Σελίδες:
  • #1 από neoskitharistas στις 10 Nov 2013
  • Καλησπέρα παιδιά.Θα ήθελα πολύ να βρω άτομα και να κάνουμε διάφορα ακουστικά λάιβ σε καφετεριες μιας και παιζω (ερασιτεχνικά όμως) κιθάρα αλλα θα ήθελα πρώτα τη γνώμη σας για τη φωνή μου.  Ξέρω εκ των προτέρων οτι η φνωή μου δεν είναι καλή απλά θα ήθελα να μου πειτε αν μπορεί να σταθει για μια τετοια φάση ή θα φεύγουν οι πελάτες!  Θα μπορούσα να ανεβάσω ένα τραγούδι που να το ερμηνέυω εγώ για να μου πειτε απόψεις για τη φωνή μου;
  • #2 από freemind στις 10 Nov 2013
  • Εαν θες ατομα για μπαντα, μπορεις να δημιουργησεις μια νεα αγγελια στο αντιστοιχο μερος του forum.

    Οσον αφορα το εαν μπορεις να ανεβασεις κατι, εννοειται! Και το θεμα μεταφερεται στο σωστο section.
  • #3 από neoskitharistas στις 10 Nov 2013
  • ¨οχι οχι δεν ψαχνω στην παρούσα φαση άτομα για μπαντα. Πρωτίστως και κυρίως θέλω να  μου πειτε αν η φωνή μου μπορεί να σταθει αξιοπρεπώς σε κανένα λάιβ σε καφετερια.
    ανέβασα ένα τραγούδι του Παντελίδη! μην παρεξηγηθώ, δεν είναι αυτά τα ακούσματά μου αλλά το συγκεκριμένο μ'αρέσει πολύ.
    Θα ανεβασω κάποια στιγμή και ενα δύο κομμάτια από άλλο τόνο να μου πειτε και εκει.

    https://soundcloud.com/user687541702/01-1
  • #4 από neoskitharistas στις 14 Nov 2013
  • κανεις;
  • #5 από Καθόδιος (φλουτσ) στις 15 Nov 2013
  • Δε το γνωρίζω το τραγούδι. Σωστή ακούγεται η φωνή σου αλλά και προσποιητή. Σα να σφίγγεσαι λίγο για να σου βγεί αυτό το σκυλέ το στυλ. Αυτή η αίσθηση μου δίνεται. Ίσως φταίει το κομμάτι. Δοκίμασε και κανένα άλλο άσμα να ακούσουμε.
  • #6 από neoskitharistas στις 16 Nov 2013
  • ωπ!είχα αρχίσει να απελπίζομαι οτι δε θα μου απαντούσε κανείς. καταρχην (ή καταρχάς) σ'ευχαριστώ για το χρόνο που διέθεσες να το ακούσεις και  να μου πεις τη γνώμη σου. Ναι θα ανεβάσω κι ένα-δύο άλλα για να έχεις καλύτερη άποψη.
Σελίδες: