Αποστολέας Θέμα: Η εξωτερική εμφάνιση...  (Αναγνώστηκε 30352 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος e.t.

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 63
  • Φύλο: Γυναίκα
  • First we'll take Manhattan, then we'll take Berlin
    • Προφίλ
    • trafficjam
Απ: Η εξωτερική εμφάνιση...
« Απάντηση #75 στις: 07/12/08, 22:16 »
περα το οτι ειμαι δυμετρη καστανομαλλα με πρασινα ματια(διδυμη της jolie με σωμα bellucci)

Mπορώ να έχω μια δίδυμη της Bellucci με το σώμα της Βellucci?

κατι θα κανουμε και για σενα!!!

μα δεν σου αρεσει η jolie??
οι φιλοι σου θα σε φωναζουν ανωμαλο!! ;D

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Η εξωτερική εμφάνιση...
« Απάντηση #76 στις: 08/12/08, 00:15 »
περα το οτι ειμαι δυμετρη καστανομαλλα με πρασινα ματια(διδυμη της jolie με σωμα bellucci)

θα ελεγα οτι ..........

ποιος χεζει την εμφανιση!!!

 ;D ;D ;D ::) 0:) 0:)


Αμα έχεις τέτοια χαρακτηριστικά χέζονται όλα όχι μόνο η εμφάνιση  ;D

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
Απ: Η εξωτερική εμφάνιση...
« Απάντηση #77 στις: 08/12/08, 00:27 »
περα το οτι ειμαι δυμετρη καστανομαλλα με πρασινα ματια(διδυμη της jolie με σωμα bellucci)

Mπορώ να έχω μια δίδυμη της Bellucci με το σώμα της Βellucci?

κατι θα κανουμε και για σενα!!!

μα δεν σου αρεσει η jolie??
οι φιλοι σου θα σε φωναζουν ανωμαλο!! ;D
Αν και δε νομιζω να μην του αρεσει...
Αν οντως συμβαινει θα τον φωναζουμε και οι γνωστοι και οι αγνωστοι.... ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Η εξωτερική εμφάνιση...
« Απάντηση #78 στις: 08/12/08, 00:45 »
Σε πολλούς αρέσει η BMW... Ας μη τη συγκρίνουμε όμως με τη Ferrari....


Απο την άλλη, αν χρειαζόταν οπωσδήποτε στοιχεία Jolie, παντελώς άχρηστα όταν έχεις Bellucci, θα προτιμούσα πρόσωπο Bellucci, με το σώμα της....εε..εεε.....βλακείες, με σώμα Bellucci, απλά προσκυνώ...
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος Stergios Kourou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1526
  • Φύλο: Άντρας
  • Άλλο κουτουρού, άλλο του Κουρού
    • Προφίλ
    • Wardrum Official Website
Απ: Η εξωτερική εμφάνιση...
« Απάντηση #79 στις: 08/12/08, 09:18 »
Είμαι ευτυχισμένος που εστω και τώρα ξέρω πλεον τι να "κοιτάξω" σε μια γυναίκα. Και αυτό έχει να κάνει μόνο κατα ένα 40 με 50% με την εξωτερική εμφάνιση... κι αυτό το 50%, κατά 25% γιατί δείχνει ότι έχει αυτοσεβασμό...έτσι κι αλλιώς η ομορφιά φθείρεται με τον καιρό και μένουν όλα τα άλλα... κι αν τότε δεν μπορείς να πεις 5 κουβέντες μαζί του,που να σε κάνουν "άνθρωπο", problem!!!

Αποσυνδεδεμένος gkou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1978
  • Φύλο: Γυναίκα
  • https://myspace.com/gkou
    • Προφίλ
    • my songs and my covers
Απ: Η εξωτερική εμφάνιση...
« Απάντηση #80 στις: 08/12/08, 11:39 »
Μακάρι να είχαμε όλοι τη δική σου  προσωπικότητα Στέργιο και τότε θα σου 'λεγα εγώ αν συζητούσαμε τώρα για εξωτερική εμφάνιση...  ;)

Αποσυνδεδεμένος Stergios Kourou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1526
  • Φύλο: Άντρας
  • Άλλο κουτουρού, άλλο του Κουρού
    • Προφίλ
    • Wardrum Official Website
Απ: Η εξωτερική εμφάνιση...
« Απάντηση #81 στις: 08/12/08, 11:50 »
Μακάρι να είχαμε όλοι τη δική σου  προσωπικότητα Στέργιο και τότε θα σου 'λεγα εγώ αν συζητούσαμε τώρα για εξωτερική εμφάνιση...  ;)
Αν είχατε όλοι τη δική μου προσωπικότητα θα ανοίγαμε τσίρκο....

Αποσυνδεδεμένος sk

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 30
  • Φύλο: Άντρας
  • είμαι αλλού!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Απ: Η εξωτερική εμφάνιση...
« Απάντηση #82 στις: 08/12/08, 16:56 »
παιδια η εξωτερικη αμφανιση δεν παιζει ρολο.........τι να το κανω οταν απο εξω ειναι κουκλα και απο μεσα πανουκλα!!!!!! :P :P
ειμαι αλλου!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Giorgos K.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 686
  • Φύλο: Άντρας
  • Προσωπικό κείμενο
    • Προφίλ
Απ: Η εξωτερική εμφάνιση...
« Απάντηση #83 στις: 08/12/08, 23:09 »
Μακάρι να είχαμε όλοι τη δική σου  προσωπικότητα Στέργιο και τότε θα σου 'λεγα εγώ αν συζητούσαμε τώρα για εξωτερική εμφάνιση...  ;)
Αν είχατε όλοι τη δική μου προσωπικότητα θα ανοίγαμε τσίρκο....
χαχαχαχα!
εγω θα είμουν ο ζουγγλέρ
Υπογραφή

Αποσυνδεδεμένος Αστέρης

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 35
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Η εξωτερική εμφάνιση...
« Απάντηση #84 στις: 11/12/08, 15:14 »
περα το οτι ειμαι διμετρη καστανομαλλα με πρασινα ματια(διδυμη της jolie με σωμα bellucci)

θα ελεγα οτι ..........

ποιος χεζει την εμφανιση!!!

 ;D ;D ;D ::) 0:) 0:)


Το τηλεφωνάκι σου κοπελιά...? ;)
"Κλείσε τα μάτια σου και κοίτα...."

Αποσυνδεδεμένος LILAKI

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 260
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Study silence to learn the music
    • Προφίλ
Απ: Η εξωτερική εμφάνιση...
« Απάντηση #85 στις: 11/01/09, 13:18 »
Η εξωτερική εμφάνιση μετράει μόνο για την πρώτη εντύπωση.Κάποτε είχα γνωρίσει έναν του δικού μου τύπου,κούκλος-μαλλιάς,μουσάτος,ντυμένος στα μαύρα-ο οποίος αν και ωραίος ήταν τρομερά ανασφαλής.Με ήθελε να ντύνομαι σα Barbie και να μην εκφέρω καμία άποψη, για να αισθάνεται αυτός ωραία...και φυσικά ''την έκανα''.Άντε γεια!Ο άντρας πρέπει να έχει χιούμορ και μυαλό.Όταν έχει αυτά τα δύο για εμένα θα είναι πάντα κούκλος! :love 
Στην ανάγκη και οι  θεοί πείθονται.Εδω ολόκληρο F-117 τεχνολογίας Stealth κατασκευάστηκε....

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Η εξωτερική εμφάνιση...
« Απάντηση #86 στις: 11/01/09, 15:37 »
Ο άντρας πρέπει να έχει χιούμορ και *****.Όταν έχει αυτά τα δύο για εμένα θα είναι πάντα κούκλος! :love 
Oλες τις γυναικες που ακουω αυτο λενε ελαχιστες εχουν χιουμορ ομως και ακομα πιο ελαχιστες εκτιμουν το χιουμορ του αλλου..Ενταξει αναβω φωτιες αλλα σκαω οταν ακουω τετοια.(και δεν αναφερομαι συγκεκριμενα σε σενα βεβαια)
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος LILAKI

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 260
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Study silence to learn the music
    • Προφίλ
Απ: Η εξωτερική εμφάνιση...
« Απάντηση #87 στις: 12/01/09, 12:16 »
Ο άντρας πρέπει να έχει χιούμορ και *****.Όταν έχει αυτά τα δύο για εμένα θα είναι πάντα κούκλος! :love 
Oλες τις γυναικες που ακουω αυτο λενε ελαχιστες εχουν χιουμορ ομως και ακομα πιο ελαχιστες εκτιμουν το χιουμορ του αλλου..Ενταξει αναβω φωτιες αλλα σκαω οταν ακουω τετοια.(και δεν αναφερομαι συγκεκριμενα σε σενα βεβαια)

Μάλλον έχεις πέσει σε λάθος γυναίκες..ή δεν αντιλαμβάνεσαι σωστά  το χιούμορ των γυναικών.Δε σημαίνει ότι πρέπει να γίνει η γυναίκα κλόουν,αυτό σημαίνει ότι μάλλον  προσπαθεί υπερβολικά.Το χιούμορ για μενα  έρχεται πάντα πρώτο στους άνδρες  διότι ο άλλος καταλαβαίνει ότι είσαι ευχάριστος άνθρωπος για παρέα και ότι θα συνεχίσεις να είσαι το ίδιο διασκεδαστικός και στο μέλλον. ;)Σχετικά με το ''μυαλό'' γιατί έτσι *****?
Στην ανάγκη και οι  θεοί πείθονται.Εδω ολόκληρο F-117 τεχνολογίας Stealth κατασκευάστηκε....

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Η εξωτερική εμφάνιση...
« Απάντηση #88 στις: 12/01/09, 13:18 »
Lilaki δεν υπαρχουν νταρλινκ σταντε σε αυτα τα θεματα..μπορει να γνωρισεις καποιον χωρις καν χιουμορ και να ειναι η αδελφη ψυχη συ ή ο αντρας της ζωης και παει λεγοντας....
αφηνε και μια εναλακτικη παντα... ;)
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Η εξωτερική εμφάνιση...
« Απάντηση #89 στις: 12/01/09, 16:42 »
Ο άντρας πρέπει να έχει χιούμορ και *****.Όταν έχει αυτά τα δύο για εμένα θα είναι πάντα κούκλος! :love 
Oλες τις γυναικες που ακουω αυτο λενε ελαχιστες εχουν χιουμορ ομως και ακομα πιο ελαχιστες εκτιμουν το χιουμορ του αλλου..Ενταξει αναβω φωτιες αλλα σκαω οταν ακουω τετοια.(και δεν αναφερομαι συγκεκριμενα σε σενα βεβαια)

Μάλλον έχεις πέσει σε λάθος γυναίκες..ή δεν αντιλαμβάνεσαι σωστά  το χιούμορ των γυναικών.Δε σημαίνει ότι πρέπει να γίνει η γυναίκα κλόουν,αυτό σημαίνει ότι μάλλον  προσπαθεί υπερβολικά.Το χιούμορ για μενα  έρχεται πάντα πρώτο στους άνδρες  διότι ο άλλος καταλαβαίνει ότι είσαι ευχάριστος άνθρωπος για παρέα και ότι θα συνεχίσεις να είσαι το ίδιο διασκεδαστικός και στο μέλλον. ;)Σχετικά με το ''μυαλό'' γιατί έτσι *****?
Κοιτα δεν ειμαι απολυτος αλλα πραγματικα το ακουω συνεχεια αυτο.Απο ολες.Για αυτο και το αναφερω.

Το βαλα ετσι για να δειτε οτι αναφερομαι μονο στο χιουμορ.το μυαλο αλλη φορα.Τωρα που το βλεπω φαινετια λιγο προστυχο ετσι ;D
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Η εξωτερική εμφάνιση...
« Απάντηση #90 στις: 13/01/09, 11:38 »
Εγω ειμαι πολυ ομορφος...ετσι μου λεει η μαμα μου.και θα αρχισετε εσεις τα γνωστα..ξερω ξερω...αλλα γιατι να μη πιστεψω την μαμακα που ξερω πως ΠΑΝΤΑ λεει την αληθεια και να πιστεψω εσας τα βρωμερα σκουλικια??? :P :P
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Η εξωτερική εμφάνιση...
« Απάντηση #91 στις: 13/01/09, 14:54 »
Εγω ειμαι πολυ ομορφος...ετσι μου λεει η μαμα μου.και θα αρχισετε εσεις τα γνωστα..ξερω ξερω...αλλα γιατι να μη πιστεψω την μαμακα που ξερω πως ΠΑΝΤΑ λεει την αληθεια και να πιστεψω εσας τα βρωμερα σκουλικια??? :P :P

ξερουμε ξερουμε..και δεν εισαι απλα κουκλος εισαι και πολυ σεξυ... :P
Κιρατζο μην πεφτεις και εσυ στην λουμπα..μπορει καποιος να ειναι εντελως στραβος και να μας αρεσει και μπορει και να μην εχει τπτ και απλα να μην μας κανει...
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος LILAKI

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 260
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Study silence to learn the music
    • Προφίλ
Απ: Η εξωτερική εμφάνιση...
« Απάντηση #92 στις: 13/01/09, 16:46 »
Lilaki δεν υπαρχουν νταρλινκ σταντε σε αυτα τα θεματα..μπορει να γνωρισεις καποιον χωρις καν χιουμορ και να ειναι η αδελφη ψυχη συ ή ο αντρας της ζωης και παει λεγοντας....
αφηνε και μια εναλακτικη παντα... ;)
:)Δίκιο έχεις!Έλα όμως που δεν πιστεύω σε αδερφές ψυχές ή άντρες της ζωής..Λες να αλλάξω δάσκαλο? :-\
Στην ανάγκη και οι  θεοί πείθονται.Εδω ολόκληρο F-117 τεχνολογίας Stealth κατασκευάστηκε....

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Η εξωτερική εμφάνιση...
« Απάντηση #93 στις: 13/01/09, 17:06 »
Lilaki δεν υπαρχουν νταρλινκ σταντε σε αυτα τα θεματα..μπορει να γνωρισεις καποιον χωρις καν χιουμορ και να ειναι η αδελφη ψυχη συ ή ο αντρας της ζωης και παει λεγοντας....
αφηνε και μια εναλακτικη παντα... ;)
:)Δίκιο έχεις!Έλα όμως που δεν πιστεύω σε αδερφές ψυχές ή άντρες της ζωής..Λες να αλλάξω δάσκαλο? :-\
Oυτε και εγω πιστευω σε "αντρες της ζωης"..αλλα οπως και να το κανεις οι συντροφοι που θα διαλεγεις στην ζωη σου δεν θα ειναι πανομιοτυποι.... ;)
(το σκοτωσα; ::))
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Η εξωτερική εμφάνιση...
« Απάντηση #94 στις: 13/01/09, 23:16 »

Κιρατζο μην πεφτεις και εσυ στην λουμπα..μπορει καποιος να ειναι εντελως στραβος και να μας αρεσει και μπορει και να μην εχει τπτ και απλα να μην μας κανει...
Ναι ρε δεν λεω αυτο..Τι ακουνε τα αυτια μου συνεχεια σου λεω.Το τι γινεται στην πραξη ειναι σιγουρα διαφορετικο.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος Germ1984

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 271
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Η εξωτερική εμφάνιση...
« Απάντηση #95 στις: 06/05/09, 10:38 »
Παίζει οπωσδήποτε ρόλο. Ομως στην πορεία και καθώς ωριμάζεις ζητάς και άλλα πράγματα. Προσωπικά δεν πολυτρελένομαι από τα σύγχρονα πρότυπα ομορφιάς. Μου αρκεί η κοπέλα να έχει τις καμπύλες της, την τσαχπινιά της , ωραίο χαμόγελο και να είναι και καλός χαρακτήρας...Πολλά ζητάω?

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
4 Απαντήσεις
3028 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/02/07, 18:18
από Βραζίλης
13 Απαντήσεις
5127 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/09/07, 15:06
από Baroness
20 Απαντήσεις
10155 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/12/08, 10:03
από indie-anos laternative
6 Απαντήσεις
3578 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/01/09, 00:41
από groovymood
6 Απαντήσεις
7948 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/09/09, 13:55
από Ntemis
1 Απαντήσεις
3121 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/09/10, 21:56
από Βραζίλης
12 Απαντήσεις
5029 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/11/11, 12:46
από freemind
2 Απαντήσεις
28746 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/07/11, 10:15
από Μelexdy
0 Απαντήσεις
2215 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/01/13, 23:45
από staraflur
5 Απαντήσεις
36366 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/04/17, 23:43
από Muselove