Σελίδες:
  • #176 από metalouda στις 03 Sep 2007
  • Πολυ ωραία περάσαμε... Ας με συγχωρέσουν τα παιδιά που δεν πηγα σήμερα για καφεδάκι, αλλά ημουν κομμάτια ;D ;D

    γιατι ρε ησουν κομματια????με ποιους ειχες μπλεξει το προηγουμενο βραδυ??εε??ντροπη..δεν σε ειδα καθολου. :P
  • #177 από King Lui στις 03 Sep 2007
  • Καλά ρε παιδιά γιατί ήταν τόσο incognito η δεύτερη συνάντηση με τα παιδιά από την Αθήνα?
  • #178 από KostasVap στις 03 Sep 2007
  • Πολυ ωραία περάσαμε... Ας με συγχωρέσουν τα παιδιά που δεν πηγα σήμερα για καφεδάκι, αλλά ημουν κομμάτια ;D ;D

    γιατι ρε ησουν κομματια????με ποιους ειχες μπλεξει το προηγουμενο βραδυ??εε??ντροπη..δεν σε ειδα καθολου. :P
    Ας μην με πότιζαν μπύρες με το κιλό μερικοί μερικοί, και θα μ' έβλεπες ..;D ;D
  • #179 από KOYPEAS στις 04 Sep 2007
  • Καλά ρε παιδιά γιατί ήταν τόσο incognito η δεύτερη συνάντηση με τα παιδιά από την Αθήνα?

    Δε θα το ελεγα incognito αλλα..αργοπορητο!Ηταν υπολογισμενο να ερθουν να μας βρουν στο φαι αλλα ξεκινησαν αργα...

    Ες απαντησουν κ μονοι τους βεβαια για να ριξουν απλυτο φως(επιτηδες το εγραψα ετσι!!)στην υποθεση!!
  • #180 από eleos* (Βάλια πια....) στις 04 Sep 2007
  • King Lui, ητανε κονσπιρασι...  ::)
    μας σνομπαρουνε, καταλαβες;...


    Σουβλι! ΦΤΟΥ ΣΟΥ!!!!
  • #181 από Salinas στις 04 Sep 2007


  • Salina, προσπαθουσα να καταλαβω απο που σε ξερω...
    και κατεληξα στο συμπερασμα οτι μοιαζεις κατα πολυ στον Πασχαλιδη! ??? φλασιες.... 8)

    Αντε και στην επομενη! ;D

    1. Σε πρόσβαλλα τόσο πολύ για να μου λες ότι μοιάζω με τον Πασχαλίδη; Σαν κλαμμένη γίδα είναι ο Μίλτος, άσχετα από τα μουσικά του προσόντα.

    2. Με τέτοια επικοινωνία που έχουμε εδω μέσα, θα έπρεπε να είχες καταλάβει οτι με ξέρεις απ'την προηγούμενη ζωή σου (όπως αποδείχτηκε, έχω και χαρίσματα σαμάνου, οπότε μπορώ να τιθασεύω τη σκέψη σου και να τη γυρίζω εκεί που εγώ θέλω ;D ;D ;D)

    3. Ναι, οπωσδήποτε πρέπει να ξαναγίνει, ήταν καρατέλεια!

    Τον κεραυνο που εσκασε μονο μερικα μετρα μακρυα μας τον ξεχασες? ;D

    Και ποιός σας γλύτωσε αν όχι ο Σαμάνος του "Κιθάρα" που ενώ είχε προειδοποιήσει και τον αγνοήσατε, τελικά απέτρεψε τα χειρότερα;

    Τώρα για εξιλέωση απαιτώ ανθρωποθυσία και εξευμενιστικό όργιο  ;D ;D ;D
  • #182 από eleos* (Βάλια πια....) στις 04 Sep 2007

  • 1. Σε πρόσβαλλα τόσο πολύ για να μου λες ότι μοιάζω με τον Πασχαλίδη; Σαν κλαμμένη γίδα είναι ο Μίλτος, άσχετα από τα μουσικά του προσόντα.

    2. Με τέτοια επικοινωνία που έχουμε εδω μέσα, θα έπρεπε να είχες καταλάβει οτι με ξέρεις απ'την προηγούμενη ζωή σου (όπως αποδείχτηκε, έχω και χαρίσματα σαμάνου, οπότε μπορώ να τιθασεύω τη σκέψη σου και να τη γυρίζω εκεί που εγώ θέλω ;D ;D ;D)

    3. Ναι, οπωσδήποτε πρέπει να ξαναγίνει, ήταν καρατέλεια!


    1. την επομενη φορα θα φερω να σου φορεσουμε γυαλακια, θα αραιωσουμε λιγο το μαλλακι, θα φορας ενα βυσσινι πουκαμισακι, και θα του στειλουμε φωτο ζητωντας λυτρα για τον χαμενο διδυμο αδερφο του!  ;D

    2. ειμαι ανεπιδεκτη τιθασευσεως δυστυχως...  ::)

    3. Ναι ναι! να ξαναγινει! αλλα να λειπει ο κουρεας!!!!
    (γιωργο καταβαθος ξερεις οτι σ αγαπαω....  :-*)
  • #183 από GermanRock στις 04 Sep 2007
  • Σε ποια ταβέρνα πήγατε και κόντεψε να σας πέσει ο ουρανός στο κεφάλι?

    Και μια και μιλήσαμε για Χαλκιδική δεν ανοίγουμε κανένα ακόμη πολεμικό θέμα (έχει γεμίσει με τέτοια το forum τελευταία) για πρώτο ή δεύτερο πόδι  ;D  :P (εγώ πάντως ψηφίζω πρώτο αλλά καλύτερα από Σεπτέμβρη και μετά - εντάξει Άννα μη βαράς  ;D)

     ;D Γουστα ειναι αυτα... ΑΛΛΑ ΤΟ ΞΥΛΟ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΤΟ ΓΛΥΤΩΝΕΙΣ! >:( :P

    Βαλια, κατα ποσο βαθος τον αγαπας τον ΚΟΥΡΕΑ?Σαν της ταφρου των Μαριαννων? ;D
  • #184 από KOYPEAS στις 05 Sep 2007
  • 3. Ναι ναι! να ξαναγινει! αλλα να λειπει ο κουρεας!!!!
    (γιωργο καταβαθος ξερεις οτι σ αγαπαω....  :-*)

    Να δω πως θα μαθεις μαθηματικα χωρις εμενα...
  • #185 από Βραζίλης στις 05 Sep 2007
  • Χαίρομαι που περάσατε καλά! :)

    Στείλτε μου τώρα τις φωτογραφίες που βγάλατε, μαζί με λεζάντες κατά προτίμηση...
  • #186 από eleos* (Βάλια πια....) στις 05 Sep 2007
  • φωτογραφιες;;; ποιες φωτογραφιες;;; που φωτογραφιες;;;; γτ φωτογραφιες;;;  :P
    δεν εχει φωτογραφιες, ο φωτογραφος πεθανε...  :P


    Κουρεα, και στο πα χαμενε, αυτοι απεναντι εμενα τραβουσαν βιντεο... να μ ακους αλλη φορα!..
    Και αν λεω 7+5=2 κατι ξερω...  8) 8)
  • #187 από DHMHTROS στις 05 Sep 2007
  • οκ... εχασα στο ταβλι απ τη βαλια...

    οποιος θελει να παρει τα πανω του, εδω ειμαι...
  • #188 από eleos* (Βάλια πια....) στις 05 Sep 2007
  • Δημητρη μου, δεν ειναι τπτ προσωπικο...
    Μη νομιζεις, τους αφηνω να με νικανε, για να νιωθουν λιγο ανωτεροι...
    Αλλα εσυ εισαι δικος μου ανθρωπος... Καταλαβαινεις...  ::) :P
  • #189 από KOYPEAS στις 06 Sep 2007
  • Κουρεα, και στο πα χαμενε, αυτοι απεναντι εμενα τραβουσαν βιντεο... να μ ακους αλλη φορα!..
    Και αν λεω 7+5=2 κατι ξερω...  8) 8)

    Ναι,ναι,εσενα περιμενανε ολοι ενω υπηρχαν προσωπικοτητες τριγυρω!

    Εγω απορω πως περασες πληροφορικη κ πως θα τη βγσλεις...

    Κατα τ'αλλα μαθε ταβλι,ειναι μια αρχη για ατα μαθηματικα.Κ μην ξεχνας οτι η φευγα κανει τους παιχτες να ξεχωριζουν απο τους κομπογιαννιτες!!
  • #190 από GermanRock στις 06 Sep 2007
  • Eγω εχω κατι φωτο κ μαλιστα με συλλεκτικη αξια: δειχνουν τον Κρουσστικς να χαμογέλαει! ;D
    (παντος ρε Στελιο εχεις δικιο, σαν την παπια εισαι με χαμογελο... ;D ;D ;D)
  • #191 από Joevaicci στις 07 Sep 2007
  • Eγω εχω κατι φωτο κ μαλιστα με συλλεκτικη αξια: δειχνουν τον Κρουσστικς να χαμογέλαει! ;D
    (παντος ρε Στελιο εχεις δικιο, σαν την παπια εισαι με χαμογελο... ;D ;D ;D)

    Και ζεις ακόμα?
  • #192 από GermanRock στις 07 Sep 2007
  • Μεχρι στιγμης, ναι! ;D

    (Κουνισου απο τη θεση σου! :-\0

  • #193 από Υπνοβάτης... στις 14 Sep 2007
  • Να παρει ειναι η δευτερη φορα που σας προδιδω. Και αμα δεν εχεισ και ιντερνετ αντε να ειδοποιήσεις.
    Τελος παντων. Συγγνωμη που δε σας τίμησα, στην επόμενη θα παραστω, αν δεν καταστραφει παλι η γη γυρω μου...
  • #194 από KostasVap στις 02 Oct 2007
  • Τελικά δεν υπάρχει καμία φωτογραφία?
Σελίδες: