Αποστολέας Θέμα: Νέος χώρος αγγελιών  (Αναγνώστηκε 48481 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10361
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Νέος χώρος αγγελιών
« Απάντηση #25 στις: 02/02/09, 23:26 »
Προστέθηκε η δυνατότητα στους χρήστες να διαγράφουν την καταχώρησή τους με τον σύνδεσμο "Διαγραφή καταχώρησης" που εμφανίζεται στην σελίδα της καταχώρησης, πάνω-δεξιά.

Η δυνατότητα αυτή υπάρχει μόνο όταν η καταχώρηση δεν είναι δημοπρασία, ή, αν είναι δημοπρασία, μόνο όταν δεν έχει δεχτεί προσφορές.

Έτσι, θα μπορείτε να διαγράφετε μόνοι σας την αγγελία σας όταν δεν χρειάζεται πια, και παρακαλούμε να το κάνετε για να μην σας απασχολούν πλέον για αυτήν οι επισκέπτες, και για να διευκολύνετε το έργο των συντονιστών του χώρου.

(Οι διαγραμμένες καταχωρήσεις συνεχίζουν να φαίνονται ως τίτλος στη λίστα της σελίδας σας "Οι καταχωρήσεις μου", αλλά αν κάνετε κλικ επάνω τους δεν μπορείτε να τις δείτε. Ίσως αργότερα αλλαχτεί το πρόγραμμα ώστε να μην φαίνονται ούτε ως τίτλος σε εσάς)

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10361
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Νέος χώρος αγγελιών
« Απάντηση #26 στις: 23/10/09, 14:52 »
Λόγω προβλήματος με την απεικόνιση των απομακρυσμένων φωτογραφιών, η αντίστοιχη δυνατότητα απενεργοποιείται προσωρινά!

Ενεργοποιήθηκε ξανά  ;)

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10361
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: Νέος χώρος αγγελιών
« Απάντηση #27 στις: 24/11/13, 21:54 »
Αναβαθμίστηκε το λογισμικό του χώρου των Αγγελιών!

Οι νέες λειτουργίες είναι:

+ Επανακαταχώρηση αγγελίας. Με ένα κλικ στο αντίστοιχο κουμπί φορτώνονται όλα τα προηγούμενα στοιχεία της αγγελίας σε μια νέα φόρμα καταχώρησης αγγελίας.

+ Δυνατότητα πώλησης πολλών ίδιων αντικειμένων, δηλώνοντας Ποσότητα.

+ Κουμπί "Η Αξιολόγησή μου" για να βλέπετε αξιολογήσεις που έχετε κάνει ή σας έχουν κάνει.

(Προτείνουμε να πατήσετε τώρα "Οι καταχωρήσεις μου" για να δείτε τυχόν αγγελίες σας που έχουν λήξει και να τις επανακαταχωρήσετε αν ισχύουν ακόμα, ή να τις διαγράψετε αν έχουν ολοκληρωθεί/κλείσει)

Αποσυνδεδεμένος Lo.Lee.Ta

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2145
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Venceremos
    • Προφίλ
Απ: Νέος χώρος αγγελιών
« Απάντηση #28 στις: 24/11/13, 22:28 »
Ωραίος Βραζίλιε, λειτουργικά και χρηστικά τα νέα κουμπάκια. Ξαναθυμήθηκα ότι έχω πουλήσει πάνω από 6 αντικείμενα, χάρη του χώρου αγγελιών του Kithara.gr. Ευχαριστούμε.
Adios Muchachos!