Αποστολέας Θέμα: R. Blackmore Fan Club  (Αναγνώστηκε 6346 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος blackmorefan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 587
  • Φύλο: Άντρας
  • Will you take a ride on the wild side?
    • Προφίλ
R. Blackmore Fan Club
« στις: 02/04/10, 14:57 »
Μια ερωτηση στους φιλους συνforumίτες: Μηπως ξερετε αν υπαρχει καποιο fan club του ΜΕΓΑΛΟΥ RITCHIE ή των Rainbow ή εστω τν Deep Purple που να ειναι ελευθερο δηλαδη να μην χρειαζεται να πληρωνω?

ΥΓ σας παρακαλω αν μπορειτε στειλτε link και μην μου πειτε για fan club των Blackmore's Night

Ευχαριστω προκαταβολικα

GOD BLESS THE MAN IN BLACK

LONG LIVE ROCK 'N' ROLL
Let the darkness surround you, release all the madness within...the game that we play is the Black Masquerade

Αποσυνδεδεμένος Dr Bluz (G.K.)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1572
  • Φύλο: Άντρας
  • Στράααατα Stratούλαα
    • Προφίλ
Απ: R. Blackmore Fan Club
« Απάντηση #1 στις: 02/04/10, 16:32 »
και μην μου πειτε για fan club των Blackmore's Night


A εδω θα τα χαλασουμε... :P




Αποσυνδεδεμένος blackmorefan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 587
  • Φύλο: Άντρας
  • Will you take a ride on the wild side?
    • Προφίλ
Απ: R. Blackmore Fan Club
« Απάντηση #2 στις: 02/04/10, 17:15 »
και μην μου πειτε για fan club των Blackmore's Night


A εδω θα τα χαλασουμε... :P





Οχι οτι δεν μου αρεσει η μουσικη τους αλλα πιο πολυ μ αρεσει η Rainbow κ Deep Purple περιοδος του ΜΕΓΑΛΟΥ RITCHIE
Let the darkness surround you, release all the madness within...the game that we play is the Black Masquerade

Αποσυνδεδεμένος ΡιχάρδοςΜαυροπερισσότερος

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 828
  • Φύλο: Άντρας
  • Το να υπάρχει μονάχα, πάντα του ήταν λίγο.
    • Προφίλ
Απ: R. Blackmore Fan Club
« Απάντηση #3 στις: 02/04/10, 17:28 »
Πάντως έχει γούστο στις γυναίκες ο άτιμος... ;)

Αποσυνδεδεμένος blackmorefan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 587
  • Φύλο: Άντρας
  • Will you take a ride on the wild side?
    • Προφίλ
Απ: R. Blackmore Fan Club
« Απάντηση #4 στις: 06/04/10, 17:58 »
Με την Night γνωριστηκαν το 1989 σε ενα γηπεδο οταν ο ΜΕΓΑΣ RITCHIE ήταν 44 και η Night...19  :o :o :o

Τα εφτιαξαν κ επισημα το 1991 κα παντρευτηκαν το 2008 οταν δλδ ο RITCHIE ήταν 63 κ η Night 37

Κ οταν η Night γεννιοταν ο Ritchie ήταν ηδη φτασμενος rock star και διασημος κιθαριστας με τραγουδια οπως το Child In Time, Black Night, When A Blind Man Cries και πολλα αλλα που τα ξερετε
Καμια ιδεα παιδες?

Τιποτα?

Θεοχαρηηηηηηηηηηηηηηη μηπως ξερεις εσυυυυυυυυυυυυυ?
Let the darkness surround you, release all the madness within...the game that we play is the Black Masquerade

Αποσυνδεδεμένος Stinky

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1522
  • Φύλο: Άντρας
  • <Secondhand King>
    • Προφίλ
Απ: R. Blackmore Fan Club
« Απάντηση #5 στις: 06/04/10, 20:13 »
Παράθεση
Πάντως έχει γούστο στις γυναίκες ο άτιμος... Wink
Aπορω πως δεν εγινε πορνοσταρ αυτη... Εχει την στοφα :P

Αποσυνδεδεμένος blackmorefan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 587
  • Φύλο: Άντρας
  • Will you take a ride on the wild side?
    • Προφίλ
Απ: R. Blackmore Fan Club
« Απάντηση #6 στις: 07/04/10, 13:22 »
Aπορω πως δεν εγινε πορνοσταρ αυτη... Εχει την στοφα :P

Γιατι πως λεγεται μια γυναικα που παντρευεται εναν αντρα 26 χρονια μεγαλυτερο της? αν οχι πορνοσταρ κατι αλλο που αρχιζει επισης απο "π-"
Let the darkness surround you, release all the madness within...the game that we play is the Black Masquerade

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: R. Blackmore Fan Club
« Απάντηση #7 στις: 07/04/10, 13:29 »
Επειδη ειμαι φανατικος των Blackmore's Night, λογω αγαπης μου για την medieval μουσικη, πρεπει να παραδεχτειτε πως η κοπελια εχει και παρα πολυ καλη φωνη, ενω η μπαντα εχει παιξει υπεροχες διασκευες κομματιων που αφησαν το στιγμα τους στην ροκ εποχη του Blackmore.

Τωρα για τη παντρεια στα 19...οκ..ξερουμε πως πανε αυτα τα πραγματα, αλλα μην υπερβαλουμε βαζοντας στο ιδιο καζανι μια Τζουλια που ειναι π--- με μια κοπελα που εχει και φωνη!
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος blackmorefan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 587
  • Φύλο: Άντρας
  • Will you take a ride on the wild side?
    • Προφίλ
Απ: R. Blackmore Fan Club
« Απάντηση #8 στις: 07/04/10, 13:45 »
Πρωτον ολα αυτα που καθομαστε κ λεμε τοσες μερες ειναι ελαφρως off topic και δευτερον φιλε freemind θελεις να μου πεις οτι συγκρινεται αυτο
με αυτο

Ή μηπως συγκρινεται αυτο
  με αυτο http://www.youtube.com/watch?v=K1TUlNZd1
Σίγουρα η Candice Night εχει μια καταπληκτικη γυναικεια φωνη και εγω προσωπικα ειμαι τρελος fan του Shadow Of The Moon (ολοκληρου του αλμπουμ) και υποστηριζω αυτην την κινηση του Ritchie διοτι πλεον αποφασισε να ασχοληθει με τη ΜΟΥΣΙΚΗ κι οχι με τους παπαδες που επαιζε με Purple και Rainbow και πλεον εχει ακολουθησει την καρδια του κ κανει αυτο που ξερει καλα (γιατι ας μην ξεχναμε οτι οτι ο Blackmore ξεκινησε απο την κλασικη μουσικη οπως και ο Jon Lord) αλλα μεχρι εκει. Προσωπικα θεωρω οτι η Night τα ψιλοσκοτωνει τα κλασικα 70s κομματια των Purple επειδη αν και εχει μια τρομερη φωνη δεν της ταιριαζουν. Απλα πιστευω οτι πλεον ο Ritchie νοσταλγει τις παλιες 70s μερες κ θελει να κανει ενα πισωγυρισμα

ΥΓ δν θελω να παρεξηγηθεις κ να θεωρησεις οτι δν σεβομαι τα γουστα κ τις προτιμησεις σου ολα τα λεω σαν μια φιλικη ανταλλαγη αποψεων
Let the darkness surround you, release all the madness within...the game that we play is the Black Masquerade

Αποσυνδεδεμένος s.s.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1026
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: R. Blackmore Fan Club
« Απάντηση #9 στις: 07/04/10, 18:58 »
Aπορω πως δεν εγινε πορνοσταρ αυτη... Εχει την στοφα :P

Γιατι πως λεγεται μια γυναικα που παντρευεται εναν αντρα 26 χρονια μεγαλυτερο της? αν οχι πορνοσταρ κατι αλλο που αρχιζει επισης απο "π-"

Σκέφτηκα να κάνω σοβαρό ποστ περί σεξισμού και ρέστα αλλά είδα ότι είσαι 14.
Οπότε όλα καλά.

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Απ: R. Blackmore Fan Club
« Απάντηση #10 στις: 07/04/10, 19:54 »
Blackmorefan νομιζω πως κανεις το λαθος να βαζεις στο ιδιο τσουβαλι 2 διαφορετικες εποχες του BLackmore κι αμεσα να συγκρινεις 2 διαφορετικα ειδη απο το ιδιο κομματι.

Ναι, για μενα ειναι ισαξιες και οι 2 εκτελεσεις του Child in Time, οσο και του Soldier of Fortune.

Μη ξεχναμε μαλιστα πως ο ιδιος ο Coverdale το τραγουδησε απλα με μια συνοδευτικη κιθαρα στο Stalkers in Tokyo και το κομματι ανεδειξε το χαρακτηρα του.

O Blackmore εφτασε σε μια ηλικια που αξιζει να συγκρινει απο μονος του τα ειδη που εχει παιξει και να τα διασκευαζει οπως εκεινος επιλεγει πιο σωστα. Και μεχρι στιγμης δεν εχει προδωσει κανενα κομματι του, αφου η medieval μουσικη απαιτει μια ιδιαιτερη γνωση οργανων που δεν εχουν διατηρηθει στην κλασσικη μουσικη του 19ου και 20ου αιωνα ;)

Μην κρινουμε μονο σαν ακροατες, αλλα και σαν μουσικοι. Μερικες φορες ειναι προτιμοτερο ετσι, γιατι οι χαρακτηρισμοι "π---" παραπεμπουν σε ακροατη χαμηλου ποιοτικου..στερεωματος...


Kαι ναι, προτιμω περισσοτερο αυτη την εκδοση του 16th Century Greensleeves... ( ασχετα εαν ο Blackmore δειχνει τη κλασσικη του ασταθεια στο να παιξει καθαρες νοτες σε solo live ).

( και για καλυτερη ποιοτητα:
)

Εξαλλου οι Deep Purple θα επρεπε να ειχαν διαλυθει εδω και χρονια...ομως η επιμονη καποιων να πουλανε το ονομα τους μονο και μονο για τα χρηματα με κανει να τους απεχθανομαι οσο τιποτα αλλο...Ο Blackmore προχωρησε μπροστα κι αφησε πισω και τους Rainbow ( που δεινοπαθησαν με αλλαγες μουσικων ) και τους Deep Purple ( τα ιδια )... ;)

Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος FloatingPoint

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 92
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: R. Blackmore Fan Club
« Απάντηση #11 στις: 07/04/10, 20:28 »
...Εξαλλου οι Deep Purple θα επρεπε να ειχαν διαλυθει εδω και χρονια...

Μα... έχουν διαλυθεί εδώ και χρόνια καλέ μου freemind. Ψέμματα θα λέμε τώρα...

...ομως η επιμονη καποιων να πουλανε το ονομα τους μονο και μονο για τα χρηματα με κανει να τους απεχθανομαι οσο τιποτα αλλο...

Και ποιος δεν απεχθάνεται κάτι τέτοια? :(

Ο Blackmore προχωρησε μπροστα κι αφησε πισω και τους Rainbow

Αν δεν κάνω λάθος ο Ritchie έφτιαξε το γκρουπ Rainbow. Έτσι δεν είναι?
Και κάτι δικό μου τώρα, με συναρπάζει πάντα η φωνή του DIO.  :)

προγραμματιστής μόνος δεν ψάχνει
<όχι αγρότης μόνος, προγραμματιστής είπαμε>

Αποσυνδεδεμένος let me know 796

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 814
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: R. Blackmore Fan Club
« Απάντηση #12 στις: 07/04/10, 20:31 »


O Blackmore εφτασε σε μια ηλικια που αξιζει να συγκρινει απο μονος του τα ειδη που εχει παιξει και να τα διασκευαζει οπως εκεινος επιλεγει πιο σωστα. Και μεχρι στιγμης δεν εχει προδωσει κανενα κομματι του, αφου η medieval μουσικη απαιτει μια ιδιαιτερη γνωση οργανων που δεν εχουν διατηρηθει στην κλασσικη μουσικη του 19ου και 20ου αιωνα ;)



συμφωνω απολυτα με τον freemind.
και απαιτει κατι παραπανω απο ιδαιτερη γνωση freemind. ;) μονη της η γνωση δεν αρκει αλλα χρειαζεται το απιστευτο συναισθημα που κουβαλαει ο τυπος τοσα χρονια.
ριξε μια ματια
εδω


καποτε διαβασα καποιον να ρωταει πως γινεται ο Albert Κing να παιζει τοσες λιγες νοτες και απλα να τα σπαει!!!!!!


τωρα το οτι το εφαγε το γκομενακι ε! ειναι μαγκας και μπραβο του.

Αποσυνδεδεμένος blackmorefan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 587
  • Φύλο: Άντρας
  • Will you take a ride on the wild side?
    • Προφίλ
Απ: R. Blackmore Fan Club
« Απάντηση #13 στις: 07/04/10, 21:33 »
ΟΚ ειναι γουστα και προτιμησεις του καθενος απλα εγω σαν Παναγιωτης θεωρω οτι στην Night φωνητικα δν ταιριαζουν τα (πρωην) hard rock κομματια του Blackmore. Απλα συγκρινετε ενα original Blackmore's Night κομματι πχ Wish You Were Here (που ειναι κ ενα απο τα αγαπημενα μου) με ενα Deep Purple ή Rainbow τραγουδισμενο απο τους Blackmore's Night. Ίσως βεβαια να εχετε εσεις δικιο και να φταινε τα αυτια μου που εχουν συνηθισει να ακουν το Child In Time μρ την τσιριδα του Gillan (πριν χασει τη φωνη του) και το 2λεπτο σολο του Ritchie και το 16th Century Greensleeves με το παθος και τη δυναμη του Dio

Και φυσικα ξαναλεω οτι μου αρεσει η κατευθυνση που εχει παρει οσον αφορα τη μουσικη ο Blackmore καθως πλεον ειναι ΜΟΥΣΙΚΟΣ με την κυριολεκτικη εννοια του ορου και δν αρκειται στο να παιζει παπαδες οπως στα 70s

@freemind το π- το ειπα απλα προσπαθωντας να κανω (αποτυχημενο κ κρυο οπως αποδειχτηκε) χιουμορ στο "πορνοσταρ" που ανεφερε ο φιλος συνforumίτης stinky

Τωρα στο δια ταυτα αν δν υπαρχει καποιο site για τους fans του Ritchie στην Ελλαδα οπου ξερουμε οτι ειναι πολυ αγαπητος κιθαριστας υπαρχει περιπτωση να του ζητησω τν αδεια να δημιουργησω ενα στελνοντας του e-mail?

GOD BLESS THE MAN IN BLACK

LONG LIVE ROCK 'N' ROLL
Let the darkness surround you, release all the madness within...the game that we play is the Black Masquerade

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: R. Blackmore Fan Club
« Απάντηση #14 στις: 08/04/10, 00:23 »
Νομίζω ότι δεν χρειάζεσαι άδεια για να φτιάξεις ένα fan club, ανεπίσημο τουλάχιστον. Αλλά δεν είμαι και σίγουρη... :B Μπορεί να μας δώσει κάποιος τα φώτα του? Κι εμένα με ενδιαφέρει αυτο... :)
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος FloatingPoint

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 92
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: R. Blackmore Fan Club
« Απάντηση #15 στις: 08/04/10, 07:48 »
Νομίζω ότι δεν χρειάζεσαι άδεια για να φτιάξεις ένα fan club...

Φυσικά και δεν χρειάζεσαι άδεια από έναν καλλιτέχνη για να φτιάξεις κάπου το δικό σου fan-club που έχει σχέση με αυτόν. Μπες σε οποιοδήποτε blog και φτιάξτο. Τιμή και δόξα για τον καλλιτέχνη θα είναι. Φτάνει όμως να μην αρχίσεις να τον βρίζεις ή να επιτρέπεις σε άλλα άτομα να τον βρίζουν, θα χαλάσει το fan-club σου.

Παναγιώτη :) ρίχτου και προχώρα το φίλε, φτιάξτο όπως θες. Επίσημο είναι μονάχα άμα ο ίδιος ο καλλιτέχνης ή η εταιρία του το έχει φτιάξει. Τότε καλό είναι να προσέχεις. Άντε φτιάξτο το δικό σου ανεπίσημο :)
προγραμματιστής μόνος δεν ψάχνει
<όχι αγρότης μόνος, προγραμματιστής είπαμε>

Αποσυνδεδεμένος blackmorefan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 587
  • Φύλο: Άντρας
  • Will you take a ride on the wild side?
    • Προφίλ
Απ: R. Blackmore Fan Club
« Απάντηση #16 στις: 08/04/10, 15:00 »
Ναι αλλα αν φτιαξω ανεπισημο ισως με στειλουν σε τιποτα δικαστηρια κ επισης θα πληρωνω λογικα οπως ο admins εδω του κιθαρα (διορθωστε με αν κανω λαθος) ενω αν φτιαξω ενα fan club με την εγκιση του καλλιτεχνη λογικα δν θα πληρωνω τπτ
Let the darkness surround you, release all the madness within...the game that we play is the Black Masquerade

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: R. Blackmore Fan Club
« Απάντηση #17 στις: 08/04/10, 16:56 »
Μπα... Δε νομίζω πως για ένα απλό forum θα χρειαστεί να πληρώσεις τπτ το ιδιαίτερο... Θα αγοράσεις το domain (π.χ. agapame-blackmore.gr) που θα σου πάει το πολύ στα 20ε για 2 χρόνια! Λογικά θα έχεις και δωρεάν χώρο για να ανεβάσεις το site σου! Αν όχι, υπάρχουν πολλοί δωρεάν web servers και μερικοί είναι αρκετά καλοί και χωρίς διαφημιστικά!

Στην τελική, βάζεις και ένα διαφημιστικό banner (σαν αυτό που βλέπεις στο kithara, πάνω-δεξιά) για να βγάζεις και κάτι, αν υπάρχει φυσικά κίνηση στο site...

Δε χρειάζονται λοιπόν τόσα χρήματα, γνώσεις χρειάζονται! Είτε πάρεις άδεια από τον καλλιτέχνη - δεν υπάρχει και λόγος - είτε όχι, τα ίδια χρήματα θα σου πάει...

Αποσυνδεδεμένος blackmorefan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 587
  • Φύλο: Άντρας
  • Will you take a ride on the wild side?
    • Προφίλ
Απ: R. Blackmore Fan Club
« Απάντηση #18 στις: 08/04/10, 17:35 »
λοιπον μιας κ ειμαι ανηλικος κ ακομη εξαρτημενος οικονομικα πιστευω πως θα ηταν μια πολυ καλη ιδεα οι φιλοι συνforumίτες που γουσταρουμε τον Ritchie Blackmore σαν κιθαριστα να φτιαξουμε συλλογικα ενα site που να αφορα τον μεγαλο κιθαριστα (βεβαια τη δημιουργια θα τν αναλαβει καποιος σχετικος με internet και site γιατι αν περιμενετε απο μενα σωθηκατε  ;D ;D)

ΕΝΔΙΦΕΡΕΤΑΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ???
Let the darkness surround you, release all the madness within...the game that we play is the Black Masquerade

Αποσυνδεδεμένος FloatingPoint

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 92
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: R. Blackmore Fan Club
« Απάντηση #19 στις: 08/04/10, 18:19 »
OK, Παναγιώτη, κάτι θα κάνω φίλε. Έχω ήδη στο νου μου έναν server όπου μπορείς να φιλοξενήσεις το φαν-κλαμπ σου εντελώς δωρεάν. Μόλις το εξασφαλίσω θ'αρχίσουμε να μιλάμε με ΠΜ για το πως θέλεις να είναι, τίτλους, αρχική σελίδα, χρώματα, εικόνες, φωτό, τραγούδια, κλπ κλπ. Εντάξει? Και μην ανησυχείς για την αμοιβή μου, το πολύ-πολύ να σε χρεώσω με... 100.000e  ;D ;D ;D  <πλάκα κάνω βρε :)>
προγραμματιστής μόνος δεν ψάχνει
<όχι αγρότης μόνος, προγραμματιστής είπαμε>

Αποσυνδεδεμένος blackmorefan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 587
  • Φύλο: Άντρας
  • Will you take a ride on the wild side?
    • Προφίλ
Απ: R. Blackmore Fan Club
« Απάντηση #20 στις: 08/04/10, 19:40 »
ΟΚ θα το εχω στα υποψην κ θα περιμενω να βρω κ αλλους φιλους απο το forum που θα ενδιαφερονταν για ενα παρομοιο project
Let the darkness surround you, release all the madness within...the game that we play is the Black Masquerade

Αποσυνδεδεμένος studio54

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 640
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • SeatNet
Απ: R. Blackmore Fan Club
« Απάντηση #21 στις: 08/04/10, 20:45 »
Ήμουν μέλος στο Rainbowfans *μέχρι που το Hackεψαν.....
Ο RB είναι ένας από τους μεγαλύτερους κιθαρίστες ever, πολλες φορές έχουμε καθήσει να αναλύσουμε τα τρελά του σε παλιά live.... Παρατηρήσαμε μάλιστα ότι όταν είναι ψιλοχάλια τα πάει αρκετά καλά, αν είναι εντελώς λιώμα δεν μπορεί να κατέβει καλά τις κλίμακες ενώ τις ανεβαίνει ΑΨΟΓΑ.

Αποσυνδεδεμένος FloatingPoint

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 92
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: R. Blackmore Fan Club
« Απάντηση #22 στις: 08/04/10, 22:33 »
ΟΚ θα το εχω στα υποψην κ θα περιμενω να βρω κ αλλους φιλους απο το forum που θα ενδιαφερονταν για ενα παρομοιο project

Κάτσε πρώτα να στο στήσω, θα μου πάρει 2-3 εβδομάδες ή και παραπάνω, δεν ξέρω, πρώτη φορά θα φτιάξω κάτι τέτοιο, δεν δούλεψα ποτέ στο παρελθόν επάνω σε WEB εφαρμογές, θα είναι κι ένα ... "crash-test για μένα, και μετά όταν το στήσουμε και είναι ωραίο να είσαι σίγουρος ότι θα φέρεις πολλούς φίλους σου εκεί μέσα, και από το Κιθάρα και απ' όλο τον κόσμο.

Ήμουν μέλος στο Rainbowfans *μέχρι που το Hackεψαν.....

Θα κάνω ό,τι μπορώ για να είναι πολύ δύσκολο να το χαλάσει hacker. Τώρα αν μας την πέσουνε οι κινέζοι που μπουκάρουν παντού τώρα τελευταία τα "καλά" παιδιά αυτά, τι να σου πω? Το μόνο που θα μπορώ να κάνω θα είναι να το επαναφέρω εκεί που ήταν. Με απώλειες βέβαια, κυρίως πάνω στο θέμα μελών που έχουν γραφτεί και έχουν στείλει μντ και άλλα τέτοια σχετικά. Υποκλοπές e-mails κλπ μπορούν πάντοτε να γίνουν αλλά επάνω σε αυτό δεν μπορείς εύκολα να κάνεις κάτι. Αυτά προς το παρόν φίλε :)
προγραμματιστής μόνος δεν ψάχνει
<όχι αγρότης μόνος, προγραμματιστής είπαμε>

Αποσυνδεδεμένος blackmorefan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 587
  • Φύλο: Άντρας
  • Will you take a ride on the wild side?
    • Προφίλ
Απ: R. Blackmore Fan Club
« Απάντηση #23 στις: 09/04/10, 11:05 »
ΟΚ παιδες οσοι ενδιαφερεστε να στησουμε αυτο το ελληνικο site για τον μεγαλο αυτο κιθαριστα μπορειτε να μου στειλετε pm και να σας δωσω το τηλεφωνο μου ωστε να επικοινωνησουμε γιατι πιστευω οτι θα ηταν πολυ καλο να υπαρχει στην Ελλαδα ενα τετοιο fan club γτ απ οτι βλεπω εδω στο κιθαρα ο Ritchie ειναι πολυ αγαπητος κιθαριστας

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ
Let the darkness surround you, release all the madness within...the game that we play is the Black Masquerade

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
3 Απαντήσεις
2495 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/09/04, 10:56
από Symeon
6 Απαντήσεις
8406 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/05/06, 17:15
από Psychedeleia
0 Απαντήσεις
2070 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/08/08, 13:15
από Ibanezακιας
8 Απαντήσεις
3889 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/11/08, 01:48
από jimmy 1916
20 Απαντήσεις
7226 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/11/09, 15:08
από Neikos
6 Απαντήσεις
4813 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/10/09, 14:40
από indie-anos laternative
17 Απαντήσεις
8413 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/01/11, 11:25
από Απόλλων
10 Απαντήσεις
4895 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/04/11, 11:14
από RORY GALLAGHER
1 Απαντήσεις
3929 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/05/11, 13:03
από piperman
17 Απαντήσεις
11423 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/07/12, 15:49
από Snake_