Αποστολέας Θέμα: ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑ 2 ΝΥΧΤΕΣ ΚΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ.. Iroukos & όποιος άλλος Αθηναίος θέλει  (Αναγνώστηκε 44576 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Iroukos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...όπου γης & πατρής...!!! ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΨΥΧΗ!!!!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • ALOE VERA (FLP)
θα ηθελα μια μεγαλη χάρη... επιδει θελω πολυ να ανεβω θεσσαλονικη να δω τις γνωστες φατσες και μη αλλα επιδει τρεχει και η γ@μιμένη η δουλεια εδω και μου ειναι αδυνατον να οργανωσω κατι, μπορει καποιος να μου βρει τιμες για ξενοδοχειο π/σ και ημερομηνιες που θα βολευουν να σας δω... χωρις τα γνωστα... "εχω διαβασμα.." "δεινω εξετασεις..." "δουλευω..." "φευγω για το σπίτι μου..." (για τους φοιτητες αυτο), δεν θελω να ορισω εγω, οριστε εσεις στο περιπου! με μια παρενθεση απο 17 - 24 Ιουνίου θα λειπω στην Ισπανία... οποτε θα πρεπει να αφερεσεται τις ημερομηνιες αυτες..!

Για τους καινουριους που θα το διαβαζουν μπορει να τους φενεται περιεργο... τα γνωστα όμως καθαρματα (θα ονοματισω μολις τους δω να ποσταρουν  :P) ξερουν πολυ καλα πως ειναι να οργανωνεις κατι τετειο...! αδυμωνω λοιπων προτασεις και πανω απ'όλα τιμες  ετσι?!  ;)


ΥΓ: Μπορει μεχρι και τελευταια στιγμη όποιος θελει απο Αθήνα να ανεβει μαζί μου! Αν ειμαστε 2 ατομα και πανω θα παρω το αυτοκινητο και θα μειραστουμε τα εξοδα διακινησης!  :) (θα μας ερθει πολυ ποιο φθηνά) καλό θα ειναι βεβαια πως όποιος θελει να ερθει να το δηλωσει νωρις ωστε να οργανωθουμε ποιο γρηγορα!!!

Αδυμωνω να δω συμετοχες!!! ;)

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
εγω θα ειμαι θεσσ 9-11 μαιου...μετραει?? για τοτε δε ξερω....αλλα ευελπιστω να μπορω....

Αποσυνδεδεμένος Iroukos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...όπου γης & πατρής...!!! ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΨΥΧΗ!!!!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • ALOE VERA (FLP)
9-11 δλδ το επόμενο σ/κ! χμμ!... δε ξερω στανταρ να σου πω... ας δουμε τι θα πουν και τα παιδια και αν ειναι το κανονιζουμε!

το πολυ πολυ αν κατσει καλα ανεβαινουμε παρεα... οδηκός πάντα μειλαω ή με τρενακι..

Αποσυνδεδεμένος CK

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 62
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
http://www.telioni.gr/istoriko.php

http://www.mandrino.gr/

και τα 2 είναι μεσαίας κατηγορίας ξενοδοχεία και έχουν το μονόκλινο περίπου 50 € τη βραδιά

αλλα το πιό ωραίο ξενοδοχείο της πόλης πιστεύω οτι είναι αυτο http://www.hotelabc.gr/ αν και είναι λίγο ακριβό  :P 70% πιό πάνω οι τιμή σε σχέση με τα άλλα
« Τελευταία τροποποίηση: 29/04/08, 17:43 από CK »

Αποσυνδεδεμένος Υπνοβάτης...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1369
  • Φύλο: Άντρας
  • I love it when it rains potatoes
    • Προφίλ
    • Ypnovatis
Καλέ μην την κάψετε την κοπέλα... :P
Εγώ ψήνομαι άμα κανονιστεί και έιναι κόσμος που ξέρω να σκάσω μύτη... Αρκεί να μην γράφω...

Αποσυνδεδεμένος Χάρης(DJ Ha)

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 436
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
...θα παρω το αυτοκινητο και θα μειραστουμε τα εξοδα διακινησης:) ...

H κόκα ειναι Κολομβιανή?  ::)
http://www.myspace.com/operationmix
MUSIC IS MY WIFE! (Harris Copyright 2001)

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10361
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Κι εγώ θα ήθελα να πάω Θεσ/νίκη! Τον Μαϊο. Αλλά δεν πληρώνω πάνω από 30€ για ξενοδοχείο. (Αν υπήρχε κάμπινγκ μεσ'την πόλη, θα πήγαινα, αλλά τεσπα). Πάντως, τα ξενοδοχεία/δωμάτια έξω από την πόλη είναι φτηνότερα.
Για την ημ/νία, προτιμάται βέβαια κάποιο σαββατοκύριακο.

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
(Αν υπήρχε κάμπινγκ μεσ'την πόλη, θα πήγαινα, αλλά τεσπα)

χαχαχαχαχαχααχχ  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Ωραιος
Αν ειναι να ανεβεις να στησουμε στην αριστοτελους κατω απ'τον Βενιζελο.....

Αποσυνδεδεμένος Iroukos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...όπου γης & πατρής...!!! ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΨΥΧΗ!!!!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • ALOE VERA (FLP)
Κι εγώ θα ήθελα να πάω Θεσ/νίκη! Τον Μαϊο. Αλλά δεν πληρώνω πάνω από 30€ για ξενοδοχείο. (Αν υπήρχε κάμπινγκ μεσ'την πόλη, θα πήγαινα, αλλά τεσπα). Πάντως, τα ξενοδοχεία/δωμάτια έξω από την πόλη είναι φτηνότερα.
Για την ημ/νία, προτιμάται βέβαια κάποιο σαββατοκύριακο.



 :D ;D :D ;D :D ;D :D ;D :D ;D :D ;D

γεια σου ρε Βασίλη με τα ωραια σου! Σα να μου λες θα πας για camping στο συνταγμα... :P Συγκεντρώσουουουουου  ;D



http://www.telioni.gr/istoriko.php

http://www.mandrino.gr/

και τα 2 είναι μεσαίας κατηγορίας ξενοδοχεία και έχουν το μονόκλινο περίπου 50 € τη βραδιά

αλλα το πιό ωραίο ξενοδοχείο της πόλης πιστεύω οτι είναι αυτο http://www.hotelabc.gr/ αν και είναι λίγο ακριβό  :P 70% πιό πάνω οι τιμή σε σχέση με τα άλλα


σε ευχαριστώ CK.. αλλα μάλον θα προτιμησω τα μεσαιας κατηγορίας! Στη τελικη ενα υπνο με το ζόρι θα κανω εκει περα...! ;) ;D




H κόκα ειναι Κολομβιανή?  ::)


απο τις καλλητερες προμηθειες που ειχα ποτε... ενδιαφερεσαι?...!  ;) ;) ;D

Αποσυνδεδεμένος Iroukos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...όπου γης & πατρής...!!! ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΨΥΧΗ!!!!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • ALOE VERA (FLP)
Μολις εριξα μια ματια στα site και ειδα πως αν τελικα ειναι 2κλινο ερχεται περιπου 32 € το ατομο ανα ημερα... οποτε ποιο καλο παιδι θα ερθει μαζι μου... :P




Παρουληηηηη... ελα να θυμηθουμε βρε τα παλια... :P

Αλήθεια βρε Παρη το ξενοδοχειο που ειχαμε μηνει εγω, εσυ & η Φωτεινη θυμασαι ποιο ηταν?
Φωτεινούλα εσυ? :)

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
http://www.telioni.gr/istoriko.php

http://www.mandrino.gr/

και τα 2 είναι μεσαίας κατηγορίας ξενοδοχεία και έχουν το μονόκλινο περίπου 50 € τη βραδιά

αλλα το πιό ωραίο ξενοδοχείο της πόλης πιστεύω οτι είναι αυτο http://www.hotelabc.gr/ αν και είναι λίγο ακριβό  :P 70% πιό πάνω οι τιμή σε σχέση με τα άλλα


εγω στο abc θα μεινω εκεινες τις μερες....θα παει καπου στα 40ε την βραδια.... και ειναι απο τα καλυτερα της πολης...στο κεντρο απεναντι απο τα πανεπηστημια... εγω περιμενω να μου πειτε ημερομηνιες.... αν μου κανουν ειμαι μεσα....

Αποσυνδεδεμένος Iroukos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...όπου γης & πατρής...!!! ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΨΥΧΗ!!!!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • ALOE VERA (FLP)
Μάλον προσανατολίζομαι στο τελευταιο σ/κ του Μαϊου χωρις να ειναι καθοριστηκό! μπορει και νοριτερα... βασικα δε βλέπω συμετοχες και μαλιστα απο τα μεγαλα "καθάρματα" του Βορά!!! :P
Τι εγεινε? μπας και δε με θελετε? ::) :o

Αποσυνδεδεμένος ερεβος

  • Shadowking
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2354
  • Φύλο: Άντρας
  • ars longa vita brevis
    • Προφίλ
    • http://myspace.com/gorthaour
Κι εγω ψηφιζω τελευταιο ΣΚ...Βασικα ελα απο την παασκευη που παιζουμε και live.... ;D ;D ;D
Twitter @mcrosog

Αποσυνδεδεμένος Iroukos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...όπου γης & πατρής...!!! ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΨΥΧΗ!!!!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • ALOE VERA (FLP)
Κι εγω ψηφιζω τελευταιο ΣΚ...Βασικα ελα απο την παασκευη που παιζουμε και live.... ;D ;D ;D

ενωειται πως θα ερθω απο Παρασκευη! πότε ειναι το live Χρησταρα μου? :-*

Αποσυνδεδεμένος EPALLE

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 417
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is Like Jazz, Its Best When You Improvice
    • Προφίλ
    • Myspace website
Μάλον προσανατολίζομαι στο τελευταιο σ/κ του Μαϊου χωρις να ειναι καθοριστηκό! μπορει και νοριτερα... βασικα δε βλέπω συμετοχες και μαλιστα απο τα μεγαλα "καθάρματα" του Βορά!!! :P
Τι εγεινε? μπας και δε με θελετε? ::) :o


φυσικα και σε θελουμε αλλα αμα δεν δωσεις στανταρ ημερομηνια ποτε να βρεθουμε δεν μπορουμε να σε απαντησουμε στα σιγουρα. (εγω τουλαχιστον)
100 ΧΡΟΝΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ - 100 ΧΡΟΝΙΑ ΑΣΤΕΓΟΣ

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Νέα Μητρόπολις λεγόταν Ηρούκα, αν και χλωμό το κόβω να έρχομαι γενικώς αυτό τον καιρό  :-\

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10361
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Εγώ πάντως έρχομαι όποιο σουκού θέλετε. Αν έχουμε αυτοκίνητο, μπορούμε να μείνουμε στην Περαία όπου τα ξενοδοχεία είναι πιο φτηνά και έχει παραλία (για μπάνιο λένε ότι δεν είναι καλά... εντάξει, Θερμαϊκός είναι άλλωστε)

Αποσυνδεδεμένος Argykid

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 10
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Παιδιά, καλώς εχόντων των πραγμάτων, είμαι μέσα μάλλον. Μόνο που δεν διευκρινίστηκε τι σκοπό έχει η συνάντηση: καφέ? ποτό? φαγητό? μουσική? Όλα μαζί? Όλο το ΣΚ? Θα βοηθούσε αν κάνετε πιο συγκεκριμένο το πλάνο...  ::) ;D

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Οτι λεφτά γλυτώνει κανείς από τα ξενοδοχεία του κέντρου, θα τα δώσει στη βενζίνη καθώς η Περαία είναι λίιιιιγο μακριά.

Αποσυνδεδεμένος metalouda

  • Σκοτεινή μορφή
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 288
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ρε...δε μαμιεσαι και εσυ..
    • Προφίλ
Μολις εριξα μια ματια στα site και ειδα πως αν τελικα ειναι 2κλινο ερχεται περιπου 32 € το ατομο ανα ημερα... οποτε ποιο καλο παιδι θα ερθει μαζι μου... :P




Παρουληηηηη... ελα να θυμηθουμε βρε τα παλια... :P

Αλήθεια βρε Παρη το ξενοδοχειο που ειχαμε μηνει εγω, εσυ & η Φωτεινη θυμασαι ποιο ηταν?
Φωτεινούλα εσυ? :)


Nea Metropolis ρε συ...40 ευρω το δικλινο αν θυμαμαι καλα.

καλα θα ηταν μια βολτουλα θεσσαλονικη αλλα εκτος οτι no money ,no honey..οπου να ναι θα μετακομισω κιολας..αρα που ωρα για βολτες.. :(
I'd sign  a contract with the devil..I've tried  for so very long..I'll die  to become immortal..that's why I sing this song

Αποσυνδεδεμένος GermanRock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 464
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πλεον Μεταπτυχιακοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
    • Προφίλ
Αντε συνεννοηθειτε & λετ μι νοου, να κανονησω να παρω αδεια απο τη δουλεια το εν λογω Σουκου!

...Παρουλη, εχεις δεν εχεις δουλεια, αν δεν ανεβεις εν συντομια εισαι για μπατσες! κανονησε!  >:(  :P

Ασχετο... ρε NEIKO, τι το ιδιατερο εχει το ABC πια?  ??? Μια φορα εχω παει ολο κ ολο κ εκλαψα τα λεφτα μου... :-\ Μπορει να εχει αλλαξει βεβαια απο τοτε, αλλα σε συγκριση με καποια αλλα δεν μπορω να πω οτι ενθουσιαστηκα! Ειδικα οταν διαπιστωσαμε οτι το Ηλεκτρα Παλας στην Αριστοτελους δεν ηταν ακριβοτερο, αλλα απο σερβις & κομφορ ειχε τεραστια διαφορα... ::) Βεβαια, οπως ειπα, οι πληροφοριες μου ειναι ολογον παλιες, διοτι πλεον μενω εδω & δν χρειαζομαι ξενοδοχεια...
I can't sleep alone anymore Need someone here with me,All I ever wanted and more My dreams are fighting for ...Never Ending Nightmare,Always there instead of you...MSG

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Τσεκάρετε και το Αιγαίον (http://www.aegeon-hotel.gr/). Θυμάμαι οτι ήταν οικονομικό αλλά δεν θυμάμαι για ποσά...  :-\
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος Iroukos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...όπου γης & πατρής...!!! ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΨΥΧΗ!!!!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • ALOE VERA (FLP)
Νέα Μητρόπολις λεγόταν Ηρούκα, αν και χλωμό το κόβω να έρχομαι γενικώς αυτό τον καιρό  :-\


ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΙΟΥΝΙΟ ΨΗΝΕΣΑΙ? :)
Πάντος χωρις εσενα δε θα εχει ενδιαφερον.. ;) ;D :-*

Τσεκάρετε και το Αιγαίον (http://www.aegeon-hotel.gr/). Θυμάμαι οτι ήταν οικονομικό αλλά δεν θυμάμαι για ποσά...  :-\


εχω μεινει 2 φορες στο Αιγαιον... οντος πολυ καλο ξενοδοχειο για την κατηγορια του... αλλα ελαφρα ακριβουτσικο..αν θυμαμαι καλα πριν 5 χρόνια ειχε 60€ το δικλινο... δε νομιζω για χαρη μου να αλλαξε τιμολογιο.. :P   δεν ανεβαινεις & συ μια βολτα..! ;)

Εγώ πάντως έρχομαι όποιο σουκού θέλετε. Αν έχουμε αυτοκίνητο, μπορούμε να μείνουμε στην Περαία όπου τα ξενοδοχεία είναι πιο φτηνά και έχει παραλία (για μπάνιο λένε ότι δεν είναι καλά... εντάξει, Θερμαϊκός είναι άλλωστε)


αν σε ενδιαφερει να ερθεις δηλωσε το, το ξεκαθαρισω πως θελω να ειμαι κοντα στο κεντρο ωστε να εχουμε ευκολη προσβαση...! Αλωστε ολα τα καλα ειναι γυρω εκει.. ;)

Αποσυνδεδεμένος Iroukos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...όπου γης & πατρής...!!! ΤΑΞΙΔΙΑΡΑ ΨΥΧΗ!!!!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • ALOE VERA (FLP)


Nea Metropolis ρε συ...40 ευρω το δικλινο αν θυμαμαι καλα.

καλα θα ηταν μια βολτουλα θεσσαλονικη αλλα εκτος οτι no money ,no honey..οπου να ναι θα μετακομισω κιολας..αρα που ωρα για βολτες.. :(


Ασε τις δικαιολογιες ρε... αμα θες εσυ να ερθεις δε σε σταματαει τπτ... μια αποφαση ειναι... και φυσικα η σωστη ειναι να ερθεις... ξεκουνα... :P τωρα πριν βαλεις τη κουλουρα... ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ

Τσεκάρετε και το Αιγαίον (http://www.aegeon-hotel.gr/). Θυμάμαι οτι ήταν οικονομικό αλλά δεν θυμάμαι για ποσά...  :-\


εχω μεινει 2 φορες στο Αιγαιον... οντος πολυ καλο ξενοδοχειο για την κατηγορια του... αλλα ελαφρα ακριβουτσικο..αν θυμαμαι καλα πριν 5 χρόνια ειχε 60€ το δικλινο... δε νομιζω για χαρη μου να αλλαξε τιμολογιο.. :P   δεν ανεβαινεις & συ μια βολτα..! ;)



Είχα στεγάσει κόσμο εκεί πέρσυ τον Σεπτέμβριο και νόμιζα οτι θα ήταν φθηνό... Προφανώς έκανα λάθος...

Το πότε θα ανέβετε έχει μεγάλη σημασία για μένα. Αν μιλάμε για το τελευταίο ΣΚ του Μαϊου σίγουρα δε μπορώ λόγω δουλειάς...
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
25 Απαντήσεις
21342 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/05/06, 23:31
από Holy Diver
8 Απαντήσεις
3185 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/12/07, 22:37
από Μένια..
8 Απαντήσεις
3973 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/10/08, 21:27
από mantinada
7 Απαντήσεις
3124 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/01/10, 17:13
από ivikos
10 Απαντήσεις
4258 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/05/10, 13:25
από Dr Bluz (G.K.)
12 Απαντήσεις
4401 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 11/12/10, 17:59
από atav (φλουτσ)
10 Απαντήσεις
4895 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/04/11, 11:14
από RORY GALLAGHER
2 Απαντήσεις
2140 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/03/11, 11:34
από diji grampsas
1 Απαντήσεις
6053 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/06/11, 22:44
από adr1anos
6 Απαντήσεις
7924 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/10/17, 14:50
από Anastasia92