Σελίδες:
  • #1 από Mike Moss στις 21 May 2010
  • Καλησπερα στο αγαπητο φορουμ!

    Παρακατω εχω το λινκ για ενα τζαμαρισμα πανω σε ενα ομορφο backing track που επεσε στα χερια μου. Ο χαρακτηρας και ο ηχος παραπεμπει σε funk-rock καταστασεις.

    http://www.box.net/shared/9on6fcmej3

    Ελπιζω να σας αρεσει!

    ΜΙΚΕ
  • #2 από blackmorefan στις 21 May 2010
  • Ε τι να σου πω πια εχω εξαντλησει καθε τροπο για να σου πω ποσο καλος κιθαριστας εισαι μαν  :D :D :D :D καταπληκτικος αυτοσχεδιασμος με πολλα στοιχεια (πρωτοτυπο  ;D ;D ;D ) απο Satriani και Vai

    Τρομερος Mike συγχαρητηρια  ;) ;) ;)

    ΥΓ στο τελος εχει κ λιγα στοιχεια απο Santana (τωρα καταλαβα που κολλαγε το "funky")

  • #3 από m@ster k@frer στις 21 May 2010
  • Τεχνικως δεν εχω να πω κατι που δε μου αρεσε...γουσταρω πολυ το παιξιμο σου και τις φρασεις, στο χω ξαναπει νομιζω...

    "Ενσταση",sort of, μου στο συγκεκριμενο backing θα ηταν να το αφηνες λιγο να αναπνευσει...Το στυλ του σολο μου φανηκε λιιιιγο τραβηγμενο για το στυλ του backing αλλα αυτο ειναι εντελως υποκειμενικο...οποτε μην δωσεις και πολλη σημασια...

    Επισης ωραιος ηχος...
    Με τι γραφεις αληθεια??
  • #4 από Mike Moss στις 21 May 2010
  • Ευχαριστω πολυ παιδια!

    MasterKafrer να σαι καλα μαν! να φανταστεις το καημενο το backing track πεθανε απο ασφυξια! :) Eυχαριστω για το review! Το συγκεκριμενο το εγραψα με την esp-ltd στον marshall.
  • #5 από blackmorefan στις 21 May 2010
  • Αληθεια ποια ltd εχεις?
  • #6 από Mike Moss στις 21 May 2010
  • Αληθεια ποια ltd εχεις?

    ESP LTD MH-100 (παλιο μοντελο)
  • #7 από gkou στις 25 May 2010
  • Πολύ ωραίο!Στην αρχή μου θύμισε έντονα black magic woman ;)
    Γενικά,ενδιαφέρον ήχος από την αρχή ως το τέλος! :up
  • #8 από Mike Moss στις 25 May 2010
  • Πολύ ωραίο!Στην αρχή μου θύμισε έντονα black magic woman ;)
    Γενικά,ενδιαφέρον ήχος από την αρχή ως το τέλος! :up

    Ευχαριστω γκου! Αν και δεν περιμενα να σαρεσει γιατι ξερω οτι προτιμας πιο μελωδικα πραγματα, αλλα οκ! :)
Σελίδες: