πρόκειται ποτέ να φύγουν από τη μνήμη μου..

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: Κ@λυτερο @λμπουμ απο Nevermore.....?????
« Απάντηση #5 στις: 20/04/08, 16:33 »
This Godless και Enemies of ....παιδια...γινεται να τους επιλεξω ολους???

Αποσυνδεδεμένος Mithrandir

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 166
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Κ@λυτερο @λμπουμ απο Nevermore.....?????
« Απάντηση #6 στις: 20/04/08, 17:03 »
Dreaming Neon Black και This Godless Endeavor, με το πρώτο να είναι καλύτερο κατά τη γνώμη μου...
You have to know the truth and the truth will set you free

Αποσυνδεδεμένος Ax_Wield

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 343
  • Φύλο: Άντρας
  • Nothing is real!
    • Προφίλ
Απ: Κ@λυτερο @λμπουμ απο Nevermore.....?????
« Απάντηση #7 στις: 21/04/08, 00:27 »
Dreaming Neon Black και Politics Of Ecstasy χαλαρά...το πρώτο το είχα ακούσει την εποχή που είχε βγει (το είχα κάνει δώρο σε ένα φίλο και μου το είχε γράψει σε κασέτα) και είχα πάθει τη πλάκα μου...η μουσική σε συνδυασμό με στίχους και βιβλιαράκι μου έφερναν ένα απόλυτα σκοτεινό συναίσθημα το οποίο ζωντανεύει κάθε φορά που το ξανακούω...εννοείται οτι το αγόρασα και σε CD...όσο για το δεύτερο το αγόρασα αργότερα αλλά τα λόγια περιττεύουν...κορυφή απλά! 

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Κ@λυτερο @λμπουμ απο Nevermore.....?????
« Απάντηση #8 στις: 21/04/08, 22:08 »
Ποιά είναι τα αγαπημένα σας τραγούδια από nevermore? Ρωτάω γιατί εγώ τώρα άρχισα να ψάχνομαι με την μπάντα...

Αποσυνδεδεμένος TassosK

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
  • Lefty Powah!
    • Προφίλ
    • Legion of Glory CSS Clan
Απ: Κ@λυτερο @λμπουμ απο Nevermore.....?????
« Απάντηση #9 στις: 21/04/08, 22:12 »
ειναι ερωτηση παγιδα!!!!

δεν εχουν καλυτερο... ολα ειναι εξισου τελεια και εχουν το καθενα απο 3-4 κομματια που κολλας
BOMB SQUAD:If you see me running try to catch up :P

Αποσυνδεδεμένος Mithrandir

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 166
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Κ@λυτερο @λμπουμ απο Nevermore.....?????
« Απάντηση #10 στις: 21/04/08, 22:51 »
Ποιά είναι τα αγαπημένα σας τραγούδια από nevermore? Ρωτάω γιατί εγώ τώρα άρχισα να ψάχνομαι με την μπάντα...
Όπως ειπώθηκε έχουν πολλά καλά. Θα σου πώ λίγες επιλογές από 3 άλμπουμ:

Dreaming Neon Black:
-Beyond Within
-Dreaming Neon Black
-The Lotus Eaters
-No More Will
-Forever

Dead Heart, In A Dead World:
-Inside Four Walls
-The River Dragon Has Come
-Engines Of Hate
-Insignificant
-Dead Heart, In A Dead World

This Godless Endeavor:
-Born
-Acid Words
-Sentient 6
-Sell My Heart For Stones
-This Godless Endeavor

A, epishs des kai gia "I, Voyager" ;)
You have to know the truth and the truth will set you free

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Κ@λυτερο @λμπουμ απο Nevermore.....?????
« Απάντηση #11 στις: 21/04/08, 22:59 »
Ποιά είναι τα αγαπημένα σας τραγούδια από nevermore? Ρωτάω γιατί εγώ τώρα άρχισα να ψάχνομαι με την μπάντα...
Θα ήθελα να πω τη γνώμη μου για το ύφος του κάθε δίσκου, και εσύ με βάση τα ακούσματα σου και τις προτιμήσεις σου μπορείς να διαλέξεις με ποιο θα αρχίσεις ;)
Nevermore: Πρώιμο album αλλά αρκετά δυνατό, δεν είναι όμως για πρώτη επαφή με τη μπάντα.. Έχει μερικές μέτριες στιγμές (Garden of Gray, Timothy Leary) που στα επόμενα albums απλά δεν υπάρχουν!! To opening song όμως (What tomorrow knows) αποδεικνύει ότι ένα εντελώς απλούστατο riff μπορεί να γίνει ένα μεγαλειώδες κομμάτι..
In Memory: EP στα βήματα του προηγούμενου album (και αυτό κατά τη γνώμη μου δεν είναι για πρώτη επαφή).. Ακούγεται όμως ευχάριστα, αν και είναι το λιγότερο δημοφιλές για μένα album τους..
Politics of Ecstasy: Αρχίζουν τα αριστουργήματα!! Ατέλειωτα riffs, απίστευτος όγκος, ο Warell απλά δεν πιάνεται στα φωνητικά.. Ο Loomis ακόμα δεν έχει δείξει τι μπορεί να κάνει με την κιθάρα του, αλλά τα πρώτα "περίεργα" solo έχουν αρχίσει να κάνουν την εμφάνιση τους..
Dreaming Neon Black: Αν μου ζητούσαν να χαρακτηρίσω αυτό τον δίσκο με μια λέξη θα έλεγα απόλυτη ισορροπία.. Συναίσθημα και θυμός, αργά και γρήγορα tempo, κλασικές, ηλεκτρικές, ακουστικές, ότι μπορεί κανείς να φανταστεί ακούγεται σε αυτόν τον δίσκο.. Ενδείκνυται για πρώτη επαφή, απλά επειδή έχει μερικές κομματάρες μέσα, δυστυχώς ευνοεί την επιλεκτική ακρόαση.. Προσωπικά για να φτάσω στο σημείο να ακούω όλο το δίσκο από την αρχή ως το τέλος πέρασαν 2 μήνες (μέσα σε αυτούς τους 2 μήνες, άκουγα 2-3 κομμάτια τη φορά από 10 φορές το καθένα, την άλλη φορά άκουγα άλλα 2-3 από 10 φορές το καθένα, κ.ο.κ.,αν πιάσεις κάποιο κομμάτι από αυτό το δίσκο και διαβάσεις και τους στίχους παράλληλα απλά δεν το αφήνεις).. Α, τώρα που είπα για στίχους, θέλω να τονίσω ότι ο Warell φαίνεται, είναι και δείχνει ψαγμένος, αλλά στο συγκεκριμένο δίσκο, οι στίχοι του αγγίζουν την τελειότητα.. Δεν υπάρχει κομμάτι που η κεντρική ιδέα του να μην έχει περάσει από το μυαλό σου.. Δεν νομίζω ότι υπάρχει άλλος στιχουργός στο metal που να αγγίζει τον ακροατή με τέτοιο τρόπο όταν μιλάει για συναισθήματα όπως ο Warell.. Απλά στίχοι για σεμινάριο και για μάθημα στα Κείμενα που κάναμε στο σχολείο :D..
Dead Heart in a Dead World: Προσωπικά, αν και μου αρέσει πολύ αυτός ο δίσκος, εν τούτοις τον θεωρώ λίγο "μικρό" σε διάρκεια (όχι σε λεπτά αλλά στο ότι δεν είναι τόσο απλωμένα τα κομμάτια όπως στο Politics για παράδειγμα, τι να κάνουμε είμαι progressivas ;D).. Θα ήθελα τα κομμάτια να διαρκούσαν λίγο περισσότερο.. Είναι γρήγορος, κοφτός και straightforward δίσκος, ενώ μερικά riffs από τον συγκεκριμένο δίσκο, προκαλούν "αυτόματο headbanging" (ενδεικτικά αναφέρω τα the river dragon has come, engines of hate, inside four walls) και τα οποία όταν τα ακούς ψάχνεις μανιασμένα δίπλα σου για μια κιθάρα και ένα high-gain ενισχυτή!! Επίσης υπάρχουν και πολύ καλά "ήρεμα" κομμάτια, τα οποία όμως δεν έχουν την ατμόσφαιρα του Dreaming..
Enemies of reality: Από το πρώτο ομώνυμο κομμάτι και το πρώτο solo καταλαβαίνεις ότι ο Loomis έχει καλοπιάσει τον θεό και εκείνος του έχει δώσει τη δυνατότητα η μέρα του να διαρκεί 40 ώρες, έτσι ώστε στις 30 να μελετά κιθάρα.. Τα κομμάτια; Όπως πάντα τέλεια, αλλά αυτό που κόβει την ανάσα είναι τα εκπληκτικής συνθετικής ικανότητας solo που ακούγονται διάσπαρτα σε όλο τον δίσκο.. Ενδείκνυται για όσους ψάχνουν guitar heroes, που όμως δεν θέλουν να ακούσουν instrumental.. Ο Dane τραγουδάει ίσως τις πιο παράξενες φωνητικές γραμμές που έχει γράψει.. Άκρως ενδιαφέρον δίσκος..
This Godless Endeavour: Δυστυχώς, σε αυτόν τον δίσκο, κάνανε τη βλακεία και βάλανε το καλύτερο κομμάτι που έχουν γράψει ποτέ στην αρχή.. Μένεις απλά με τα σαγόνια κάτω στο άκουσμα του Born.. Από' κει και πέρα, στα επόμενα κομμάτια πέφτει λίγο η διάθεση για να επανέλθει στα 2 τελευταία κομμάτια που πραγματικά γίνεται χαμός.. Δεν είναι κακός δίσκος (οι Nevermore δεν γράφουν κακούς δίσκους) απλά δεν προκαλεί έκπληξη όπως οι προηγούμενοι.. Δεν κάνει το βήμα μπροστά..

Υ.Γ.: Συμφωνώ σε γενικές γραμμές με Mithrandir για το shortlist που προτείνει, αλλά θα σου έλεγα να μην ακούσεις μεμονωμένα κομμάτια, αλλά τα albums ολόκληρα.. Δεν υπερβάλω όταν μιλάω για ένα από τα 10 καλύτερα συγκροτήματα του metal..

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Κ@λυτερο @λμπουμ απο Nevermore.....?????
« Απάντηση #12 στις: 21/04/08, 23:52 »
Kαταρχάς να ευχαριστήσω πολύ και τους δυο σας!! :) Faser πόση ώρα σου πήρε το post? :D

Λέω να αρχίσω με το politics of ecstasy!!! Faser τους δίσκους τους έχεις βάλει με χρονολογική σειρά?
« Τελευταία τροποποίηση: 21/04/08, 23:54 από gers »

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Κ@λυτερο @λμπουμ απο Nevermore.....?????
« Απάντηση #13 στις: 21/04/08, 23:56 »
Kαταρχάς να ευχαριστήσω πολύ και τους δυο σας!! :) Faser πόση ώρα σου πήρε το post? :D
5 λεπτά.. Γράφω γρήγορα :D
Λέω να αρχίσω με το politics of ecstacy!!! Faser τους δίσκους τους έχεις βάλει με χρονολογική σειρά?
Ναι, με χρονολογική σειρά..

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Κ@λυτερο @λμπουμ απο Nevermore.....?????
« Απάντηση #14 στις: 22/04/08, 00:07 »
OK, αφού γράφεις γρήγορα, δε μου λες τι διαφορά έχει το remastered απ το παλιό politics of ecstasy? :P

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
Απ: Κ@λυτερο @λμπουμ απο Nevermore.....?????
« Απάντηση #15 στις: 22/04/08, 00:13 »
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Politics_of_Ecstasy_%28album%29
Αυτο ειναι το songlist του κανονικου αλμπουμ και στο τελος εχει το εξτρα τραγουδι που ειναι στο remastered

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Κ@λυτερο @λμπουμ απο Nevermore.....?????
« Απάντηση #16 στις: 22/04/08, 00:14 »
OK, αφού γράφεις γρήγορα, δε μου λες τι διαφορά έχει το remastered απ το παλιό politics of ecstasy? :P
Περιέχει μια διασκευή στο Love Bites των Priest και καλύτερη συμπίεση ήχου.. Δεν ήξερα ότι υπήρχε remastered όμως.. Τώρα το είδα που το είπες.. Πάντως ο κανόνας λέει ότι όταν βγαίνει remastered προτιμάς αυτό από το αυθεντικό..  :D

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Κ@λυτερο @λμπουμ απο Nevermore.....?????
« Απάντηση #17 στις: 22/04/08, 00:17 »
Μια χαρά... αρχίζει η ακρόαση!! 8)

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
Απ: Κ@λυτερο @λμπουμ απο Nevermore.....?????
« Απάντηση #18 στις: 22/04/08, 00:19 »
OK, αφού γράφεις γρήγορα, δε μου λες τι διαφορά έχει το remastered απ το παλιό politics of ecstasy? :P
Περιέχει μια διασκευή στο Love Bites των Priest και καλύτερη συμπίεση ήχου.. Δεν ήξερα ότι υπήρχε remastered όμως.. Τώρα το είδα που το είπες.. Πάντως ο κανόνας λέει ότι όταν βγαίνει remastered προτιμάς αυτό από το αυθεντικό..  :D
Εγω γιατι νομιζω οτι το love bites ειναι των def leppard???

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Κ@λυτερο @λμπουμ απο Nevermore.....?????
« Απάντηση #19 στις: 22/04/08, 00:24 »
OK, αφού γράφεις γρήγορα, δε μου λες τι διαφορά έχει το remastered απ το παλιό politics of ecstasy? :P
Περιέχει μια διασκευή στο Love Bites των Priest και καλύτερη συμπίεση ήχου.. Δεν ήξερα ότι υπήρχε remastered όμως.. Τώρα το είδα που το είπες.. Πάντως ο κανόνας λέει ότι όταν βγαίνει remastered προτιμάς αυτό από το αυθεντικό..  :D
Εγω γιατι νομιζω οτι το love bites ειναι των def leppard???
Χαχα, έχουν και οι 2 τραγούδι love bites.. Όπως είπα και στο προηγούμενο post μου δεν ήξερα ότι έχουν βγάλει remastered για το Politics και έτσι έκανα ένα γρήγορο searching και είδα love bites (bonus track).. Υπέθεσα ότι ήταν των Priest.. Αν είναι των Leppard, ζητώ συγγνώμη για την άγνοια :D..

@Gers,
Ahoyy, Johnny Depp, και τα λοιπά, έτσι ;D !!!!!

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Κ@λυτερο @λμπουμ απο Nevermore.....?????
« Απάντηση #20 στις: 22/04/08, 02:12 »
Δισκάρα το politics of ecstasy!! 8)


Παράθεση
@Gers,
Ahoyy, Johnny Depp, και τα λοιπά, έτσι ;D !!!!!
Δεν το έπιασα! :-[ Είναι από κάποια ταινία? ::)

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Κ@λυτερο @λμπουμ απο Nevermore.....?????
« Απάντηση #21 στις: 22/04/08, 03:58 »
dhiadw ειναι χαλαρά το καλύτερο για μένα... βασικά είναι από τα κορυφαία metal cds...

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Κ@λυτερο @λμπουμ απο Nevermore.....?????
« Απάντηση #22 στις: 22/04/08, 09:23 »
Δισκάρα το politics of ecstasy!! 8)
Ένας ακόμη fan γεννιέται :D..
@Gers,
Ahoyy, Johnny Depp, και τα λοιπά, έτσι ;D !!!!!
Δεν το έπιασα! :-[ Είναι από κάποια ταινία? ::)
Ναι, είναι από τους ΠΕΙΡΑΤΕΣ (;D) της Καραϊβικής..

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Κ@λυτερο @λμπουμ απο Nevermore.....?????
« Απάντηση #23 στις: 22/04/08, 12:34 »
χαχαχα!!! ;D ;D Τώρα το κατάλαβα ο καμμένος!! ;D

Btw, άκουσα και μεμονωμένα τραγούδια από άλλους δίσκους τους (π.χ. the river dragon has come - αριστούργημα!! :o) και είναι όλα τους τρομερά!! Έχω ενθουσιαστεί λέμε!!! ;D

Αποσυνδεδεμένος faser

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2017
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is too short for bad tone
    • Προφίλ
    • faser
Απ: Κ@λυτερο @λμπουμ απο Nevermore.....?????
« Απάντηση #24 στις: 22/04/08, 13:07 »
Απλά μια διευκρίνιση ότι στο remastered του Politics of Ecstasy είναι το κομμάτι των Priest και όχι των Leppard.. Μόλις πάω σπίτι θα το ακούσω.. Είμαι πολύ περίεργος να δω πως το χειρίστηκαν.. Αν είναι σαν το Sound of Silence θα τους βγάλω για ακόμα μια φορά το καπέλο.. Δεν είμαι από αυτούς που απαιτώ οι διασκευαστές να κρατούν ίδιο το κομμάτι εκείνου που διασκευάζουν.. Εκτός αν η Aguilera διασκευάζει σε pop ύφος το Master of Puppets.. :D
« Τελευταία τροποποίηση: 22/04/08, 13:08 από faser »

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
21 Απαντήσεις
6294 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/02/06, 02:15
από Ax_Wield
12 Απαντήσεις
7197 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/04/10, 00:01
από Eagle Of Kamelot
5 Απαντήσεις
3795 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/01/09, 00:12
από gers
3 Απαντήσεις
2381 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/03/09, 00:46
από Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood
24 Απαντήσεις
7866 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/06/10, 13:45
από Arg0
13 Απαντήσεις
4501 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/06/10, 11:31
από Giorgos K.
4 Απαντήσεις
2679 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/02/11, 10:07
από Eddie~Maiden
4 Απαντήσεις
2273 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/04/11, 03:53
από s.s.
0 Απαντήσεις
2131 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/09/13, 22:21
από Gus Drax
3 Απαντήσεις
3972 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/07/17, 19:20
από sfanfan