Σελίδες:
  • #1 από TASOSGR στις 17 Oct 2009
  • Εχω μια δυσκολη ερωτηση.....αλλα και μεγαλη απορια......οποιος γνωριζει ας μου απαντησει παρακαλω!!!!!
    Υπηρχε παλιοτερα στη θεσσαλονικη ενα death metal συγκροτημα που λεγοντουσαν Avoid,ειχαν βγαλει μερικα demo,επειτα εχω την εντυπωση οτι μετ ονομαστικαν σε Evoid ή κατι τετοιο.....αλλα πρεπει να ξανααλλαξαν ονομα και απο τοτε δεν γνωριζω το παραμικρο ,ουτε καν αν υφιστατε ακομη αυτο το συγκροτημα.... :-\ Ενα απο τα βασικα μελη και δημιουργος του συγκροτηματος ηταν ο Θωμας Μπα'ι'ραχταρης ο οποιος ειχε συμμετοχες και στους παλιους Exhumation οπως και στους Homo Eratus με συμμετοχη σε 2 κομματια...το ενα ηταν η διασκευη των sepultura "roots bloody roots" οπου εβαλε το νταουλη και την λυρα.......γενικα ειναι πολυ γνωστος ως φοβερος λυριτζης στην θεσσαλονικη!ημασταν γειτονες αλλα πλεον τον εχω χασει,μαλλον αλλαξε γειτονια!Οποιος γνωριζει για το συγκροτημα του ας μου απαντησει......Thanks....
  • #2 από hot_sauce (φλουτσ) στις 17 Oct 2009
  • #3 από TASOSGR στις 17 Oct 2009
  • Σ ευχαριστω ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!!!!Αλλα εχω την εντυπωση οτι και μετα απο αυτο το ονομα αλλαξαν ξανα ονομα......μηπως γνωριζεις αν υπαρχουν ακομα σαν συγκροτημα? Τον θωμα τον γνωριζα προσωπικα αλλα τον εχω χασει τα τελευταια 5 χρονια........ηταν απιστευτω συγκροτημα και ο θωμας τρελο παλικαρι και πολυ καλος μουσικος...........
  • #4 από hot_sauce (φλουτσ) στις 17 Oct 2009
  • δεν τους ξέρω καθόλου...
    μόνο το σάιτ ήξερα και είπα να ψάξω εκεί μπας και βρω κάτι που θα σε βοηθήσει...
Σελίδες: