Αποστολέας Θέμα: Raw In Sect (Prog/Death Metal) 'Demo 2007' (Demo του Μήνα-Metal Hammer GR)  (Αναγνώστηκε 31374 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Ax_Wield

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 343
  • Φύλο: Άντρας
  • Nothing is real!
    • Προφίλ
Απ: Raw In Sect (Prog/Death Metal)
« Απάντηση #25 στις: 20/11/06, 22:07 »
Γενικότερα αυτό ξεχωρίζει το παίξιμο του ενός από του άλλου...εμένα μου αρέσουν τα πιο μελετημένα σόλο που δίνουν στον ακροατή να καταλάβει, να νιώσει αν θες το ρυθμό με ένα διαφορετικό τρόπο...άλλωστε τα σόλο δεν είναι παρά μια αρμονική διαδοχή από νότες (άρα σύνθεση) οι οποίες ανάλογα με το τρόπο που 'παίζουν' πάνω από τις ρυθμικές αξίες δίνουν στον ακροατή μια διαφορετική αίσθηση του ρυθμού κάνοντάς τον να βιώσει το κομμάτι καλύτερα...πάντως έχεις δίκιο, η μελέτη είναι μια απόλαυση, ειδικά όταν βλέπεις τους κόπους σου να αποδίδουν καρπούς...απο κάποιο σημείο και μετά βέβαια είναι και θέμα προσωπικού feeling καθώς και επιρροών, όπως και επίσης του προσωπικού οράματος του καθενός σχετικά με το που θέλει να φτάσει σα παίκτης...φυσικά σε ένα γκρουπ πρέπει ο καθένας να χαλιναγωγεί το 'εγώ' του και να δρα σα μέρος του συνόλου...πάλι είπα πολλά... ;D
« Τελευταία τροποποίηση: 20/11/06, 22:08 από Ax_Wield »

Αποσυνδεδεμένος Fys

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 182
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Raw In Sect (Prog/Death Metal)
« Απάντηση #26 στις: 21/11/06, 01:39 »
Δεν ξέρω γιατί, αλλά δεν μπορώ να μελετάω τα solo.. Πίστευω ότι με το jamming πιάνεις καλύτερα την ατμόσφαιρα του τραγουδιού.. Γούστα είναι αυτά όμως! Ότι solo έχω γράψει είναι jamming που παίρνει συνήθως 3 με 4 takes.. Νομίζω πάντως (και πολλοί θα με κοπανήσουν για αυτό) ότι άμα την ψάχνεις πολύ με τις νότες και με την μελέτη, χάνει την μαγεία του το τραγούδι.. Με το jamming δίνεις την αίσθηση στον ακροατή ότι η μουσική είναι κάτι παραπάνω από νότες.. Πολλά είπα και εγώ!! 8)
Shatter the myth, don't cut yourself, on your words against dreams made of steel, stronger than any faith that inflicts with pain and fear...
Chuck Schuldiner RIP (13/5/1967 - 13/12/2001)

Αποσυνδεδεμένος verdict94

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 213
  • Φύλο: Άντρας
  • www.verdictdenied.com
    • Προφίλ
    • Official site of  Verdict Denied
Απ: Raw In Sect (Prog/Death Metal)
« Απάντηση #27 στις: 21/11/06, 10:09 »
Ότι σας βολεύει ρε παιδιά.....  ;)
Fys εσύ διάλεξες μυστήριο δρόμο. Πρέπει να μελετήσεις πολύ σκάλες,patterns, φράσεις και τα ρέστα.....για να σου βγεί κάτι γ**άτο και αυθόρμητο. Βάζε σαν background chord progressions τα οποία συνηθίζετε να χρησιμοποιείτε με την μπάντα και παίζε με τις ώρες. Μετά από καιρό θα έχεις έτοιμο (κάπου κρυμμένο μέσα στο κεφάλι σου βέβαια) τόσο υλικό που μετά θα φαίνεσαι πιο προετοιμασμένος και μελετημένος από τον Ax Wield γιατί ουσιαστικά θα έχεις μελετήσει σόλο για κομμάτια που ακόμη δεν έχετε βγάλει..... ;D
Τα ρυθμικά είναι και μένα η αδυναμία μου.....φρόντισε να τα μελετάς 15 bpm κάτω από το tempo που τα παίζετε. Θα δείς πόσο άνετα θα τα παίζεις μετά (και μην ανεβάσεις καθόλου το μετρονόμο-απλά παίζε τα εκεί)......συν το γεγονός ότι θα σου κατέβουν και πολλές ιδέες γι'αυτά με τις τόσες λούπες που θα ρίξεις....
Όλα αυτά δεν σου τα είπα γιατί  πιστεύω ότι κάνεις κάτι λάθος...απλά είσαι της δικής μου συνομοταξίας και εσύ και πρέπει να φτιάξουμε συνεταιρισμό όλοι εμείς για να διεκδικούμε τα δικαιώματα μας και να βοηθάμε ο ένας τον άλλο ;D.
Ωραίες ιδέες έχετε πάντως.....να τζαμάρετε οι 2 σας συνέχεια για να κατεβαίνουν και άλλες συν το ότι θα μάθετε ο ένας από τον άλλο. Είμαι σίγουρος ότι ήδη το κάνετε.....
Τα λέμε ρε!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Ax_Wield

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 343
  • Φύλο: Άντρας
  • Nothing is real!
    • Προφίλ
Απ: Raw In Sect (Prog/Death Metal)
« Απάντηση #28 στις: 22/11/06, 00:27 »
Δεν έχεις καθόλου άδικο σε αυτά που λες...Ευχαριστούμε πολύ για τις συμβουλές και το ενδιαφέρον!!!Εννοείται οτι πρέπει να βοηθάει ο ένας τον άλλο αλλιώς δε θα πάμε μπροστά (για όλους μας μιλάω)...τα λέμε!!!

Αποσυνδεδεμένος verdict94

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 213
  • Φύλο: Άντρας
  • www.verdictdenied.com
    • Προφίλ
    • Official site of  Verdict Denied
Απ: Raw In Sect (Prog/Death Metal)
« Απάντηση #29 στις: 22/11/06, 11:59 »
5 φορές το άκουσα χθές γυρνώντας από την δουλειά. Λοιπόν...είναι υλικό που σίγουρα "μεγαλώνει" μέσα σου!
Άρχισα να προσέχω διάφορα πράγματα από δω και από κει. Μου αρέσει!!! Περιμένω και τα υπόλοιπα.....
Αυτός που τα χώνει μετά από εκείνο το σόλο που δεν μου άρεσε είναι ο Ax Wield??? Η τεχνική σου δείχνει ότι "έρχεσαι". Μπράβο.....ψάξε όμως λίγο παραπάνω το note selection. Απλά για να μην τα χώνεις μόνο....Δεν είναι καθόλου κακό....απλά για να γίνει και το σόλο μπόμπα. Πόσες μπάντες ξέρεις που σου αρέσουν και όταν μπει το σόλο χωρίς να σε χαλάει κάνεις λίγο υπομονή.....αρκετές. Στους Megadeth και στους Testament δεν συμβαίνει ποτέ αυτό. Καλά δεν σου λέω να γίνεις Friedman....αλλά προσπάθησε λίγο ακόμη. Θα περάσεις και πολύ καλά στην πορεία!!!!
Τα riffs είναι μια χαρά!
Τα φωνητικά αυτά ποτέ δεν μου κάτσαν γ@μώτο.....σόρρυ
Τα ξαναλέμε....ακόμη μαζί μου το έχω.

Αποσυνδεδεμένος Fys

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 182
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Raw In Sect (Prog/Death Metal)
« Απάντηση #30 στις: 22/11/06, 16:30 »
Λοιπόν, το σολο μετά το πατεντιάρικο που λες, είναι δικό μου και το σολο με το wah είναι του Ax-Wield.. Ευχαριστώ και για το κοπλιμέντο ρε! Γενικά όπως σου είπα, δεν την ψάχνω καθόλου με τη note selection, προτιμώ να τα χώνω όπως είπες.. Απλά δεν είμαι τόσο του lead παιξίματος και την βαριέμαι αυτή την ιστορία με τα solo.. Εγώ τρελαίνομαι να γράφω riffs, όπως έγινε και σε αυτό το κομμάτι.. Δεν ξέρω γιατί, μην με ρωτήσεις.. Πάντως και τα ρυθμικά των Verdict Denied δεν πάνε πίσω!!!!! Έτσι δεν είναι? ;D
Shatter the myth, don't cut yourself, on your words against dreams made of steel, stronger than any faith that inflicts with pain and fear...
Chuck Schuldiner RIP (13/5/1967 - 13/12/2001)

Αποσυνδεδεμένος Ax_Wield

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 343
  • Φύλο: Άντρας
  • Nothing is real!
    • Προφίλ
Απ: Raw In Sect (Prog/Death Metal)
« Απάντηση #31 στις: 22/11/06, 23:25 »
5 φορές το άκουσα χθές γυρνώντας από την δουλειά. Λοιπόν...είναι υλικό που σίγουρα "μεγαλώνει" μέσα σου!
Άρχισα να προσέχω διάφορα πράγματα από δω και από κει. Μου αρέσει!!! Περιμένω και τα υπόλοιπα.....

Αυτό είναι το καλύτερο πράγμα που θα μπορούσα να ακούσω καθώς αυτό ζητάω και εγώ από τη μουσική που ακούω σαν ακροατής!!Thanks για το όμορφο σχόλιο!!Πολύ χαίρομαι που το βλέπεις έτσι!! :) :)

Αποσυνδεδεμένος verdict94

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 213
  • Φύλο: Άντρας
  • www.verdictdenied.com
    • Προφίλ
    • Official site of  Verdict Denied
Απ: Raw In Sect (Prog/Death Metal)
« Απάντηση #32 στις: 23/11/06, 10:11 »
Πάντως και τα ρυθμικά των Verdict Denied δεν πάνε πίσω!!!!! Έτσι δεν είναι? ;D

Τι εννοείς??? Πάντως πίζουμε για να τα γράψουμε..... :)

εντιτ: μην σου φάω και το τόπικ....τα λέμε προσωπικά αυτά  :)

Καλή συνέχεια μάγκες.
Και εμένα τέτοια σχόλια μου αρέσουν ρε ΑΧ

Αποσυνδεδεμένος Fys

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 182
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Raw In Sect (Prog/Death Metal)
« Απάντηση #33 στις: 30/11/06, 03:31 »
Περιμένουμε και άλλες κριτικές!! Εκφραστείτε όσο ελεύθερα θέλετε!!!
Shatter the myth, don't cut yourself, on your words against dreams made of steel, stronger than any faith that inflicts with pain and fear...
Chuck Schuldiner RIP (13/5/1967 - 13/12/2001)

Αποσυνδεδεμένος Ax_Wield

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 343
  • Φύλο: Άντρας
  • Nothing is real!
    • Προφίλ
Απ: Raw In Sect (Prog/Death Metal)
« Απάντηση #34 στις: 10/12/06, 01:19 »
Τσεκάρετε ένα βιντεάκι που έφτιαξε για μας μια φίλη μέσω Internet από το Βέλγιο...της άρεσε το κομμάτι και μας ρώτησε αν μπορεί να χρησιμοποιήσει ένα μέρος του για να συνοδέψει ένα βίντεο που δείχνει την ίδια να επιδίδεται σε γυμναστικές ασκήσεις...δεν έχει και πολύ σχέση με τη μουσική μας αλλά έχει πολύ ενδιαφέρον...θα πάθετε πλάκα με τις ασκήσεις που κάνει η κοπέλα...το τελικό αποτέλεσμα μπορείτε να δείτε εδώ:



Cheers! ;)

Αποσυνδεδεμένος KJP

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 223
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Raw In Sect (Prog/Death Metal)
« Απάντηση #35 στις: 10/12/06, 17:45 »
Ο ήχος του mp3 είναι κάτω του μετρίου και σίγουρα αδικεί ένα κομμάτι, που αν έπεφτε στα χέρια ενός Tägtgren θα μας έκανε να παραπατάμε! Το κομμάτι είναι πραγματικά πάρα πολύ καλό ως σύλληψη και εκτέλεση, αν και - λόγω καθαρά προσωπικού γούστου - θα προτιμούσα να έλειπε αυτό το Maiden-ικό μελωδικό πέρασμα στα 2:45. Τα φωνητικά μού άρεσαν αρκετά. Ίσως, αν ήταν πιο groovy και κοφτά, να "κέρδιζαν" περισσότερους θαυμαστές, μα εμένα μου αρέσουν ως έχουν. Διορθώσεις στις πιο μικρές λεπτομέρειες κάθε τύπου πάντα χωράνε, μα σε τούτη την περίπτωση τα έχετε καταφέρει περίφημα και δεν έχει νόημα να αναφερθεί κάτι παραπάνω. Περιμένω να ακούσω και άλλα πράγματα από εσάς και είμαι σίγουρος ότι η όρεξη και το πάθος σας θα φανούν σε ό,τι κάνετε.
Όλα είναι δρόμος.

Αποσυνδεδεμένος Ax_Wield

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 343
  • Φύλο: Άντρας
  • Nothing is real!
    • Προφίλ
Απ: Raw In Sect (Prog/Death Metal)
« Απάντηση #36 στις: 10/12/06, 18:59 »
Σε ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια...χαίρομαι πολύ που σου άρεσε η δουλειά μας...άποψή μου είναι οτι αν δεν έχεις όρεξη και πάθος γι' αυτό που κάνεις καλύτερα να το κλείσεις το μαγαζί...όντως η συμπίεση του κομματιού έχει αφαιρέσει πολλές συχνότητες από το κανονικό mastering που έχουμε κάνει αλλά δε μπορούσαμε να ανεβάσουμε το κομμάτι αλλιώς...σε λίγο καιρό θα έχουμε πιθανότατα ανεβάσει και δικό μας site οπου θα έχουμε το κομμάτι στο κανονικό του bitrate...σε κανα δυο εβδομάδες θα έχουμε πιθανότατα ανεβάσει και δεύτερο κομμάτι οπότε έχε το νου σου...τα λέμε!!!

Αποσυνδεδεμένος verdict94

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 213
  • Φύλο: Άντρας
  • www.verdictdenied.com
    • Προφίλ
    • Official site of  Verdict Denied
Απ: Raw In Sect (Prog/Death Metal)
« Απάντηση #37 στις: 10/12/06, 21:35 »
Τσεκάρετε ένα βιντεάκι που έφτιαξε για μας μια φίλη μέσω Internet από το Βέλγιο...της άρεσε το κομμάτι και μας ρώτησε αν μπορεί να χρησιμοποιήσει ένα μέρος του για να συνοδέψει ένα βίντεο που δείχνει την ίδια να επιδίδεται σε γυμναστικές ασκήσεις...δεν έχει και πολύ σχέση με τη μουσική μας αλλά έχει πολύ ενδιαφέρον...θα πάθετε πλάκα με τις ασκήσεις που κάνει η κοπέλα...το τελικό αποτέλεσμα μπορείτε να δείτε εδώ:

http://www.youtube.com/watch?v=Z7HOlA4RGLE

Cheers! ;)


Τι κουλά είναι αυτά που κάνει με τους αγκώνες της??????
άσχετο τελείως πάντως. Επίσης η φάτσα της μια φάση μου θύμισε τον Eric Peterson των Testament ;D

Αποσυνδεδεμένος Ax_Wield

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 343
  • Φύλο: Άντρας
  • Nothing is real!
    • Προφίλ
Απ: Raw In Sect (Prog/Death Metal)
« Απάντηση #38 στις: 10/12/06, 22:27 »
Τι να σου πω τώρα εγώ; Με ισοπέδωσες!!! ;D ;D ;D Όντως είναι λίγο άσχετο αλλά μας άρεσε σα κίνηση...που είσαι εσύ χαμένος; Καιρό έχουμε να τα πούμε...αν και μου είπε ο Fys οτι τα λέτε συχνά στο myspace...

Αποσυνδεδεμένος verdict94

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 213
  • Φύλο: Άντρας
  • www.verdictdenied.com
    • Προφίλ
    • Official site of  Verdict Denied
Απ: Raw In Sect (Prog/Death Metal)
« Απάντηση #39 στις: 10/12/06, 22:59 »
Oh yes...ta leme. Μου έλεγε και για ένα live. Θα τα πούμε ιδιαιτέρως αυτά

Αποσυνδεδεμένος Ax_Wield

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 343
  • Φύλο: Άντρας
  • Nothing is real!
    • Προφίλ
Απ: Raw In Sect (Prog/Death Metal)
« Απάντηση #40 στις: 10/12/06, 23:03 »
Oh yes...ta leme. Μου έλεγε και για ένα live. Θα τα πούμε ιδιαιτέρως αυτά

Τα ξέρω κι εγώ πάνω κάτω...άντε να κανονίσουμε να τα πούμε κι από κοντά επιτέλους! :)

Αποσυνδεδεμένος Ax_Wield

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 343
  • Φύλο: Άντρας
  • Nothing is real!
    • Προφίλ
Απ: Raw In Sect (Prog/Death Metal)
« Απάντηση #41 στις: 30/12/06, 00:32 »
Καλησπέρα σε όλους! Μόλις τελειώσαμε την ηχογράφηση του δεύτερου κομματιού από το επερχόμενο demo μας και βρίσκεται διαθέσιμο στη σελίδα μας www.myspace.com/rawinsect από οπου μπορείτε να το ακούσετε και να το κατεβάσετε ελεύθερα...θα προσθέσω σύντομα κι ενα link στο αρχικό μου post για να μπορείτε να το κατεβάσετε και μέσω rapidshare...περιμένουμε τις απόψεις σας!!

Αποσυνδεδεμένος Alex Panagis

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 78
  • Φύλο: Άντρας
  • Κithara.gr Forum Rules!!!!
    • Προφίλ
Απ: Raw In Sect (Prog/Death Metal)
« Απάντηση #42 στις: 03/01/07, 18:08 »
Φίλοι μου πολύ καλή η δουλειά σας. Διακρίνω ίσως και κάποιες επιροές Slayer. Συγχωρέστε με αν κάνω λάθος.

Πολλά ωραία στοιχεία στην μουσική σας αναβιώνουν το death metal του 90 με αρκέτες καλές μελωδίες και κοψίματα.

Κeep on Thrashing all around.

Chuck R.I.P.

 ;)

Αποσυνδεδεμένος Ax_Wield

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 343
  • Φύλο: Άντρας
  • Nothing is real!
    • Προφίλ
Απ: Raw In Sect (Prog/Death Metal)
« Απάντηση #43 στις: 03/01/07, 20:46 »
Ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο σου και τα σχόλιά σου...η λογική είναι να προχωρήσουμε λίγο παρακάτω και να μη κολλήσουμε στις κλασικές και χιλιοπαιγμένες συνταγές...τα καινούρια κομμάτια που έχουμε γράψει είναι πολύ περισσότερο πειραματικά απλά θέλουμε η όλη εξέλιξη να έρθει φυσικά και να μη πιέσουμε τις καταστάσεις...μέσα σε ένα με ενάμιση μήνα θα έχουμε ολοκληρώσει τις ηχογραφήσεις του demo και θα είναι διαθέσιμο σε όποιον ενδιαφέρεται δωρεάν...

Chuck R.I.P.

It is sickening to see dreams die...

Αποσυνδεδεμένος Ax_Wield

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 343
  • Φύλο: Άντρας
  • Nothing is real!
    • Προφίλ
Απ: Raw In Sect (Prog/Death Metal)
« Απάντηση #44 στις: 09/01/07, 21:08 »
Πρόσθεσα στο αρχικό μου post ένα link από όπου μπορείτε να κατεβάσετε το καινούριο κομμάτι και μέσω rapidshare οπότε όσοι έχετε πρόβλημα με το myspace ελπίζω να τα καταφέρετε από εκεί...να ενημερώσω επίσης οτι πρόκειται να κάνουμε δύο live...το πρώτο θα γίνει 29/1 στο Rodeo μαζί με Turbulence(ex-Violator), Crimson Fire και Steamroller Assault και το δεύτερο στις 4/2 Στον Αέρα μαζί με Blood Stream, Lifeless και Savaoth...θα χαρούμε πολύ να σας δούμε από κοντά...

Αποσυνδεδεμένος verdict94

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 213
  • Φύλο: Άντρας
  • www.verdictdenied.com
    • Προφίλ
    • Official site of  Verdict Denied
Απ: Raw In Sect (Prog/Death Metal)
« Απάντηση #45 στις: 15/01/07, 11:18 »
Να πώ ότι η πρώτη ακρόαση είναι πολύ υποσχόμενη.....πιο γρήγορο από το mental abuse. Επίσης μου άρεσαν περισσότερο οι γραμμές της φωνής....θυμάσαι ότι αυτή ήταν η ένσταση μου στην αρχή.... ;)
Λεπτομέρειες μόλις βρώ χρόνο για περισσότερες ακροάσεις....
Μπράβο πάντως!!!

Αποσυνδεδεμένος Ax_Wield

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 343
  • Φύλο: Άντρας
  • Nothing is real!
    • Προφίλ
Απ: Raw In Sect (Prog/Death Metal)
« Απάντηση #46 στις: 15/01/07, 21:42 »
Χαίρομαι γι'αυτά που μου λες...γενικά προσέξαμε καλύτερα τις λεπτομέρειες και προσπαθήσαμε για το ακόμα καλύτερο...σε λίγο μπαίνουμε να γράψουμε το τρίτο και τελευταίο κομμάτι του demo για να τελειώσει επιτέλους!!!Περιμένω πάντως αναλυτική άποψη...δε γλιτώνεις έτσι εύκολα!!! ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Unknown Artist

  • Νυχτοβάτης
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 347
  • Φύλο: Άντρας
  • Super profundo on the early eve of your day
    • Προφίλ
Απ: Raw In Sect (Prog/Death Metal)
« Απάντηση #47 στις: 18/01/07, 20:07 »
Προσωπικά μου αρέσει περισσότερο το Serpent's Groan(όχι πως το Mental Abuse είναι μέτριο!), και αυτό είναι καλό γιατί δείχνει ότι εξελίσσεστε! Ειδικά το refrain με πορώνει!!
Θα τα πούμε και στο live...  ;)
Ξημερώνει. Μισοκατανοημένο πρώτο φως. Λαμπερός δαμαστής αγριεμένων και χαμένων ψυχών.
Μετανιώνω για όσα ως τώρα ισχυρίστηκα, για ό,τι ως τώρα υπήρξα.
Μετανιώνω γι' αυτή μου ακόμα τη μετάνοια.

                                     - Γιάννης Αγγελάκας -

Αποσυνδεδεμένος verdict94

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 213
  • Φύλο: Άντρας
  • www.verdictdenied.com
    • Προφίλ
    • Official site of  Verdict Denied
Απ: Raw In Sect (Prog/Death Metal)
« Απάντηση #48 στις: 19/01/07, 01:43 »
Ο από πάνω τα λέει καλά και έχει και πολύ cool avatar!!!!!!!!
Οι Raw Sect είναι πολλά υποσχόμενη μπάντα....σίγουρα δεν τα έχουν δείξει όλα ακόμα.
Περιμένουμε.... :)

Αποσυνδεδεμένος Ax_Wield

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 343
  • Φύλο: Άντρας
  • Nothing is real!
    • Προφίλ
Απ: Raw In Sect (Prog/Death Metal)
« Απάντηση #49 στις: 19/01/07, 18:58 »
Σας ευχαριστώ πολύ για τα σχόλιά σας...χαίρομαι που σας αρέσουν τα κομμάτια!!!Εμείς κάνουμε οτι καλύτερο μπορούμε και η συνεχής εξέλιξη είναι ο στόχος μας...ευχαριστούμε ξανα!!! :)

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
20 Απαντήσεις
9415 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/10/04, 11:26
από Holy Diver
29 Απαντήσεις
10607 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/06/06, 21:39
από penoktonos
3 Απαντήσεις
3421 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/05/08, 23:50
από 7
6 Απαντήσεις
3946 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/12/08, 19:30
από Garvin
72 Απαντήσεις
27358 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/06/10, 22:11
από ed_hunter
0 Απαντήσεις
1639 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/05/12, 13:53
από alexhs232
4 Απαντήσεις
3191 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/12/12, 21:36
από Βραζίλης
12 Απαντήσεις
5239 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/06/13, 22:45
από vaig3
27 Απαντήσεις
7612 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/07/15, 20:45
από sfanfan
4 Απαντήσεις
21309 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/09/16, 20:15
από Gildor