Σελίδες:
  • #1 από Χρήστοςς στις 07 May 2002
  • Έχω ένα πρόβλημα με τα τραγούδια και περιμένω απάντηση κυρίως από τους admin.Σήμερα ενώ μπήκα σε 18 μόλις τραγούδια μου έβγαλε πως συμ΄πλήρωσα το όριο των τραγουδιών.Αυτό μου το έχει κάνει άλλες 2-3 φορές που ενώ μπαίνω σε πολύ λίγα τραγούδια μου βγάζει ότι δεν μπορώ να μπω σε άλλο τραγούδι.Συμβαίνει κάτι παρόμοιο και με άλλους;Περιμένω απάντηση!
     
               Χρήστος
  • #2 από Φιλόμουσος στις 08 May 2002
  •      Έχω μια απορία που πιθανόν να είναι σχετική με το πρόβλημα που αναφέρει ο fan. Αν αλλάξεις την τονικότητα σε ένε τραγούδι μετράει δύο φορές ή όχι?...Κατ' επέκταση αν την αλλάξεις δυο φορές θα μετρήσει για τρία τραγούδια?...
  • #3 από Ο Νέος Κιθαρωδός στις 08 May 2002
  • Ναι, ο Φιλόμουσος έχει δίκιο, κάθε εμφάνιση του τραγουδιού μετράει. Στην χειρότερη περίπτωση, αν εμφανίσεις ένα και μοναδικό τραγούδι και πατήσεις πενήντα φορές το refresh, ή αλλάξεις πενήντα φορές την τονικότητα (που λέει ο λόγος :D), τότε έχεις φτάσει στο όριο.

    Δυστυχώς, το σύστημα δεν είναι (προς το παρόν) τόσο έξυπνο, ώστε να ξέρει ποια τραγούδια είδε κάποιος πριν...
  • #4 από Ο Νέος Κιθαρωδός στις 24 May 2002
  • ΟΚ, τελικά το πρόγραμμα άλλαξε, και οι αλλαγές τόνου δεν μετράνε στις εμφανίσεις τραγουδιών.

    :)
Σελίδες: