Σελίδες:
  • #1 από Symeon στις 30 Nov 2005
  • έχω ένα προβληματακι με τον ενισχυτη μου...βασικα το input μαλλον θέλει service γιατι μου κανει διακοπες...μάλλον λεχει φθαρει η επαφη ( δεν φταιει το καλωδιο μου..). Αυτο μπορώ να το διορθωσω μονος μου η να τον παω για service σε κάποιο κατάστημα; αν ναι ποιό προτίνετε;  (προσπαθησα να το βάλω στο αντίστοιχο θέμα, αλλά δεν εμφάνιζε επιλογή νέο θέμα...)
  • #2 από fenderiarhs στις 30 Nov 2005
  • σε πρωτη φαση καθαρισε το με λιγο σπρει για ηλεκτρολογικα..............
  • #3 από parlats στις 01 Dec 2005
  • Ρίξε και μια ματιά μήπως βραχυκυκλώνει κανά καλώδιο. μπορεί να έχει γυμνωθεί κάποιο ή να ακουμπάνε στις κολλήσεις.
  • #4 από Dr Wolf στις 15 Jun 2006
  • Οπως είπαν και τα παιδιά πριν δοκίμασε ενα καθαριστικό σπρέυ για επαφές. Θα το βρεις σε καταστήματα ηλεκτρονικών (μπορείς να πάρεις αυτό που περιέχει και λάδι ή όχι).

    Επίσης για γενικότερο service καλό θα ήταν να ψεκάσεις με αυτό και μέσα στα ρυθμιστικά (ποτενσιόμετρα) (volume κτλ κτλ) του ενισχυτή για καθάρισμα.

    Ελπίζω να βοήθησα  :)
  • #5 από sotoman στις 20 Nov 2006
  • που θα επισκευασω ΦΘΗΝΑ εναν ενισχυτακο που εχω?
    ειναι ευκολη δουλεια κατι ποτενσιομετρα εχουν σπασει, αν ξερει καποιος απο DIY και τετοια μπορει να το αναλαβει με το αζημίωτο βεβαια.
  • #6 από gdevelek στις 20 Nov 2006
  • αθήνα είσαι;

    η πλατεία αττικής σε βολεύει;

    αν ναι, στείλε μου πμ να σου συστήσω μαγαζί απ' όπου προχθες παρέλαβα τον ενισχυτή  μου
  • #7 από SGACE στις 18 Apr 2007
  • Ρε παιδες help... Πεστε μου που μπορω να παω εντος Αττικης για σερβις σε λαμπατο ενισχυτη??
  • #8 από Fanoukos στις 18 Apr 2007
  • Ρε παιδες help... Πεστε μου που μπορω να παω εντος Αττικης για σερβις σε λαμπατο ενισχυτη??

    Παναγιώτης Κουρμπής, Ιπποκράτους κάπου δεν θυμάμαι αριθμό, αλλά το τηλ του είναι 3615540. Φοβερός Μάστορας. Ό,τι λαμπάτο του έχω πάει το έκανε καλύτερο από καινούργιο.
Σελίδες: