Αποστολέας Θέμα: Πυξ λαξ  (Αναγνώστηκε 20448 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος kithara4ever

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 8
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Πυξ λαξ
« στις: 21/07/10, 21:26 »
ΛΟΙΠΟΝ ΟΙ ΠΥΞ ΛΑΞ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΕΝΩΘΟΥΝ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΩΣΟΥΝ 5 ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ ΠΡΟΣ ΤΙΜΗΝ ΤΟΥ ΞΥΔΟΥΣ!!!!(ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΟΣ).ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟ!!!!!!!!!!! ;D

Αποσυνδεδεμένος Καθόδιος (φλουτσ)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1573
  • Φύλο: Άντρας
  • άιντε άιντε....!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Σάτυροι
Απ: Πυξ λαξ
« Απάντηση #1 στις: 21/07/10, 23:12 »
Κι άλλη τελευταία φορα;;;
To πόδι μου το αγαπώ
γι αυτό και το κουνάω
και μου είναι χρήσιμο πολύ
όταν περπατάω...

KEEP WALKING

Αποσυνδεδεμένος Μητσάκος

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1818
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρίστας της κακιάς ώρας...
    • Προφίλ
Απ: Πυξ λαξ
« Απάντηση #2 στις: 21/07/10, 23:24 »
Όλα τα λεφτά είναι το δελτίο τύπου: "Το συγκρότημα-θρύλος"!!!

Αυτοί και οι Pink Floyd ένα πράγμα... ;D
If music be the food of love, play on,
Give me excess of it; that surfeiting,
The appetite may sicken, and so die...

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: Πυξ λαξ
« Απάντηση #3 στις: 22/07/10, 00:39 »
Τις επανενωσεις πολλοι εμισησαν (?) την αρπαχτη κανεις...


Αποσυνδεδεμένος Rosstrobon

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 660
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Πυξ λαξ
« Απάντηση #4 στις: 22/07/10, 00:43 »
@Mits@kos
Nαι ρε τους εχει και στα top10 των best bands ever το Rolling Stones ;D

@GK
Το χειροτερο δεν ειναι η επανενωση,το χειροτερο ειναι η επανενωση για να βγαλεις λεφτα με τον θανατο καποιου ::)

Αποσυνδεδεμένος kithara4ever

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 8
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Πυξ λαξ
« Απάντηση #5 στις: 22/07/10, 00:48 »
εγω δεν πιστευω οτι το κανουν για τα λεφτα διοτι και χωρις να πεθενε καποιος μπορουσαν να ξαναενωθουν και να εβγαζαν παλι.το κανουν διοτι ο Ξυδους κατα καποιο τροπο τους ενωσε και ειχε κανει μεγαλη δουλεια στι μπαντα.τελος εαν ηθελαν πραγματικα χρηματα θα εκανα περιοδειες σε ολη την ελλαδα.τωρα θα κανουν μονο 5 Live. ;)

Αποσυνδεδεμένος Μητσάκος

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1818
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρίστας της κακιάς ώρας...
    • Προφίλ
Απ: Πυξ λαξ
« Απάντηση #6 στις: 22/07/10, 02:49 »
^^
Στις 5 μεγαλύτερες ελληνικές πόλεις...
If music be the food of love, play on,
Give me excess of it; that surfeiting,
The appetite may sicken, and so die...

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Πυξ λαξ
« Απάντηση #7 στις: 22/07/10, 05:20 »
Γιατί το ανακοίνωσαν ένα χρόνο πριν?

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Πυξ λαξ
« Απάντηση #8 στις: 22/07/10, 08:12 »
Μαζί με το "προς τιμή του Ξυδούς", μήπως πρέπει κάποια ποσοστά από την τιμή του εισιτηρίου να πάνε στην οικογένεια του Ξυδούς! ;)

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
Απ: Πυξ λαξ
« Απάντηση #9 στις: 22/07/10, 08:56 »
Κατά τη γνώμη μου απαίσια αρπαχτή που άλλη μια φορά αποδεικνύει πώς στην Ελλαδάρα μας όλοι πατάνε επι πτωμάτων...
Και επίσης, για μένα πυξ λαξ χωρίς τον Μάνο, απλά δεν υφίστανται...

Αποσυνδεδεμένος kannenas

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
Απ: Πυξ λαξ
« Απάντηση #10 στις: 22/07/10, 09:07 »
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
Απ: Πυξ λαξ
« Απάντηση #11 στις: 22/07/10, 09:21 »
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ
Καποιος δεν κρατήθηκε και το 'πε αυτό που σκεφτόταν... :P :P

Αποσυνδεδεμένος Efthimis90

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 15
    • Προφίλ
Απ: Πυξ λαξ
« Απάντηση #12 στις: 22/07/10, 11:41 »
Παιδια ελεος δηλαδη..Ενταξει δν γουσταρετε ελληνικα συγκροτηματα αλλα μην βρισκετε χιλιες δυο μαλακιουλες και λετε..
Σε καμια περιπτωση δν θα τους συγκρινα ποτε με pink floyd..Κατα την γνωμη μου δν τιθεται και θέμα οικονομικο.Και το προβλημα στο οποιο οφειλεται οτι τοσα χρονια η ελληνικη μουσικη σκηνη είναι τοσο πίσω ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ οι ελληνεσ..Οι ακροατες,οι θαυμαστες μπλα μπλα μπλα!!!
Πρεπει να μαθουμε λιγο να σεβομαστε καποιους καλλιτεχνες,για τους οποιους χιλιαδες ανθρωποι ""κοβουν φλεβα"",και οχι να πεφτουμε σαν τα κορακια και να κραζουμε!!
Και μην παρεξηγηθω οτι ειμαι εχθρικος κτλ, σε καμια περίπτωση !!!:)

Αποσυνδεδεμένος edgar_jp ♫

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 234
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Πυξ λαξ
« Απάντηση #13 στις: 22/07/10, 12:21 »
Και το προβλημα στο οποιο οφειλεται οτι τοσα χρονια η ελληνικη μουσικη σκηνη είναι τοσο πίσω ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ οι ελληνεσ..Οι ακροατες,οι θαυμαστες μπλα μπλα μπλα!!!

Δηλαδή το πρόβλημα της ελληνικής σκηνής είμαστε εμείς που έχουμε έλλειψη σεβασμού σε κάποια συγκροτήματα; Μάλιστα..  το ακούσαμε και αυτό...
Προσωπικά, άκουγα και ακόμα ακούω Πυξ Λαξ... αλλά αν δεν έβλεπα πως αυτό που πάνε να κάνουνε είναι μια αρπαχτή θα είμουν τυφλός.

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ
ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ
Η ζωή είναι ένα αγγούρι...

Αποσυνδεδεμένος Dr Wolf

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 302
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • PUMPKIN.GR
Απ: Πυξ λαξ
« Απάντηση #14 στις: 22/07/10, 14:51 »
Απλώς μερικοί καλλιτέχνες δίνουν περισσότερα "πατήματα" σε όλους να σχολιάσουν κάποιες κινήσεις τους σαν "αρπαχτές".  Οπως σε όλα τα πράγματα, πρέπει να έχουμε όλοι μια αξιοπρέπεια, όταν λέμε "τέλος" να το εννοούμε. Και τότε νομίζω πως κανένας δεν θα έχει να πει κάτι κακό..
"If You Can't Have What You Want,
It's Time To Start Wanting What You Have ..."
-------------------------------------------------
http://www.myspace.com/rain-on-fire

Αποσυνδεδεμένος Μητσάκος

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1818
  • Φύλο: Άντρας
  • Κιθαρίστας της κακιάς ώρας...
    • Προφίλ
Απ: Πυξ λαξ
« Απάντηση #15 στις: 22/07/10, 15:18 »
Ήμαρτον Ευθύμη, τα περί Pink Floyd είναι καθαρό χιούμορ που σατιρίζει την πομπώδη ανακοίνωση των live... Έλεος.

7-8 χρόνια πίσω, είχα πάει κι εγώ σε συναυλία των Πυξ Λαξ στο Κηποθέατρο στη Λάρισα και είχα περάσει τέλεια. Πλέον δεν ακούω, γιατί δε μπορώ να πω ότι βρίσκω κάτι από εμένα στη μουσική τους, αλλά εν πάσει περιπτώσει, δεν είχα σκοπό να απαξιώσω, απλά δεν τα πάω καλά με τα μεγάλα λόγια.

Ξέρεις πάντως γιατί πιστεύω ότι η μουσική σκηνή στην Ελλάδα είναι "τόσο πίσω" όπως λες? Ναι, λόγω κοινού, αλλά όχι γιατί δε σέβεται, αλλά γιατί η πλειοψηφία του έχει γαλουχηθεί μουσικά με ένα πολύ συγκεκριμένο τρόπο, με αποτέλεσμα οι περισσότερες απόπειρες καλλιτεχνών (και "καλλιτεχνών") να είναι στοχευμένες σε αυτή την πλειοψηφία για να πουλήσουν καλά τη μουσική τους (και αναφέρομαι κυρίως σε live ή νυχτερινά κέντρα -Ελλάδα είσαι-, γιατί από τα άλμπουμ δεν παίρνουν και τίποτα). Κι εγώ είμαι της άποψης ότι κάθε πράγμα που απευθύνεται στους πολλούς, δηλαδή σε ετερόκλητα άτομα με κοινά κάποια χαρακτηριστικά, δε μπορεί να φτάσει το επίπεδο από κάτι που γίνεται πρωτίστως με πηγή τη χαρά της δημιουργίας που προσφέρει στον εμπνευστή του, χωρίς να στοχεύει με όρους αγοράς.

Στη μουσική που ακούω εγώ, στην Ελλάδα υπάρχουν κάποια αξιόλογα εώς γ**άτα σχήματα, τα οποία μπορώ πλέον να μάθω μόνο μέσω MySpace, Last.fm και Facebook, καθότι δεν είναι καθόλου mainstream για την ελληνική κοινωνία και τα μέσα δε γνωρίζουν καν την ύπαρξή τους, η την αγνοούν συνειδητά, για να διατηρήσουν τα χαρακτηριστικά της υπάρχουσας αγοράς. Έτσι κι αλλιώς, οι μεγαλοεκδότες είναι ταυτόχρονα και καναλάρχες, αλλά και ιδιοκτήτες δισκογραφικών, προσπαθούν οπότε να διατηρήσουν ανέπαφο το πελατειακό τους κοινό, το οποίο αυτοί διαμορφώνουν κατά βούληση μέσω των ΜΜΕ τους.

Η ελληνική μουσική σκηνή είναι μια μικρογραφία της παγκόσμιας. Ωστόσο, εμείς ζούμε τον αντίκτυπο που έχει ο μικρός πληθυσμός της χώρας, με αποτέλεσμα να ισοπεδώνεται η διαφορετικότητα στη μουσική. Αλλά, άμα την ψάξεις, είναι εκεί και περιμένει να τη βρείς, γιατί της έχουν στερήσει τα μέσα να αυτοπροβληθεί. Πραγματικά, να είναι καλά το Myspace και το Last.fm...
« Τελευταία τροποποίηση: 22/07/10, 15:20 από mits@kos »
If music be the food of love, play on,
Give me excess of it; that surfeiting,
The appetite may sicken, and so die...

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Πυξ λαξ
« Απάντηση #16 στις: 22/07/10, 16:15 »
Μισό ευθύμη για να καταλάβω.Είσαι ένα χρόνο ανενεργός και αποφάσισες να ποστάρεις για να υπερασπιστείς τους πυξ λαξ?
Είναι σοβαρά πράγματα αυτά?

Κατά τα άλλα μητσάκο πολύ ωραίο ποστ +1.

Αποσυνδεδεμένος Efthimis90

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 15
    • Προφίλ
Απ: Πυξ λαξ
« Απάντηση #17 στις: 22/07/10, 18:07 »
Καλα αν νομιζεις οτι υπερασπιστηκα τους πυξ λαξ κανεις μεγα λαθος..Ισα ισα που δν ακουω σχεδον καθολου..Απλα ειδα μια μανια κραξιματος απο καποιους ως προς την ελληνικη μουσικη σκηνη..Αλλα οκ μπορει να εκανα και λαθος..Ανενεργος δν θα το λεγα μπαινω σχεδον καθε μερα στη σελιδα απλα δν γραφω..μιτσακο συμφωνω κατα τα αλλα με ολα οσα ειπες!!:)

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Πυξ λαξ
« Απάντηση #18 στις: 22/07/10, 19:06 »
Η μανια κραξιματος δημιουργειται απο τη μανια των Πυξ Λαξ να επανασυνδεονται ανα πασα στιγμη και να κοροϊδευουν πρωτους απ'ολους τους φανατικους ακροατες τους!

Πριν απο την ανακοινωση της επανασυνδεσης δε νομιζω πως κανεις απο εμας θα ειχε λογο να ανοιξει θεμα για τους κυριους...ποσο μαλλον να τους κραξει σε μικροτερα θεματα ;)

Ο,τι δινεις, αυτο θα παρεις... Ετσι λεει μια παροιμια και οι Πυξ Λαξ επελεξαν μια ασχημη εποχη για "επανασυνδεσεις" προς τιμη του Ξυδους ( που κατα τυχη κυκλοφορησαν και τα ακυκλοφορητα του...Ενω ο Πλιατσικας κυκλοφορει κι εκεινος τα...ακυκλοφορητα! Τι στο καλο; Ηχογραφουν κι αποταμιευουν τις συνθεσεις για το μελλον; Ομολογα Δημοσιου ενα πραγμα; )
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: Πυξ λαξ
« Απάντηση #19 στις: 22/07/10, 22:55 »
κερδοσκοπικα ή μη κερδοσκοπικα, λαθος αφορμη ή σωστη αφορμη, κατα τη γνωμη μου δεν ειναι κ τοσο τραγικο να γινονται τετοιες συναυλιες..

κραζετε ολοι τους πυξ λαξ με τοση μανια, που δεν την καταλαβαινω τετοια εμπαθια... οι πυξ λαξ ειναι μια μπαντα που (νομιζω, μπορει να κανω και λαθος) ολοι ακουσαμε εστω και μια φορα στη ζωη μας και ακομα κ με φα-σολ-αδες ολοι πιασαμε τραγουδι τους στη κιθαρα..

ειναι τοοοοοοοοοοοοσο μα τοσο ατοπο ενα σχολιο που διαβασα πιο πανω "αυτοι κ οι pink floyd"
μα φυσικα κ δεν ειναι οι pink floyd! για την ελλαδιτσα μας ομως σας αρεσει ή οχι, ευτυχως ή δυστυχως ειναι μια μπαντα-θρυλος.. και παλι καλα να λεμε που ηταν οι πυξ λαξ, κ οχι καμια αλλη γελοιωδεστατη μπαντα...

καποιοι βριζετε πλιατσικα, καποιοι βριζετε στοκα, καποιοι εβριζαν ξυδους...
αυτοι οι ανθρωποι συνυπαρξανε καποια στιγμη της ζωης τους σε ΕΝΑ ΣΧΗΜΑ..
αυτοι οι ανθρωποι ειχαν-εχουν-κ θα εχουν ενα κοινο.. γ αυτο το κοινο αυτη η συναυλια σημαινει πολλα.. ακομα κ με την απωλεια του ξυδους..
οπως πολλα θα σημαινει κ η συναυλια του χατζηγιαννη για το δικο του κοινο οοοοοταν καποια στιγμη παρει την αποφαση να σταματησει..   :P
τουλαχιστον αυτοι στη γενικη πορεια τους δεν ξεφτυλιστηκαν με εμπορευματοποιησεις κτλ...
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Πυξ λαξ
« Απάντηση #20 στις: 22/07/10, 22:57 »

τουλαχιστον αυτοι στη γενικη πορεια τους δεν ξεφτυλιστηκαν με εμπορευματοποιησεις κτλ...


Νομιζω πως το καταφεραν αυτο στη μεση της καριερας τους σα σχημα ;) Εμπορευματοποιησαν τον πονεμενο ερωτα, τη χαμενη αγαπη, το μοναχικο φεγγαρι, κλπ... Κι αυτα ειναι πιο σημαντικα απο μια απλη φα-σολ-λα ( δα )...
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
Απ: Πυξ λαξ
« Απάντηση #21 στις: 22/07/10, 22:58 »
ως προς την ελληνικη μουσικη σκηνη..
καλα αυτο που συνοψιζεις την ελληνικη μουσικη σκηνη στους πυξ λαξ ειναι ολα τα λ7...  :P

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: Πυξ λαξ
« Απάντηση #22 στις: 22/07/10, 23:02 »

τουλαχιστον αυτοι στη γενικη πορεια τους δεν ξεφτυλιστηκαν με εμπορευματοποιησεις κτλ...


Νομιζω πως το καταφεραν αυτο στη μεση της καριερας τους σα σχημα ;) Εμπορευματοποιησαν τον πονεμενο ερωτα, τη χαμενη αγαπη, το μοναχικο φεγγαρι, κλπ... Κι αυτα ειναι πιο σημαντικα απο μια απλη φα-σολ-λα ( δα )...

εστω, αν και δεν συμφωνω, ειναι γνωμη σου...  :)
παρ ολα αυτα το σημειο που φτασανε για να σταματησουν δεν ειναι τοσο τραγικο οσο το παρουσιαζουν καποιοι.. κ αυτη ειναι η δικη μ γνωμη παντα...
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: Πυξ λαξ
« Απάντηση #23 στις: 22/07/10, 23:24 »
Χρειαστηκαν πανω απο 2 χρονια και πολλες "τελευταιες" συναυλιες για να μιλησουν για διαλυση!
Οταν πλεον ειχαν τραβηξει το θεμα απο τα μαλλια, κι αφου ειχαν γεμισει με δισκογραφικες δουλειες που καλυπταν τα ιδια και τα ιδια θεματα ( τοσο πονεμενος ειναι ο Ελληνας πια; :D ) αποφασισαν πως πρεπει να τελειωσουν.

Πιστευω πως καλυψαν μια εποχη που ο χαμενος ερωτας και τα πονεμενα "εντεχνα ροκ" τραγουδια πουλουσαν και θα παραμεινουν μια διαχρονικη μπαντα!

...γιατι ομως οι εμπορικες τους κινησεις να χαλανε εστω κι αυτη τη φημη που εχουν κτισει;

Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος chriskar

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 80
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Videos and photography
Απ: Πυξ λαξ
« Απάντηση #24 στις: 22/07/10, 23:25 »
Ακομα θυμαμαι πριν απο 600 χρονια που ειδα την "τελευταια" συναυλία τους!! απο τότε ποοοσες τελευταιες συναυλίες εκαναν........ με το τσουβαλι.