Αποστολέας Θέμα: Rockwave 2009  (Αναγνώστηκε 41176 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Rockwave 2009
« Απάντηση #50 στις: 11/04/09, 14:25 »
.Προσωπικά θα ήθελα μία hard rock ημέρα....Ας έβαζαν εκεί τους Motley και την Lita και ας έφερναν και Ratt,Cinderella και L.A. Guns...και θα ήταν super!!!
Ναι και καλως ηρθες 1986..... :P

I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος t.montanagr

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 11
  • Hard Rock music from a.o.r to sleaze!!!
    • Προφίλ
Απ: Rockwave 2009
« Απάντηση #51 στις: 11/04/09, 14:37 »
δεν με χαλάει καθόλου....αλλά ξέρεις ακόμα και τότε που το hard rock ήταν οn top of the world εδώ στην Ελλάδα ήταν πάντα κατακριτέο είδος και οι οπδοί του δακτυλοδυκτούμενοι...βλέπεις εδώ ποτέ δεν θα είναι το είδος που θα σου πουν πως ΠΡΕΠΕΙ ν'ακούσεις...αν δεν το ψάξεις απο μόνος σου...κανείς ποτέ δεν θα σου πει τίποτα.Ξέρεις πόσα καλά hard rock album έχουν βγεί τα τελευταία χρόνια που εδώ δεν ακούστηκαν καθόλου. Ακόμα και αυτό το Saints Of Los Angeles των Motley που έκανε επιτυχία στο εξωτερικό εδώ ούτε καν το ομώνυμο video δεν έπαιξαν!!!!
If you haven't listen to Motley Crue while you were young...then your youth was wasted!!!

Αποσυνδεδεμένος Τζογαδόρος

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 21
    • Προφίλ
Απ: Rockwave 2009
« Απάντηση #52 στις: 11/04/09, 15:39 »
Neikos στο site τους πάντως που αναφέρει τα φεστιβάλ που θα παίξουν δεν έχει μέσα την Ελλάδα... :-\

Αποσυνδεδεμένος Garvin

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Άντρας
  • There's no business like show business!
    • Προφίλ
Απ: Rockwave 2009
« Απάντηση #53 στις: 11/04/09, 16:41 »
.Προσωπικά θα ήθελα μία hard rock ημέρα....Ας έβαζαν εκεί τους Motley και την Lita και ας έφερναν και Ratt,Cinderella και L.A. Guns...και θα ήταν super!!!
Ναι και καλως ηρθες 1986..... :P



+1000  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Rockwave 2009
« Απάντηση #54 στις: 11/04/09, 16:48 »
δεν με χαλάει καθόλου....αλλά ξέρεις ακόμα και τότε που το hard rock ήταν οn top of the world εδώ στην Ελλάδα ήταν πάντα κατακριτέο είδος και οι οπδοί του δακτυλοδυκτούμενοι...βλέπεις εδώ ποτέ δεν θα είναι το είδος που θα σου πουν πως ΠΡΕΠΕΙ ν'ακούσεις...αν δεν το ψάξεις απο μόνος σου...κανείς ποτέ δεν θα σου πει τίποτα.Ξέρεις πόσα καλά hard rock album έχουν βγεί τα τελευταία χρόνια που εδώ δεν ακούστηκαν καθόλου. Ακόμα και αυτό το Saints Of Los Angeles των Motley που έκανε επιτυχία στο εξωτερικό εδώ ούτε καν το ομώνυμο video δεν έπαιξαν!!!!
Ναι ετσι ειναι, το χαρτν ροκ ακομα ειναι δακτυλοδικτουμενο. Το μεταλ πως δεν ειναι πια δεν καταλαβαινω ::) Σιγα με τις υπερβολες. Υπαρχουν και πραγματικες αιτιες που δεν κανουν μια τεοτια μερα στο ροκγουειβ ::)
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος t.montanagr

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 11
  • Hard Rock music from a.o.r to sleaze!!!
    • Προφίλ
Απ: Rockwave 2009
« Απάντηση #55 στις: 11/04/09, 17:02 »
Θέλω ν'ακούγονται όλα τα είδη μουσικής έτσι ώστε να μπορεί κάποιος να έχει πραγματικό δικαίωμα επιλογής και όχι το δικαίωμα αυτό να είναι a state of mind.Άκουσε κανείς στο ραδιόφωνο να παίζεται κάτι απ'το καινούργιο των Motley ή τίποτα απο Η.Ε.Α.Τ,Κhymera,Work Of Art,Marcello/Vestry?Τίποτα απ'το καινούργιο των Ηouse Of Lords,Journey ή Whitelion?Mπορεί κάποιος να γουστάρει αυτό το είδος μουσικής αλλά να μην μπορεί να το ακούσει έτσι ώστε να μπορεί να το επιλέξει.Promotion μάγκες. Aυτή είναι η μαγική λέξη.Χωρίς αυτό δεν γίνεται τίποτα.Και αν μερικοί λεν πως το Hard Rock δεν υπάρχει..τότε αυτοί οι 100.000 άνθρωποι που μαζεύονται στο Rocklahoma festival κάθε χρόνο..είναι φαντάσματα!!!..and they are after you >:D
If you haven't listen to Motley Crue while you were young...then your youth was wasted!!!

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Rockwave 2009
« Απάντηση #56 στις: 11/04/09, 17:13 »
ποιός είπε πως δν υπάρχει?
το ότι δεν το παίζει το ραδιόφωνο γιατί δν πληρώνουν οι εταιρείες τους τους σταθμούς για να προωθήσουν τις μπάντες είναι άλλο θέμα...
για να τις μάθει κάποιος στην Ελλάδα πρέπει να ψάξει....ευτυχώς τα πράγματα δεν είναι όπως παλιά...από το ίντερνετ μπορείς να μάθεις τις μπάντες όλο του κόσμου...

αλλά και το να είσαι mainstream δεν είναι κακό....

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Rockwave 2009
« Απάντηση #57 στις: 11/04/09, 17:15 »
Βασικα δεν ξερω που μπορουν να ακουστουν τα συγκροτηματα που αναφερεις..Ξερει το λεω αυτο γιατι οι ραδιοφωνικες ροκ εκπομπες στο ραδιοφωνο ειναι ελαχιστες..Απο κει και περα πρεπει να καταλαβουμε οτι promotion γινεται στη μουσικη του σημερα..Και μενα μου αρεσει το επικο μεταλ και υπαρχουν γκρουπαρες εκει εξω αλλα το ραδιοφωνο δεν τις παιζει..Ε δεν με πειραζει αφου εχεις 1002 αλλους τροπους να ακουσεις τη μουσικη που γουσταρεις.
Σιγουρα το hard rock(και ειδικα το poser) δεν ειναι το ιδιο σημερα με τη δεκαετια του 80 και αυτο ειναι λογικο..Η μουσικη εξελισσεται παραολαυτα μην το παιρνεις τοσο κατακαρδα οι motley crue παιζουν headliners την ιδια μερα με wasp..

YΓ..Επισης δεν νομιζω να περιμενει κανεις το ραδιοφωνο για να κανεις τις μουσικες επιλογες του πλεον.
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος t.montanagr

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 11
  • Hard Rock music from a.o.r to sleaze!!!
    • Προφίλ
Απ: Rockwave 2009
« Απάντηση #58 στις: 11/04/09, 17:26 »
ποιός είπε πως δν υπάρχει?
το ότι δεν το παίζει το ραδιόφωνο γιατί δν πληρώνουν οι εταιρείες τους τους σταθμούς για να προωθήσουν τις μπάντες είναι άλλο θέμα...
για να τις μάθει κάποιος στην Ελλάδα πρέπει να ψάξει....ευτυχώς τα πράγματα δεν είναι όπως παλιά...από το ίντερνετ μπορείς να μάθεις τις μπάντες όλο του κόσμου...

αλλά και το να είσαι mainstream δεν είναι κακό....

αρκεί να μην άγεσαι και φέρεσαι όπου φυσάει ο άνεμος.....και ναι thanks στο internet είναι λίγο καλύτερα τα πράγματα...αλλά θα μπορούσαν να είναι και καλύτερα!!!
If you haven't listen to Motley Crue while you were young...then your youth was wasted!!!

Αποσυνδεδεμένος t.montanagr

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 11
  • Hard Rock music from a.o.r to sleaze!!!
    • Προφίλ
Απ: Rockwave 2009
« Απάντηση #59 στις: 11/04/09, 17:34 »
Βασικα δεν ξερω που μπορουν να ακουστουν τα συγκροτηματα που αναφερεις..Ξερει το λεω αυτο γιατι οι ραδιοφωνικες ροκ εκπομπες στο ραδιοφωνο ειναι ελαχιστες..Απο κει και περα πρεπει να καταλαβουμε οτι promotion γινεται στη μουσικη του σημερα..Και μενα μου αρεσει το επικο μεταλ και υπαρχουν γκρουπαρες εκει εξω αλλα το ραδιοφωνο δεν τις παιζει..Ε δεν με πειραζει αφου εχεις 1002 αλλους τροπους να ακουσεις τη μουσικη που γουσταρεις.
Σιγουρα το hard rock(και ειδικα το poser) δεν ειναι το ιδιο σημερα με τη δεκαετια του 80 και αυτο ειναι λογικο..Η μουσικη εξελισσεται παραολαυτα μην το παιρνεις τοσο κατακαρδα οι motley crue παιζουν headliners την ιδια μερα με wasp..

YΓ..Επισης δεν νομιζω να περιμενει κανεις το ραδιοφωνο για να κανεις τις μουσικες επιλογες του πλεον.


το ραδιόφωνο το έφερα σαν παράδειγμα...οποιοδήποτε μέσο ενημέρωσης....αλλά μιας και γουστάρεις επικό μέταλ δεν θα ήταν γ**άτο να ξύπναγες το πρώι,να άνοιγες το ραδιόφωνο και ν'άκουγες το army of immortals π.χ. πρίν πας για δουλεία???Οσο για το αν το hard rock είναι το ίδιο ή οχι με παλιά...και αν είναι θα το ξέρεις?..π.χ....τσέκαρε αυτό...
τους ήξερες?Ξέρεις πόσες τέτοιες μπάντες υπάρχουν ακόμα?
If you haven't listen to Motley Crue while you were young...then your youth was wasted!!!

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Απ: Rockwave 2009
« Απάντηση #60 στις: 11/04/09, 18:04 »
Χωρίς αυτό δεν γίνεται τίποτα.Και αν μερικοί λεν πως το Hard Rock δεν υπάρχει..τότε αυτοί οι 100.000 άνθρωποι που μαζεύονται στο Rocklahoma festival κάθε χρόνο..είναι φαντάσματα!!!..and they are after you >:D

Μην συγκρίνουμε φεστιβάλ στις ΗΠΑ με φεστιβάλ στην Ελλάδα...
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: Rockwave 2009
« Απάντηση #61 στις: 11/04/09, 23:28 »
Neikos στο site τους πάντως που αναφέρει τα φεστιβάλ που θα παίξουν δεν έχει μέσα την Ελλάδα... :-\


σε ολα τα web zines το γραφει σαν επισημο νεο οτι ερχονται... προφανως δεν ειναι μια φημη... για να το γραψουν εχουν παει καποια δελτια τυπου και τα σχετικα... τωρα καθε ποτε ανανεωνει καθε μπαντα την σελιδα της... τι να σου πω...

αλλα τι να λεμε τωρα..... dooooooooooooooooooooown :P

Αποσυνδεδεμένος mpamps

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 178
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Rockwave 2009
« Απάντηση #62 στις: 12/04/09, 00:12 »
Neikos στο site τους πάντως που αναφέρει τα φεστιβάλ που θα παίξουν δεν έχει μέσα την Ελλάδα... :-\



σε ολα τα web zines το γραφει σαν επισημο νεο οτι ερχονται... προφανως δεν ειναι μια φημη... για να το γραψουν εχουν παει καποια δελτια τυπου και τα σχετικα... τωρα καθε ποτε ανανεωνει καθε μπαντα την σελιδα της... τι να σου πω...

αλλα τι να λεμε τωρα..... dooooooooooooooooooooown :P


Το γράφει και η Didi στο site της...
http://www.didimusic.gr/main.html

Αποσυνδεδεμένος t.montanagr

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 11
  • Hard Rock music from a.o.r to sleaze!!!
    • Προφίλ
Απ: Rockwave 2009
« Απάντηση #63 στις: 12/04/09, 03:00 »
Χωρίς αυτό δεν γίνεται τίποτα.Και αν μερικοί λεν πως το Hard Rock δεν υπάρχει..τότε αυτοί οι 100.000 άνθρωποι που μαζεύονται στο Rocklahoma festival κάθε χρόνο..είναι φαντάσματα!!!..and they are after you >:D

Μην συγκρίνουμε φεστιβάλ στις ΗΠΑ με φεστιβάλ στην Ελλάδα...
όντως.Καμία σχέση!!!
If you haven't listen to Motley Crue while you were young...then your youth was wasted!!!

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: Rockwave 2009
« Απάντηση #64 στις: 10/06/09, 19:27 »
Ανακοινώθηκε το τελικό line up... για τα δικά μου γούστα η πρώτη μέρα τα σπάει...
Ξέρει κανένας τι πάιζει με το camping ( εκτός του ότι με το εισιτήριο του τετραημέρου είναι δωρεάν )?
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: Rockwave 2009
« Απάντηση #65 στις: 24/06/09, 15:27 »
Ξέρει κανένας σίγουρα τι ώρες έχει δρομολόγια η sunways και τι ώρες το κτελ?
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
Απ: Rockwave 2009
« Απάντηση #66 στις: 28/06/09, 16:15 »
Κατι πηρε το αυτι μου οτι ακυρωνεται η σημερινη κ η αυριανη μερα..Ξερει κανεις τιποτα?
We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Απ: Rockwave 2009
« Απάντηση #67 στις: 28/06/09, 16:25 »
Είναι λίγο "στον αέρα" η όλη φάση...

Η ενημέρωση από τον χώρο λέει, ότι κατόπιν κακοκαιρίας το μεσημέρι κυκλοφόρησε η φήμη ότι θα ακυρωθεί η σημερινή μέρα.

Σύμφωνα με πληροφορίες από μέσα, προσπαθούν να σώσουν τα τελευταία δύο συγκροτήματα.
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος Neikos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1500
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Deserted Sea
Απ: Rockwave 2009
« Απάντηση #68 στις: 28/06/09, 17:45 »
παντως εστειλαν ανακοινωση σε  web zines οτι ακυρωθηκε...

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Απ: Rockwave 2009
« Απάντηση #69 στις: 28/06/09, 17:55 »
Σε ποια?

Γιατί στο mixtape είπαν οτι ακυρώθηκε και μετά τους πήρανε τηλέφωνο να κατεβάσουν την είδηση και ότι στις 17:00 θα ενημερώσουν επίσημα.
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: Rockwave 2009
« Απάντηση #70 στις: 28/06/09, 17:58 »
Μόλις ήρθα απο μαλακάσα... Κατα της 14:00 έριχνε τρελη βροχή και χαλάζι... Καμμια ώρα αργότερα μας είπε ο λώρης ότι ακυρώνεται και η σημερινή και η αυριανή μέρα ( είχαν ακάλληπτα τα μηχανήματα  >:( )... Γύρω στις 4 παρα που έφυγα απο εκεί έλεγαν ότι αύριο θα γίνει κανονικά αλλά σήμερα όχι...
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
Απ: Rockwave 2009
« Απάντηση #71 στις: 28/06/09, 18:00 »
Ποιός τον μούτζωσε?
Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
Απ: Rockwave 2009
« Απάντηση #72 στις: 28/06/09, 18:30 »
Ο Μομπι φταιει ρε που ειπε χτες οτι χαιρεται πολυ οταν παιζει στην Ελλαδα γιατι δε βρεχει ποτε ;D
Ο οποιος τα εεεεεσπασε σημειωτεον...
We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος sakman

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 763
  • Φύλο: Άντρας
  • SEX, NO DRUGS AND ROCK N ROLL!!!
    • Προφίλ
Απ: Rockwave 2009
« Απάντηση #73 στις: 28/06/09, 18:54 »
Βγηκε και η επίσημη ανακοίνωση

"ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ 28/6/2009
 
Τα ακραία καιρικά φαινόμενα που έπληξαν σήμερα τη Μαλακάσα Αττικής, από τις 13:15 το μεσημέρι έως τις 14.55,  με σφοδρούς ανέμους, χαλαζόπτωση, κεραυνούς και έντονη βροχόπτωση, καθιστούν αδύνατη την πραγματοποίηση της σημερινής ημέρας του Rockwave Festival, 28/06/2009.
 
Παρά το ότι η κεντρική σκηνή του Festival και ο πύργος ελέγχου  ήταν καλυμμένα και από τις τρεις πλευρές τους, η ισχυρή βροχόπτωση κατέστησε τον τεχνικό εξοπλισμό του φεστιβάλ και των καλλιτεχνών επικίνδυνο και ακατάλληλο προς χρήση.
 
Αφού εξαντλήθηκαν όλα τα περιθώρια και παρά τις έντονες προσπάθειες δεν έγινε δυνατή η αποκατάσταση των τεχνικών φθορών σε επαρκή χρόνο.    Το team των τεχνικών του Rockwave Festival εργάζεται ήδη πυρετωδώς για την αποκατάσταση του τεχνικού εξοπλισμού του φεστιβάλ με στόχο την πραγματοποίηση των επόμενων 2 ημερών του.
 
Θα ακολουθήσουν περαιτέρω ανακοινώσεις.  Μείνετε συντονισμένοι στις επίσημες ιστοσελίδες www.rockwavefestival.gr | www.didimusic.gr"

Ο Μομπι φταιει ρε που ειπε χτες οτι χαιρεται πολυ οταν παιζει στην Ελλαδα γιατι δε βρεχει ποτε ;D
Ο οποιος τα εεεεεσπασε σημειωτεον...

Αυτός το γκαντέμιασε...  ;D :P ;D
Όντως χθες ήταν πολύ ωραία... και ο μομπυ και οι placebo τα σπασαν...

Highlight της χθεσινής βραδιάς ήταν όταν ο molko πέταξε έξω τον ιπποκρατη ( φωτογραφος ) γιατί απλά δεν του άρεσε η φάτσα του...

Οι JAMERLLADA πάντως σήμερα δεν έχασαν την ευκαιρία και πήραν τα όργανα τους και έπαιζαν unplaged κάτω από ένα περίπτερο για μας τους 50 ανθρώπους που δουλεύαμε και είμασταν εκεί... μπράβο στα παιδιά...
BE SOMEBODY NOT EVERYBODY...

Αποσυνδεδεμένος kara1991

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 56
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Rockwave 2009
« Απάντηση #74 στις: 28/06/09, 22:06 »
Παιδια επειδη θα παω 30/06 rockwave,ξερετε αν υπαρχει κανα λεωφορειο ή πουλμανακι απο Πειραια για να μας παει και να μας γυρισει πισω?

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
26 Απαντήσεις
11054 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/11/07, 15:59
από HeavyHead
550 Απαντήσεις
143157 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/09/07, 15:38
από Moonchild_
31 Απαντήσεις
11741 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/10/07, 20:29
από Vaiking
179 Απαντήσεις
57488 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/07/08, 04:28
από s.s.
160 Απαντήσεις
54085 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/08/09, 03:15
από Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood
271 Απαντήσεις
76344 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/06/09, 21:36
από Arg0
155 Απαντήσεις
38318 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/05/09, 21:19
από Spell@lchemist!
104 Απαντήσεις
41618 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/02/11, 23:33
από Mrs Brightside
47 Απαντήσεις
15368 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/07/11, 19:23
από gers
1 Απαντήσεις
5766 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/05/15, 08:11
από Βραζίλης