Αποστολέας Θέμα: Το χειρότερο....  (Αναγνώστηκε 49559 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #125 στις: 17/06/08, 01:59 »
το χειρότερο είναι οι φίλες της!!!Το έχετε προσέξει;Άμα δε σε γουστάρουν οι φίλες τις,την πάτησες κανονικά!!Δεν έχεις ελπίδα καμιά!Το πως παρασύρονται είναι αξιοθαύμαστο..
κανεις μεγαλο λαθος..απο προσωπικη εμπειρια μακαρι να ηταν εφικτο αυτο που λες..αλλα δυστιχως....
επισης..γτ δεν λες και για τα αγορακια;..δεν θες να μαθεις τι μειονεκτηματα μπορει να εχετε εσεις;

Girl, το χειρότερο είναι και μάλιστα με διαφορά. Οι φίλες σας είναι πάντα ο χειρότερος εφιάλτης.. :S
Τώρα για τα αγόρια τι να πεις; Εμείς είμαστε τέλειοι.. :P :P :P :P
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

Αποσυνδεδεμένος profsokin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Άντρας
  • ολα ειναι δρομος
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #126 στις: 17/06/08, 23:31 »
Τα σχετικά με τα "Πρέπει να βρεις το κουμπί μου" και "Πρέπει να με προσέχεις" δεν τα μπορώ και μου θυμίζουν Ρωσική αριστοκρατεία της εποχής Τσέχωφ..
Προσωπικά δεν έχω καμία διάθεση ούτε να έχω συγκεκριμένο "τρόπο", ούτε να παρακαλάω και να ταϊζω τις παραξενιές καμιάς.. Τα πράγματα είναι απλά, σε θέλω-με θέλεις, σε θέλω-δε με θέλεις.. Στην πρώτη περίπτωση καλώς, στη δεύτερη γράφεις μουσική (ναι ρε, έχουμε καβάτζα!).. Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να ψάχνουμε το ρομαντισμό σε πεζά πράγματα όπως πεισματάκια και παιχνιδάκια σχέσεων εμπνευσμένα από κοινωνικά στερεότυπα..
Άραγε θα θυμάται κάποιος τ'όνομά μας
της ζωής μας τα εξαίσια φεγγάρια
τα πάθη μας, τις λύπες τα δεινά μας;
Άραγε υπήρξαμε ποτέ; Στα όνειρά μας!

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #127 στις: 17/06/08, 23:43 »
Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να ψάχνουμε το ρομαντισμό σε πεζά πράγματα όπως πεισματάκια και παιχνιδάκια σχέσεων εμπνευσμένα από κοινωνικά στερεότυπα..

Γιατι οπως λες και εσυ "ολα ειναι δρομος"...

Αποσυνδεδεμένος Louminis

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 74
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #128 στις: 30/06/08, 01:41 »
H ανειλικρίνια :-\...
Κ το ότι άμα τις γράφεις κολάνε σα βδέλλες πάνω σου ενώ αν τους δώσεις λίγο προσοχή σε φτύνουν σα το χώμα...
Όχι πείτε μου, είναι λογικό αυτό; ::)
Παρακαλούνται να απαντήσουν οι κυρίες του φόρουμ κατά προτίμηση :P

Αποσυνδεδεμένος m@ster k@frer

  • and also a tele-k@frer...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1969
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κιθαριζειν εστι φιλοσοφειν......
    • Προφίλ
    • ΧΑΡΤΙΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #129 στις: 30/06/08, 02:41 »
H ανειλικρίνια :-\...
Κ το ότι άμα τις γράφεις κολάνε σα βδέλλες πάνω σου ενώ αν τους δώσεις λίγο προσοχή σε φτύνουν σα το χώμα...
Όχι πείτε μου, είναι λογικό αυτό; ::)
Παρακαλούνται να απαντήσουν οι κυρίες του φόρουμ κατά προτίμηση :P
αν αυτη τη στιγμη φιλε μου προσπαθεις να βγαλεις ακρη με τις γυναικες το χασες το παιχνιδι... ;D ;D

Θα χαθεις εσυ ο ιδιος....

Μην την ψαχνεις απλα χαλαρωσε και απολαυσε το... 8) 8) 8)

Αποσυνδεδεμένος KgSoloman5000

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 264
  • Φύλο: Άντρας
  • c'mon kage, bring the thunderrrrrr!
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #130 στις: 01/07/08, 22:45 »
το χειρότερο είναι το να ακούει σκυλάδικα και μόνο (!), να βαριέται οποιαδήποτε συζήτηση πολιτικού,φιλοσοφικού,θρησκευτικού,κοινωνικού περιεχομένου, και να προσπαθεί να σε πείσει ότι το sex and the city έχει ωραίο χιούμορ μα πάνω απ όλα να μιλάει για το πρώην της συνέχεια και να προσπαθεί να σε πείσει ότι είσαι κομπλεξικός για να μη γουστάρεις να ακους...Αυτά για αρχή.

Αποσυνδεδεμένος Mithrandir

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 166
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #131 στις: 01/07/08, 23:43 »
Όλα χάλια είναι :P

Πλάκα κάνω. Πάντως θα συμφωνήσω απόλυτα μ' αυτό:
Τα σχετικά με τα "Πρέπει να βρεις το κουμπί μου" και "Πρέπει να με προσέχεις" δεν τα μπορώ και μου θυμίζουν Ρωσική αριστοκρατεία της εποχής Τσέχωφ..

Έλεος πια...
You have to know the truth and the truth will set you free

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #132 στις: 03/07/08, 19:44 »
το χειρότερο είναι το να ακούει σκυλάδικα και μόνο (!), να βαριέται οποιαδήποτε συζήτηση πολιτικού,φιλοσοφικού,θρησκευτικού,κοινωνικού περιεχομένου, και να προσπαθεί να σε πείσει ότι το sex and the city έχει ωραίο χιούμορ μα πάνω απ όλα να μιλάει για το πρώην της συνέχεια και να προσπαθεί να σε πείσει ότι είσαι κομπλεξικός για να μη γουστάρεις να ακους...Αυτά για αρχή.

Αυτό αγόρι μου λέγεται διαφορετικό γούστο ως και ασυμφωνία χαρακτήρων!
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

Αποσυνδεδεμένος Mithrandir

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 166
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #133 στις: 03/07/08, 19:58 »
το χειρότερο είναι το να ακούει σκυλάδικα και μόνο (!), να βαριέται οποιαδήποτε συζήτηση πολιτικού,φιλοσοφικού,θρησκευτικού,κοινωνικού περιεχομένου, και να προσπαθεί να σε πείσει ότι το sex and the city έχει ωραίο χιούμορ μα πάνω απ όλα να μιλάει για το πρώην της συνέχεια και να προσπαθεί να σε πείσει ότι είσαι κομπλεξικός για να μη γουστάρεις να ακους...Αυτά για αρχή.

Αυτό αγόρι μου λέγεται διαφορετικό γούστο ως και ασυμφωνία χαρακτήρων!

Ναι, εκτός από αυτό: "να μιλάει για το πρώην της συνέχεια και να προσπαθεί να σε πείσει ότι είσαι κομπλεξικός για να μη γουστάρεις να ακους"
Έτσι πιστεύω...
You have to know the truth and the truth will set you free

Αποσυνδεδεμένος tasos__

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 444
  • Φύλο: Άντρας
  • linux rocks !
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #134 στις: 03/08/08, 16:01 »
Η αθυροστομία για μια κοπέλα είναι προτέρημα.Οταν μια κοπέλα καταλάβει ότι είναι ανθρωπος που συμπεριφέρεται όπως νιώθει και όχι η ατσαλάκωτη barbie που η πολιτισμένη κοινωνία την θέλει, όταν μια κοπέλα νικήσει αυτή τη νοοτροπία μάλλον έχει ένα σιμαντικό προτέρημα και όχι μειονέκτημα.

Αποσυνδεδεμένος onfire

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 230
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #135 στις: 03/08/08, 17:51 »
Η αθυροστομία για μια κοπέλα είναι προτέρημα.Οταν μια κοπέλα καταλάβει ότι είναι ανθρωπος που συμπεριφέρεται όπως νιώθει και όχι η ατσαλάκωτη barbie που η πολιτισμένη κοινωνία την θέλει, όταν μια κοπέλα νικήσει αυτή τη νοοτροπία μάλλον έχει ένα σιμαντικό προτέρημα και όχι μειονέκτημα.

Δεν ξερω φιλε...Δε νομιζω οτι θα ανεχομουν να ακουω μπινελικια απο την κοπελα μου. Φυσικα αυτα τα πραγματα πανε αμφιδρομα γιατι αλλοιως χανεται το μετρο και ο σεβασμος στη σχεση...Εκτος αν μερικοι απο εσας τη βρησκουν ετσι :P. Τοτε, παω πασο!

Οσο για το χειροτερο, βασικα ειναι η ελλειψη σεβασμου σε καθε επιπεδο. Στο γουστο σου, στους φιλους σου, στα χομπι σου, στο χρονο σου, στο χωρο σου, στην προσωπικοτητα σου. Καποια ορια στη συμπεριφορα πρεπει να μπαινουν απο την αρχη της σχεσης και να τηρουνται. Αν αυτα παραβιαστουν, υπαρχει και το καραβι του αποχωρισμου :-\ :o >:( :( ;)
They tell you black is really white, and moon is just the sun at night and when you walk in golden halls you get to keep the gold that falls...It's heaven and hell

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #136 στις: 03/08/08, 22:43 »
Η αθυροστομία για μια κοπέλα είναι προτέρημα.Οταν μια κοπέλα καταλάβει ότι είναι ανθρωπος που συμπεριφέρεται όπως νιώθει και όχι η ατσαλάκωτη barbie που η πολιτισμένη κοινωνία την θέλει, όταν μια κοπέλα νικήσει αυτή τη νοοτροπία μάλλον έχει ένα σιμαντικό προτέρημα και όχι μειονέκτημα.


Αγόρι μου για να γίνει ατσαλάκωτη μια κοπέλα δε χρειάζεται να βρίζει σαν νταλικέρης στην εθνική!
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

Αποσυνδεδεμένος tasos__

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 444
  • Φύλο: Άντρας
  • linux rocks !
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #137 στις: 04/08/08, 01:24 »
Παράθεση
Αγόρι μου για να γίνει ατσαλάκωτη μια κοπέλα δε χρειάζεται να βρίζει σαν νταλικέρης στην εθνική!


Αγόρι μου μια φορά που ήμουν με τη κοπέλα μου και έναν βαρύ μάγκα γνωστό μου και είπε κάποιον μαλ**α που όντως ήταν (για ποιους λόγους δεν αφορά το φόρουμ) μετά από λίγο μου έκανε ολοκληρο θέμα ότι αν ήταν δικιά του θα της έριχνε μια σφαλιάρα και δεν θα την άφηνε να μιλάει έτσι και κάτι τέτοια.Από άλλους όχι τόσο "μάγκες" έχω ακούσει ότι μια γυναίκα χάνει τη θυλικότητά της αν βριζει και κάτι ιστορίες για αγρίους που μου με βγάζουν από τα ρούχα μου .

Αν εσύ τώρα ,αγόρι μου γουστάρεις τέτοιες νοοτροπίες , το πρόβλημα είναι δικό σου και όχι δικό μου .

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #138 στις: 04/08/08, 15:20 »
Παράθεση
Αγόρι μου για να γίνει ατσαλάκωτη μια κοπέλα δε χρειάζεται να βρίζει σαν νταλικέρης στην εθνική!


Αγόρι μου μια φορά που ήμουν με τη κοπέλα μου και έναν βαρύ μάγκα γνωστό μου και είπε κάποιον μαλ**α που όντως ήταν (για ποιους λόγους δεν αφορά το φόρουμ) μετά από λίγο μου έκανε ολοκληρο θέμα ότι αν ήταν δικιά του θα της έριχνε μια σφαλιάρα και δεν θα την άφηνε να μιλάει έτσι και κάτι τέτοια.Από άλλους όχι τόσο "μάγκες" έχω ακούσει ότι μια γυναίκα χάνει τη θυλικότητά της αν βριζει και κάτι ιστορίες για αγρίους που μου με βγάζουν από τα ρούχα μου .

Αν εσύ τώρα ,αγόρι μου γουστάρεις τέτοιες νοοτροπίες , το πρόβλημα είναι δικό σου και όχι δικό μου .

Μα δεν είπε κανείς να την πλακώσεις για να μάθει να μη βρίζει. Απλά δεν κάθεσαι μαζί της. Για σκέψου να βλέπετε μαζί ποδόσφαιρό και αυτή να βρίζει περισσότερο από σένα!! ;D
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #139 στις: 04/08/08, 15:59 »
Συγνώμη κύριοι, αλλα αν πράγματι ενοχλείστε και δεν μπορείτε με 2 κουβέντες, να τη κάνετε να μιλάει πιο ευγενικά, τότε....
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #140 στις: 04/08/08, 22:42 »
Εκεί ακριβώς θέλω να καταλήξω boy. Ότι μπορείς πολύ απλά να της ζητήσεις τουλάχιστον μπροστά σου να μιλάει καλύτερα. Χωρίς τραμπουκισμούς και αντριλίκια.
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

Αποσυνδεδεμένος morpheas

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 312
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #141 στις: 04/08/08, 23:08 »
Σχετικα μ’ αυτό που λετε με την αθυροστομια ειχα προβλημα στην αρχη της σχεσης… Ξερω ότι είναι πολύ «ξενερουα» να βριζει μια κοπελα αλλα ελα που ειχα μεγαλο στομα…Και η συνηθεια είναι κακο πραγμα…Τελος παντων με σκληρη προσπαθεια το ‘κοψα…
Ένα άλλο που βλεπω σε σχεσεις γνωστων και μου τη δινει απιστευτα είναι κατι που επισης αναφερθηκε…Όταν η κοπελα και καλα λεει ότι τον αγαπαει αλλα φερεται ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ εγωιστικα και πρεπει να περναει πάντα το δικο της,βγαζει κακία και ειρωνια χωρις λογο και κανει κατι σκηνες απιστευτες…
Επισης είναι κακο (πιστευω) που υπαρχουν μερικες κοπελες με την νοοτροπια ότι ο αντρας πρεπει να πληρωνει για όλα και δε δινουν δραχμη για τιποτα, ακομη κ όταν προκειται για κατι που αφορα αποκλειστικα αυτές…



Καλό είναι να πληρώνει ο άντρας.. κοίτα να δεις.. υπάρχουν και άντρες.. οι οποίοι λένε σήμερα κερνάει ''αυτή''.. αυ΄ριο ξαναά αυτή κτλπ..Αν και είμαι αυτός που κατά συρροήν την "πατάει"... δεν πιράζει.. άμα περνάμε καλά και χωρίς γκρίνιες... ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #142 στις: 06/08/08, 13:18 »
Εκεί ακριβώς θέλω να καταλήξω boy. Ότι μπορείς πολύ απλά να της ζητήσεις τουλάχιστον μπροστά σου να μιλάει καλύτερα. Χωρίς τραμπουκισμούς και αντριλίκια.
και αν δεν μπορει να μιλαει καλυτερα νομιζω οτι δεν πρεπει να παραπονιοεσται...προφανως δεν ταιριαζεται!!!!(τοσο δυσκολο :P)
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #143 στις: 06/08/08, 15:25 »
Α μπράβο! Απλά τα πράγματα! Τώρα είπαμε άμα γουστάρεις να την ακούς να κατεβάζει καντήλια, εντάξει, γούστα είναι αυτά..
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #144 στις: 14/09/08, 17:52 »
βρηκα τι ειναι χειροτερο σε μια κοπελα ;D ;D
ειδικα φιλη σου...
ο γκομενος της!!! ;D ;D
καλα πλακα κανω αλλα αν η αλλη ειναι π!@#@$#η τσαντιζομαι
να πω ρε πα... τι ειναι ασχημο σε εναν αντρα; :P
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #145 στις: 15/09/08, 10:54 »
το χειροτερο ειναι να ΜΗΝ ειναι ωραια, να της εχουν πει 2,3 οτι ειναι ωραια για να το κανουν μαζι της και μετα αυτη να πιστευει πως ειναι ωραια...δλδ μιλαμε για μια οχι ωραια και αρκετα χαζη που θα εχει και κατι απο σνοπ στο μελλον....αααααααααασε οχι δεν θελω
GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #146 στις: 15/09/08, 18:27 »
το χειροτερο ειναι να ΜΗΝ ειναι ωραια, να της εχουν πει 2,3 οτι ειναι ωραια για να το κανουν μαζι της και μετα αυτη να πιστευει πως ειναι ωραια...δλδ μιλαμε για μια οχι ωραια και αρκετα χαζη που θα εχει και κατι απο σνοπ στο μελλον....αααααααααασε οχι δεν θελω
στην πυρα οι ασχημοι ε; ::) ;D :P
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

Αποσυνδεδεμένος annezoo

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 110
  • Φύλο: Γυναίκα
  • CH3CH(NH2)COOH
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #147 στις: 15/09/08, 20:35 »
ΕΙΜΑΙ εξυπνη ομορφη :gorgeous: δεν επιρεαζομαι απο τις φιλες μου  :yeah:και εχω κουκλαρες φιλες :clap: και ειμαι ανοιχτη σε θεματα παρτουζας :shake: και των συναφη και μαλιστα με εναν αντρα και πολλες γυναικες.....

ειμαι ομως και δεσμευμενη! :run:
 :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
how i wish you were here

Αποσυνδεδεμένος zeromancer

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #148 στις: 15/09/08, 20:38 »
το χειροτερο ειναι να ΜΗΝ ειναι ωραια, να της εχουν πει 2,3 οτι ειναι ωραια για να το κανουν μαζι της και μετα αυτη να πιστευει πως ειναι ωραια...δλδ μιλαμε για μια οχι ωραια και αρκετα χαζη που θα εχει και κατι απο σνοπ στο μελλον....αααααααααασε οχι δεν θελω
στην πυρα οι ασχημοι ε; ::) ;D :P
οχι στην πυρα οι χαζοι και χαζες που πιστευουν πως ειναι εξυπνοι/ες και ομορφοι/ες...το παραδειγμα που εγραψα δειχνει καθαρα οτι δεν μιλαω για ασχημια η ομορφια αλλα για σνομπισμο κ χαζομαρα

GARFIELD FOR PRESIDENT

εκατομμυρια μυγες δεν μπορει να κανουν λαθος...φαε κ εσυ σκατα!!!

People should not be afraid of their governments,governments should be afraid of their people

Αποσυνδεδεμένος Amylo

  • Και αν δεν σας αρέσει...
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1129
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #149 στις: 15/09/08, 20:46 »
αα..αρα οι ασχημοι στον χαραχτηρα
πες το ετσι :P
οταν καποιο βραδυ ξυπνησεις απο την αποτομη κραυγη σου...κ τρεξεις στην μαμα σου να το πεις...κ εκεινη τρομαγμενη κλεισει την φωνη σου στο ψυγειο...τοτε θα ναι αργα,μεσανυχτα..και θα χεις κουραστει.....

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
105 Απαντήσεις
39883 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/04/14, 14:20
από Ath
27 Απαντήσεις
10111 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/01/07, 13:34
από Blue Wizard
15 Απαντήσεις
6582 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/05/07, 22:37
από cosmoxamenos
14 Απαντήσεις
5257 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/12/10, 15:11
από groovymood
8 Απαντήσεις
16171 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/08/18, 20:55
από saved