Αποστολέας Θέμα: Χρήστος Δάντης - ΜΑΥΑ ΜΑΥΑ  (Αναγνώστηκε 16010 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ViPeR

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 14
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω το Το Στέκι των Κιθαρωδών!
    • Προφίλ
Re:Χρήστος Δάντης - ΜΑΥΑ ΜΑΥΑ
« Απάντηση #25 στις: 31/08/04, 14:53 »
Τουλάχιστον παλιά είχε αρκετά καλά τραγούδια ( όχι θεός αλλά ούτε και άχρηστος )
Τώρα ας μην το αναλύσουμε καλύτερα γιατί θα πέσουν πολλές τομάτες , το cd αυτό βγάζει μάτι ότι το έκανε για εμπορικό σκοπό ,  είχε καλούτσικα τραγούδια δεν το αρνούμαι  όπως Ζω, Το παλιό μου παλτό , Το Δωμάτιο , Χειμώνας είναι (αν και δεν είναι δικό του η ερμηνεία του ήταν αρκετά καλή )  
ΟΛΟ ΕΜΕΝΑΝΕ ΣΗΚΩΝΕΙ
ΝΑ ΠΩ ΜΑΘΗΜΑ Η ΔΑΣΚΑΛΑ
ΘΑ ΤΗΝ ΣΦΑΞΩ ΣΑΝ ΚΟΥΝΕΛΙ
ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΜΠΑΛΑ

Αποσυνδεδεμένος *Ελένη*

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 272
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Re:Χρήστος Δάντης - ΜΑΥΑ ΜΑΥΑ
« Απάντηση #26 στις: 01/09/04, 03:13 »
Παντως για να πούμε και ένα θετικό,στην Ελλάδα αυτή τη στιγμή σε έκταση δεν νομίζω πως τον πιάνει κανείς.Ούτε ο Παπακωνσταντίνου δεν τον πιάνει.

diafwnw!diafwnw!kamia sxesi!adikeimenika twra!kai ton idio na rwtiseis (an tou exei meinei ligi axioprepia) ayto to xerei!o dantis den exei ektasi!apla FWNAZEI!kai malista stis psiles apo to poli zori vraxniazei kai tha ekragei kamia wra!me ton vasili de sigrinetai...kai periorizw to thema stin ektasi giati an milisoume gia ola ta ipolipa...
oi xenoi einai filoi pou den exeis gnwrisei akoma...

red mosquito

  • Επισκέπτης
Re:Χρήστος Δάντης - ΜΑΥΑ ΜΑΥΑ
« Απάντηση #27 στις: 02/09/04, 19:52 »
Δεν είχα απαντήσει στο θρεντ μέχρι τώρα γιατί δεν είχα ακούσει κανένα τραγούδι... σήμερα είδα το ομόνυμο από την τηλεόραση... Αίσχος!!!

Αποσυνδεδεμένος Maestros

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 98
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω το YaBB SE!
    • Προφίλ
Re:Χρήστος Δάντης - ΜΑΥΑ ΜΑΥΑ
« Απάντηση #28 στις: 06/09/04, 20:48 »
Ρε παιδια, μην είστε στενόμυαλοι και μη φορατε παρωπιδες!!!

Τον είδα live στην παρουσίαση του δίσκου τον προηγούμενο μήνα και ο τύπος δεν παίζεται!!!

Αφήστε δε που είχε και 2 κιθαρίστες που γάζωναν!!!

καμία σχέση με αυτό το στυλάκι που ακούγεται στο δίσκο!!!

Μιλάμε για τρελά γκαζια!!!

όλα τα τσιφτετέλια του cd με metal κιθάρες!!!

Εκτός του ότι έχει κάνει επιτυχίες, έχει φτιάξει μάγκες και πολλούς άλλους!!!

Πάντως, πρέπει να τον δείτε live...... η ενορχήστρωση των κομματιών σκοτώνει!!!!

Αποσυνδεδεμένος Nero

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 254
  • Φύλο: Άντρας
  • I'm on fire!
    • Προφίλ
Re:Χρήστος Δάντης - ΜΑΥΑ ΜΑΥΑ
« Απάντηση #29 στις: 30/09/04, 21:14 »
Εγώ προσωπικά λέω ΧΑΛΙΑ ΧΑΛΙΑ και επίσης συμφωνώ στο ότι


όταν τραγουδάει μου φαίνεται οτι είναι στη τουαλέτα και σφίγγεται...



« Τελευταία τροποποίηση: 30/09/04, 21:15 από Nero21 »
I want you, I need you, I gotta be near you
Ooh, I got a strange kind of woman

FiGaRo

  • Επισκέπτης
Re:Χρήστος Δάντης - ΜΑΥΑ ΜΑΥΑ
« Απάντηση #30 στις: 30/09/04, 21:28 »
Δεν μπορω να πω... Υπαρχουν και χειροτερα...

Καλα, ειμαστε σοβαροι? Το οτι ειναι καλος καλλιτεχνης ο Δαντης ειναι γνωστο και εχει μια απ τις καλυτερες φωνες στην Ελλάδα.

ΑΛΛΑ!

Απαραδεκτο ενα ατομο που θεωρειται ποπ - ροκ τραγουδιστης να κανει τετοιους πειραματισμους επειδη του εδωσαν μερικα εκατομμυρια παραπανω. Προσωπικα απογοητευτηκα...

Το χρημα πλεον εξαγοραζει τα παντα... Ντροπη για την ελληνικη μουσικη... ή μαλλον την Ελληνικη Μουσικη Βιομηχανια... Που βγαζει εκτος απο ηλιθιους καλλιτεχνες και ηλιθιους ακροατες που ακουνε αυτα τα πραματα

Αποσυνδεδεμένος maria

  • Η μάνα του παίδαρου
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 319
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Το καμάρι μου...
    • Προφίλ
Re:Χρήστος Δάντης - ΜΑΥΑ ΜΑΥΑ
« Απάντηση #31 στις: 04/10/04, 14:39 »
Δεν ξέρω ...εγώ πάντως δεν τον θεωρώ ιδιαίτερα αξιόλογο καλλιτέχνη τον Δάντη ...ίσως να μπορούσε με τις φωνητικές ικανότητες που έχει, να έκανε καλύτερη καριέρα ..αλλά με αυτές τις αηδίες που λέει ,ούτε στον χειρότερο εχθρό μου για βασανιστήριο δεν θα του έβαζα ν'ακούσει ...(μήπως διακρίνετε μία μικρή αντιπάθεια ? ;D )

Αποσυνδεδεμένος Μυρτώ

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 29
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όσα η αγάπη ονειρεύεται, τα αφήνει όνειρα η ζωή...
    • Προφίλ
Re:Χρήστος Δάντης - ΜΑΥΑ ΜΑΥΑ
« Απάντηση #32 στις: 10/11/04, 20:31 »
isws einai kaliteros mono otan grafei tragoudia para otan ta tragouda o idios (an kai edw iparxoun asxima digmata vlepe:anapadites kliseis padou k.a.)

Εμένα μ'αρέσει αυτό το τραγούδι  ;) Ευτυχώς που τραγουδάει αυτή η κοπελίτσα (ποιά είναι; )

Δεν την αντέχω τη φωνή του, όταν τραγουδάει μου φαίνεται οτι είναι στη τουαλέτα και σφίγγεται...

Και τι σχέση έχει η φυλή Maya; Έχει κανένα τραγούδι σχετικά με αυτούς;  :-\

Nomizw oti ayth pou tragoudaei to anapanthtes klhseis legetai Elena Paparizou.
Δικαίωμα δεν έχω πια να σ'αγαπώ, μα σ'αγαπώ με το σώμα δίχως νου, με το μπλε και το μαύρο τ'ουρανού . . .

Αποσυνδεδεμένος PAPAJOHNNY

  • Μικρός Μπαλαντούλης
  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 228
  • Φύλο: Άντρας
  • ...but I like it!
    • Προφίλ
Re:Χρήστος Δάντης - ΜΑΥΑ ΜΑΥΑ
« Απάντηση #33 στις: 12/11/04, 23:08 »
Ειναι γενικα πολυ καλος δισκος.Αλλα αυτο που μου αρεσει ειναι οτι οσον και αν πειραματιζεται με νεους ηχους το στυλακι του παραμενει ιδιο!
Της ψυχής μου τα κομάτια είναι έρημα παλάτια,όπως κάτι μονοπάτια δίχως τέλος και αρχή...

Αποσυνδεδεμένος SRV 13

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 7
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιατί είμαι αέρας που περνά..
    • Προφίλ
Re:Χρήστος Δάντης - ΜΑΥΑ ΜΑΥΑ
« Απάντηση #34 στις: 21/12/04, 12:20 »
Kata tin tapini mou gnomi XALIA XALIA :P
But I feel I'm growing older
and the songs that I have sung  
echo in the distance....

Αποσυνδεδεμένος Sound of Rock

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 450
  • Φύλο: Άντρας
  • Den Exoume Ipothesi
    • Προφίλ
    • Formula 1 Review
Απ: Χρήστος Δάντης - ΜΑΥΑ ΜΑΥΑ
« Απάντηση #35 στις: 28/01/05, 22:19 »
Κάποτε συμπαθούσα αρκετά τον Δάντη αλλά μετά από αυτό το δίσκο με απογοήτευσε. Δεν έχω ακούσει όλα τα τραγούδια αλλά όσα άκουσα(όπως και το ομόνημο) είναι χάλια. Δεν περίμενα τέτοια δουλειά από τον δάντη
Formula 1 Review
Lyrics. Wasted Time Between Solos.

izabella

  • Επισκέπτης
Απ: Χρήστος Δάντης - ΜΑΥΑ ΜΑΥΑ
« Απάντηση #36 στις: 18/02/05, 14:34 »
εμένα αυτο το τραγουδι δεν μου αρεσει αν και βγηκε επιτυχια!
τα αλλα του τραγουδια ομως ειναι ωραια αλλα αυτο ειναι....μπλιαχ! :-X

Αποσυνδεδεμένος atzolina

  • Η εκδίκηση της ξανθιάς !!!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 532
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Είμαι ζωντανή,επειδή σε αγάπησα......
    • Προφίλ
Απ: Χρήστος Δάντης - ΜΑΥΑ ΜΑΥΑ
« Απάντηση #37 στις: 19/02/05, 05:38 »
Σ'ένα τραγούδι μόνο έχω ''χειροκροτήσει'' τον Δάντη...το οποίο φυσικά είναι ''Το παλιό μου παλτό'' !!!
Σε αυτό το κομμάτι δίνει ρεσιταλ ερμηνείας...σε σημείο που αρνείσαι να παραδεχτείς ότι τραγουδάει ο ίδιος !!!
Κοιτάζω την ταυτότητα,
ετών τριάντα...θα μείνω πάντα.

Αποσυνδεδεμένος guitarlover

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 221
  • Φύλο: Άντρας
  • Άμα σταματήσεις να χαμογελάς σταματάς και να ζεις
    • Προφίλ
Απ: Χρήστος Δάντης - ΜΑΥΑ ΜΑΥΑ
« Απάντηση #38 στις: 23/02/05, 16:19 »
Σ'ένα τραγούδι μόνο έχω ''χειροκροτήσει'' τον Δάντη...το οποίο φυσικά είναι ''Το παλιό μου παλτό'' !!!
Σε αυτό το κομμάτι δίνει ρεσιταλ ερμηνείας...σε σημείο που αρνείσαι να παραδεχτείς ότι τραγουδάει ο ίδιος !!!

Θα συμφωνίσω απόλιτα μαζί σου. Τώρα γι αυτή τη δουλειά δεν με νοιάζει πόσα του δώσαν γιατί άμα σεβόταν τον εαυτό του και τους ακροατές του δεν θα έβγαζε αυτό το δίσκο. Ξέχασε μάλλον ότι κάποτε είχε μακριά μαλλιά και ήταν ροκ. αλλά έτσι είναι όταν μπαίνουν στη μέση τα λεφτά
Things gonna change I heard
by the time I 'm gonna be dead

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Χρήστος Δάντης - ΜΑΥΑ ΜΑΥΑ
« Απάντηση #39 στις: 23/02/05, 16:27 »
ο Δαντης εχει εκταση και μαλιστα φτανει πολύ ψηλά σε σχεση με αλλους τραγουδιστες στην Ελλάδα. Προσωπικά τον θαυμάζω κι ας μη μου αρεσει η μιση δισκογραφία του. Ο ανθρωπος εχει κανει τα παντα στο ελληνικό τραγουδι και χιλια μπραβο του που ειναι στο προσκηνιο τοσα χρονια αλλαζοντας στυλ τοσο συχνα. Ειναι ροκάς και το ξερουμε ολοι αλλα εχει πειραματιστεί οσο κανενας και σαν τραγουδιστης και σαν συνθετης. Και γι αυτος που λενε οτι κάποτε ηταν ροκ και  τωρα ξεπουληθηκε να πω απλα οτι λενε βλακειες. Αλλαζει στυλ οπως εκανε παντα. Μηπως παλια δεν ειχε παρατησει το ροκ και εβγαλε δισκο ακομα και με λαικα? Εγω τον θεωρω κορυφαιο παντως...

Αποσυνδεδεμένος loudness

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 102
  • Φύλο: Άντρας
  • let there be ROCK !!!!
    • Προφίλ
Απ: Χρήστος Δάντης - ΜΑΥΑ ΜΑΥΑ
« Απάντηση #40 στις: 06/02/06, 16:25 »
 ;D ;D ;D

καλησπερα ,

αν το ροκ ειναι ετσι τοτε εγω ειναι καρχαριας . το ατομο ειναι απαραδεκτο και συνθετικα αλλα και ωσ τργουδιστης και μουσικος . μια λεξη αισχος . μεγαλε οσες κιθαρες του stevie ray vaghn και αν παρεις οσο και να φορας ρουχα που να σε κανουν να του μοιαζεις κατα βαθος εισαι ενας αψυχος σκυλας . α μην ξεχναμε και τοτε με τον τουρνα που την ειχε δει σλας με το καπελο και την gibson . τραγικο αυτη ειναι η ελληνικη σκηνη ενα χαλι και μισο . τι σχεση εχει αυτο το ατομο με το ροκ καμια κρινεται αυτον για τις επιτυχιες στην ψαροκοστουλα που το κοινο τρωει και με τα λαδια στα χρια χειροκροτει μερακλωμενα απο τον μεζε και το ουζο . οποιος ακουει δουλειες εξωτερικου καταλαβαινει το τι προχειροτητα και συνθετικη φτωχεια μας κατατρεχει.να μην σχολιασω και την φωνη του φρικηηηηηηηη :o

φιλικα βασιλης

Αποσυνδεδεμένος Santa

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 291
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο μικρός τυμπανιστής
    • Προφίλ
Απ: Χρήστος Δάντης - ΜΑΥΑ ΜΑΥΑ
« Απάντηση #41 στις: 12/02/06, 15:59 »
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω τι κάνει τις διάφορες Αφρικάνικες φυλές τόσο μοδάτες! Maya,Mashai και διάφορα άλλα καθώς και ανατολίτικα έχουν μπει στην σημερινή μουσική μας βιομηχανία και δεν λένε να ξεκολλήσουν. Εντάξει μια δυο τρεις, φτάνει πια!! έλεος!!
Όσο για τον Δάντη δεν ξέρω, δε πα να ναι rock δε πα να ναι λαικός εγώ ξέρω ότι είναι ένας από τους πολλούς που υποβαθμίζουν την ελληνική μουσική όχι επειδή έχουν χάλια φωνή, αλλά επειδή δέχονται να τραγουδίσουν αυτές τις βλακείες με τις οποίες ο κόσμος διασκεδάζει σήμερα

Αποσυνδεδεμένος loudness

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 102
  • Φύλο: Άντρας
  • let there be ROCK !!!!
    • Προφίλ
Απ: Χρήστος Δάντης - ΜΑΥΑ ΜΑΥΑ
« Απάντηση #42 στις: 13/02/06, 02:13 »
μα καλα χωρις να θελω να προσβαλω τις αποψεις των συνομιλιτων μου , γιατι πιστευετε πως εχει φωνη το ατομο ? ειναι απαραδεκτος !! το λιγοτερο !!! αφωνος !!! υμαρτον αγαπητοι φιλοι !!!

Αποσυνδεδεμένος Santa

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 291
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο μικρός τυμπανιστής
    • Προφίλ
Απ: Χρήστος Δάντης - ΜΑΥΑ ΜΑΥΑ
« Απάντηση #43 στις: 14/02/06, 20:20 »
μα καλα χωρις να θελω να προσβαλω τις αποψεις των συνομιλιτων μου , γιατι πιστευετε πως εχει φωνη το ατομο ? ειναι απαραδεκτος !! το λιγοτερο !!! αφωνος !!! υμαρτον αγαπητοι φιλοι !!!

Όχι ρε συ καλή φωνή έχει, απλά καλή...για να μην πω μέτρια...κοίτα για τα ελληνικά δεδομένα καλή είναι...αλλά μέχρι εκεί

Αποσυνδεδεμένος om

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 104
  • Φύλο: Άντρας
  • [...]
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Χρήστος Δάντης - ΜΑΥΑ ΜΑΥΑ
« Απάντηση #44 στις: 02/03/06, 22:29 »
ΥΠΕΡ-ΣΟΥΠΕΡΝΤΟΥΠΕΡ-ΑΠΑΙΣΙΟΣ!!! Αλλο ενα παραδειγμα Ελληνα 'καλλιτεχνη' που εγινε σκυλι μαυρο. (We would like to thank the great Coke-Cola Company of Athens....)

Αποσυνδεδεμένος The JeSTeR

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 363
  • Φύλο: Άντρας
  • "I demand that you shoot me now" : Daffy Duck
    • Προφίλ
Απ: Χρήστος Δάντης - ΜΑΥΑ ΜΑΥΑ
« Απάντηση #45 στις: 10/03/06, 01:25 »
Ρε σεις, μηπως πεθανα και πήγα στον παράδεισο της πολιτισμενης συζήτησης, ή απλα οι Hardcore του φορουμ δεν μυριστικαν ακόμα το thread???
Οσο και να το καταπιέζω να μην φανω κακος, οχι και πειραματιστικε οσο κανεις στην ελληνική μουσική! (1ον) 2ο, αμα έχει τοσο καταπληκτική φωνή, χωρις να λεω οτι δεν ειναι πολύ καλή, στο "δωμάτιο" γιατι το φαλτσετο του ειναι ηλεκτρονικο? επειδή ήταν της μόδας? και γιατι λέει λάιβ το παλτο 2 τονους κάτω? και τέλος. Ροκας, χωρις να γινομαι φασιστας, δεν εισαι "κατα βαθος".
Για τους πραγματικούς ροκάδες (ούτε γω αξιζω τον ορο), ροκ είναι τσαμπουκας και υπερηφανεια. και δεν τη ξεχνας γ**ωτοκερατο μου, ουτε καν για να τη 3αναβγαλεις στο λάιβ. Ειδικά αμα εισαι ο Δαντης. Γιατι αμα σου πει η εταιρια δε θελουμε ποπ ροκ, θελουμε ποπ ελαφρολαϊκο, με το ονομα που έχεις τους διαολοστελνεις χαλαρα!
Με τον κύριο δεν εχω τιποτα, ούτε με τη μουσική του, πλην του ότι μπορω να την ακούσω μόνο με συνοδεία "οπτικών εφφε" (if u know what I mean). απλα κατα τη γνώμη μου, το ιματζ δήθεν ροκας, είναι θλιβερο, ειδικά για κάποιο που είχε δυνατοτητες για περισσοτερο....
I know the pieces fit, cause I watched them tumble down
no fault, none to blame it doesn't mean I don't desire to
point the finger, blame the other, watch the temple topple over.
To bring the pieces back together, rediscover communication.
Schism :Tool

paran0id

  • Επισκέπτης
Απ: Χρήστος Δάντης - ΜΑΥΑ ΜΑΥΑ
« Απάντηση #46 στις: 28/04/06, 22:38 »
ΥΠΕΡ-ΣΟΥΠΕΡΝΤΟΥΠΕΡ-ΑΠΑΙΣΙΟΣ!!! Αλλο ενα παραδειγμα Ελληνα 'καλλιτεχνη' που εγινε σκυλι μαυρο. (We would like to thank the great Coke-Cola Company of Athens....)
συμφωνώ... Είδες πώς σε καταστρέφει το χρήμα? Είδες τι έπαθε ο Santana μετά το Supernatural? Έβγαλε ό,τι $$$ δεν είχε βγάλει από όλα τα άλλα άλμπουμ του μαζί και τώρα...

stavros75

  • Επισκέπτης
Απ: Χρήστος Δάντης - ΜΑΥΑ ΜΑΥΑ
« Απάντηση #47 στις: 16/09/06, 04:07 »
maya maya και περνά η μέλισσα με τα μελισσόπουλα  :P  ;D

Αποσυνδεδεμένος Hawk-

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 17
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Η προσωπική σελίδα μου
Απ: Χρήστος Δάντης - ΜΑΥΑ ΜΑΥΑ
« Απάντηση #48 στις: 16/09/06, 12:34 »
Ο απόλυτος ξεπεσμός του Δάντη
Πνιγμένοι Άγγελοι κοιμούνται στους βυθούς, μα οι ουρανοί είναι γεμάτοι με ναυάγια... Ξύπνα τους έρωτες που έχεις μυστικούς, με ένα σου νόημα λύσε όλα μου τα μάγια

Αποσυνδεδεμένος mr.bassman

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 72
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Re:Χρήστος Δάντης - ΜΑΥΑ ΜΑΥΑ
« Απάντηση #49 στις: 18/09/06, 19:25 »
άκουσα ένα τραγούδι του στην τηλεόραση! Χάλια! Μαύρα χάλια!!!!    >:(
Συνφωνώ!χάλια,χάλια,καραχάλια,μαύρα χάλια!

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
0 Απαντήσεις
2528 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/05/02, 00:15
από Θοδωρής
102 Απαντήσεις
39709 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/12/07, 12:19
από Σ.απ.φώΣ
6 Απαντήσεις
4326 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/01/04, 01:33
από Τσάκι
1 Απαντήσεις
2541 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/03/06, 04:48
από akoulis20
5 Απαντήσεις
3883 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/05/06, 16:45
από Mistral
3 Απαντήσεις
2210 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/01/07, 01:51
από fahtalibazn
3 Απαντήσεις
3166 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/05/07, 14:03
από llorona
0 Απαντήσεις
1756 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 05/06/07, 10:23
από juliad
3 Απαντήσεις
5530 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/10/08, 15:44
από Μαργαρίτα Π.
0 Απαντήσεις
3293 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/11/08, 15:47
από messageoftheprince