Περι μουσικής > Μουσικά νέα και συζητήσεις

2017 best thing

(1/1)

saved:
Για πειτε, που νιωσατε την μεγαλυτερη "απολαυση" εν ετει 2017 σχετικα με την μουσικη;

Uriah:
Το καλυτερο μου φετος ηταν η ενασχόληση μου με τα εγχορδα. Αλλα σαν επαφη με τη μουσικη γενικα βρεθηκα σε μια συναυλια προσφατα με annihilator, Testament και death angel. Οι τελευταίοι, μικρη μπαντα με μεγαλη δισκογραφια που εδωσαν τα παντα εκεινο το βραδυ και οι Testament  τεραστια μορφή στο thrash με Hoglan στα τυμπανα και Digiorgio στο μπασο (6χορδο αταστο εκεινο το βραδυ) και υπηρχε μια αυρα και απο τις 3 μπαντες που ενιωθες πως εισαι μαζι τους πανω στη σκηνη.

panixgr:

--- Παράθεση από: Uriah Heep στις 28/12/17, 15:34 ---Το καλυτερο μου φετος ηταν η ενασχόληση μου με τα εγχορδα. Αλλα σαν επαφη με τη μουσικη γενικα βρεθηκα σε μια συναυλια προσφατα με annihilator, Testament και death angel. Οι τελευταίοι, μικρη μπαντα με μεγαλη δισκογραφια που εδωσαν τα παντα εκεινο το βραδυ και οι Testament  τεραστια μορφή στο thrash με Hoglan στα τυμπανα και Digiorgio στο μπασο (6χορδο αταστο εκεινο το βραδυ) και υπηρχε μια αυρα και απο τις 3 μπαντες που ενιωθες πως εισαι μαζι τους πανω στη σκηνη.

--- Τέλος παράθεσης ---

digiorgio έπαιζε στους Sadus?? κάτι μου λέει το όνομα... τι μπάντα και αυτη...

Uriah:
Ηταν κι εκει.

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View