Σελίδες:
  • #1 από BANT στις 04 Jan 2008
  • Ποσταρω εδω μιας κ προκειται για Προγραμμα στο PC. Λοιπον ηταν ενα προγραμμα που ειχα δει σε ενα κομμωτηριο στο οποιο εδινες μια φωτογραφια σου κ μπορουσες να επιλεξεις διαφορα ειδη μαλλιων πανω στη μουρη σου με μεγαλη ακριβεια κ οχι σαν αθλιο μονταζ αλλα σαν να ηταν οντως δικα σου. Δε θυμαμαι ομως πως το λενε, μηπως το ξερει κανεις?
  • #2 από eleos* (Βάλια πια....) στις 04 Jan 2008
  • επ, κι εγω το θελω...

    δε θα χρειαστει να γινω ρεζιλι σε περουκαδικο για να δω τι χρωμα μου παει...  :P
  • #3 από Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood στις 04 Jan 2008
  • Ποσταρω εδω μιας κ προκειται για Προγραμμα στο PC. Λοιπον ηταν ενα προγραμμα που ειχα δει σε ενα κομμωτηριο στο οποιο εδινες μια φωτογραφια σου κ μπορουσες να επιλεξεις διαφορα ειδη μαλλιων πανω στη μουρη σου με μεγαλη ακριβεια κ οχι σαν αθλιο μονταζ αλλα σαν να ηταν οντως δικα σου. Δε θυμαμαι ομως πως το λενε, μηπως το ξερει κανεις?
    Ή απλά να ρώταγες το κομμωτήριο?
  • #4 από schizm στις 04 Jan 2008
  • #5 από BANT στις 04 Jan 2008
  • Ποσταρω εδω μιας κ προκειται για Προγραμμα στο PC. Λοιπον ηταν ενα προγραμμα που ειχα δει σε ενα κομμωτηριο στο οποιο εδινες μια φωτογραφια σου κ μπορουσες να επιλεξεις διαφορα ειδη μαλλιων πανω στη μουρη σου με μεγαλη ακριβεια κ οχι σαν αθλιο μονταζ αλλα σαν να ηταν οντως δικα σου. Δε θυμαμαι ομως πως το λενε, μηπως το ξερει κανεις?
    Ή απλά να ρώταγες το κομμωτήριο?

    Ισως αν δεν ειχε κλεισει το εν λογω κομμωτηριο να το εκανα. Κ ισως αν εμενα ακομα σ'αυτη την πολη.
    Ειπαμε ρωταω τριχες αλλα δεν εχω κ ξανθη νοημοσυνη. :P

    Παντως ευχαριστω για το λινκ schizm, βρηκα κ μερικα αλλα.  ;)
  • #6 από Βραζίλης στις 05 Jan 2008
  • Εγώ έχω δοκιμάσει αυτό: www.visualmusic.com

    (απορώ με το όνομα της κατασκευάστριας εταιρίας, αλλά εντάξει, γούστα είναι αυτά ;D)
  • #7 από .:°:. Apollon .:°:. στις 29 Jan 2008
  • Τζαμι...  ;D
Σελίδες: