Αποστολέας Θέμα: Στόλλας;  (Αναγνώστηκε 7589 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος savarel

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 81
  • Φύλο: Άντρας
  • Stay Heavy!!!
    • Προφίλ
Στόλλας;
« στις: 06/04/03, 17:38 »
Ektos apo ton gnwsto sthn patra uparxei kai mia antiproswpeia sto marousi : Περικλεους 6 - Μαρουσι - τηλ.2108062601 kai apo oti eida se sxesh me ton naka einai arketa fthnos.
« Τελευταία τροποποίηση: 28/05/03, 18:07 από Ο Νέος Κιθαρωδός »
Oταν κοιτω κατω βλεπω το παρον , οταν κοιτω πισω βλεπω παρελθον οταν κοιτω μπροστα βλεπω μονο χαμενα ονειρα και καμενες ελπιδες

Αποσυνδεδεμένος kostis88

  • Ο γραντζουνιστής
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 298
  • Φύλο: Άντρας
  • τι αλλο να πω πια??
    • Προφίλ
    • rigorous_rifle
Re:Stollas?
« Απάντηση #1 στις: 06/04/03, 19:15 »
Μπορει να ειναι φτηνος σε σχεση με το νακα αλλα ειναι ακριβος σε σχεση με τα αλλα μαγαζια zozef,adagio κλπ..
Ειμαι ενας φασιστοκουμουνοσοσιαλιστικοκαπιταλιστης οικολογος

Αποσυνδεδεμένος savarel

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 81
  • Φύλο: Άντρας
  • Stay Heavy!!!
    • Προφίλ
Re:Stollas?
« Απάντηση #2 στις: 06/04/03, 19:51 »
O zozef pou einai?

Sugekrimena thn squier fat strat http://www.squierguitars.com/gear/gear.php?partno=0321700
pou thelw na parw thn exei 319,86
Mipos omws exei kaneis na mou proteinei kamia kaluterh ?kai oxi polu pio akrivh .Thelw me diplous magnites an ginetai gia metal skopous ;D
Oταν κοιτω κατω βλεπω το παρον , οταν κοιτω πισω βλεπω παρελθον οταν κοιτω μπροστα βλεπω μονο χαμενα ονειρα και καμενες ελπιδες

Αποσυνδεδεμένος kostis88

  • Ο γραντζουνιστής
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 298
  • Φύλο: Άντρας
  • τι αλλο να πω πια??
    • Προφίλ
    • rigorous_rifle
Re:Stollas?
« Απάντηση #3 στις: 06/04/03, 20:35 »
MPES STO SITE TOY ZOZEF http://www.zozef.gr KAI BRES TO PIO KONTINO SOY KATASTHMA
Ειμαι ενας φασιστοκουμουνοσοσιαλιστικοκαπιταλιστης οικολογος

Αποσυνδεδεμένος savarel

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 81
  • Φύλο: Άντρας
  • Stay Heavy!!!
    • Προφίλ
Re:Stollas?
« Απάντηση #4 στις: 07/04/03, 14:55 »
Eyxaristw polu file kwsta:)
Oταν κοιτω κατω βλεπω το παρον , οταν κοιτω πισω βλεπω παρελθον οταν κοιτω μπροστα βλεπω μονο χαμενα ονειρα και καμενες ελπιδες

Αποσυνδεδεμένος kabamaru-x-

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 74
  • Φύλο: Άντρας
  • to ksupolito straggali sthn asfalto
    • Προφίλ
Re:Stollas?
« Απάντηση #5 στις: 20/04/03, 00:58 »
stolla exei k sthn thesssaloniki sta sfageia. o zozef einai se ena steno apenanti apo ton leuko pyrgo.
thelw na rixnei xioni otan ksanartheis

Αποσυνδεδεμένος ASSOS

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 40
  • Του μοιάζω μόνο στα μαλιά!!!! :)
    • Προφίλ
Re:Στόλλας;
« Απάντηση #6 στις: 06/03/04, 16:09 »
Σε ορισμένα μοντέλα Τakamine ο Στόλλας έχει τιμές πολύ καλές σαν τις υπόλοιπης Ευρώπης. Είναι αντιπρόσωπος στην Ελλάδα και φέρνει από Αμερική σε μεγάλες ποσσότητες.
Οι άλλοι πέρνουν από Ευρώπη και έχουν λίγο μεγαλύτερες τιμές.
Για άλλες μάρκες δεν ξέρω.
Εάν έχετε αντίθετη άποψη παρακαλώ πείτε μου την γνώμη σας.
Τα έχω με τη Νότα. Κάθε μέρα κάνουμε έρωτα και τα παιδιά μας τα ονομάζουμε μουσική :)

Αποσυνδεδεμένος pkp

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 12
  • Φύλο: Άντρας
  • Reach out and touch faith
    • Προφίλ
Re:Στόλλας;
« Απάντηση #7 στις: 11/03/04, 19:45 »
Απ'ότι ξέρω ο Στόλλας είναι αντιπροσωπεία που σημαίνει οτι σίγουρα δεν κάνει τις καλύτερες εκπτώσεις γιατί πουλάει σε μαγαζιά. Μου έχουν κάνει στην Αθήνα σε μερικά μαγαζιά πολύ καλύτερες τιμές για όργανα του Στόλλα.
Like that lucky ole sun, Give me nothing to do, But roll around heaven all day..

Αποσυνδεδεμένος ASSOS

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 40
  • Του μοιάζω μόνο στα μαλιά!!!! :)
    • Προφίλ
Re:Στόλλας;
« Απάντηση #8 στις: 12/03/04, 12:59 »
Απ'ότι ξέρω ο Στόλλας είναι αντιπροσωπεία που σημαίνει οτι σίγουρα δεν κάνει τις καλύτερες εκπτώσεις γιατί πουλάει σε μαγαζιά. Μου έχουν κάνει στην Αθήνα σε μερικά μαγαζιά πολύ καλύτερες τιμές για όργανα του Στόλλα.
Μπορείς να πεις πιο συγκεκριμένα. Πρόκειτε να αγοράσω Takamine ή Fender ακουστική.
ΤΗΧ
Τα έχω με τη Νότα. Κάθε μέρα κάνουμε έρωτα και τα παιδιά μας τα ονομάζουμε μουσική :)

Αποσυνδεδεμένος pkp

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 12
  • Φύλο: Άντρας
  • Reach out and touch faith
    • Προφίλ
Re:Στόλλας;
« Απάντηση #9 στις: 12/03/04, 18:21 »
Και ο Καγμάκης και ο Διαμαντόπουλος κάνουν καλές τιμές. Απ' ότι νομίζω και οι δύο αγοράζουν από τον Στόλλα άσχετα αν το λένε ή όχι... Πιστεύω πάντως οτι ο πρώτος έχει μεγαλύτερη ποικιλία στις μάρκες που θέλεις.
Like that lucky ole sun, Give me nothing to do, But roll around heaven all day..

Αποσυνδεδεμένος ASSOS

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 40
  • Του μοιάζω μόνο στα μαλιά!!!! :)
    • Προφίλ
Re:Στόλλας;
« Απάντηση #10 στις: 12/03/04, 22:38 »
Και ο Καγμάκης και ο Διαμαντόπουλος κάνουν καλές τιμές. Απ' ότι νομίζω και οι δύο αγοράζουν από τον Στόλλα άσχετα αν το λένε ή όχι... Πιστεύω πάντως οτι ο πρώτος έχει μεγαλύτερη ποικιλία στις μάρκες που θέλεις.

Αφού παίρνουν από τον Στόλλα μπορεί να είναι πιο φτηνοί από αυτόν? ???
Τα έχω με τη Νότα. Κάθε μέρα κάνουμε έρωτα και τα παιδιά μας τα ονομάζουμε μουσική :)

Αποσυνδεδεμένος Clapton

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 69
  • Φύλο: Άντρας
  • GET WIND
    • Προφίλ
    • Αναβάιλαμπλ πρός το παρόν
Re:Στόλλας;
« Απάντηση #11 στις: 13/03/04, 03:48 »
Αφού παίρνουν από τον Στόλλα μπορεί να είναι πιο φτηνοί από αυτόν? ???

Φυσικα!...Το αντιθετο θα ηταν καταστροφικο (για τον Στολλα)
Ο Στολλας εχει χονδρικη οποτε ΠΡΕΠΕΙ να πουλα λιανικη ακριβοτερα απο τον συνεργατη του διαφορετικα τον ανταγωνιζεται...Ειναι δυνατο να θελεις να ανταγωνιστεις τον συνεργατη σου?
Αυτο ειναι κανονας για οποιονδηποτε εχει χονδρικη και λιανικη ταυτοχρονα.


CU...=Clapton=

GET WIND  "We shall defend our music, whatever the cost may be. We shall play on the beaches, we shall play in the clubs, we shall play in the stadiums, we shall play in the fields and in the streets; we shall play in the hills; we shall never surrender!"

Αποσυνδεδεμένος pkp

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 12
  • Φύλο: Άντρας
  • Reach out and touch faith
    • Προφίλ
Re:Στόλλας;
« Απάντηση #12 στις: 13/03/04, 13:57 »
Συμφωνώ με τον Clapton. Νομίζω οτι ο Νάκας κάπου εκεί την πάτησε και δεν ψωνίζει κανένα μαγαζί απ'αυτόν πιά. Εκανε μεγαλύτερες εκπτώσεις στους πελάτες λιανικής στα μαγαζιά του απ'ότι έκανε στα μαγαζιά χονδρικής. Τώρα φυσικά κανένας καταστηματάρχης δεν θέλει να ακούσει για Νάκα αφού είναι ανταγωνιστής τους.
Like that lucky ole sun, Give me nothing to do, But roll around heaven all day..

Αποσυνδεδεμένος ASSOS

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 40
  • Του μοιάζω μόνο στα μαλιά!!!! :)
    • Προφίλ
Re:Στόλλας;
« Απάντηση #13 στις: 13/03/04, 14:51 »
Μπήκα στο νόημα! Εάν και δεν γίνεται πάντα αυτό στην αγορά....
Τα έχω με τη Νότα. Κάθε μέρα κάνουμε έρωτα και τα παιδιά μας τα ονομάζουμε μουσική :)