Αποστολέας Θέμα: Κιθαρα-Καθρεφτης  (Αναγνώστηκε 10245 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος kirk (IBANEZ RG370) hammet

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 323
  • Φύλο: Άντρας
  • Obey your master
    • Προφίλ
Κιθαρα-Καθρεφτης
« στις: 23/11/10, 12:29 »
Λογω ελλειψης χρηματων αποφασισα να μην αγορασω καινουρια κιθαρα, να παραμεινω με την ιδια και να αλλαξω to look της. Ψαχτηκα και προσανατολιζομουν στο να αλλαξω το pickguard της. Τελικα αγορασα καθρεφτη-αυτοκολλητο.Σιγα σιγα μεταμορφωνεται και με την προσθηκη νεων knobs και βαζοντας μαγνητη που τον περιμενω θα ανεβασω photos για να μου πειτε την γνωμη σας. Αυτη ειναι η κιθαρα πριν....http://www.pianelli.de/de/e-gitarren-set-yamaha-eg012-sonderangebot_a5774.html
See our Mother put to death, see our Mother die...

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
Απ: Κιθαρα-Καθρεφτης
« Απάντηση #1 στις: 23/11/10, 12:36 »
Καλα της κανεις..... ;D ;D ;D ;D
Βαλτης και λαμπακια.... ;D ;D ;D
Περα απο την πλακα εγω της εβαλα...
αν δε βαριεσαι τσεκαρε το θεμα μου για τη yamaha στις μετατροπες...

Αποσυνδεδεμένος denisgiann

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 434
  • Φύλο: Άντρας
  • You Dont Remember Ill Never Forget
    • Προφίλ
Απ: Κιθαρα-Καθρεφτης
« Απάντηση #2 στις: 23/11/10, 12:43 »
Καλή αρχή στις μοντες σου.Τα αυτοκολλητα ειναι μια καλη φθηνή και non destructive λύση.Σκεψου και τα αυτοκολλητα για inlays πχ..... να βαλεις κανα tree of life αλα jem ή οτι αλλο τελος παντων γουσταρεις.Δεν αφηνουν κολλα ουτε σε εμποδιζουν στο παιξιμο και οταν τα βγαλεις και τα πεταξεις δεν θα κλαις τα λεφτα σου γιατι ειναι πολυ φθηνα...σαν και αυτο πχ... http://cgi.ebay.co.uk/Playing-Card-WS-Fret-Markers-Inlay-Sticker-Guitar-/150519208196?pt=Guitar_Accessories&hash=item230ba4d904
Civilize the mind make savage the Body

Αποσυνδεδεμένος kirk (IBANEZ RG370) hammet

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 323
  • Φύλο: Άντρας
  • Obey your master
    • Προφίλ
Απ: Κιθαρα-Καθρεφτης
« Απάντηση #3 στις: 23/11/10, 12:44 »
Καλα της κανεις..... ;D ;D ;D ;D
Βαλτης και λαμπακια.... ;D ;D ;D
Περα απο την πλακα εγω της εβαλα...
αν δε βαριεσαι τσεκαρε το θεμα μου για τη yamaha στις μετατροπες...

Καλα κοροιδευε...Θα θες να κανω και την δικια σου ετσι  :solo :P
Περα απ την πλακα γινεται ωραια
See our Mother put to death, see our Mother die...

Αποσυνδεδεμένος kirk (IBANEZ RG370) hammet

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 323
  • Φύλο: Άντρας
  • Obey your master
    • Προφίλ
Απ: Κιθαρα-Καθρεφτης
« Απάντηση #4 στις: 23/11/10, 12:46 »
Καλή αρχή στις μοντες σου.Τα αυτοκολλητα ειναι μια καλη φθηνή και non destructive λύση.Σκεψου και τα αυτοκολλητα για inlays πχ..... να βαλεις κανα tree of life αλα jem ή οτι αλλο τελος παντων γουσταρεις.Δεν αφηνουν κολλα ουτε σε εμποδιζουν στο παιξιμο και οταν τα βγαλεις και τα πεταξεις δεν θα κλαις τα λεφτα σου γιατι ειναι πολυ φθηνα...σαν και αυτο πχ... http://cgi.ebay.co.uk/Playing-Card-WS-Fret-Markers-Inlay-Sticker-Guitar-/150519208196?pt=Guitar_Accessories&hash=item230ba4d904


Εισαι τεραστιος.Κατι ηθελα να τα κανω αλλα δεν ηξερα οτι υπαρχουν τετοια.Σευχαριστω πολυ ε
See our Mother put to death, see our Mother die...

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
Απ: Κιθαρα-Καθρεφτης
« Απάντηση #5 στις: 23/11/10, 12:46 »
Καλα της κανεις..... ;D ;D ;D ;D
Βαλτης και λαμπακια.... ;D ;D ;D
Περα απο την πλακα εγω της εβαλα...
αν δε βαριεσαι τσεκαρε το θεμα μου για τη yamaha στις μετατροπες...

Καλα κοροιδευε...Θα θες να κανω και την δικια σου ετσι  :solo :P
Περα απ την πλακα γινεται ωραια
Oχι δε χρειαζεται αλλα η δικη μου...εδω δε βρισκω χρονο να την τελειωσω...μπες δες το θεμα...σαν ντεφι εγινε φτανει  ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος kirk (IBANEZ RG370) hammet

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 323
  • Φύλο: Άντρας
  • Obey your master
    • Προφίλ
Απ: Κιθαρα-Καθρεφτης
« Απάντηση #6 στις: 23/11/10, 12:53 »
Καλα της κανεις..... ;D ;D ;D ;D
Βαλτης και λαμπακια.... ;D ;D ;D
Περα απο την πλακα εγω της εβαλα...
αν δε βαριεσαι τσεκαρε το θεμα μου για τη yamaha στις μετατροπες...

Καλα κοροιδευε...Θα θες να κανω και την δικια σου ετσι  :solo :P
Περα απ την πλακα γινεται ωραια
Oχι δε χρειαζεται αλλα η δικη μου...εδω δε βρισκω χρονο να την τελειωσω...μπες δες το θεμα...σαν ντεφι εγινε φτανει  ;D ;D


χαχα ρε τον k@frer.Που ειναι το θεμα για yamaha να μπω να δω?
See our Mother put to death, see our Mother die...

Αποσυνδεδεμένος denisgiann

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 434
  • Φύλο: Άντρας
  • You Dont Remember Ill Never Forget
    • Προφίλ
Απ: Κιθαρα-Καθρεφτης
« Απάντηση #7 στις: 23/11/10, 12:55 »
Καλή αρχή στις μοντες σου.Τα αυτοκολλητα ειναι μια καλη φθηνή και non destructive λύση.Σκεψου και τα αυτοκολλητα για inlays πχ..... να βαλεις κανα tree of life αλα jem ή οτι αλλο τελος παντων γουσταρεις.Δεν αφηνουν κολλα ουτε σε εμποδιζουν στο παιξιμο και οταν τα βγαλεις και τα πεταξεις δεν θα κλαις τα λεφτα σου γιατι ειναι πολυ φθηνα...σαν και αυτο πχ... http://cgi.ebay.co.uk/Playing-Card-WS-Fret-Markers-Inlay-Sticker-Guitar-/150519208196?pt=Guitar_Accessories&hash=item230ba4d904


Εισαι τεραστιος.Κατι ηθελα να τα κανω αλλα δεν ηξερα οτι υπαρχουν τετοια.Σευχαριστω πολυ ε

Νο problem μεχρι και αυτοκοληττα για τους μαγνητες υπαρχουν με μετρημενες αποστασεις να πεφτουν ακριβως για το μοντελο που εχεις.Απο το να πας να αγοραζεις καπακια ιστοριες και να κατσαβιδωνεις τα κολλας επανω κανεις την τρελα σου και τα βγαζεις χωρις ουτε καν να βγαλεις τις χορδες.Και μονο που θα σε κανουν να γουσταρεις το κιθαρονι και να παιζεις με αυτο περισσοτερο και με ορεξη αξιζουν το κοπο ;) .
Civilize the mind make savage the Body

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
Απ: Κιθαρα-Καθρεφτης
« Απάντηση #8 στις: 23/11/10, 12:55 »
Ελα να το: the yamaha project!!

A επισης, κι εγω απο την creative-cuts που ειχα παρει αυτοκολλητα inlays ηρθαν σε 2 βδομαδες (νομιζω) στο σπιτι, με 17€, σε φακελο και με εξτρα κομματια για να τα δοκιμασεις πρωτα καπου αλλου και οχι πανω στην ταστιερα και με οδηγιες και τα παντα ολα...
« Τελευταία τροποποίηση: 23/11/10, 12:57 από m@ster k@frer »

Αποσυνδεδεμένος kirk (IBANEZ RG370) hammet

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 323
  • Φύλο: Άντρας
  • Obey your master
    • Προφίλ
Απ: Κιθαρα-Καθρεφτης
« Απάντηση #9 στις: 23/11/10, 13:08 »
Ελα να το: http://forum.kithara.gr/index.php?topic=80018.0

A επισης, κι εγω απο την creative-cuts που ειχα παρει αυτοκολλητα inlays ηρθαν σε 2 βδομαδες (νομιζω) στο σπιτι, με 17€, σε φακελο και με εξτρα κομματια για να τα δοκιμασεις πρωτα καπου αλλου και οχι πανω στην ταστιερα και με οδηγιες και τα παντα ολα...


Μπραβο σου!Πρωτα για τις ιδιες ανησυχιες :P :P και μετα για το αποτελεσμα και για την υπομονη σου?Ενταξει ρε συ δεν την εκανες και ντεφι που ειπες πριν.Τι αλλο εβαλες επανω?
See our Mother put to death, see our Mother die...

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
Απ: Κιθαρα-Καθρεφτης
« Απάντηση #10 στις: 23/11/10, 13:12 »
Ελα να το: http://forum.kithara.gr/index.php?topic=80018.0

A επισης, κι εγω απο την creative-cuts που ειχα παρει αυτοκολλητα inlays ηρθαν σε 2 βδομαδες (νομιζω) στο σπιτι, με 17€, σε φακελο και με εξτρα κομματια για να τα δοκιμασεις πρωτα καπου αλλου και οχι πανω στην ταστιερα και με οδηγιες και τα παντα ολα...


Μπραβο σου!Πρωτα για τις ιδιες ανησυχιες :P :P και μετα για το αποτελεσμα και για την υπομονη σου?Ενταξει ρε συ δεν την εκανες και ντεφι που ειπες πριν.Τι αλλο εβαλες επανω?
Σ'ευχαριστω αρχικα...
Βασικα οπως εγραψα κι εκει ηταν ενα project για αποκτηση εμπειριας και για να χρησιμοποιηθει λιγο και η συγκεκριμενη κιθαρα γιατι αλλιως δεν ειχα καποια χρησιμοτητα απο αυτην...
Τι αλλο να βαλω ομως???
αυτοκολλητα inlays, βαψιμο van halen, led's στο pickguard, killswitch....ε νομιζω πως φτανει...αλλα δε βρισκω χρονο να την τελειωσω την τρελα μου..θελει κατι μικρες διορθωσεις στο βαψιμο και τα τελικα τριψιματα για να γυαλισει αλλα.... :P

Αποσυνδεδεμένος nik-hxc

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 1
    • Προφίλ
Απ: Κιθαρα-Καθρεφτης
« Απάντηση #11 στις: 23/11/10, 13:42 »
paides ayta ta aytokollhta: [size=18px !important]http://cgi.ebay.co.uk/Playing-Card-WS-Fret-Markers-Inlay-Sticker-Guitar-/150519208196?pt=Guitar_Accessories&hash=item230ba4d904#ht_3906wt_905


den vgainoun apo to mpratso me tipota?einai pragmatika para poly omorfa,alla mou fainonta poly pseytika
[/size]
[/color][/size][/font]

Αποσυνδεδεμένος kirk (IBANEZ RG370) hammet

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 323
  • Φύλο: Άντρας
  • Obey your master
    • Προφίλ
Απ: Κιθαρα-Καθρεφτης
« Απάντηση #12 στις: 23/11/10, 13:50 »
Ναι οντως. Αλλα απ τη στιγμη που ειναι παμφθηνα αξιζει τον κοπο πιστευω
See our Mother put to death, see our Mother die...

Αποσυνδεδεμένος denisgiann

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 434
  • Φύλο: Άντρας
  • You Dont Remember Ill Never Forget
    • Προφίλ
Απ: Κιθαρα-Καθρεφτης
« Απάντηση #13 στις: 23/11/10, 14:52 »
paides ayta ta aytokollhta: [size=18px !important]http://cgi.ebay.co.uk/Playing-Card-WS-Fret-Markers-Inlay-Sticker-Guitar-/150519208196?pt=Guitar_Accessories&hash=item230ba4d904#ht_3906wt_905


den vgainoun apo to mpratso me tipota?einai pragmatika para poly omorfa,alla mou fainonta poly pseytika
[/size]

Αν δεν κανεις την κιθαρα τελειως καρναβαλι και διαλεξεις  ενα ωραιο σχεδιο(με τα σωστα χρωματα) δεν νομιζω οτι  φαινονται ψευτικα....πχ απο το συγκεκριμενο το μονο που φαινεται λιγο υπερβολικο ειναι τα   χαρτια στο 12ο  ταστο και αυτο γιατι εχουν αυτο το μπλε περιγραμα.Ενας φιλος πηρε κατι νυχτεριδες και εβαλε και φαινονταν σουπερ.Αμα πας  ομως με την λογικη του γκλετσου στους....ψυθιρους καρδιας ;D ,την κανεις την κιθαρα γυφτικη στο πι και φι. κοιτα πχ αυτο...  http://cgi.ebay.co.uk/Tree-Life-BP-Fret-Markers-Inlay-Sticker-Guitar-/120651052623?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1c175cf64f

 και......αυτο http://cgi.ebay.co.uk/Tree-Life-AG-Fret-Markers-Inlay-Sticker-Guitar-/150523818213?pt=Guitar_Accessories&hash=item230beb30e5
στο πρωτο το μαυρο tree of life φαινεται πολυ ομορφο σε (απο οτι δειχνει τουλαχιστον) maple  ταστιερα ενω το δευτερο φαινεται τσιρκο medrano(σε οποια ταστιερα ;D ) οποτε less is more.  Μπορει  καποιος να βαλει να του σκαλισουν ολοκληρο δρακο που να καλυπτει την ταστιερα σε ολο το μηκος της και να φαινεται σουπερ γυφτικο και υπερβολικο...και εσυ να βαλεις πχ...ενα αυτοκολητο με ενα ξυραφι η μια ...πατουσα στο δωδεκατο μονο ταστο και να φαινεται απιστευτο.Απο τη στιγμη κιολας που δεν αφηνουν σημαδια καθολου με το ξεκολλημα...ουτε και σε ενοχλουν στο παιξιμο δεν εχεις να χασεις κατι..... ;)
« Τελευταία τροποποίηση: 23/11/10, 15:48 από denisgiann »
Civilize the mind make savage the Body

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Κιθαρα-Καθρεφτης
« Απάντηση #14 στις: 23/11/10, 15:44 »
μάλλον έβαλες το ίδιο λινκ 2 φορές denisgiann....
ελλάδα υπάρχει κανα μαγαζί που να πουλάει?
27$ δεν είναι λίγο πολλά για αυτοκόλλητα?

Αποσυνδεδεμένος denisgiann

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 434
  • Φύλο: Άντρας
  • You Dont Remember Ill Never Forget
    • Προφίλ
Απ: Κιθαρα-Καθρεφτης
« Απάντηση #15 στις: 23/11/10, 16:12 »
μάλλον έβαλες το ίδιο λινκ 2 φορές denisgiann....
ελλάδα υπάρχει κανα μαγαζί που να πουλάει?
27$ δεν είναι λίγο πολλά για αυτοκόλλητα?

To διορθωσα :) .Ναι και εγω νομιζω οτι τα 27 dollars  για αυτοκολλητο τσιμπανε αλλα υπαρχουν και πολυ φθηνοτερα.Τωρα για Ελλαδα δεν ξερω να σου πω δεν το εχω ψαξει ιδιαιτερα.Ειναι πως το βλεπει κανενας....πχ αμα ειναι τα βαλεις και να τα βγαλεις σε μια βδομαδα....παλι δεν αξιζουν τα λεφτα τους ακομα και τα φθηνοτερα....η ολη λογικη ειναι οτι βαρεθηκες το look της κιθαρας σου που ειναι και φθηνιαρουλα και δεν δες να χωσεις πολλα λεφτα για μοντες καθαρα οπτικης φυσης χωρις μετα και να κλαις γιατι την κατεστρεψες αλλα και εριξες λεφτα στη...μαυρη τρυπα. Κοιτα πχ και αυτο..... http://www.paintyourownguitar.com/store/decal_tribalgreyburst.html
decal  για ολη την κιθαρα.Βεβαια η τιμη ανεβαινει αλλα ειναι και αναλογα για την κιθαρα που το θες.Το θεμα ειναι να ξερεις οτι εχεις και αυτη την επιλογη παντως.Ξερεις πχ ποσοι καυ..νουν με τα ψαρωτικα  maple καπακια  που βλεπουν σε ποιο ακριβες κιθαρες πχ και πληρωνουν ενα καρο λεφτα πολλες φορες  μονο για το οπτικο κομματι.Τουλαχιστον να ξερουν οτι αν ειναι μονο το look που ζηλευουν αυτο το πετυχαινουν πολυ φθηνοτερα.
Για μενα βαζεις πρωτα την κιθαρα σαν φωτογραφια στο Photoshop  και αρχιζεις και αλλαζεις πραγματα προσθετεις η αφαιρεις μεχρι να καταληξεις στο  look poy θες.Οποτε μετα αμα εισαι 100% σιγουρος με pickguard  απο δω...κανα decal απο κει διαφορετικα knobs πχ η και αλλο χρωμα στα καπακια μαγνητων κανεις την πλακα σου χωρις να ξοδεψεις πολλα αλλα το ποιο σημαντικο  ειναι να βλεπεις πλεον την κιθαρα και να γουσταρεις να παιξεις.Πολλες φορες και η οπτικη αλλαγη επιδρα στην ψυχολογια του παικτη....αλλα να μη τα σκασει και σαν κοτσος :P .....
« Τελευταία τροποποίηση: 23/11/10, 16:20 από denisgiann »
Civilize the mind make savage the Body

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Κιθαρα-Καθρεφτης
« Απάντηση #16 στις: 23/11/10, 16:25 »
σε αυτό το σάιτ:
1ον. σου έρχεται δλδ όλο αυτό σε αυτοκόλλητο και το κολλάς μονάχος??
2ον. δεν έχει για SG, οπότε άχρηστο σάιτ...χεχε


θα μπορούσα να πιάσω την παλιά μου Yamaha και να της κάνω τίποτα αλλαγές...χμμμμμμ!
« Τελευταία τροποποίηση: 23/11/10, 16:26 από hot_sauce »

Αποσυνδεδεμένος kirk (IBANEZ RG370) hammet

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 323
  • Φύλο: Άντρας
  • Obey your master
    • Προφίλ
Απ: Κιθαρα-Καθρεφτης
« Απάντηση #17 στις: 23/11/10, 18:34 »
Σκεφτομαι να βαλω στην yamaha eg, στα  inlays τα sharks που εχουν καποιες ibanez και καποιες jackson.Αφου οταν εψαχνα να αγορασω ibanez απεκλεια αυτες που εχουν dots στα inlays.Γνωμες?
See our Mother put to death, see our Mother die...

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
Απ: Κιθαρα-Καθρεφτης
« Απάντηση #18 στις: 23/11/10, 18:40 »
Σκεφτομαι να βαλω στην yamaha eg, στα  inlays τα sharks που εχουν καποιες ibanez και καποιες jackson.Αφου οταν εψαχνα να αγορασω ibanez απεκλεια αυτες που εχουν dots στα inlays.Γνωμες?
Αν τα inlays σου ειναι στη μεση της ταστιερας και οχι στη μια ακρη (ψηλα συνηθως) τοτε δεν θα καλυψουν ολοκληρες τις βουλες και θα φαινονται απο κατω... ;)

Αποσυνδεδεμένος kirk (IBANEZ RG370) hammet

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 323
  • Φύλο: Άντρας
  • Obey your master
    • Προφίλ
Απ: Κιθαρα-Καθρεφτης
« Απάντηση #19 στις: 23/11/10, 18:47 »
Ναι ρε γαμ.τω το σκεφτηκα αυτο.Δεν θα καλυπτουν ε?Φτου και ενθουσιαστηκα....Τι αλλο να εβαζα αλλα να μην ειναι γυφτια.Αυτο που θα βαλω θελω να δηλωνουν και που ειναι τα ταστα.Οχι tree of life, flames κλπ
See our Mother put to death, see our Mother die...

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Κιθαρα-Καθρεφτης
« Απάντηση #20 στις: 23/11/10, 18:58 »
με οποιοδήποτε αυτοκόλλητο (εκτός αν είναι μια λευκή γραμμή που διατρέχει όλη τη ταστιέρα... :P ) θα μάθεις τις θέσεις πιστεύω...

Αποσυνδεδεμένος kirk (IBANEZ RG370) hammet

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 323
  • Φύλο: Άντρας
  • Obey your master
    • Προφίλ
Απ: Κιθαρα-Καθρεφτης
« Απάντηση #21 στις: 23/11/10, 18:59 »
Επαθα ζημια!!!Αυτα να ειναι για inlays ή για το σωμα ?http://cgi.ebay.com/Ninja-Star-Inlay-Sticker-Decal-Guitar-Bass-/120639447992?pt=Guitar_Accessories&hash=item1c16abe3b8
See our Mother put to death, see our Mother die...

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
Απ: Κιθαρα-Καθρεφτης
« Απάντηση #22 στις: 23/11/10, 19:02 »
Επαθα ζημια!!!Αυτα να ειναι για inlays ή για το σωμα ?http://cgi.ebay.com/Ninja-Star-Inlay-Sticker-Decal-Guitar-Bass-/120639447992?pt=Guitar_Accessories&hash=item1c16abe3b8

Υπαρχουν και σε inlays σιγουρα αλλα δεν θυμαμαι απο ποιο μαγαζι...

Αποσυνδεδεμένος kirk (IBANEZ RG370) hammet

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 323
  • Φύλο: Άντρας
  • Obey your master
    • Προφίλ
Απ: Κιθαρα-Καθρεφτης
« Απάντηση #23 στις: 23/11/10, 19:07 »
Επαθα ζημια!!!Αυτα να ειναι για inlays ή για το σωμα ?http://cgi.ebay.com/Ninja-Star-Inlay-Sticker-Decal-Guitar-Bass-/120639447992?pt=Guitar_Accessories&hash=item1c16abe3b8

Υπαρχουν και σε inlays σιγουρα αλλα δεν θυμαμαι απο ποιο μαγαζι...


 :o :o :o ΘΥ-ΜΗ-ΣΟΥ...
See our Mother put to death, see our Mother die...

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
Απ: Κιθαρα-Καθρεφτης
« Απάντηση #24 στις: 23/11/10, 19:08 »
Επαθα ζημια!!!Αυτα να ειναι για inlays ή για το σωμα ?http://cgi.ebay.com/Ninja-Star-Inlay-Sticker-Decal-Guitar-Bass-/120639447992?pt=Guitar_Accessories&hash=item1c16abe3b8

Υπαρχουν και σε inlays σιγουρα αλλα δεν θυμαμαι απο ποιο μαγαζι...


 :o :o :o ΘΥ-ΜΗ-ΣΟΥ...

Ψαξε!!!!!! Αν θυμηθω θα σε πω πιο μετα....

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
2 Απαντήσεις
2363 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/08/05, 10:58
από Καρχαρίας
5 Απαντήσεις
2723 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/03/06, 13:09
από TAXIS
1 Απαντήσεις
1617 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/10/07, 13:54
από VasilisG.J.
14 Απαντήσεις
6526 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/02/09, 11:42
από Baroness
4 Απαντήσεις
2163 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/06/09, 21:11
από ΧΩΡΙΑΤΗΣ
4 Απαντήσεις
1923 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/06/10, 15:30
από Γιωργάνας
0 Απαντήσεις
1694 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/12/14, 14:42
από ΠΟΙΟΣ
0 Απαντήσεις
1532 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/07/15, 21:42
από Mps88
0 Απαντήσεις
1448 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/01/16, 22:02
από ivikos
0 Απαντήσεις
1990 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/10/19, 08:21
από augo