Αποστολέας Θέμα: Jamming with the Amazing Stef Burns, Guitar Clinic in Athens 11Nov 2006  (Αναγνώστηκε 8868 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Stelios Sovolos

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 148
    • Προφίλ
« Τελευταία τροποποίηση: 17/11/06, 22:04 από Stelios Sovolos »

Αποσυνδεδεμένος greg+9

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 58
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
O Burns απίστευτος! Δεν έχω ακούσει κάτι άλλο από τον Sovolo αλλά το παίξιμό του στο συγκεκριμένο jammin είναι το λιγότερο παιδικό. (καθόλου feeling, τίποτα δεν ακούστηκε καθαρό, μπόλικες παραφωνίες, καθόλου συννενόηση με τον Burns).

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Σε ένα Jamming είναι πολύ πιθανό να μην υπάρχει συνεννόηση, πολλές φορές είναι κάτι αναμενόμενο! Ακόμα και στα G3 τα μεγαθήρια κάνουν άπειρες πρόβες για να βγει το αποτέλεσμα που βλέπουμε!

Πάντως χωρίς να είμαι κανάς καλός κιθαρίστας και γω άκουσα πολλές φάλτσες νότες, ειδικά εκεί που έβγαλε μια κραυγή ο Burns! Blues jamming με ψιλοshreddάκια και tapping απλά δεν είναι blues κατ'εμένα!

Αποσυνδεδεμένος Stelios Sovolos

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 148
    • Προφίλ
Ο Burns είναι απίστευτος παίχτης !!!!!…και ειδικά ζήτησα αυτόν από τους managers !!!!

Αλλά είναι κρίμα να βλέπω μηνύματα του στυλ 

Απίστευτος ο Burns!!!

O Burns απίστευτος!!!

Αλλά δεν είδα και πολύ κόσμο από το kithara στο Σεμινάριο !!!!

Οπότε γενικά καλύτερα να διαπιστώνουμε αν ένα σεμινάριο ήταν απίστευτο!!!! από κοντά παρακολουθώντας το και όχι εκ των υστέρων!!!! My opinion!!!


Anyway θα ετοιμάσω ένα video με τα highlights από to clinic και θα το κάνω post next week.

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Αλλά είναι κρίμα να βλέπω μηνύματα του στυλ
Απίστευτος ο Burns!!!
O Burns απίστευτος!!!
Αλλά δεν είδα και πολύ κόσμο από το kithara στο Σεμινάριο !!!!
Οπότε γενικά καλύτερα να διαπιστώνουμε αν ένα σεμινάριο ήταν απίστευτο!!!! από κοντά παρακολουθώντας το και όχι εκ των υστέρων!!!! My opinion!!!

Μα όσοι δεν μπόρεσαν να έρθουν στο σεμινάριο είδαν το βιντεάκι που πρότεινες. Αμα δε μπορούμε να έχουμε άποψη γι'αυτό που ανέβασες τότε γιατί το ανέβασες? Και δεν είπε κανείς για το σεμινάριο αλλά για τον Burns. Ο greg+9 μάλλον ήξερε τον Burns εγώ δεν τον είχα καν υπόψην! Αν είναι παικταράς ή όχι δεν το ξέρω, εγώ μίλησα γι'αυτό που είδα και κατέθεσα άποψη. Η απάντηση που έδωσες πάντως είναι εντελώς άσχετη και άτοπη ως προς τα σχόλια μας!

Αποσυνδεδεμένος Stelios Sovolos

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 148
    • Προφίλ
Δεν είπα κάτι προσωπικά για εσένα μια διαπίστωση έκανα!!!

Γενικά καλό είναι να έχουμε τα μάτια μας ανοιχτά για events που οργανώνονται με μεράκι και αγάπη από μουσικούς για μουσικούς!!!




« Τελευταία τροποποίηση: 17/11/06, 14:59 από Stelios Sovolos »

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Πού ακριβώς είπα ότι ο Burns είναι απίστευτος ρε συ, πλάκα κάνουμε??  ??? :-\

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
για μενα που παρακολουθησα ( καλα να ειναι ο στελιος ) πιστευω χωρις να θελω να γινω κακος οτι ηταν απο τα σχημα σημεια του event και δυστυχως χωρις λογο. Θα μπορουσε να ειναι πολύ ωραιο αλλα...και ο στελιος πιστευω "παρεκτραπηκε" λιγο με το παιξιμο του αλλα και η αντιδραση ηταν ασχημη...παντως ο Burns πολύ καλος...και πολύ συμπαθης....
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

Αποσυνδεδεμένος greg+9

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 58
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Εγω μίλησα απλά για το κλιπάκι που μας συνέστησες να δούμε!! Έχεις σκεφτεί απλά ότι αυτόν τον καιρό δεν παίζουν και πολλά χρήματα?? Είμαι σίγουρος ότι το σεμινάριο θα ήταν τρομερό αφού ήταν ο Burns! Μακάρι να είχαμε χρήματα να μην χάναμε live και σεμινάρια.

Αποσυνδεδεμένος Stelios Sovolos

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 148
    • Προφίλ
Εγω μίλησα απλά για το κλιπάκι που μας συνέστησες να δούμε!! Έχεις σκεφτεί απλά ότι αυτόν τον καιρό δεν παίζουν και πολλά χρήματα?? Είμαι σίγουρος ότι το σεμινάριο θα ήταν τρομερό αφού ήταν ο Burns! Μακάρι να είχαμε χρήματα να μην χάναμε live και σεμινάρια.


Σωστός!!!! Δύσκολοι καιροί

Έδωσα όμως , πάρα πολλές προσκλήσεις μέσα από το kithara, είχες δει το σχετικό thread …έστειλες email???

http://forum.kithara.gr/index.php?topic=38788.0
« Τελευταία τροποποίηση: 17/11/06, 15:17 από Stelios Sovolos »

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Κρινω μονο το βιντεακι:
1. Αυτο ειναι μπλουζ ρυθμος?
2. Ο Burns ειναι τρομερος
3. Αυτο ειναι μπλουζ?
4. Ο Burns εχει πολυ ωραια τεχνικη οταν βαζει τα βρωμικα ( δεν τον ξερω κιολας τον ανθρωπο )
5. Οι τεχνικες του tapping ειναι μπλουζ τεχνικες?
6. Θα ψαξω να βρω και αλλα απο burns
7. Καποιες χαμενες νοτες δικαιολογουνται ή ακουγονται ετσι στην μπλουζ?

Οπως και να εχει, η αληθεια ειναι πως ο Στελιος ειχε βαλει θεμα για προσκλησεις, οποτε δεν ειναι αναγκη να λεμε για το ποσο ακριβη ηταν η εισοδος ή η συμμετοχη!
Peace..
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος takis79

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 111
  • Φύλο: Άντρας
  • http://poethouse.x10.mx
    • Προφίλ
    • Poets House Villa Apartment Holidays in Corfu,Greece
χωρις να ξερω ποιος ειναι ποιος στα σιγουρα:
αυτος με την ..κιτρινη strat αν εξαιρεσουμε το ..tapping ;D στα τελευταια 3 δευτερολεπτα του jam φανηκε οτι το κατεχει πολυ το οργανο..groove,Πολυ ωραιο Touch και πολυ ωραιες φρασεις!
αυτος που επαιζε αριστερα στην οθονη οπως κοιταζουμε επαιζε συνεχεια φρασεις εκτος τοπου και χρονου,με χαλια ηχο,ΚΑΘΟΛΟΥ vibrato το οποιο ειναι το νουμερο ενα σε ενα blues κομματι,ΚΑΘΟΛΟΥ groove στα ρυθμικα...γενικα δεν το εχει ρε παιδι μου οπως λεμε και εκει που καταλαβαινε οτι δεν ξερει τι να παιξει βαρουσε tapping και sweep..οτι πιο ακαιρο...
ειμαι λιγο αυστηρος αλλα μονο ετσι θα βελτιωθουμε ολοι μας..μονο αν την ακουσουμε λιγο....

υ.γ.με βαση οσα ειδα μαλλον αυτος με την κιτρινη στρατ δεν ηταν ο στελιος... :o

Αποσυνδεδεμένος Night.Crawler

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 161
    • Προφίλ
Απ: Blues Jamming with the Amazing Stef Burns, Guitar Clinic in Athens 11Nov 200
« Απάντηση #12 στις: 17/11/06, 18:58 »
συγνώμη Στέλιο αλλά δεν μου άρεσε καθόλου... ξέρω οτι δεν είναι το στυλ σου oι bluesoφάσεις... αλλά αν το έβλεπα αυτό σε clinic live θα απογοητευόμουν ...πραγματικά sorry αλλά αυτή είναι η άποψη μου  :(
από αυτό που είδα...ούτε ο Burns με εντυπωσίασε... μπορεί να είναι τεραααααααααααάστιος μουσικός... αλλά δεν νομίζω πως είδα κάτι που θα περίμενα να δω σε ένα clinic... προφανέστατα...τα clinics που με εντυπωσιάζουν είναι κάποια του guthrie govan και του greg howe οπότε αντιλαμβάνομαι οτι απλά δεν είναι στο ίδιο επίπεδο...

παρόλα αυτά...η όλη προσπάθεια να διοργανωθεί....ένα clinic πραγματικά είναι πολύ σημαντική... και επιτέλους κάποιος έπρεπε να σπάσει το μονοπώλειο... του Fucka-na  ;D

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
χαχαχαχαχχαχαα!!!!! fuck - anas θα ελεγα εγω....φιλε μου εγραψες...αν και πιστευω οτι δεν ειναι απαραιτητο να ερθει ο μεγας μουσικος ο howe να σου πεταξει 2323476 θεωρητικα της μουσικης που θα καταλαβουν 2 ατομα και τερμα..ειναι σαν και αυτο που κανει και ο στελιος στο παιξιμο του λιγο ως πολύ....Πω ρε τι κανει το ατομο...σαλια και τετοια..αλλα στην τελικη, η μουσικη δεν ειναι μονο αυτο...γιαυτο και ο ζαμπετας να εκανε clinic θα πηγαινα μετα χαρας...εγω ειδα ενα παλικαρι που μετα πο τοσες συμμετοχες και τοσο παιχνιδι ακομα γουσταρει να παιζει απλα και ομορφα...με ολη την σημασια της λεξεως. Και  αυτο εινια κατι πιο δυσκολο κατεμε απο το να παιζεις τεχνικα και γρηγορα και ανουσια. μπορει και με αγγιζει με κατι που "παιζω" αλλα δεν παιζω εγω. Εγω μια φορα το ευχαριστηθηκα πολύ το ολο σκηνικο. Ευχαριστω μια ακομα φορα τον στελιο για την οργανωση και την προσκληση φυσικα...Αντε και εις ανωτερα...
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

Αποσυνδεδεμένος P.D.L.

  • unbelievable infaticide
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • The root of all evil....!!!
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/pdlrockallover
Απ: Blues Jamming with the Amazing Stef Burns, Guitar Clinic in Athens 11Nov 200
« Απάντηση #14 στις: 17/11/06, 22:01 »
Θα συμφωνήσω με τα παιδιά, οτι κάποιες τεχνικές για solo δεν ταίριαζαν στην περίπτωση...

Δηλαδή, το tapping και οτιδήποτε άλλο έχει να κάνει με shredding, δεν ταιριάζει με blues φόρμες....

Φυσικά, πρέπει να συγχαρούμε και τους δύο για τις ικανότητες τους...αλλά μέχρι εκεί...το θέμα δεν είναι απλώς να υπάρχουν οι ικανότητες, αλλά να ξέρουμε και τι να τις κάνουμε....
www.myspace.com/asxoliastoi
www.activeradio.gr κάθε Σάββατο 15:00 - 18:00!!! More News From Nowhere
http://morenowherereviews.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος Stelios Sovolos

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 148
    • Προφίλ
Απ: Blues Jamming with the Amazing Stef Burns, Guitar Clinic in Athens 11Nov 200
« Απάντηση #15 στις: 17/11/06, 22:03 »
συγνώμη Στέλιο αλλά δεν μου άρεσε καθόλου... ξέρω οτι δεν είναι το στυλ σου oι bluesoφάσεις... αλλά αν το έβλεπα αυτό σε clinic live θα απογοητευόμουν ...πραγματικά sorry αλλά αυτή είναι η άποψη μου  :(
από αυτό που είδα...ούτε ο Burns με εντυπωσίασε... μπορεί να είναι τεραααααααααααάστιος μουσικός... αλλά δεν νομίζω πως είδα κάτι που θα περίμενα να δω σε ένα clinic... προφανέστατα...τα clinics που με εντυπωσιάζουν είναι κάποια του guthrie govan και του greg howe οπότε αντιλαμβάνομαι οτι απλά δεν είναι στο ίδιο επίπεδο...

παρόλα αυτά...η όλη προσπάθεια να διοργανωθεί....ένα clinic πραγματικά είναι πολύ σημαντική... και επιτέλους κάποιος έπρεπε να σπάσει το μονοπώλειο... του Fucka-na  ;D

Chris!!!

Το video από το clinic θα το κάνω post next week!!!

Αυτό το videaki είναι από ένα μικρό jammarisma που κάναμε στο τέλος του clinic!!!

Λες να έφερνα τέτοια μουσικάρα και να έπαιζα εγώ αντί γι’ αυτόν!!!!! ;) ;)

Πήρες απουσία όμως !!! next time σε θέλω πρώτη σειρά μαζί με το δάσκαλο σου !!!

Αποσυνδεδεμένος Stelios Sovolos

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 148
    • Προφίλ
Απ: Blues Jamming with the Amazing Stef Burns, Guitar Clinic in Athens 11Nov 200
« Απάντηση #16 στις: 17/11/06, 22:09 »
χαχαχαχαχχαχαα!!!!! fuck - anas θα ελεγα εγω....φιλε μου εγραψες...αν και πιστευω οτι δεν ειναι απαραιτητο να ερθει ο μεγας μουσικος ο howe να σου πεταξει 2323476 θεωρητικα της μουσικης που θα καταλαβουν 2 ατομα και τερμα..ειναι σαν και αυτο που κανει και ο στελιος στο παιξιμο του λιγο ως πολύ....Πω ρε τι κανει το ατομο...σαλια και τετοια..αλλα στην τελικη, η μουσικη δεν ειναι μονο αυτο...γιαυτο και ο ζαμπετας να εκανε clinic θα πηγαινα μετα χαρας...εγω ειδα ενα παλικαρι που μετα πο τοσες συμμετοχες και τοσο παιχνιδι ακομα γουσταρει να παιζει απλα και ομορφα...με ολη την σημασια της λεξεως. Και  αυτο εινια κατι πιο δυσκολο κατεμε απο το να παιζεις τεχνικα και γρηγορα και ανουσια. μπορει και με αγγιζει με κατι που "παιζω" αλλα δεν παιζω εγω. Εγω μια φορα το ευχαριστηθηκα πολύ το ολο σκηνικο. Ευχαριστω μια ακομα φορα τον στελιο για την οργανωση και την προσκληση φυσικα...Αντε και εις ανωτερα...

Που είσαι Συμεών !!! Χαιρετώ κ Ευχαριστώ

Αν έκαναν clinic ο Ζαμπέτας κ ο Χιώτης θα γινόταν πανικός!!!

Thanks που ήρθες στο Clinic ελπίζω να ήταν μια απολαυστική εμπειρία!!!

Αποσυνδεδεμένος Night.Crawler

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 161
    • Προφίλ
Απ: Jamming with the Amazing Stef Burns, Guitar Clinic in Athens 11Nov 2006
« Απάντηση #17 στις: 17/11/06, 22:37 »
φίλε Symeon ...sorry αλλά ο Howe...δεν είναι μόνο γρήγορες φράσεις...είνιαι και παλαβός μουσικός απο άλλο πλανήτη... anyway... άσχετο με το θέμα... :P

Στέλιο...πραγματικά απουσία  :( αλλά κάπου κάπου δουλεύουμε και μεις για να πέρνουμε κιθάρες...
αλήθεια ποιόν απόλους τους δασκάλους μου?  :P 8) ;D

Αποσυνδεδεμένος Slayerman_GR

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 87
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Chris Pallas - Myspace Page
Απ: Jamming with the Amazing Stef Burns, Guitar Clinic in Athens 11Nov 2006
« Απάντηση #18 στις: 18/11/06, 13:09 »
Καλα ολα αυτα που λετε, ο Στελιος παιζει οπως παιζει και ο Βurns παιζει οπως παιζει, δεν γινεται να τους βαλουμε ολους στο ιδιο καζανι και να συγκρινουμε συνεχεια.

Anyway, επειδη βλεπω οτι αναφερεται πολυ το ονομα του Greg Howe και επειδη βλεπω το Στελιο να αρχιζει να χωνεται στη φαση με τα clinics, κατι σε "Greg Howe Clinic" στην Ελλαδα νομιζω θα ηταν φανταστικο event!

Ας δω clinic του Ηοwe και μετα.......... I can die a happy man!!!  ;D

Και ναι, ισως οι κιθαριστες που παιζουν Πυξ Λαξ και τα συναφη να μην εκτιμησουν ιδιαιτερα τον κο. Howe αλλα ειμαι σιγουρος πως για αρκετους θα ειναι εμπειρια ζωης!

Αποσυνδεδεμένος Νίκος

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 161
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Jamming with the Amazing Stef Burns, Guitar Clinic in Athens 11Nov 2006
« Απάντηση #19 στις: 19/11/06, 01:16 »
Αν και σε μια φάση το παληκάρι με την κίτρινη το πιάνει, μετά το αφήνει! Γενικά νομίζω ότι ότι υπήρχε πολύ βιασύνη! Βέβαια σαν άκουσμα μπορεί να είναι ιδανικό για μεταλάδες, αλλά αυτό δεν το κάνει blues. Και κάτι τελευταίο: δεν είναι ανάγκη μέσα σε ένα τρίλεπτο να δείξουμε όλα όσα έχουμε μάθει, ούτε να δείξουμε ποιές ασκήσεις μπορούμε να κάνουμε και ποιές όχι, ούτε να αποδείξουμε ότι είμαστε τεχνίκαροι. Το λέω αυτό γιατί μετά το G3 (το δεύτερο) οι περισσότεροι μεταλλογρηγοράδες (δεν αναφέρομαι στα παιδιά-γενικά μιλάω) βαράν αλλαγές τύπου blues στο ρυθμικό και παίζουν ό,τι άσκηση σε πεντατονική θυμούνται και χαίρονται! Εμ,  (δεν μιλαώ για τα παιδιά, το ξανατονίζω-αφορμή έψαχνα να τα πω!)  δεν είναι έτσι το blues. Όταν πέρνεις την γυναίκα σου αγκαλιά δεν της απαγγέλεις όλη την τρίτομη εγκυκλοπαίδεια ποίησης (που έχεις αποστιθήσει) μέσα σε τρία λεπτά. Δυό κουβέντες μέσα από την καρδιά σου είναι αρκετές. Αυτά! Καλή συνέχεια στα παιδιά! Keep on rocking και να ακούτε μόνο την καρδιά σας (και να μας λέτε αυτά που σας λέει)!
Blues ain't nothing but a good man feeling bad

Αποσυνδεδεμένος takis79

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 111
  • Φύλο: Άντρας
  • http://poethouse.x10.mx
    • Προφίλ
    • Poets House Villa Apartment Holidays in Corfu,Greece
Απ: Jamming with the Amazing Stef Burns, Guitar Clinic in Athens 11Nov 2006
« Απάντηση #20 στις: 19/11/06, 01:45 »
σωστος ο νικος!!! ;)

Αποσυνδεδεμένος fenderiarhs

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 583
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Jamming with the Amazing Stef Burns, Guitar Clinic in Athens 11Nov 2006
« Απάντηση #21 στις: 19/11/06, 02:06 »
Μερικα συντομα σχολια:

-Ο S.Burns σας βεβαιω ειναι ενας πολυ καλος κιθαριστας (δεν ειναι βεβαια ο Μεγαλος Κιθαριστας)τον οποιο εχω δει απειρες φορες στην Ιταλια (παιζει με τον V.Rossi ενω εχει παιξει και με αλλα πολυ μεγαλυτερα ονοματα)....απο αυτο το λιγο που ειδα ομως και συγκριτικα με αλλες εμφανισεις του σα να μου φαινεται οτι την εκανε λιγο αρπαχτη????........

-Το κλιπακι ως blues jam δεν στεκει καποιας σοβαρης κριτικης και φανταζομαι αυτο δεν το αμφισβητει κανεις......

-Ο S.Burns ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Blues κιθαριστας και κατα συνεπεια δεν κρινεται ως τετοιος.......

-Υπαρχει μια σχετικη ασυνενοησια μεταξυ των δυο κιθαριστων.....το αντιθετο ομως δεν ειναι και τοσο ευκολο ειδικα σε συνθηκες δυσκολες οπως αυτες που φανταζομαι οτι επικρατησαν στο event αυτο (δεν ειχατε ξαναπαιξει, δεν υπηρξαν προβες κ.λ.π)

-Συγxαρητηρια στο Σ.Σοβολο που πηρε την πρωτοβουλια και διοργανωσε το event......

-Guitar clinic ηταν το event οποτε οι κιθαριστικες ακροβασιες και εντυπωσιασμοι ηταν αναμενομενοι και λιγο πολυ στο προγραμμα.....Ειναι αλλο θεμα αν και ποση σημασια εχουν οι ακροβασιες πανω στη κιθαρα.....


Αποσυνδεδεμένος malmsteenakis

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 4
    • Προφίλ
Απ: Jamming with the Amazing Stef Burns, Guitar Clinic in Athens 11Nov 2006
« Απάντηση #22 στις: 21/11/06, 19:27 »
Παιδιά ας ηρεμήσουμε όλοι!Φίλε parlats κρίνεις τον Στέλιο μόνο απο ένα βιντεάκι .Σε πληροφορώ οτι αν τον δείς απο κοντά θα σου πέσει το σαγόνι :o(ρώτα και κάποιους που ξέρουν!).Ο Στέλιος διοργάνωσε ένα event που κάθε κιθάριστας θα έπερεπε να προσπαθήσει τουλάχιστον να πάει.Ρε παιδιά ας μην μας πιάνει η ελληνικη μιζέρια μας.Ο Σόβολος είναι μαζι με τον Φλουρό  και τον Ζήρα πολύ μπροστά στο παίξιμο απο την εποχή τους για τα δεδομένα της Ελλάδας.
Βλέπω τον parlats και κάποιου άλλους(ονοματα δέν θα πώ) κάθε φορά που ο Στέλιος δημοσιευει κάτι να απαντούν με άσχημο τρόπο??? Ελεος πια!
Ο Stef είταν τέλειος !
Keep on rocking

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Jamming with the Amazing Stef Burns, Guitar Clinic in Athens 11Nov 2006
« Απάντηση #23 στις: 21/11/06, 19:32 »
Αγαπητέ malmsteenakis γράφτηκες πριν από λίγο για να μου την πεις? Πολύ ωραία να σου απαντήσω τότε:

Δεν έχω τπτ προσωπικό με τον Σόβολο δεν τον γνωρίζω καν. Εγώ έκρινα πολύ απλά αυτό που είδα το οποίο προσυπογράψαν και άλλα άτομα που το είδαν. Αυτό που είδα ήταν άσχημο στα δικά μου μάτια και αυτιά και όποιος διαφωνεί ας βγει να το πει κανένα πρόβλημα. Ονόματα δε λες αλλά το δικό μου το λες άνετα, ποιος να σου είπε άραγε να μπεις και να γράψεις?

PS1: Με συγχωρείς αλλά μη συγκρίνεις Σόβολο και Φλούρο, είναι σαν να συγκρίνουμε σκαραβαίο με BMW!  ::)

PS2: Ο Σόβολος έχει δημοσιεύσει και άλλα βίντεος και τα σχόλια μου ήταν θετικότατα, μάλλον δεν σου τα σφύριξαν σωστά τα   
       πράγματα, γι'αυτό για να μην πιάνεσαι κορόιδο με αυτά που γράφεις, καλό είναι να ψάχνεις λιγάκι πρώτα  ;)

PS3: Για το event παράλειψη μου που δεν τον συνεχάρηκα, αλλά δεν είδα κάποιον να τον αποπαίρνει που έκανε την κίνηση αυτή!

Αποσυνδεδεμένος fenderiarhs

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 583
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Jamming with the Amazing Stef Burns, Guitar Clinic in Athens 11Nov 2006
« Απάντηση #24 στις: 21/11/06, 22:26 »
Ο Σόβολος είναι μαζι με τον Φλουρό  και τον Ζήρα πολύ μπροστά στο παίξιμο απο την εποχή τους για τα δεδομένα της Ελλάδας.


 ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
23 Απαντήσεις
12521 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/01/07, 04:36
από Ioannis Anastassakis
21 Απαντήσεις
9934 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/03/07, 22:44
από Night.Crawler
14 Απαντήσεις
9147 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/12/08, 06:42
από Ioannis Anastassakis
18 Απαντήσεις
8229 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/01/09, 21:16
από Baroness
48 Απαντήσεις
16446 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/03/10, 10:18
από m@ster k@frer
16 Απαντήσεις
9982 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/04/10, 13:43
από dimitriendri
5 Απαντήσεις
4177 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/03/11, 13:59
από Alex Flouros
3 Απαντήσεις
2685 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/02/14, 17:23
από paokz
0 Απαντήσεις
2877 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/03/16, 18:25
από Yiannis Papadopoulos
4 Απαντήσεις
4436 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/03/16, 15:44
από Yiannis Papadopoulos