Καλλιτεχνικές μας δημιουργίες > Δικές μας συνθέσεις και τραγούδια

Save Your Best Songs For Me

<< < (2/10) > >>

Unknown Artist:
Αν και στην αρχή η κιθάρα μου ακούστηκε λίγο ξεκούρδιστή, μετά κατάλαβα πως δένει απόλυτα με το ύφος του κομματιού! Μου άρεσε ιδιαίτερα το πέρασμα εκεί κοντά στο 3'50''. Αν το αρχικό σόλο δεν ήταν τόσο θαμμένο, θα ήταν ακόμα καλύτερο. Κι όσο για τη φωνή, θα διαφωνήσω με τον Argo ως προς την ερμηνεία, η οποία κατά τη γνώμη μου ήταν αυτή ακριβώς που χρειαζόταν το κομμάτι, αλλά θα συμφωνήσω για γυναικεία δεύτερα φωνητικά.

Πάντως πολύ καλή δουλειά, δεν περίμενα να ακούσω κάτι τόσο ολοκληρωμένο, μπράβο!

stavros75:
Η παραγωγή είναι φανταστική, και το τραγούδι μοναδικό. Φαίνεται πολύ καλά δουλεμένο. Συγχαρητήρια σε όλους τους συντελεστές!!  :o

King Lui:
Παιδιά σας ευχαριστώ όλους για τα σχόλιά σας.


--- Παράθεση από: Unknown Artist (σε μια άχρωμη πόλη) στις 18/04/06, 16:18 ---αλλά θα συμφωνήσω για γυναικεία δεύτερα φωνητικά.

--- Τέλος παράθεσης ---

Είναι κάτι που το σκέφτηκα και εγώ, αλλά δυστυχώς αυτή τη στιγμή δεν έχω κάποια τραγουδίστρια υπόψη μου


--- Παράθεση από: Arg0 στις 17/04/06, 18:19 ---Το εναρκτηριο σολο, θυμιζει το "I Want It All" των Queen.

--- Τέλος παράθεσης ---

Τώρα που το λες, είναι πιθανόν, αν και δεν το είχα σκεφτεί καθόλου. Δεν το έψαξα και πολύ, αν θυμάμαι καλά έπαιξα το solo αυτό μια δυο φορές χωρίς να έχω στο νου μου κάτι συγκεκριμένο. Πάντως, αν και παρατήρηση, το θεωρώ τιμή που κάτι δικό μου θύμισε Queen  :)  (εφόσον ήταν σύμπτωση και όχι ripoff)

kostas vretos:
Παρα πολυ ωραιο κομματι και πολυ καλη παραγωγη....Μπραβο Γιαννη.Waiting for more :)

Anastrianna:
Πολύ όμορφο... Μου άρεσε πολύ και η φωνή... Και η παραγωγή.. Ήδη το έχω βάλει στην playlist του Winamp...  Συγχαρητήρια...

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View