Σελίδες:
  • #1 από loukas1984 στις 05 May 2005
  • θελω την γνωμη για το 4-5-05 http://www.soundclick.com/loukas1984 το εχω φτιαξει με το ρεασον
    και δεν ειναι ολοκληρομενο ακομα. μαρεσει το φιναλε!
  • #2 από freemind στις 06 May 2005
  • Χμ...ειδα Reason και ειπα οτι θα ειναι κατι ενοχρηστρωμενο... :-\ Ενταξει, καταλαβαινεις οτι ενα πιανακι, το οποιο εχει καποιες κλασσικες φρασεις ( το τελος θυμιζει κλασσικο κομματι ), σκετο, ξερο..δεν ειναι κατι εκπληκτικο...Δεν μπορω να κρινω..Πρεπει να ακουσω ολες τις ιδεες που εχεις στο μυαλο σου..Και απο τη στιγμη που εχεις το Reason, σιγουρα μπορεις ενα μεγαλο μερος απο αυτες να τις εφαρμοσεις...( ενταξει..δεν ειναι και το προγραμμα θαυμα που κανει τα παντα, αλλα σε ενα βαθμο μπορεις να εχεις καλο ηχο )
  • #3 από loukas1984 στις 06 May 2005
  • το κομματι ειναι κλασικο και ειναι σολο πιανο .μην μου λες οτι εχει κλασικες φρασεις γιατι ετσι ειναι η κλασικη μουσικη. το κομματι που εστειλα ειναι το 1/4 του ολοκληρου! υπομονη!
  • #4 από rolander στις 06 May 2005
  • louka hremhse..kai mathe na dexesai kritikh opoia kai na einai auth.. :-\ ;)
  • #5 από Υπνοβάτης... στις 06 May 2005
  • Δε μ άρεσε...
    η κλασική θέλει συνάισθημα
    και δεν έχει τετοιο το κομμάτι...
  • #6 από freemind στις 07 May 2005
  • το κομματι ειναι κλασικο και ειναι σολο πιανο .μην μου λες οτι εχει κλασικες φρασεις γιατι ετσι ειναι η κλασικη μουσικη. το κομματι που εστειλα ειναι το 1/4 του ολοκληρου! υπομονη!
    Ισως να ημουν αρκετα κακος στην κριτικη μου, αλλα το κομματι που μπαινει στο 0:33 δεν ειναι θεμα που μπορει να παιξει απλα ενα πιανο..Θελει κατι παραπανω για να πεις οτι ειναι θεμα για πιανο...Και βεβαια πρεπει να προμηθευτεις ενα midi κλαβιε με ευαισθησια, γιατι οι νοτες ακουγονται ξερες... :-\
  • #7 από Καρχαρίας στις 10 May 2005
  • Χαριτωμένη μελωδία αλλά τι..? Παρακάτω?
Σελίδες: