Αποστολέας Θέμα: Γυναικες μπασσιστριες!!!  (Αναγνώστηκε 20131 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος buckethead RULES!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 497
  • Φύλο: Άντρας
  • Slaughterhouse on the Prairie
    • Προφίλ
Απ: Γυναικες μπασσιστριες!!!
« Απάντηση #25 στις: 15/09/07, 12:55 »
Ξέρω οτι θα διαφωνίσετε πολλοί αλλα πιστεύω οτι κάποια όργανα δεν μπορούν να τα παίξουν γυναίκες...ναι υπάρχουν λίγες που παίζουν μπάσο,τύμπανα σε σχέση με τους άντρες που βλέπουμε και σε μεγάλα σχήματα,αλλα μιλάω πάντα για ενα μέσο ορο...


Συμφωνώ απόλυτα! Και δεν θα σταθώ μονο στο μπάσο και στα τύμπανα. Αλλα ας πούμε και για την κιθάρα. Έχετε δει ποτε καμια γυναικα που να είναι σοβαρή κιθαρίστρια ας πούμε; Ας πάρουμε σαν παράδειγμα το ψευδώνυμο σου. Έχεις δει ποτε γυναικα να μπορεί να παίξει κάτι από Alexi Laiho; Δεν νομίζω!
Νομίζω ότι θα πρέπει να είμαστε ρεαλιστές και να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους!  ;)



http://www.katrinaguitar.com/

Θα διαφωνίσω με την άποψή σου. Ο λόγος που δεν βλέπεις πολλές γυναίκες να παίζουν ηλ.κιθάρα ή μπάσο είναι ότι λίγες ασχολούνται  (όλες θέλουν να γίνουν τραγουδίστριες) και όχι ότι δεν μπορούν.
Δες έναν άλλο μουσικό χώρο. Πόσες γυναίκες παίζουν σε συμφωνικές όρχηστρες; Πολλές. Και για να παίξεις σε όρχήστρα πρέπει να φας πολλά ψωμιά....

Αποσυνδεδεμένος Transformer

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 302
  • Φύλο: Γυναίκα
  • just let her crash and burn, she'll learn.
    • Προφίλ
Απ: Γυναικες μπασσιστριες!!!
« Απάντηση #26 στις: 15/09/07, 12:57 »
Ξέρω οτι θα διαφωνίσετε πολλοί αλλα πιστεύω οτι κάποια όργανα δεν μπορούν να τα παίξουν γυναίκες...ναι υπάρχουν λίγες που παίζουν μπάσο,τύμπανα σε σχέση με τους άντρες που βλέπουμε και σε μεγάλα σχήματα,αλλα μιλάω πάντα για ενα μέσο ορο...

Ψαχνω, ψαχνω κι επιχειρημα δε βλεπω...
there i go again pretending to be you
make-believing that i have a soul
beneath the surface, trying to convince you
it was accidentally on purpose

Αποσυνδεδεμένος Loviatar

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 27
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Mistress of Pohjola
    • Προφίλ
Απ: Γυναικες μπασσιστριες!!!
« Απάντηση #27 στις: 15/09/07, 13:04 »
Ξέρω οτι θα διαφωνίσετε πολλοί αλλα πιστεύω οτι κάποια όργανα δεν μπορούν να τα παίξουν γυναίκες...ναι υπάρχουν λίγες που παίζουν μπάσο,τύμπανα σε σχέση με τους άντρες που βλέπουμε και σε μεγάλα σχήματα,αλλα μιλάω πάντα για ενα μέσο ορο...


Συμφωνώ απόλυτα! Και δεν θα σταθώ μονο στο μπάσο και στα τύμπανα. Αλλα ας πούμε και για την κιθάρα. Έχετε δει ποτε καμια γυναικα που να είναι σοβαρή κιθαρίστρια ας πούμε; Ας πάρουμε σαν παράδειγμα το ψευδώνυμο σου. Έχεις δει ποτε γυναικα να μπορεί να παίξει κάτι από Alexi Laiho; Δεν νομίζω!
Νομίζω ότι θα πρέπει να είμαστε ρεαλιστές και να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους!  ;)



http://www.katrinaguitar.com/

Θα διαφωνίσω με την άποψή σου. Ο λόγος που δεν βλέπεις πολλές γυναίκες να παίζουν ηλ.κιθάρα ή μπάσο είναι ότι λίγες ασχολούνται  (όλες θέλουν να γίνουν τραγουδίστριες) και όχι ότι δεν μπορούν.
Δες έναν άλλο μουσικό χώρο. Πόσες γυναίκες παίζουν σε συμφωνικές όρχηστρες; Πολλές. Και για να παίξεις σε όρχήστρα πρέπει να φας πολλά ψωμιά....


Σιγά αυτά που παίζει η Katrina, τα παίζω κι εγώ :P. Laiho δεν είδα πουθενά να παίζει όμως.  :)
Ähky, Pistos, Riisi, Luuvalo, Syöjä, Rupi, Paise, Rutto, ...

Αποσυνδεδεμένος VampireLestrat

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Draco Dormiens Nunquam Titillandus
    • Προφίλ
Απ: Γυναικες μπασσιστριες!!!
« Απάντηση #28 στις: 15/09/07, 13:06 »
Φυσικά και οι γυναίκες μπορούν να παίξουν το ίδιο καλά με τους άντρες παιδιά. Αν δείτε συμφωνική ορχήστρα με γυναίκα να παίζει πχ κοντραμπάσο, θα καταλάβατε τι εννοώ! ;) Απλώς, είναι πολύ λιγότερες σε αριθμό σε σχέση με τους άντρες!

Αποσυνδεδεμένος buckethead RULES!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 497
  • Φύλο: Άντρας
  • Slaughterhouse on the Prairie
    • Προφίλ
Απ: Γυναικες μπασσιστριες!!!
« Απάντηση #29 στις: 15/09/07, 13:08 »
Σιγά αυτά που παίζει η Katrina, τα παίζω κι εγώ :P.
Είσαι σίγουρη;;;;;;;

Ας θυμηθούμε και το πρώην μέλος του φορουμ Tatiana....
« Τελευταία τροποποίηση: 15/09/07, 13:11 από buckethead_RULES!! »

Αποσυνδεδεμένος Loviatar

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 27
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Mistress of Pohjola
    • Προφίλ
Απ: Γυναικες μπασσιστριες!!!
« Απάντηση #30 στις: 15/09/07, 13:16 »
Σιγά αυτά που παίζει η Katrina, τα παίζω κι εγώ :P.
Είσαι σίγουρη;;;;;;;

Ας θυμηθούμε και το πρώην μέλος του φορουμ Tatiana....

100%  ;D ;D ;D

Tatiana..?? Δεν την γνωρίζω την κυρια!  :P :P :P Αυτή έπαιζε Laiho; Δεν νομίζω!  ;)
« Τελευταία τροποποίηση: 15/09/07, 13:19 από Loviatar »
Ähky, Pistos, Riisi, Luuvalo, Syöjä, Rupi, Paise, Rutto, ...

Αποσυνδεδεμένος Kostas Laiho

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 211
  • Φύλο: Άντρας
  • Child of Bodom
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: Γυναικες μπασσιστριες!!!
« Απάντηση #31 στις: 15/09/07, 13:21 »
Παιδια εγώ κάποια στιγμή στην μπάντα μου είχα κορίτσι ντράμερ...ήξερε μουσική και μπορούσε να παίξει αρκετα ρυθμικα,αλλα δεν μπορούσε να βαρέσει τα τύμπανα!!!Όπως και να το κάνουμε θέλουν δύναμη και τα τύμπανα και το μπάσο.Είναι δυνατόν να παίξει ένα κορίτσι ταχύτητα steve harris πάνω απο 1 λεπτό?Εντάξει έχω δει μερικές να παίζουν κιθάρα,αλλα δεν σημαίνει ότι είναι καλές...
« Τελευταία τροποποίηση: 15/09/07, 13:27 από Kostas Laiho »
Alexi: And you f**k**g cocksucker who throw the f**k**g bottle on the stage ... FUCK YOU!

Αποσυνδεδεμένος buckethead RULES!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 497
  • Φύλο: Άντρας
  • Slaughterhouse on the Prairie
    • Προφίλ
Απ: Γυναικες μπασσιστριες!!!
« Απάντηση #32 στις: 15/09/07, 13:29 »
Αυτή έπαιζε Laiho; Δεν νομίζω!  ;)


Eξακολουθείς να είσαι τόσο σίγουρη;;;;;;;
Παρεπιπτώντος, αυτός ο Laiho είναι καλός τεχνίτης, αλλά όχι και κάποιο σημείο αναφοράς για την κιθάρα.Υπάρχουν πολλοί πιο ικανοί απο αυτόν...




Παιδια εγώ κάποια στιγμή στην μπάντα μου είχα κορίτσι ντράμερ...ήξερε μουσική και μπορούσε να παίξει αρκετα ρυθμικα,αλλα δεν μπορούσε να βαρέσει τα τύμπανα!!!Όπως και να το κάνουμε θέλουν δύναμη και τα τύμπανα και το μπάσο.Είναι δυνατόν να παίξει ένα κορίτσι ταχύτητα steve harris πάνω απο 1 λεπτό?Εντάξει έχω δει μερικές να παίζουν και κιθάρα και βιολί και άλλα,αλλα δεν σημαίνει ότι είναι καλές...


Μια χαρά πάντως βαράει η δεκατριάχρονη...

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
Απ: Γυναικες μπασσιστριες!!!
« Απάντηση #33 στις: 15/09/07, 13:37 »
mania με τον Laiho...σιγα τα ωα.....εδω υπαρχουν αλλοι και αλλοι..εκει κολλησατε;; και πιστευω οτι πολλες κιθαριστριες υπαρχουν απλα όπως ειπατε και παραπανω....σπανια βγαινουν στο προσκηνιο...
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

Αποσυνδεδεμένος Loviatar

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 27
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Mistress of Pohjola
    • Προφίλ
Απ: Γυναικες μπασσιστριες!!!
« Απάντηση #34 στις: 15/09/07, 13:41 »
Αυτή έπαιζε Laiho; Δεν νομίζω!  ;)

Eξακολουθείς να είσαι τόσο σίγουρη;;;;;;;
Παρεπιπτώντος, αυτός ο Laiho είναι καλός τεχνίτης, αλλά όχι και κάποιο σημείο αναφοράς για την κιθάρα.Υπάρχουν πολλοί πιο ικανοί απο αυτόν...

Ίσως να μην είναι ο καλύτερος. Συμφωνώ. Εγώ είπα ότι δεν υπάρχουν γυναίκες τόσο ικανές ώστε να παίζουν τα solos του.  :)
Ähky, Pistos, Riisi, Luuvalo, Syöjä, Rupi, Paise, Rutto, ...

Αποσυνδεδεμένος Kostas Laiho

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 211
  • Φύλο: Άντρας
  • Child of Bodom
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: Γυναικες μπασσιστριες!!!
« Απάντηση #35 στις: 15/09/07, 13:46 »
Επειδή πολλά λέτε για τον laiho και νευριάζω ;D Σίγουρα υπάρχουν πάρα πολλοί καλύτεροι απ'αυτον και πάντα μιλάμε για άτομα γνωστά στον χώρο (τι κάνει ο καθένας σπίτι του δεν μας ενδιαφέρει..) αυτά που βλέπουμε να παίζει και στις συναυλίες δεν έχω δει κορίτσι να τα παίζει..Παρόλο που είναι μεσαίος κιθαρίστας στην τεχνική αν μπορείτε πείτε έστω και μία που να παίζει το σόλο του kissing the shadows...
Alexi: And you f**k**g cocksucker who throw the f**k**g bottle on the stage ... FUCK YOU!

Αποσυνδεδεμένος Loviatar

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 27
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Mistress of Pohjola
    • Προφίλ
Απ: Γυναικες μπασσιστριες!!!
« Απάντηση #36 στις: 15/09/07, 13:50 »
Επειδή πολλά λέτε για τον laiho και νευριάζω ;D Σίγουρα υπάρχουν πάρα πολλοί καλύτεροι απ'αυτον και πάντα μιλάμε για άτομα γνωστά στον χώρο (τι κάνει ο καθένας σπίτι του δεν μας ενδιαφέρει..) αυτά που βλέπουμε να παίζει και στις συναυλίες δεν έχω δει κορίτσι να τα παίζει..Παρόλο που είναι μεσαίος κιθαρίστας στην τεχνική αν μπορείτε πείτε έστω και μία που να παίζει το σόλο του kissing the shadows...


Μπορεί να το το παίζει αυτή η Τατιάνα.  ;D ;D ;D :P :P :P
Ähky, Pistos, Riisi, Luuvalo, Syöjä, Rupi, Paise, Rutto, ...

Αποσυνδεδεμένος Kostas Laiho

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 211
  • Φύλο: Άντρας
  • Child of Bodom
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: Γυναικες μπασσιστριες!!!
« Απάντηση #37 στις: 15/09/07, 13:53 »
Επειδή πολλά λέτε για τον laiho και νευριάζω ;D Σίγουρα υπάρχουν πάρα πολλοί καλύτεροι απ'αυτον και πάντα μιλάμε για άτομα γνωστά στον χώρο (τι κάνει ο καθένας σπίτι του δεν μας ενδιαφέρει..) αυτά που βλέπουμε να παίζει και στις συναυλίες δεν έχω δει κορίτσι να τα παίζει..Παρόλο που είναι μεσαίος κιθαρίστας στην τεχνική αν μπορείτε πείτε έστω και μία που να παίζει το σόλο του kissing the shadows...


Μπορεί να το το παίζει αυτή η Τατιάνα.  ;D ;D ;D :P :P :P

Σίγουρα!! ;D
Alexi: And you f**k**g cocksucker who throw the f**k**g bottle on the stage ... FUCK YOU!

Αποσυνδεδεμένος buckethead RULES!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 497
  • Φύλο: Άντρας
  • Slaughterhouse on the Prairie
    • Προφίλ
Απ: Γυναικες μπασσιστριες!!!
« Απάντηση #38 στις: 15/09/07, 13:56 »
Mπορείς να βρείς άντρες να παίζουν στις ταχύτητες της Great Kat????

Y.Γ. Great Kat = Mια γυναίκα με A-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Η τεχνική την οποία,ΔΥΣΤΥΧΩΣ, την έχει βαρέσει η μ.....α στον εγκέφαλο και έχει καταντήσει γελοία... Απο τεχνική όμως...

Επειδή πολλά λέτε για τον laiho και νευριάζω ;D Σίγουρα υπάρχουν πάρα πολλοί καλύτεροι απ'αυτον και πάντα μιλάμε για άτομα γνωστά στον χώρο (τι κάνει ο καθένας σπίτι του δεν μας ενδιαφέρει..) αυτά που βλέπουμε να παίζει και στις συναυλίες δεν έχω δει κορίτσι να τα παίζει..Παρόλο που είναι μεσαίος κιθαρίστας στην τεχνική αν μπορείτε πείτε έστω και μία που να παίζει το σόλο του kissing the shadows...


Μπορεί να το το παίζει αυτή η Τατιάνα.  ;D ;D ;D :P :P :P

Σίγουρα!! ;D

Mη γελάτε και τόσο πολύ, γιατί είχε ανεβάσει σόλο του laiho, το οποίο αν το ακούγατε πως το έπαιζε θα σας κοβονταν το γέλιο μαχαίρι... ;)

Αποσυνδεδεμένος buckethead RULES!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 497
  • Φύλο: Άντρας
  • Slaughterhouse on the Prairie
    • Προφίλ
Απ: Γυναικες μπασσιστριες!!!
« Απάντηση #39 στις: 15/09/07, 14:01 »
Βρε loviatar, μήπως ήθελες κάποια στιγμή να ασχοληθείς με ένα όργανο και σε αποθάρρυναν κάποιοι εξυπνάκηδες; Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο, γράψ΄τους κανονικά, πιάσε μια κιθάρα,μπάσο κτλ και χώσε μέχρι τελικής πτώσης......

Αποσυνδεδεμένος Kostas Laiho

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 211
  • Φύλο: Άντρας
  • Child of Bodom
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: Γυναικες μπασσιστριες!!!
« Απάντηση #40 στις: 15/09/07, 14:03 »
Μήπως αυτή η Great Kat μπορεί να γράψει και τα τραγούδια που έχει γράψει ο laiho? ::)
Alexi: And you f**k**g cocksucker who throw the f**k**g bottle on the stage ... FUCK YOU!

Αποσυνδεδεμένος Loviatar

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 27
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Mistress of Pohjola
    • Προφίλ
Απ: Γυναικες μπασσιστριες!!!
« Απάντηση #41 στις: 15/09/07, 14:05 »
Mπορείς να βρείς άντρες να παίζουν στις ταχύτητες της Great Kat????

Y.Γ. Great Kat = Mια γυναίκα με A-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Η τεχνική την οποία,ΔΥΣΤΥΧΩΣ, την έχει βαρέσει η μ.....α στον εγκέφαλο και έχει καταντήσει γελοία... Απο τεχνική όμως...

Επειδή πολλά λέτε για τον laiho και νευριάζω ;D Σίγουρα υπάρχουν πάρα πολλοί καλύτεροι απ'αυτον και πάντα μιλάμε για άτομα γνωστά στον χώρο (τι κάνει ο καθένας σπίτι του δεν μας ενδιαφέρει..) αυτά που βλέπουμε να παίζει και στις συναυλίες δεν έχω δει κορίτσι να τα παίζει..Παρόλο που είναι μεσαίος κιθαρίστας στην τεχνική αν μπορείτε πείτε έστω και μία που να παίζει το σόλο του kissing the shadows...


Μπορεί να το το παίζει αυτή η Τατιάνα.  ;D ;D ;D :P :P :P

Σίγουρα!! ;D

Mη γελάτε και τόσο πολύ, γιατί είχε ανεβάσει σόλο του laiho, το οποίο αν το ακούγατε πως το έπαιζε θα σας κοβονταν το γέλιο μαχαίρι... ;)

Αλήθεια;; Και τι ανέβασε κανένα riffακι. Ας ανέβαζε π.χ. το solo του Children Of Decadence :P :P :P. Και ίσως να την παραδεχόμουνα. ;D ;D ;D
Ähky, Pistos, Riisi, Luuvalo, Syöjä, Rupi, Paise, Rutto, ...

Αποσυνδεδεμένος newGuitarMan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 516
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Γυναικες μπασσιστριες!!!
« Απάντηση #42 στις: 15/09/07, 14:16 »
Έτσι έτσι θα γίνει σφαγή και σήμερα ;D
Πάντως (δυστυχώς δεν πρόλαβα να τη συγχαρώ και εγώ πριν φύγει από το forum) η Τατιάνα μπορεί να παίξει περισσότερους παπάδες και από το Laiho ίσως ο οποίος στο κάτω-κάτω στα λάιβ τις περισσότερες φορές παίζει ό,τι να'ναι :P
Ακούστε απλά τα τραγούδια που έχει ανεβάσει στο "Δικές μας συνθέσεις"! Εμένα ο ήχος και η τεχνική μου θυμίζει και Malmsteen μπορώ να πω (Olenko Mina Hengissa) ;)

Edit: Άκυρο, μάλλον έσβησε και τα θέματα που έβαλε πριν φύγει αλλά όντως το σόλο Children Of Decadence πρέπει να είχε ανεβάσει :-\
« Τελευταία τροποποίηση: 15/09/07, 14:30 από newGuitarMan »

Αποσυνδεδεμένος buckethead RULES!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 497
  • Φύλο: Άντρας
  • Slaughterhouse on the Prairie
    • Προφίλ
Απ: Γυναικες μπασσιστριες!!!
« Απάντηση #43 στις: 15/09/07, 14:23 »
Αλήθεια;; Και τι ανέβασε κανένα riffακι. Ας ανέβαζε π.χ. το solo του Children Of Decadence :P :P :P. Και ίσως να την παραδεχόμουνα. ;D ;D ;D

Mη γελάς και τόσο γιατί αν θυμάμαι καλά (δεν είμαι απόλυτα σίγουρος) αυτό είχε ανεβάσει.....



Μήπως αυτή η Great Kat μπορεί να γράψει και τα τραγούδια που έχει γράψει ο laiho? ::)
Όχι βέβαια,αλλά δεν μιλάμε στο θέμα μας για έμπνευση αλλά για τεχνικές ικανότητες...

YΓ. Eδω που τα λέμε και οι children of bo(re)dom δεν έχουν γράψει και κάτι της προκοπής ::)

Αποσυνδεδεμένος Kostas Laiho

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 211
  • Φύλο: Άντρας
  • Child of Bodom
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: Γυναικες μπασσιστριες!!!
« Απάντηση #44 στις: 15/09/07, 14:30 »
Αλήθεια;; Και τι ανέβασε κανένα riffακι. Ας ανέβαζε π.χ. το solo του Children Of Decadence :P :P :P. Και ίσως να την παραδεχόμουνα. ;D ;D ;D

Mη γελάς και τόσο γιατί αν θυμάμαι καλά (δεν είμαι απόλυτα σίγουρος) αυτό είχε ανεβάσει.....



Μήπως αυτή η Great Kat μπορεί να γράψει και τα τραγούδια που έχει γράψει ο laiho? ::)
Όχι βέβαια,αλλά δεν μιλάμε στο θέμα μας για έμπνευση αλλά για τεχνικές ικανότητες...

YΓ. Eδω που τα λέμε και οι children of bo(re)dom δεν έχουν γράψει και κάτι της προκοπής ::)

What?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Θεωρείς τα τραγούδια των bodom βλακίες?..........τι μουσική ακους?(συγκροτήματα)
Alexi: And you f**k**g cocksucker who throw the f**k**g bottle on the stage ... FUCK YOU!

Αποσυνδεδεμένος Kostas Laiho

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 211
  • Φύλο: Άντρας
  • Child of Bodom
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: Γυναικες μπασσιστριες!!!
« Απάντηση #45 στις: 15/09/07, 14:33 »
Έτσι έτσι θα γίνει σφαγή και σήμερα ;D
Πάντως (δυστυχώς δεν πρόλαβα να τη συγχαρώ και εγώ πριν φύγει από το forum) η Τατιάνα μπορεί να παίξει περισσότερους παπάδες και από το Laiho ίσως ο οποίος στο κάτω-κάτω στα λάιβ τις περισσότερες φορές παίζει ό,τι να'ναι :P
Ακούστε απλά τα τραγούδια που έχει ανεβάσει στο "Δικές μας συνθέσεις"! Εμένα ο ήχος και η τεχνική μου θυμίζει και Malmsteen μπορώ να πω (Olenko Mina Hengissa) ;)

Edit: Άκυρο, μάλλον έσβησε και τα θέματα που έβαλε πριν φύγει αλλά όντως το σόλο Children Of Decadence πρέπει να είχε ανεβάσει :-\
Τώρα σοβαρά μιλάμε?Όντως πιο παλια ο ήχος στα live τους δεν ήταν πολύ καλός..αλλα αν δεις συναυλία τώρα είναι σαν να ακους την studio εκτέλεση..Πρώτα πρώτα ο άνθρωπος παίζει σολο και τραγουδάει πολλες φορές,τι λέμε τωρα..
Alexi: And you f**k**g cocksucker who throw the f**k**g bottle on the stage ... FUCK YOU!

Αποσυνδεδεμένος buckethead RULES!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 497
  • Φύλο: Άντρας
  • Slaughterhouse on the Prairie
    • Προφίλ
Απ: Γυναικες μπασσιστριες!!!
« Απάντηση #46 στις: 15/09/07, 14:37 »
What?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Θεωρείς τα τραγούδια των bodom βλακίες?..........τι μουσική ακους?(συγκροτήματα)

Συγκροτήματα: Priest,Maiden,Accept,Sabbath,Metallica,Megadeth,Saxon,Dokken,και πολλά ακόμα σε διάφορα είδη που βαριέμαι να κάτσω να τα γράψω....

Υ.Γ. Δεν είπα ότι είναι βλακείες τα κομμάτια των cob, είπα ότι δεν είναι και κάτι το ιδιαίτερο.

Y.Γ.Ξεφεύγουμε όμως απο το θέμα....

Αποσυνδεδεμένος Kostas Laiho

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 211
  • Φύλο: Άντρας
  • Child of Bodom
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: Γυναικες μπασσιστριες!!!
« Απάντηση #47 στις: 15/09/07, 14:42 »
Δεν πιστεύω οτι δεν είναι κάτι ιδιαιτερο γιατι πολύ απλα δεν ξέρω συγκοτημα άλλο που να παίζει κάτι παρόμοιο.Δηλαδή είναι μουσική ιδιαιτερη οι maiden ας πούμε?Τους άκουγα πόσα χρόνια και δεν μπορώ πια να τους ξανακούσω.E C D,E C D..του πα,του του πα..έλεος!!!
Alexi: And you f**k**g cocksucker who throw the f**k**g bottle on the stage ... FUCK YOU!

Αποσυνδεδεμένος joann

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 18
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γυναικες μπασσιστριες!!!
« Απάντηση #48 στις: 15/09/07, 14:46 »
arxaria edw paidia :)
love m bass

Αποσυνδεδεμένος buckethead RULES!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 497
  • Φύλο: Άντρας
  • Slaughterhouse on the Prairie
    • Προφίλ
Απ: Γυναικες μπασσιστριες!!!
« Απάντηση #49 στις: 15/09/07, 14:46 »
Θα βγώ εντελώς off-topic, αλλά μήπως το μέλος Loviatar είναι η Tatiana με άλλο user name και μπήκε για να μας κάνει πλάκα;;;;;;

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
21 Απαντήσεις
11045 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/09/06, 10:02
από Μαρμελακι
3 Απαντήσεις
2854 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/10/06, 10:06
από Sts_Ikaros
8 Απαντήσεις
3847 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/12/07, 10:24
από PAPAJOHNNY
14 Απαντήσεις
11591 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/07/08, 09:56
από studio54
Γυναίκες οδηγοί

Ξεκίνησε από Christen « 1 2 3 » Λοιπά

60 Απαντήσεις
20115 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/07/09, 02:30
από Jezus
0 Απαντήσεις
4272 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/03/09, 14:51
από Arg0
5 Απαντήσεις
4252 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/10/09, 14:13
από Blue Wizard
6 Απαντήσεις
3081 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/05/10, 22:35
από ισκιος
68 Απαντήσεις
28312 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/11/14, 21:46
από noe13
6 Απαντήσεις
3386 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/11/15, 12:47
από Archangel