Σελίδες:
  • #1 από Jimi Pap στις 09 Apr 2009
  • Γειά χαρά σε όλους, ανέβασα ενα νέο κομματάκι στο Μyspace μου,λέγεται In your Face και είναι αμιγώς κιθαριστικό.Είχα ανεβάσει και παλαιότερα εδώ μια πρώιμη εκτέλεση, που ηταν όμως εντελώς διαφορετική.Αν θέλετε ρίχτε μια αυτιά και πείτε μου γνώμες για το παίξιμο και τον ήχο (η μίξη πραγματικά δεν έχω ιδέα πως είναι στα άλλα ηχοσυστήματα αφου την έκανα σε ηχεία στερεοφωνικού!!). Thanx εκ των προτέρων για το χρόνο σας. :D

    www.myspace.com/jimipap
  • #2 από bassman(4 String Suicide!) στις 09 Apr 2009
  • Φιλτατε Jimi...(Hendrix)..ακουσα το κομματι σου.Πολυ ενεργεια...ο ηχος εμενα μου αρεσε..οπως και η ολη ρυθμικη διαρυθμιση.Αντιθετα με αλλα κιθαριστικα κομματια που βαριεμαι συνηθως..το δικο σου με κρατησε.Ωραιες φρασεις επ ευκαιρια.

    :up
  • #3 από Kelly Z στις 09 Apr 2009
  • ωραιο! :metal :clap
  • #4 από Spell@lchemist! στις 10 Apr 2009
  • Great dude!!!!!μ αρεσει ΠΑΡΑ πολυ το κομματι και το παιξιμο σου(αν και δεν περιμενα κατι λιγοτερο απο σενα! :D )!!!!!!και εις ανωτερα!!!!! :D ;D
  • #5 από Jimi Pap στις 12 Apr 2009
  • Bassman, σε ευχαριστω πολυ για τα καλα λογια και για το χρονο σου,σου τα ειπα και μεσω myspace.

    Kelly, σε ευχαριστω πολυ!!

    Spell, τι να πω ρε φιλαρακι,χαιρομαι πολυ που σου αρεσε η νεα εκδοση!!!Αντε ποτε θα ανεβασεις τιποτα να γουσταρουμε?? Rock on!!
Σελίδες: