Αποστολέας Θέμα: ΖΗΜΙΕΣ!!  (Αναγνώστηκε 24689 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
ΖΗΜΙΕΣ!!
« στις: 24/04/06, 21:00 »
Τι ζημιες θυμαστε να εχετε κανει οταν ησασταν μικροι;;..  ;D
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #1 στις: 24/04/06, 21:22 »
Εγω ειχα ενα σπιτακι, (απ αυτα τα πανινα, που τα στηνεις) το οποιο το εβγαζα καθε καλοκαιρι στο μπαλκονι, και εβαζα μεσα διαφορα πραγματα για να χω να παιζω..

Ενα καλοκαιρι λοιπον, μολις ειχαμε γυρισει απ τη θαλασσα, και ειχα μαζεψει κατι πετρες, και τις ειχα βαλει σ'ενα κουτακι.. Βγαινω στο μπαλκονι, και τις βαζω στη σειρα πανω στα καγκελα..  ::) Εεε.. Δεν ηθελε πολυ.. Πεφτει μια, και προσγειωνεται στην οροφη ενος αυτοκινητου που ηταν κατω.. Με το που ακουγεται το μπουμ, μαζευω τις πετρες, και χωνομαι μεσα στο σπιτακι..
Βγηκαν ολοι στα μπαλκονια, (συμπεριλαμβανομενου και του πατερα μου, ο οποιος την ειχε ψιλιαστει) και ρωτουσαν τι εγινε, τι εγινε.. ειχε ακουστει σαν πυροβολισμος..  :P Με βλεπει μαζεμενη μεσα στο σπιτακι, χαμογελαει και με ρωταει "Παιδι μου τι εγινε;" Εγω εκανα την ανηξερη! "Δε ξερω μπαμπα, και γω το ακουσα και κατατρομαξα!"

Στο τελος τα ομολογησα ολα, και με κοροϊδευε για αρκετο καιρο, καθε φορα που βλεπαμε το αμαξι με ενα μεγαααλο βαθουλωμα πανω..  ::) ;D
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #2 στις: 25/04/06, 01:20 »
κανενας ζημιαρης;;... :-\ μονο εγω ημουν ζαβολιαρικο;;  :P
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #3 στις: 25/04/06, 02:05 »
ζημιές....μεγάλο κεφάλαιο...Μια που μου έρχεται τώρα λογω εποχης... τετοιο καιρο καλη ωρα, ημασταν ολη η παλιοπαρεα χίο και παιζαμε με τις γουρουνες. αφου σκασαμε το κεφαλι του αρνιου ( παραδοση  :P ) ειπαμε να παιξουμε με ενα βαρελι που ηταν εκει απο την διπλα οικοδομη...πεταμε 5-6 μεσα...και μετα απο λιγο...διαδοχικα μπαμ. Ως εδω καλα. ελα ομως που το βαρελι ηταν γεματο ασβεστη..και οχι μονο αυτο..αλλα εκανε χαλια τα αυροκινητα ολου του κοσμου διπλα ( συγγενεις...) καθαριζαμε ολη την κυριακη του πασχα...
Μετα δεν ξερω αν πιανεται...εχω βαλει φωτια σε χωραφι που αυτυχως σβησαμε σχετικα ευκολα..παλι πασχα ηταν...
τωρα στο σπιτι...οχι πολλες ζημιες, ενταξει, νορμαλ πραγματα, σπασμενα πομολα, μπουκαλια, βαζα ειχαν την τιμητική τους σε καθε καυγα με τον αδερφο μου..
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #4 στις: 25/04/06, 02:13 »
Πραγματικα η μονη ζημια που θυμαμαι και με πονεσε ηταν οταν πανω στην πορωση μου και στροβιλιζομενος σαν δερβισης μεσα στο δωματιο χτυπησα την κιθαρα με αποτελεσμα να τις σπασω τον επιλογεα μαγνητων. Σιγουρα δεν ηταν η συντελια του κοσμου αλλα πραγματικα ενιωσα σαν να ειχα χτυπησει εγω... ;)

Α, και στο τελευταιο live οπου στην προσπαθεια να ξεσηκωσω το κοινο εφυγε το strap της κιθαρας και εσκασε η κιθαρα στη σκηνη... Ευτηχως δεν επαθε τιποτα αλλα πηγε τσαμπα το αλλο σκηνικο αφου εγινα ρεζιλι... Τι τραβαμε κι εμεις τα ποζερια...  ;D

« Τελευταία τροποποίηση: 25/04/06, 02:16 από Arg0 »
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος TassosK

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
  • Lefty Powah!
    • Προφίλ
    • Legion of Glory CSS Clan
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #5 στις: 25/04/06, 04:38 »
επαιζα σε 1 νετ καφε και εχανα....και απο τα νευρα μου βαρουσα τον παγκο....ε σε καποια φαση φευγει ο παγκος και εγω απο το νετ καφε μετα βρισιδιων....
BOMB SQUAD:If you see me running try to catch up :P

Αποσυνδεδεμένος Jimmy_Page

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 248
  • Φύλο: Άντρας
  • Σαν ξυπνήσεις μονομιάς θα 'ρθει ανάποδα ο ντουνιάς
    • Προφίλ
    • Tribute to Rory Gallagher
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #6 στις: 27/04/06, 01:16 »
Είχα ανακαλύψει ένα "υπέροχο και διασκεδαστικό" παιχνίδι μικρός: έπαιρνα τον σουγιά του πατέρα μου και τον πετούσα με την ανάποδη στους καναπέδες του σαλονιού. Αυτός αναπηδούσε από μαξιλάρι σε μαξιλάρι και ήταν απίθανο στα παιδικά μου μάτια! Το κακό δεν άργησε, όταν μια μέρα ο σουγίας ανοιχτός (ακόμη δεν έχω καταλάβει γιατί τον είχα ανοιχτό) προσγειώνεται με την λάμα στον καναπέ και του κάνει μια χαρακία 3cm. Κλασικά γύρισα το μαξιλάρι από την άλλη και ...την πάπια. Αλλά οταν μετά από 2-3 μέρες το διαπίστωσε η μάνα μου.... πανικός!
Πύρ στη Αλαμάνα και φωτιά στο Γοργοπόταμο...

Αποσυνδεδεμένος blue_jazz

  • kitharίστας
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 451
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξαναγύρισα στη κλασσική. Και καλά έκανα!
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #7 στις: 29/04/06, 13:59 »
Εγώ την έχω πληρώσει περισσότερο για μια ζημιά που δεν έχω κάνει εγώ. Έπαιζα με τον κολλητό μου μπάλα στο σαλόνι. Τι μπάλα; Καθόμασταν κάτω σε μια απόσταση 10 μέτρων και πετούσαμε ο ένας την μπάλα στον άλλον. Οι γονείς μου μου έλεγαν να βγούμε έξω γιατί θα κάνουμε καμιά ζημιά αλλά εγώ επέμενα ότι όλα θα πάνε καλά καθώς κυλούσαμε την μπάλα στο πάτωμα. Μέχρι που κάποια στιγμή του κάρφωσε του κολλητού μου και πέταξε την μπάλα ψηλά. Τόσο που έφτασε και έσπασε ένα κομμάτι από ένα καλό φωτιστικό που είχαμε. Τωρά γιατί μετά τα άκουσα εγώ....  :-\
Ζωή δεν είναι οι ανάσες που παίρνεις. Είναι οι στιγμές που σου κόβουν την ανάσα.
Οι καλοί φίλοι φαίνονται στις στενοχώριες σου. Οι πολύ καλοί στις χαρές σου.

paran0id

  • Επισκέπτης
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #8 στις: 29/04/06, 14:59 »
Εγώ έριξα μια τηλεόραση, ένα σύνθετο, ένα εικονοστάσι και έβαψα ένα μαρμάρινο τραπέζι

Αποσυνδεδεμένος mi88

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 9
  • Φύλο: Γυναίκα
  • All they gave me was this ticket to heaven...
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #9 στις: 29/04/06, 20:43 »
κ εγω ειχα ριξει μια τηλεοραση στα νιατα μ! την θυμαμαι να πεφτει ακριβως μπροστα μου, απειχε μονο μερικα cm απο τα ποδια μ και αρχισε να βγαζει καπνους!
τελικα ομως μας βγηκε σε καλο γιατι αγορασε καινουρια κ καλυτερη tv ο μπαμπας   ;) χεχε

Αποσυνδεδεμένος Ρηνιώ-kouzoulotetia

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 415
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...and so it begins...
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #10 στις: 30/04/06, 17:47 »
θυμαμαι ήταν γιορτη του πατερα μου και ειχαμε περιπου 45 ατομα καλεσμενους για τραπεζι στο σπιτι. ημουν μικρη (στο Δημοτικο ακομα) και ειχα αναλαβει απλα τη μεταφορα των ποτων απο την κουζινα στους καλεσμενους..

η μεταφορα αυτη γινοταν με εναν συγκεκριμενο δισκο γυαλινο με σκαλισμενα σχεδια απανω-το καμαρι της μητερας μου. στην τελευταια βολτα για να προσφερω τα ποτα πριν το φαγητο,η μητερα μου παινεψε τον δισκο σε μια φιλη της οτι ήταν δωρο απο το γαμο της,τον προσεχε τοσα χρονια κτλπ..

λιγο πριν προσφερω λοιπον τα τελευταια ποτα..τσουππ ...βλεπω τον δισκο να πεφτει στο πατωμα και να σπαει σε δεκαδες κομματια..  :P δεν τον ειχα πιασει καλα και γλυστρησε..  ;D τοτε 40 βλεμματα καρφωθηκανε απανω μου...κι εγω αλλαζα αποχρωσεις του κοκκινου.. ::)

ε..απο δω και μετα μπορειτε να σκεφτειτε τι show επακολουθησε.. ;D 8)
« Τελευταία τροποποίηση: 30/04/06, 17:50 από Ρηνιώ-kouzoulotetoia »

Αποσυνδεδεμένος Santa

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 291
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο μικρός τυμπανιστής
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #11 στις: 02/05/06, 18:34 »
Πριν 2-3 χρόνια έκανα τη μεγαλύτερη ζημιά που έχω κάνει ποτέ μου (δεν είναι πολύ σημαντική αφού συνήθως είμαι τακτικός και προσεκτικός :)) Ήμουν μόνος μου στο σπίτι και έβλεπα μια συναυλία σε dvd. Δεν είμαι σίγουρος αλλά πρέπει να ήταν το Imaginations through the looking glass των Blind Guardian... τελοσπάντων έτσι όπως χτυπιόμουνα ελαφρώς, νιώθω ένα πόνο στο χέρι και έναν γδούπο λες και έσκασε χειροβομβίδα. Εκείνη τη στιγμή τα έχασα και έμεινα εκεί που ήμουν για 1-2 λεπτά... Μετά είδα τη σπασμένη λάμπα από το φωτιστικό... και το βαθούλωμα στο τραπέζι που είχε κάνει η λάμπα όταν έσκαγε πάνω του... και τη χαρακιά στα πλακάκια από την λάμπα πάλι... ε αυτά! βέβαια όταν ήρθαν οι γονείς μου εγώ υποτίθεται πως ήμουν έξω και δεν είδα τίποτα. Και το κακό είναι πως το φωτιστικό ήταν αντίκα και πανάκριβο και δεν βρήκαμε άλλο γυαλί ίδιο με τα άλλα έτσι αλλάξαμε όλες τις λάμπες ;D
« Τελευταία τροποποίηση: 02/05/06, 19:02 από Santa (the comeback) »

Αποσυνδεδεμένος fugue

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 196
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #12 στις: 02/05/06, 18:52 »
Όταν ήμουν τριών έκοψα το πόδι της αδερφής μου με το ξυραφάκι της μαμάς μου  :-[

Και μετά λίγο μεγαλύτερη της δάγκωσα το μπρατσάκι κι έφυγε ένα μικρό κομματάκι....Κατα τα άλλα κάτι βάζα έχω σπάσει και τέτοια αθώα πραγματάκια που κάνουν όλα τα παιδάκια!

Αποσυνδεδεμένος FSL

  • Αδιόρθωτη Xιονάτη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι στο μυαλό,πόνος και γιατρειά...
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #13 στις: 02/05/06, 19:58 »
Γενικά μου είχαν δώσει να καταλάβω πως αν δε θέλω 40ημερο φωνών και γκρίνιας καλό θα ταν να μαι προσεκτική.
Βέβαια όσες φιλότιμες προσπάθειες κι αν έκανα συνέβαλλα και γω κομματάκι σε ζημιές...σπασμένη κεραία αυτοκινήτου, σπασμένη κεραία τηλεφώνου τέτοια μικροπράγματα.
www.ektakta.gr
μάθε άμεσα ό,τι επηρεάζει την καθημερινότητά σου...απεργίες, εφημερίες νοσοκομείων, τηλέφωνα δημοσίων υπηρεσιών, έκτακτη επικαιρότητα...

Αποσυνδεδεμένος Transformer

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 302
  • Φύλο: Γυναίκα
  • just let her crash and burn, she'll learn.
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #14 στις: 04/05/06, 17:54 »
Eγω  αν και ημουν υπερβολικα ζωηρη, ζημιες με την εννοια της καταστροφης αντικειμενων δεν εκανα (εκανα αλλα πραγματα πχ εχω πεσει σε ρυακι, σε συντριβανι, με εχασαν κ με βρηκαν σε ψυγειο κρεοπωλειου κτλ,ευτυχως 5 λεπτα εμεινα εκει μεσα βεβαια,τεσπα) αλλα χοντρη ζημια εκανα πριν 2 χρονια...χαλασα τον σκληρο δισκο σβηνοντας αρχεια που θεωρησα οτι αφου δεν ξερω τι ειναι, αρα δεν χρειαζονται...μετα τραβουσα τα μαλλια μου...
there i go again pretending to be you
make-believing that i have a soul
beneath the surface, trying to convince you
it was accidentally on purpose

Αποσυνδεδεμένος Joef - Über Alles

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 501
  • Φύλο: Άντρας
  • Φυλακισμενος στην πραγματικοτητα των ξενων κοσμων
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #15 στις: 05/05/06, 00:01 »
χαλασα τον σκληρο δισκο σβηνοντας αρχεια που θεωρησα οτι αφου δεν ξερω τι ειναι, αρα δεν χρειαζονται

χαχχαχ καλο!!!!  :D :D
κανω εκπομπη στο activeradio.gr καθε τεταρτη 12-2"fragile dreams" θα την ακουσετε χοντρα :D
ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ...ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ!!!!
Life's a B!tch 'till You Die, So Fuck The World and Let's Get High!

Αποσυνδεδεμένος newGuitarMan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 516
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #16 στις: 05/05/06, 01:01 »
Ζημιά που μου'ρχεται τώρα είναι όταν ήμουν μικρός μια μέρα που είχαν φύγει οι γονείς μου και είχα πάει στην κουζίνα και έκαιγα χαρτοπετσέτες... Τους έβαζα φωτιά τις παρατηρούσα και όταν πλησίαζε η φωτια τις έβρεχα με νερό από το νεροχύτη και αφού έβλεπα ότι είχαν σβήσει (έτσι νόμιζα δηλαδή ::)) τις έριχνα στο σκουπιδοτενεκέ! Κάποια στιγμή (γύρω στις 10 χαρρτοπετσέτες) ακούω ξαφνικά ένα ΜΠΑΜ!!! και βλέπω το καπάκι του τενεκέ να τινάζεται ψηλά και να βγαίνουν ολόλκηρες φλόγες από τον τενεκέ!  Απ'ό,τι φαίνεται κάτι θα είχε μέσα... ::)Φαντάζεστε την τρομάρα μου... Ευτυχώς πρόλαβα και την έσβησα και ύστερα φυσικά τον κινέζο ;D Έχω κάνει κι άλλα (ο βασιλιάς των ζημιών είμαι) αλλά αυτή τη στιγμή νυστάζω...tomorrow more! ;)

Αποσυνδεδεμένος κατέ((γίδα))

  • Λουκουμάκι
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 327
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μικρή νεραϊδα δίχως παραμύθι...
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #17 στις: 05/05/06, 19:52 »
όταν έκανα εγω ζημιές την πληρώνανε οι άλλοι συνήθως...
έχω κλείσει το καπό απο το αυτοκινητο στο κεφαλι της ξαδερφης μου,εχω χτυπησει το κεφαλι της ιδιας πάνω στο καλοριφερ
ότι αγαπάς δεν τελειώνει..
μην με ξεχνάς που σ αγαπω...

Αποσυνδεδεμένος blue_jazz

  • kitharίστας
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 451
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξαναγύρισα στη κλασσική. Και καλά έκανα!
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #18 στις: 06/05/06, 14:07 »
Και μετά λίγο μεγαλύτερη της δάγκωσα το μπρατσάκι κι έφυγε ένα μικρό κομματάκι....

Υποθέτω να εννοείς το μικρό μπράτσο της. Μην ανησυχείς. Υπάρχουν και χειρότερα. Φαντάζεσαι να της δάγκωνες το μπρατσάκι για τη θάλασσα και να την έβλεπες να βουλιάζει; Ωραία εμπειρία ε;
Α! Εγώ εχω σπάσει λίγο ένα δόντι μιας κοπέλας. Της άφησα για πάντα το σημάδι μου  ;D.
Ζωή δεν είναι οι ανάσες που παίρνεις. Είναι οι στιγμές που σου κόβουν την ανάσα.
Οι καλοί φίλοι φαίνονται στις στενοχώριες σου. Οι πολύ καλοί στις χαρές σου.

Αποσυνδεδεμένος BigBabol

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 85
  • Φύλο: Άντρας
  • ουααααααααααα
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #19 στις: 07/05/06, 00:03 »
1ον)εχω σπασει βαζα
20ν)χτυπουσα με το αεροβολο τα σκυλια
3ον)επαιζα ποδοσφαιρο με τις γατες
4ον)ειχα μια καραμπινα πλαστικη και με αυτη χτυπαω τα αποτετοια του εξάδελφου
5ον)οταν ημουν 5 ετων , κυνηγουσα με μια συρηγγα την αδελφη μου για να δω πως ειναι να τρυπας σωμα
6ον)ειχα βαλει γουρουνα στον κ**λο μιας κοτας(δεν κανω πλακα) και φυσικα μετα η γιαγια ουρλιαζε
7ον)πλακωνα στο ξυλο τα παιδια στο νηπιαγωγειο

αυτα ;D τωρα στην 3η Λυκειου , φυσικα και δεν τα κανω ;D;D
everything that has a begining  , has an end...

Αποσυνδεδεμένος fugue

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 196
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #20 στις: 08/05/06, 13:34 »
Και μετά λίγο μεγαλύτερη της δάγκωσα το μπρατσάκι κι έφυγε ένα μικρό κομματάκι....

Υποθέτω να εννοείς το μικρό μπράτσο της. Μην ανησυχείς. Υπάρχουν και χειρότερα. Φαντάζεσαι να της δάγκωνες το μπρατσάκι για τη θάλασσα και να την έβλεπες να βουλιάζει; Ωραία εμπειρία ε;
Α! Εγώ εχω σπάσει λίγο ένα δόντι μιας κοπέλας. Της άφησα για πάντα το σημάδι μου  ;D.

Εννοώ το χεράκι της ναι...πόνεσε λίγο αλλά τις πέρασε με τα χρόνια! χαχα!

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #21 στις: 08/05/06, 14:06 »
Εδώ ο άρχοντας της ζημιάς  ;D

Εσπασα αναρίθμητα τζάμια από καθρέφτες, τραπεζάκια κλπ (το κακό είναι ότι έτρεχα μετά για ράμματα  ;D )
Εβγαλα το καρμπυρατέρ από το αμάξι του μπαμπά μου και έκανα τον Κινέζο επειδή δεν ξεκίναγε χεχεχεχε
Εθαψα κάτι κοσμήματα της μαμάς μου σε γλάστρες
Πέταγα αυγά στην απέναντι πολυκατοικία γιατί μου άρεσε να τα βλέπω να σκάνε στο τοίχο
Εβαψα το δωμάτιο μου μαύρο (και τα επιπλα και τα φωτιστικά)
Αλλαξα τις ρόδες από το ποδήλατό μου με του αδερφού μου γιατί μου άρεσαν οι δικές του πιο πολύ
Εσπασα όλες τις λάμπες του δρόμου στο πατρικό μου με ένα αεροβόλο

και άλλα πολλά που δεν τα θυμάμαι, κατά τα άλλα ήμουν ένα καθωσπρέπει φρόνιμο και πολύ καλό παιδάκι  ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Ρηνιώ-kouzoulotetia

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 415
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...and so it begins...
    • Προφίλ
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #22 στις: 08/05/06, 15:27 »
Εδώ ο άρχοντας της ζημιάς  ;D

Εσπασα αναρίθμητα τζάμια από καθρέφτες, τραπεζάκια κλπ (το κακό είναι ότι έτρεχα μετά για ράμματα  ;D )
Εβγαλα το καρμπυρατέρ από το αμάξι του μπαμπά μου και έκανα τον Κινέζο επειδή δεν ξεκίναγε χεχεχεχε
Εθαψα κάτι κοσμήματα της μαμάς μου σε γλάστρες
Πέταγα αυγά στην απέναντι πολυκατοικία γιατί μου άρεσε να τα βλέπω να σκάνε στο τοίχο
Εβαψα το δωμάτιο μου μαύρο (και τα επιπλα και τα φωτιστικά)
Αλλαξα τις ρόδες από το ποδήλατό μου με του αδερφού μου γιατί μου άρεσαν οι δικές του πιο πολύ
Εσπασα όλες τις λάμπες του δρόμου στο πατρικό μου με ένα αεροβόλο

και άλλα πολλά που δεν τα θυμάμαι, κατά τα άλλα ήμουν ένα καθωσπρέπει φρόνιμο και πολύ καλό παιδάκι  ;D ;D

βρε..και δεν σου φαινοτανε... ;D

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #23 στις: 08/05/06, 15:32 »
Και όμως και όμως  ;D ;D

delfinaki

  • Επισκέπτης
Απ: ΖΗΜΙΕΣ!!
« Απάντηση #24 στις: 08/05/06, 17:10 »
Ααααα, επιστροφή στα αθώα, ανέμελα παιδικά μου χρόνια.....
Ζημιές καθόλου, ήσυχο παιδάκι, απλά όποιος έπαιρνε τα πράγματα μου χωρίς να με ρωτήσει, έπαιρνε και την ανάλογη ανταμοιβή, μπουχαχα