Ειδικά θέματα > Ηχογραφήσεις και Στούντιο

Παραπονα απο Studio

(1/17) > >>

freemind:
Επειδη ηδη υπαρχει ενα θεμα, στο οποιο εχουμε μια λιστα απο studio ( Λίστα Στούντιο ) καλο θα ηταν, οσοι απο εμας εχουν καποιο παραπονο, να αναφερουν και τι εχουν συναντησει απο συμπεριφορα ή οποιοδηποτε αλλο προβλημα σε ορισμενα απο αυτα.

Προσοχη, ο τροπος με τον οποιο θα πρεπει να εκφρασετε τον παραπονο, πρεπει να ειναι τεκμηριωμενος, γραμμενος με ελληνικους χαρακτηρες και παντα με ευγενικο τροπο. Πολλες φορες, πραγματα που εμεις τα θεωρουμε λαθος, μπορει να ειναι σωστα, γι'αυτο ας αποφυγουμε χαρακτηρισμους ή προσβλητικους τονους.

ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI -:
   ...θα μπορουσαμε βεβαιως να γραψουμε και εγκωμιαστηκα σχολια φανταζομαι!

freemind:
Μηπως αυτο μπορει να γινει στο θεμα που υπαρχει ηδη για τα studio?

parlats:
Οχι δεν πειράζει Θανάση, ας το κάνουμε sticky εδώ το θέμα και ναι Σωτήρη εννοείται, όλα τα καλά και τα κακά να τα λέμε  ;)

Τρελος:
Οκ, ο Τρελος ξεκιναει την κουβεντα.....

 Ειμαι ευχαριστημενος από

 
* S-lab Studio, καλος εξοπλισμος, καθολου κακια ή αδιαφορια, γενικα εχει γινει το σπιτι μου...
* Εσωτερον, πολυ καλος εξοπλισμος, καλες τιμες, αγαπη στο αντικειμενο... Δυσκολο στο να βρεις ωρες ομως...
Ειμαι δυσαρεστημενος απο:


* Crystalmeth Studios, χωρις ιδιαιτερο εξοπλισμο, σου χρεωνει τον καφε(!!!!!), οχι και τοσο ενδιαφερον για την μπαντα, περιοριζεται σε πιο μεταλ και ντεθ μπαντες... Ασχετα, ο χωρος ειναι παλιου μηχανουργειου, 5 μετρα κατω απο την γη, με πολυκατοικια απο πανω του και χωρις σχεδια με εξοδο κινδυνου ή πυρασφαλεια ή κατι τεσπα.... (και για οσους ρωτησουν ΝΑΙ, υπαρχουν στουντιο που ΕΧΟΥΝ ΕΞΟΔΟ ΚΙΝΔΥΝΟΥ!!!!
*

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View