Σελίδες:
  • #1 από Heatseeker στις 23 Apr 2007
  • Ε ξ α ι ρ ε τ ι κ ό   link από forum του εξωτερικού. Είπα να το μοιραστώ μαζί σας.
    Κι όπως έλεγε κι ένα παληκάρι εκεί, μερικοί μοιάζουν περισσότερο με υπολογιστές παρά με ενισχυτές...

    http://news.guitarchina.com/article.php/2392

    Τα σχόλια δικά σας
  • #2 από jmone στις 23 Apr 2007
  • συγνώμη αλλά αυτό το γομάρι τι είναι?

  • #3 από Heatseeker στις 23 Apr 2007
  • Μα το λέει....
    Μarshall 6100.....
     ;D
  • #4 από VampireLestrat στις 23 Apr 2007
  • Φοβερο λινκ φίλε μου! Ευχαριστούμε!

    Ηλίθια ερώτηση: Πως κατάφερες να διαβάσεις αυτό που έγραψε το παλικάρι απο εκεί? ;D :P
  • #5 από Heatseeker στις 23 Apr 2007
  • Φοβερο λινκ φίλε μου! Ευχαριστούμε!

    Ηλίθια ερώτηση: Πως κατάφερες να διαβάσεις αυτό που έγραψε το παλικάρι απο εκεί? ;D :P

    Χα χα χα....
    Το σχόλιο δεν ήταν στη σελίδα που είδες.
    Ήταν στη σελίδα στην οποία βρήκα το link, σε ένα αγγλόφωνο forum :) :) :)
  • #6 από Baroness στις 23 Apr 2007
  • To χειροτερο εσωτερικο με διαφορα ομως, ο gibson ga15.
  • #7 από Jezus στις 23 Apr 2007
  • Τα ΕΝΓΚΛ ΣΕ και Χιουζ&Κετνερ Ταιαμπ εχουν τα απειρα κυκλωματα μεσα, αλλα δεν φτανουν με τιποτα το ποσοστο εξαρτηματων του Ντιζελ Χερμπερτ που ειχα δει τον Πιτερ Ντιζελ να κραταει σε ενα περιοδικο, πραγματικος χαμος μεσα!
    Τελικα τα πραγματικα ποιντ-το-ποιντ (στυλ Βικτορια) ειναι ελαχιστα!
  • #8 από fenderiarhs στις 23 Apr 2007
  • πολυ ωραιο link

    αυτοι που μου εκαναν εντυπωση ειναι οι hiwatt.......ειναι ξεκαθαρο το γιατι ισχυουν οσα ισχυουν για αυτους......

    Φανταστειτε πως θα ειναι το εσωτερικο του marshall 6101 (combo εκδοση) αν ειναι ετσι της 6100........ο τεχνικος που θα πρεπει να τον φτιαξει αν χαλασει θα παρει διαζυγιο απο τη γυναικα του...... ;D ;D ;D

    ΑΚΡΩΣ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ
    thanks gia to link
  • #9 από j.free στις 25 Apr 2007
  • Καλό... ;D

    To χειροτερο εσωτερικο με διαφορα ομως, ο gibson ga15.

    Πραγματικα.... Καλύτερα να μην περιγράψω την εικόνα που μου ήρθε στο μυαλό όταν το είδα !!  ;D
  • #10 από ACHIEVE PERFECTION στις 02 May 2007
  • Καλησπέρα παιδιά,

    τυχαίνει να έχω έναν 6100 και μπορώ να σας πω ότι από κοντά είναι χειρότερος... :P  :) ωραίο Λινκ!! ;)
  • #11 από yancim στις 03 May 2007
  • Και φυσικά απο μία τέτοια παρέα δεν θα μπορούσαν να λείψουν οι Cornford...Ιδού ένας από τους πρώτους  Cornford MK50... τα σχόλια δικά σας..



    [το συνημμένο έχει διαγραφεί από τον Διαχειριστή]
  • #12 από Heatseeker στις 04 May 2007
  • Και φυσικά απο μία τέτοια παρέα δεν θα μπορούσαν να λείψουν οι Cornford...Ιδού ένας από τους πρώτους  Cornford MK50... τα σχόλια δικά σας..

    Π α ν έ μ ο ρ φ ο ς.
    Απλά πανέμορφος.
    Προσέξτε πως το κάθε καλωδιάκι έχει συγκεκριμένο μέγεθος, ώστε να μη είναι μεγάλο χωρίς λόγο, αλλά και να μην εμποδίζει τα υπόλοιπα.
    Τον συγκεκριμένο ενισχυτή είχα την τύχη να τον ακούσω και τον λάτρεψα.
    Βλέποντας αυτό, τον λατρεύω ακόμη περισσότερο.
  • #13 από takis79 στις 22 May 2008
Σελίδες: