Σελίδες:
  • #1 από children of bodom στις 08 Nov 2010
  • δεν εχω να πω τιποτα αλλο :wall :faint %( :run
  • #2 από Απόλλων στις 08 Nov 2010
  • Επειδή κι εγώ δεν βρίσκω τίποτα να πώ...

  • #3 από m@ster k@frer στις 08 Nov 2010
  • Εγώ σου'χω και καλύτερο...

    1:08....
  • #4 από kronus στις 08 Nov 2010
  • .....................................................................γιατί;;......................................................................
    :wall
  • #5 από Lo.Lee.Ta στις 08 Nov 2010
  • Η πρώτη κιθάρα είναι 100% Punk Anarchy ΒΟΒ Μάστορας. Κάνει δουλειά αντρίκια! Όχι σαν τις υπόλοιπες αδερφούλες, που μεταχειρίζονται τις κιθάρες σαν Μη Μου Άπτου! Τέτοιοι άντρες, είναι πρότυπα! Με ανάλογο τρόπο, τρώει και το σουβλάκι του και οι γυναίκες πέφτουν γονυπετής!
     
    Η δεύτερη κιθάρα, είναι μία έμπνευση από Stephen Hawkin με θέμα την μαύρη τρύπα, σε χρώματα του διαστήματος με απίστευτες ρουφιχτικές ικανότητες και συμπαντικές μπουρμπουλήθρες!
     
    Ίσως να τα κάναμε και εμείς αυτά, αν τα βρίσκαμε σε ποσότητες και φθηνά. Τώρα όσο να 'ναι κλαίμε.
  • #6 από GEO_ZZZZ στις 10 Nov 2010
  • εγω τον ειδα πολυ μερακλη παντως.αχαχχααχαχαχαχχα.εβαψε μαγνητες γεφυρες κλειδια.ολα με τη μια. εμμμ αυτο το πρασινακι στη ταστιερα?φωσφοριζει και το βραδυ.αχααχαχαχχαχ. επειγοντως να προσληφθει στη KARENTA VW για το φανοποιειο  αχαχαχαχαχαχααχαααχαχαχα
  • #7 από Lo.Lee.Ta στις 10 Nov 2010
  • Έτσι Geo_zzz! θα κυκλοφορήσει και δεύτερο βιντεάκι, γιατί το πρώτο χέρι δεν έπιασε καλά!
  • #8 από GEO_ZZZZ στις 10 Nov 2010
  • στο δευτερο θα ριξει το βερνικι.φανταζεσαι να φυγει το χρωμα στο παιξιμο και να φωσφοριζει σα ζομπι?χαχαχααχαχαχααχα
    χαααχαααχ
  • #9 από GEO_ZZZZ στις 10 Nov 2010
  • παντως χωρια τη πλακα αυτο το πρασινακι το γουσταρα.αραγε πως θα ηταν βαμενο και βερνικωμενο σωστα.στη ταστιερα εννοω ε.
  • #10 από kronus στις 10 Nov 2010
  • κ εντελώς φιλικά με τον προλαλήσαντα επανέρχομαι
    .....................................................γιατί;....................................................
     :wall
  • #11 από children of bodom στις 10 Nov 2010
  • κ εντελώς φιλικά με τον προλαλήσαντα επανέρχομαι
    .....................................................γιατί;....................................................
     :wall
    τι εννοεις;
  • #12 από kronus στις 10 Nov 2010
  • για το πρασινάκι στην ταστιέρα.. βέβαια, αμα γουστάρεις, όλα κομπλέ :D περι ορέξεως :)
  • #13 από mostlyautumn στις 25 Dec 2010
  • Παιδιά καλημέρα και Χρόνια Πολλά!Το χειρότερο βάψιμο το είδαμε..ένα καλό βάψιμο σκάφους στην Αθήνα που μπορώ να κάνω?Και τι παίζει από κοστολόγια?
    Νίκος
  • #14 από ibanez!!!! στις 25 Dec 2010
  • υπαρχουν πολλα τετοια θεματα.ψαξε μεσω της αναζητησης και θα βρεις
  • #15 από groovymood στις 25 Dec 2010
  • Παιδιά καλημέρα και Χρόνια Πολλά!Το χειρότερο βάψιμο το είδαμε..ένα καλό βάψιμο σκάφους στην Αθήνα που μπορώ να κάνω?Και τι παίζει από κοστολόγια?
    Νίκος



    http://www.jokerguitars.gr/galery.html
Σελίδες: