Αποστολέας Θέμα: ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΙΘΑΡΑΣ ΣΤΟ YOUTUBE-ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ  (Αναγνώστηκε 6544 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος orestisguitar

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 65
  • ιδιαιτερα μαθηματα κιθαρας www.orestisguitar.com
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • www.orestisguitar.com

Γεια σας παιδια ελπιζω να ειστε ολοι καλα.τελευταια εχω αρχισει και κανω πολλα βιντεο στο καναλι μου,και πηρα την αποφαση να αρχισω να ανεβαζω διαφορα μαθηματα.απλα θα ηθελα την γνωμη σας ,ωστε να κανω κατι που πραγματικα εχει απηχηση και βοηθαει.


Καταρχην ηθελα να σας ρωτησα αν προτιματε να ειναι τα μαθηματα στα ελληνικα, η αν θεωρειτε οτι ειναι οκ, να ειναι στα αγγλικα.


δευτερον ,προτιματε να μιλαει καποιος στιν καμερα και να εξηγει τι παιζει, η να δειχνει τα παραδειγματα και να υπαρχουν ταμπλατουρες?η μηπως και τα δυο ¨?


επισης τα θα θελατε να δειτε πιο πολυ?τεχνικες,κομματια ελληνικα η ξενα,θεωρια?μεταλ,ροκ,ποπ,εντεχνα?


θα με βοηθουσατε πολυ γιατι σεβομαι πολυ την αποψη σας.σας παραθετω το καναλι μου για οποιον θελει να τσεκαρει.περιμενω προτασεις σας η ακομα και βιντεο απο το youtube τα οποια πιστευετε οτι ειναι ωραια και μπορουν να με βοηθησουν να κανω τα μαθηματα καλυτερα.ευχαριστω


σας παραθετω και το καναλι μου
 http://www.youtube.com/user/orestis87?feature=mhee
ιδιαιτερα μαθηματα κιθαρας www.orestisguitar.com

Αποσυνδεδεμένος rosedoukas

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 38
    • Προφίλ
Φίλε καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου.Εγώ προσωπικά θα προτιμούσα ,κομμάτια ελληνικά έντεχνα ,ή rock,μιας και στα αγγλόφωνα υπάρχουν άπειρα tutorials  στο ίντερνετ.Ίσως και κάποια θέματα θεωρίας και τεχνικής.
Επίσης επειδή είσαι αυτός που προσφέρει ,μπορείς και μόνος να επιλέξεις τι θα είναι αυτό που θα δείχνεις,αναλόγος τη διάθεση,αλλά θα μπορούσε να υπάρχει στο κανάλι και κάτι σαν wish list,όπως υπάρχει και σε ανάλογα κανάλια του εξωτερικού.Γνώμη μου είναι επίσης τα βιντεάκια να μην έχουν εκτενείς επεξηγήσεις που πολλές φορές κουράζουν,αλλά να είναι σχετικά σύντομα και αυτός που σε παρακολουθεί να βρεί αυτά που θέλει σε νότες και tabs.Τώρα αγγλόφονα ή ελληνόφωνα ,εξαρτάται το κοινό στο οποίο απευθύνεσαι κάθε φορά,ή γιατί όχι και τα δύο.
Ελπίζωνα βοήθησα λίγο...

Αποσυνδεδεμένος Lo.Lee.Ta

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2145
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Venceremos
    • Προφίλ
Orestis2007, ρίξε μια ματιά και σε ένα πρόσφατο θέμα => http://forum.kithara.gr/index.php?topic=86279.msg687682#msg687682
Adios Muchachos!

Αποσυνδεδεμένος orestisguitar

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 65
  • ιδιαιτερα μαθηματα κιθαρας www.orestisguitar.com
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • www.orestisguitar.com
Φίλε καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου.Εγώ προσωπικά θα προτιμούσα ,κομμάτια ελληνικά έντεχνα ,ή rock,μιας και στα αγγλόφωνα υπάρχουν άπειρα tutorials  στο ίντερνετ.Ίσως και κάποια θέματα θεωρίας και τεχνικής.
Επίσης επειδή είσαι αυτός που προσφέρει ,μπορείς και μόνος να επιλέξεις τι θα είναι αυτό που θα δείχνεις,αναλόγος τη διάθεση,αλλά θα μπορούσε να υπάρχει στο κανάλι και κάτι σαν wish list,όπως υπάρχει και σε ανάλογα κανάλια του εξωτερικού.Γνώμη μου είναι επίσης τα βιντεάκια να μην έχουν εκτενείς επεξηγήσεις που πολλές φορές κουράζουν,αλλά να είναι σχετικά σύντομα και αυτός που σε παρακολουθεί να βρεί αυτά που θέλει σε νότες και tabs.Τώρα αγγλόφονα ή ελληνόφωνα ,εξαρτάται το κοινό στο οποίο απευθύνεσαι κάθε φορά,ή γιατί όχι και τα δύο.
Ελπίζωνα βοήθησα λίγο...



ευχαριστω φιλε!!!

Συγχώνευση μηνυμάτων: 12/03/13, 20:15
Orestis2007, ρίξε μια ματιά και σε ένα πρόσφατο θέμα => http://forum.kithara.gr/index.php?topic=86279.msg687682#msg687682






ενδιαφερον θεμα θα το τσεκαρω αν και νομιζω οτι δεν ισχιει κατι τετοιο.θα ρωτησω και κατι γνωστους να μου πουνε
« Τελευταία τροποποίηση: 12/03/13, 20:15 από freemind »
ιδιαιτερα μαθηματα κιθαρας www.orestisguitar.com

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
4 Απαντήσεις
9381 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/07/03, 22:18
από MusicHeaven.gr
13 Απαντήσεις
4709 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/06/05, 16:42
από blooded roses
10 Απαντήσεις
31318 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/11/07, 22:22
από newGuitarMan
4 Απαντήσεις
3110 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/01/07, 17:51
από parlats
11 Απαντήσεις
4123 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 28/01/08, 10:37
από avatar_k83
48 Απαντήσεις
12707 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/03/09, 11:32
από Γιάννης [nOiz]
1 Απαντήσεις
2589 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/02/09, 20:20
από Διάφανοςςς highway 2.000.000
9 Απαντήσεις
17581 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/05/16, 22:20
από nikos_ps
0 Απαντήσεις
1509 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/10/10, 12:50
από sokob
0 Απαντήσεις
4673 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/03/13, 19:41
από freemind