Καλλιτεχνικές μας δημιουργίες > Δικές μας συνθέσεις και τραγούδια

Sites όπου μπορείτε να ανεβάζετε τα mp3 σας

(1/7) > >>

Yet!:
Αγαπητοί μου φίλοι γεια σας.. Ελπίζω το νέο  μου μήνυμα να είναι καταχωρημένο στην σωστή θέση.. Εάν όχι παρακαλώ τον Moderator  να το τοποθετήσει εκεί που εκείνος νομίζει ότι είναι σωστό.. Διαβάζω συχνά ότι πολλοί από εσάς ψάχνουν για κάποιο μέρος που μπορούν να ανεβάσουν δικά τους Τραγούδια στο Ιντερνετ. Εγώ βρήκα μια σελίδα που μπορείτε απεριόριστα να ανεβάσετε τα δικά σας (και μόνο δικά σας ) Μp3 τραγούδια.. Η σελίδα είναι κάτι σαν αυτό εδώ το Φόρουμ και μπορεί κάποιος να βρει πολλούς στίχους από γνωστά  Τραγούδια από όλα τα Κράτη.. Φυσικά όλα δεν είναι πάντα Ρόδινα.. Η σελίδα είναι γραμμένη στα Γερμανικά και για να μπορέσει κάποιος να ανεβάσει η να κατεβασει τραγούδια πρέπει να γίνει μέλος.. Αυτό όμως είναι Δωρεαν. .και δεν χρειάζεται πολύ κούραση.. Εγώ δοκιμαστικά ανέβασα ένα τραγούδι μου και μετά από λίγες Ημέρες ήταν εκεί.. Οι υπεύθυνοι πρέπει πρώτα να το ελέγξουν ότι δεν είναι από τα  Charts..Δεν ξέρω αν έχετε ενδιαφέρον αλλά νομίζω ότι μια προσπάθεια δεν βλάπτει.. Η σελίδα αριθμεί γύρω στα 2.000.000 μέλη!! Κάτι άλλο θετικό είναι ότι μόλις ανεβάσετε το Τραγούδι γίνετε αυτόματα και Καταχώρηση με το Τραγούδι σας και το όνομα σας σε πολλές Search Engines πχ.Google.. Οταν γινετε Μελη πηγαινετε στο MP3 upload και ανεβάζετε τα Τραγούδια σας αφού διαλέξετε μια κατηγoρια.. Αν έχετε κάποιο πρόβλημα με τα γερμανικά γράψτε μου και αν μπορώ θα βοηθήσω... Επίσης πρέπει να δώσετε  ένα έγκυρο Email γιατί κάνουν επαληθευση. .. Η Σελίδα είναι εδώ.. http://www.songtext.net/Και για παραδειγμα σας παραθετω το Link που ειναι το δικο μου τραγουδι το γνωστο σας "Γιατι εσυ.."http://www.songtext.net/mp3.php?mode=2&kategorie=Pop  Σας εύχομαι λοιπόν καλή Τύχη..

Σπύρος:
Όσοι γνωρίζετε γράψτε τα εδώ ώστε να τα έχουμε μαζεμένα

Καρχαρίας:
Soundclick

vst@vros:
Πολύ ενδιαφέρον το μηνυμά σου σχετικά με το upload δικών μας Mp3 songs. Θα σε παρακαλούσα αν ήθελες επειδή δεν γνωρίζω Γερμανικά, να εγραφες οδηγία πως φτανουμε στο upload. Δηλαδή 1ο...(γερμανική λεξη όπως ακριβώς είναι στο site..) 2o...3o...κτλ.
Πιστεύω θα βοηθήσει αρκετους αυτό, απλώς θα σε βάλει εσένα σε κόπο..

ευχαριστώ...

Ο Νέος Κιθαρωδός:
Σερφάροντας στο ίντερνετ, είδα το παρακάτω site, που υπόσχεται δωρεάν αποθήκευση για μουσική, βίντεο, φωτογραφίες, κλπ.

www.ourmedia.org

Φαίνεται καλό (ίσως υπερβολικά καλό), ας το δοκιμάσει κάποιος και να μας πει αν όσα υπόσχεται είναι όντως αληθινά...

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση
Mobile View