Σελίδες:
  • #1 από Salinas στις 20 Aug 2007
  • Ε, μήπως; Τώρα που τέλειωσαν και οι διακοπούλες κι ετοιμαζόμαστε για ξεχειμώνιασμα; Έχουμε και καιρό να τα πούμε με μερικούς-μερικούς.
    Δηλώστε συμμετοχή και ημερομηνίες που βολεύουν, μήπως βγάλουμε άκρη.
  • #2 από EPALLE στις 20 Aug 2007
  • μεσα. καιρο εχουμε να τα πουμε πλακα πλακα. εγω μπορω γενικα αυτην την περιοδο
  • #3 από NIKOSB1972 στις 20 Aug 2007
  • Καμάρια μου κι εγώ μέσα είμαι...... Οποτε σας βολεύει απλά ειδοποιήστε με.......
  • #4 από Mίκα στις 21 Aug 2007
  • Ναι ναι ναι !!! Επιτέλους!! Και εγώ μέσα!!!!!!!!  :D :D :D :D ;) ;) ;) ;) ;)
  • #5 από Salinas στις 21 Aug 2007
  • Δε βλέπω ιστορικά στελέχη να συμμετέχουν: Δημητρός, Spreng, Ίκαρος, Βάλια: τι έγινε έπεσε περονόσπορος;
    Ενδεικτικά πότε μας βολεύει; Ν'αρχίσουμε να λύνουμε και κάποια διαδικαστικά.
    Να το κανονίσουμε μόνο για καφέ και χαβαλέ ή και για τζαμάρισμα;
  • #6 από Baroness στις 21 Aug 2007
  • Δηλωνω μεσα και γω.

    Αμα γινει μεσα στον Αυγουστο η συναντηση, ημαστε οκ, αν οχι, τοτε θα υπαρξουν προβληματα....
    Ενδεικτικά πότε μας βολεύει; Ν'αρχίσουμε να λύνουμε και κάποια διαδικαστικά.
    Να το κανονίσουμε μόνο για καφέ και χαβαλέ ή και για τζαμάρισμα;

    Εγω προτεινω σε καποια καφετερια κοντα στο λιμανι (πριν τον λευκο πυργο μωρε, πως τα λετε εσεις οι Θεσσαλονικεις). Για τζαμαρισμα προτεινω οχι, γιατι

    1) Ποιοι παιζουμε
    2) Τι θα παιξουμε
    3) Με τι θα παιξουμε

    Τρεχα γυρευε δλδ....
  • #7 από Salinas στις 21 Aug 2007
  • Φίλε Enema, το ένδοξο Θεσσαλονικιώτικο παρελθόν διδάσκει ότι και το τζαμάρισμα δεν είναι κακή ιδέα, αφού και χώρος μπορεί να βρεθεί και όργανα κουβαλάμε καιδιάθεση υπάρχει. Βέβαια ίσως θα ήταν καλύτερα αυτή τη φορά να το οργανώναμε λιγάκι καλύτερα, οπότε και η καφετέρια στο Λευκό Πύργο (ή στη Ροτόντα, στα φοιτητάδικα) δεν είναι άσχημη ιδέα. Να δούμε όμως συμμετοχές.
  • #8 από Baroness στις 21 Aug 2007
  • Τι να σου πω  :( εγω παντως δεν μπορω να κουβαλησω την κιθαρα μου Θεςς.
    Ο χωρος, εννοεις στουντιο ετσι? Μπορει να εχει εκει οργανα.

    Και μετα ειναι το τι θα παιξουμε εγω πχ παιζω περιορισμενα πραγματα (αμα παιζει κανεις μεταλλικα τοτε hell yeah!)

    Για καφετερια, το αφηνω καλυτερα σε σας, γιατι εγκω ντεν ξερει, και επισης χρειαζομαι ενα ατομο με το οποιο θα παω στο σημειο συναντησης (γιατι αν ξεκινησω μονος μου, με βλεπω να συνεβρισκομαι στην συναντηση της αθηνας, με τους αλλους.... :D )
  • #9 από Mίκα στις 21 Aug 2007
  • Χωρίς παρεξήγηση, αλλά και εγώ θα προτιμούσα καφετέρια αν γίνεται και κατα αρχές Σεπτέμβρη και αν γίνεται Σάββατο ή Δευτέρα πρωί....!! Γ.. το φροντηστήριο μου γ....!  :-X :-X :-X :P :P :P
    Εσείς τί λέτε?
  • #10 από Salinas στις 21 Aug 2007
  • Σχεδόν ομοφώνως λοιπόν λέμε για καφεδάκι.
    Εγώ με το χρόνο δεν έχω ιδιαίτερα προβλήματα.
  • #11 από Mίκα στις 21 Aug 2007
  • Οπότε ασ συμπτηχθούμε!!  ;D ;D ;D
    Μέχρι στιγμής πόσοι έχουμε μαζευτεί???
  • #12 από Salinas στις 21 Aug 2007
  • Οπότε ασ συμπτηχθούμε!! ;D ;D ;D
    Μέχρι στιγμής πόσοι έχουμε μαζευτεί???

    Δυστυχώς λίγοι:
    Salinas (ο γράφων)
    mikaki1990 (η ερωτώσα)
    Εnema
    Epalle

    Πολλές φορές, βέβαια, κάλλιο λίγοι και καλοί, αλλά δε θα με πείραζε να έβλεπα μερικά άτομα ακόμα.
  • #13 από Mίκα στις 21 Aug 2007
  • Καλά κανένας άλλος δεν θα δηλώσει επιτέλους συμμετοχή???? :P :P :P ::) ::) ::) ::)
  • #14 από Salinas στις 21 Aug 2007
  • Καλά κανένας άλλος δεν θα δηλώσει επιτέλους συμμετοχή???? :P :P :P ::) ::) ::) ::)

    Μην ανησυχείς: υπάρχουν και τα τηλέφωνα για να πέσει ξεσήκωμα!
  • #15 από anabel στις 21 Aug 2007
  • Αχ,καλε και εγω εννοειται οτι θελω να ερθω.Λειπει ο Μαης απο την Σαρακωστη? :DΕμενα ο Σεπτεμβριος με βολευει.Παντως να με εχετε στα υπ οψην.


     :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
  • #16 από King Lui στις 21 Aug 2007
  • Σε περίπτωση που βολεύει είμαι μέσα και εγώ. Δυστυχώς δεν μπορώ να πω κάποια μέρα που να με βολεύει από τώρα γιατί το πρόγραμμα είναι λίγο ανάκατο.
  • #17 από Zeppelin στις 21 Aug 2007
  • Κ εγώ παίδες, αν κανονιστεί μεταξύ 1-19 Σεπτεμβρίου, θα παραστώ!
  • #18 από Alex Flouros στις 22 Aug 2007
  • Να αναφερω κατι..Και αν σας ενδιαφερει κανονιζουμε κατι..
    Το Σαββατο 1 Σεπτεμβριου θα ανεβουμε Θεσ/κη μονο για μια μερα εγω,ο Υngwie Who,η metalouda και ισως και ο parlats...
    Αν θελετε να βρεθουμε τοτε μαλλον κανονιζεται κατι..
    Alex
  • #19 από Mίκα στις 22 Aug 2007
  • Εγώ είμαι μέσα!!!! Είναι και Σάββατο που με βολεύει!!! ;)
  • #20 από Baroness στις 22 Aug 2007
  • Σαββατο ισως βολευει και μενα. Αλλα εχω και το μεταφορικο προβλημα. Δεν μπορω να κυκλοφορησω μεσα στην πολη  :-\
  • #21 από Mίκα στις 22 Aug 2007
  • Λοιπόν! Πάρε λεωφορείο από τις Σέρρες κατα τις 8 το πρωί.Γύρω στις 10 θα σαι Θεσ/νίκη, απο εκεί στα κτέλ θα κάνεις κανενα μισάωρο μέχρι να κατέβεις, να πάρεις ταξί και να ρθείς Αριστοτέλους , αν τελικά βρεθούμε εκεί! Ε μετά βλέποθμε τικ κάνουμε! Θα ενημερωθείς!! ;D ;D
    Γιατί δεν κανονίζεις να ρθεις με τον Stillborn???Και αυτός από Σέρρες δεν είναι?
  • #22 από Baroness στις 22 Aug 2007
  • Nαι και αυτος απο δω ειναι, αλλα δεν εχω ιδεα αν θα θελει να ερθει.
    Παλι, δεν μπορω να στηριχτω στον τσιλμπρομ, αλλα και παλι απο το να χαθω μονος μου, καλυτερα να χαθω με παρεα αχχαχοχοχοχοχο ;D ;D ;D

    Το ταξι θα μου κοστισει τα μαλλιοκεφαλα μου  :( Κανα λεωφορειο δν παει κοντα αριστοτελους? Θυμαμαι, οτι υπηρχαν πολλες στασεις εκει γυρω.
  • #23 από Mίκα στις 22 Aug 2007
  • Κατα βάσιν δεν ξέρω πόσο κοστίζει από κτελ να πας αριστοτέλους...! :-\
    Αλλά δεν πρέπει να κοστίζει πάρα πολύ....!
  • #24 από Baroness στις 22 Aug 2007
  • Και δω πεφτει το φιλοσοφικο ερωτημα:

    Πες οτι φτανω κτελ, αυτο ειναι ευκολο. Μετα ΠΟΙΟ λεωφορειο περνω? Και σε ποια σταση κατεβαινω? :P

    Ρε μπας και να ερθει κανενας να με παρει  :P
  • #25 από Salinas στις 22 Aug 2007
  • Οπότε το κρατάμε για 1 Σεπτέμβρη;

    @ Enema το 12 της Τούμπας φεύγει από ΚΤΕΛ και διασχίζει όλο το κέντρο μέσω Μητροπόλεως, οπότε περνάει και από Αριστοτέλους και από Λευκό Πύργο.

    Αν έχω προλάβει ως τότε να φιάξω τη μηχανή μπορώ να περάσω εγώ.
Σελίδες: