Σελίδες:
  • #1 από Archangel στις 27 Feb 2013
  • Τί έγιναν οι μπασίστες ρε παιδιά ;

Πάνω από μήνα post ;

Aς ξεκινήσουμε τπτ εμπριστικές δηλώσεις...  >:D

• #2 από dimsavidis στις 01 Mar 2013
  • ...Γεια χαρα ...οι μπασιστες ειναι φυσιολογικα ατομα,και εχουν λυμενα ολα τα προβληματα...
  • #3 από noe13 στις 01 Mar 2013
  • χωρις να ειμαι μπατσιστας αλλα.... :o ;D

• #4 από Archangel στις 06 Mar 2013
  • true-true

but lemmy sounds a bit different...  ::)

• #5 από hot_sauce (φλουτσ) στις 06 Mar 2013
  • φρεσκότατη ανακάλυψη!!

κουκλάρα και φαίνεται να το γουστάρει!!

• #6 από Καθόδιος (φλουτσ) στις 06 Mar 2013
  • φρεσκότατη ανακάλυψη!!

κουκλάρα και φαίνεται να το γουστάρει!!

http://youtu.be/eOx_mAyo0xM

Δηλώνω φαν!
  • #7 από bassman(4 String Suicide!) στις 06 Mar 2013

• Eγω ειχα πετυχει αυτην τυχαια.Ενταξει δεν ειναι γκομεναρα μεν...αλλα μου αρεσει το στυλ της.

• #8 από Archangel στις 06 Mar 2013
  • you soft core smoothies...

you just took the ROCK out of roll...

bummer...

• #9 από freemind στις 06 Mar 2013
  • Εκτελεση: Αρτια
    Κομματι: Ε, κλασσικη ιαπωνεζικη βλακεια
    Ηχος: Καλος!

Εμφανιση: .....κουκλαρα....  ;D

( ο πληκτρας που ξενερωνει ενα thread μπασιστων  :-X )
  • #10 από kkmspm (φλουτσ) στις 06 Mar 2013
  • μονο εγω βλεπω μια τραβεστι να κενταει στο μπασο???? ??? ??? ??? ??? ???
  • #11 από hot_sauce (φλουτσ) στις 06 Mar 2013
  • μονο εγω βλεπω μια τραβεστι να κενταει στο μπασο???? ??? ??? ??? ??? ???
    όχι...μόνο ο freemind ΔΕ το βλέπει! ;D

ο τύπος είναι μπασισταράς...αλλά και γελοίος συνάμα....τα χουμε ξαναπεί....
  • #12 από kopaniamento στις 06 Mar 2013
  • μονο εγω βλεπω μια τραβεστι να κενταει στο μπασο? ??? ??? ??? ??? ??? ???

όχι...μόνο ο freemind ΔΕ το βλέπει! ;D

ο τύπος είναι μπασισταράς...αλλά και γελοίος συνάμα....τα χουμε ξαναπεί....

Μήπως αυτό που κάνει, είναι αντίδραση στα κοριτσάκια που ανεβάζουν στο youtube ένα cover και τους κάνουν πρόταση γάμου στα comments ?

π.χ δεν νομίζω οτι
    αυτό,
    δικαιολογείται να έχει περισσότερα views από
    αυτό
  • #13 από freemind στις 06 Mar 2013
  • Εγω θα ελεγα πως ηταν ενα κοριτσι που απο το πολυ μπασο, εγινε αντρας. Κατι σαν τα στεροειδη :D
  • #14 από hot_sauce (φλουτσ) στις 06 Mar 2013
  • Μήπως αυτό που κάνει, είναι αντίδραση στα κοριτσάκια που ανεβάζουν στο youtube ένα cover και τους κάνουν πρόταση γάμου στα comments ?
    μπα....φαίνεται να το πιστεύει...άλλωστε έτσι παίζει και λάιβ....
    και σε κάποια βίντεο κατεβάζει και την ένδοξη βράκα που φοράει....

αααχχχχχ....και στο μαιευτήριο ο πατέρας του μοίραζε πεντοχίλιαρα!!!.....πεντοχιλιόγιεν-α......πεντοχιλ-ό,τι-σκατά-νόμισμα-έχουν-εκεί-πέρα-τέλος-πάντων! :P
  • #15 από Archangel στις 11 Mar 2013
  • δεν μπορώ να καταλάβω απο πότε επιτρέπονται ecchi oriented pics ;

να ποστάρουμε καμια Asa Akira να γουστάρουμε ;;;;;
  • #16 από Archangel στις 11 Mar 2013
  • και δια του λόγου το ασφαλές....

βέβαια πολλές φορές ταλανίζομαι ως προς τί είναι πιο sexy....

οπότε επιλέγω και τα 2...

ps: we need more troll  :'(
    re: sure thing....

• #17 από hot_sauce (φλουτσ) στις 11 Mar 2013
  • ωραίο και πλήρες ποστ (εμπεριέχει μια συζήτηση, υπόνοιες πορνογραφίας και μουσικά όργανα! α! κι ένα αμάξι!)

υγ. το τσιγκελωτό φρυδάκι της κυρίας στην 1η φώτο χρησιμεύει και στο ψάρεμα? :P
  • #18 από atav (φλουτσ) στις 11 Mar 2013
  • @hot_sauce
    Ναι, άμα σου τον να μην την (προφανώς μιλάω ιαπωνικά για όποιον έχει αμφιβολίες  ;D ) λόγω του τσιγκελωτού φρυδακίου!
    Πάντως, όντως φοβερό θέμα, έχει τα πάντα! ;D
  • #19 από Archangel στις 11 Mar 2013
  •  Στον χώρο του ποιοτικού «καλλιτεχνικού» αισθησιακού θεάματος η συγκεκριμένη κυρία μπορεί να μην είναι η πιο όμορφη, η πιο ξανθιά, ή η πιο “βαρβάτη” είναι σίγουρα όμως η πλέον φιλότιμη   …και εν τέλει αυτή τη ριμάδα την φανέλα την ιδρώνει και δείχνει πως το ευχαριστιέται (οπότε ακόμα και αν δεν, τότε είναι μια πάρα μα πάρα πολύ αξιόλογη ηθοποιός σε σχέση με κάτι άλλα ζα, οπότε δίς εύγε στην κοπέλα).  Εικαστικά βέβαια κατανοώ την εμμονή του κ. Hot_Sauce με το τσιγκελωτό φρυδάκι-αγκιστράκι ωστόσο με αυτή την κορασίδα δίπλα σας θα σκεφτόσασταν το ψάρεμα (και δει το ερασιτεχνικό ; ) ;).

Επίσης κανείς –μα κανείς- δεν δίνει σημασία στο Τρόλλ…
  • #20 από noe13 στις 11 Mar 2013
  • Στον χώρο του ποιοτικού «καλλιτεχνικού» αισθησιακού θεάματος η συγκεκριμένη κυρία μπορεί να μην είναι η πιο όμορφη, η πιο ξανθιά, ή η πιο “βαρβάτη” είναι σίγουρα όμως η πλέον φιλότιμη   …και εν τέλει αυτή τη ριμάδα την φανέλα την ιδρώνει και δείχνει πως το ευχαριστιέται (οπότε ακόμα και αν δεν, τότε είναι μια πάρα μα πάρα πολύ αξιόλογη ηθοποιός σε σχέση με κάτι άλλα ζα, οπότε δίς εύγε στην κοπέλα).  Εικαστικά βέβαια κατανοώ την εμμονή του κ. Hot_Sauce με το τσιγκελωτό φρυδάκι-αγκιστράκι ωστόσο με αυτή την κορασίδα δίπλα σας θα σκεφτόσασταν το ψάρεμα (και δει το ερασιτεχνικό ;) ;) .

Επίσης κανείς –μα κανείς- δεν δίνει σημασία στο Τρόλλ…
    Σωστος....εξαλλου καμια δουλεια δεν ειναι ντροπη αρκει να τις κανεις σωστα!!!

(εννοειται οτι τη κυρια δεν τη ξερω ουτε ακουστα,αλλα μου εχουν πει φιλοι ;D )
  • #21 από Archangel στις 11 Mar 2013
  • επίσης χίλια συγνώμη για τον επόμενο σύνδεσμο, ωστόσο έπρεπε να το μοιραστώ...

http://www.ebay.com/itm/Nuclear-Warrior-Guitar-from-the-ONLY-Guitarist-Ever-and-Scott-Lifshine-/200893714355?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2ec632cfb3

...ακόμα γελάω με το θάρρος και το θράσος μερικών.
  • #22 από Archangel στις 11 Mar 2013
  • Παράθεση
    (εννοειται οτι τη κυρια δεν τη ξερω ουτε ακουστα,αλλα μου εχουν πει φιλοι ;D )

...αχ αυτοί οι "φίλοι"  :up :up :up
  • #23 από noe13 στις 11 Mar 2013
  • επίσης χίλια συγνώμη για τον επόμενο σύνδεσμο, ωστόσο έπρεπε να το μοιραστώ...

http://www.ebay.com/itm/Nuclear-Warrior-Guitar-from-the-ONLY-Guitarist-Ever-and-Scott-Lifshine-/200893714355?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2ec632cfb3

...ακόμα γελάω με το θάρρος και το θράσος μερικών.
    πιο μεγαλη πλακα εχουν οι 14 προσφορες που ευχομαι και ελπιζω να εναι 10ε το μεγιστο!!!!
  • #24 από hot_sauce (φλουτσ) στις 12 Mar 2013
  • σοβαρά την πουλάει 6 εκατομμύρια δολλάρια?? ;D

είναι κάποια σημαντική κιθάρα ή....?
  • #25 από Archangel στις 12 Mar 2013
  • Μετά απο μια πολύ μικρή ερεύνα στο internet ο Scott Lifshine είναι ένας ακόμα καραγκιοζάκος της αμερικάνικης trash ΤV που με τον έναν ή τον άλλο τρόπο προσπαθεί να εκμεταλευτεί καταστάσεις... πιο πολύ σαν φάρσα το εκλαμβάνω ή σαν καποιο marketing gimmick...

όπως και να έχει αν ο paul stanley χρεώνει 3.000$ (;;;) για μια σπασμένη του κιθάρα τότε τα 6.000.000 $ για μια Harmony των 500$ είναι απάτη  ;D ... ειδικά με την επιχειρηματολογία τύπου Λιακό.

anyways life goes on...

Σελίδες: