Σελίδες:
  • #26 από stavros75 στις 22 Aug 2006
  • Πρεπει να περιμενω 7 λεπτα στο RapidShare για να το κατεβασω...Παλια περιμενα 10 δευτερολεπτα.... >:( >:( >:(

    Μπορείς να το ακούσεις και σε μορφή streaming από την ιστοσελίδα μου στο soundclick. Κλίκαρε την εικόνα κάτω από οποιοδήποτε μύνημα μου.
  • #27 από Joevaicci στις 04 Sep 2006
  • Δε με ενθουσίασε αλλά φαίνεται να έχεις πολλές δυνατότητες ;)
  • #28 από stavros75 στις 05 Sep 2006
  • Δε με ενθουσίασε αλλά φαίνεται να έχεις πολλές δυνατότητες ;)
    Ευχαριστώ φίλε μου
  • #29 από ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI - στις 07 Sep 2006
  •    για το συγκεκριμενο -τα αλλα δεν τα ακουσα- κατ εμε πρεπει να υποστηριξεις με το σολο σου τις συγχωρδιες σου και να γραψεις μια μελωδια που να εχει καποιο "νοημα" eιναι δλδ κατι σαν ----> δσαφ αθερυφαη 874ς8φαδςξφ!!!! καταλαβες?
       Ενω κανεις κατι ωραια γρηγορα περασματα προς το τελος, περνας και κατι ελλατωμενα, τα bend και οι χρονοι σου στα αργα δεν ειναι καλα! Πως γινεται αυτο? Η εισαγωγη σου ειναι λιγο τραβηγμενη, ισως θα επρεπε να μην ειναι τοσο στην τυχη η μορφολογια σου! Δουλεψε το λιγο ακομα και θα βγει σιγουρα κατι καλο, εχειs τηv ικανοτητα, κανε τη δυνατοτητα!
                      Αυτα απο μενα!   keep up dude!  ;)
  • #30 από Ikaros στις 07 Sep 2006
  •   Μμμ,πολυ ωραιο κομματι.Αφηνεις ωραιο feeling!Αν ασχοληθεις πειρσσοτερο πιστευω θα γινει παπρα μα παρφα πολυ καλο σε σημειο που θα πηγαινα να το αγορασω απο καποιο δισκοπωλειο  ;) Θα συμφωνησω με τον Σταυρο...πας να δωσεις το κατι παραπανω αλλα δεν το δινεις.Επισης οπως προαναφερθηκε κρατας περισσοτερο τις νοτες στην αρχη του κομματιου.Δε μπορω να πω οτι κουραζει,θα μπορουσες ομως να το αποφυγεις.Κατα τα αλλα,ηχος καταπληκτικός!Συγχαρητηρια και για την παραγωγη!Να σου ερχονται συχνοτερα αναλαμπες  ;)
  • #31 από stavros75 στις 08 Sep 2006
  •    και να γραψεις μια μελωδια που να εχει καποιο "νοημα" eιναι δλδ κατι σαν ----> δσαφ αθερυφαη 874ς8φαδςξφ!!!! καταλαβες?
    οχι δε πολυκατάλαβα να σου πω την αλήθεια... ::)
       Ενω κανεις κατι ωραια γρηγορα περασματα προς το τελος, περνας και κατι ελλατωμενα, τα bend και οι χρονοι σου στα αργα δεν ειναι καλα! Πως γινεται αυτο? Η εισαγωγη σου ειναι λιγο τραβηγμενη, ισως θα επρεπε να μην ειναι τοσο στην τυχη η μορφολογια σου! Δουλεψε το λιγο ακομα και θα βγει σιγουρα κατι καλο, εχειs τηv ικανοτητα, κανε τη δυνατοτητα!
                      Αυτα απο μενα!   keep up dude!  ;)
    Γίνεται, αμα δε το έχεις δουλέψει καλά το κομμάτι... ;D
    Ευχαριστώ πάντως για τα υπόλοιπα σχόλια, θα τα λάβω υπ' όψην μου. Θα το ξαναηχογραφήσω, χωρίς λάθη.

    ίκαρε thanks
  • #32 από ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI - στις 08 Sep 2006
  •    einai ακριβως αυτο που λεω βρε!! οτι δεν σου μενει κατι μετα την ακροαση!
  • #33 από stavros75 στις 08 Sep 2006
  •    einai ακριβως αυτο που λεω βρε!! οτι δεν σου μενει κατι μετα την ακροαση!
    Μπορεί να χεις δίκιο...ok thanx anyway. Τόνισα όμως οτι δεν είναι τίποτα σπουδαίο και στην αρχή.
Σελίδες: