Αποστολέας Θέμα: τραγουδι για κανταδα  (Αναγνώστηκε 15171 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Metallos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 72
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: τραγουδι για κανταδα
« Απάντηση #25 στις: 07/05/07, 00:29 »
παιδια ολα οκ!τα φτιαξαμε και σε μεγαλο ποσοστο οφειλεται σε εσας.επαιξα τελικα g'n'r , το γατο και αν και δεν ακουω αλλα επειδη το προτεινε ο φιλος μου που πηγαμε μαζι παιξαμε και το you are beautiful.οπως ηταν αναμενομενο η μανα της βγηκε μας ειπε τι θελουμε και μετα φωναξε την κορη της (πολυ ψυχραιμη αντιδραση δεν το περιμενα) η οποια βγηκε και εβαλε τα κλαματα επειδη ειπε πως ειναι το ωραιοτερο δωρο που θα μπορουσε να ζητησει και δεν εχει κανει κανεις κατι πιο ρομαντικο γι'αυτην και μου ειπε πως της αρεσα εδω και κανα χρονο αλλα δεν εβρισκε το θαρρος να μου το πει.τhat's all folks που λεει και στα looney tunes.σας ευχαριστω και παλι ολους παρα πολυ................. ;D ;D ;D :D :D :D ;D ;D ;D ;D :D :D :D ;D ;D ;D :D :D :D ;D ;D :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Θελω κι εγω ενα mesa boogie.

Αποσυνδεδεμένος Metallos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 72
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: τραγουδι για κανταδα
« Απάντηση #26 στις: 07/05/07, 00:32 »
ξεχασα να πω στον φιλο enema πωσ αν δεν παει να παιξει λαιβ ο φιλος σου εξω απ'το παραθυρι της δουλεια δεν θα κανει.αν μενει ψηλα,δοκιμαστε να μπειτε μεσα στην πολυκατοικια.αυτα.και παλι σας ευχαριστω πολυ ολους. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :D :D :D :D :D :D :D :D
Θελω κι εγω ενα mesa boogie.

Αποσυνδεδεμένος juliad

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 390
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μωρά μου είστε τα θαύματα που μου χουνε προσφέρει
    • Προφίλ
Απ: τραγουδι για κανταδα
« Απάντηση #27 στις: 07/05/07, 13:59 »
Χαχα!!!
Σοβαρά βρε θηρίο;;;
Το είπες και το έκανες;;;
 ;D  ;D
Ωραία!
Με γειά!
Απο περιέργεια υπάρχω
και απο καραγκιοζλίκι

Αποσυνδεδεμένος Baroness

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1321
    • Προφίλ
Απ: τραγουδι για κανταδα
« Απάντηση #28 στις: 07/05/07, 14:39 »
ξεχασα να πω στον φιλο enema πωσ αν δεν παει να παιξει λαιβ ο φιλος σου εξω απ'το παραθυρι της δουλεια δεν θα κανει.αν μενει ψηλα,δοκιμαστε να μπειτε μεσα στην πολυκατοικια.αυτα.και παλι σας ευχαριστω πολυ ολους. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :D :D :D :D :D :D :D :D

Oυτε αυτο το σαββατο ηρθε. Μαλλον δν θα γινει ποτε  :P
Παντως ουτε στην πολυκατοικια μπορουμε να μπουμε (κλειδωμενη γαρ) ουτε απ'εξω γιατι η κοπελια αυτη δν το παει πολυ τον φιλο μου και μπορει να φαμε κανα κουβα στο κεφαλι  :P :P :P

Αποσυνδεδεμένος Metallos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 72
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: τραγουδι για κανταδα
« Απάντηση #29 στις: 07/05/07, 15:25 »
Χαχα!!!
Σοβαρά βρε θηρίο;;;
Το είπες και το έκανες;;;
 ;D  ;D
Ωραία!
Με γειά!

ευχαριστω
Θελω κι εγω ενα mesa boogie.

Αποσυνδεδεμένος Metallos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 72
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: τραγουδι για κανταδα
« Απάντηση #30 στις: 07/05/07, 15:27 »


Oυτε αυτο το σαββατο ηρθε. Μαλλον δν θα γινει ποτε  :P
Παντως ουτε στην πολυκατοικια μπορουμε να μπουμε (κλειδωμενη γαρ) ουτε απ'εξω γιατι η κοπελια αυτη δν το παει πολυ τον φιλο μου και μπορει να φαμε κανα κουβα στο κεφαλι  :P :P :P
[/quote]

γ**ωτο.κατανοω.πρεπει να βρει καποια αλλη η' να αλλαξει τροπο προσεγγισης.τι να πω.τον λυπαμαι.
Θελω κι εγω ενα mesa boogie.

Αποσυνδεδεμένος Blue Wizard

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 365
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • The Paradox Society
Απ: τραγουδι για κανταδα
« Απάντηση #31 στις: 07/05/07, 15:57 »
παιδια ολα οκ!τα φτιαξαμε και σε μεγαλο ποσοστο οφειλεται σε εσας.επαιξα τελικα g'n'r , το γατο και αν και δεν ακουω αλλα επειδη το προτεινε ο φιλος μου που πηγαμε μαζι παιξαμε και το you are beautiful.οπως ηταν αναμενομενο η μανα της βγηκε μας ειπε τι θελουμε και μετα φωναξε την κορη της (πολυ ψυχραιμη αντιδραση δεν το περιμενα) η οποια βγηκε και εβαλε τα κλαματα επειδη ειπε πως ειναι το ωραιοτερο δωρο που θα μπορουσε να ζητησει και δεν εχει κανει κανεις κατι πιο ρομαντικο γι'αυτην και μου ειπε πως της αρεσα εδω και κανα χρονο αλλα δεν εβρισκε το θαρρος να μου το πει.τhat's all folks που λεει και στα looney tunes.σας ευχαριστω και παλι ολους παρα πολυ................. ;D ;D ;D :D :D :D ;D ;D ;D ;D :D :D :D ;D ;D ;D :D :D :D ;D ;D :-* :-* :-* :-* :-* :-*

ΘΕΟΣ! 8)
"dealing with the absurdity of existence by shoving absurdity down existence’s throat"

Αποσυνδεδεμένος Metallos

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 72
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: τραγουδι για κανταδα
« Απάντηση #32 στις: 07/05/07, 16:02 »


ΘΕΟΣ! 8)
[/quote]


με κανεις και κοκκινιζω........... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Θελω κι εγω ενα mesa boogie.

Αποσυνδεδεμένος kurdt kobain :-)

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 224
  • Φύλο: Άντρας
  • If you read, you will judge...
    • Προφίλ
Απ: τραγουδι για κανταδα
« Απάντηση #33 στις: 15/05/07, 12:01 »
παιδια ολα οκ!τα φτιαξαμε και σε μεγαλο ποσοστο οφειλεται σε εσας.επαιξα τελικα g'n'r
αφου στο ειπα ρε αρχηγε!ειναι εγγυημενο το τρικ!!συγχαρητηρια και να περνατε καλα!!!παντως αφου δεν εφαγες καμια γλαστρα απ'τη μανα της παραδεξου πως εισαι πολυ  :-X :-X :-X :-Xφαρδος!!!
και παλι μπραβο!
''When I Meet You There...''

Αποσυνδεδεμένος JaYmZ

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 333
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: τραγουδι για κανταδα
« Απάντηση #34 στις: 16/05/07, 16:41 »
φιλαράκο είσαι απλά απίστευτος!! ;D ;D

respect και πάλι respect... 8)

Αποσυνδεδεμένος Salinas

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 847
  • Φύλο: Άντρας
  • Γουστάρω κιθάρα...
    • Προφίλ
Απ: τραγουδι για κανταδα
« Απάντηση #35 στις: 16/05/07, 19:46 »
παιδια ολα οκ!τα φτιαξαμε και σε μεγαλο ποσοστο οφειλεται σε εσας.επαιξα τελικα g'n'r , το γατο και αν και δεν ακουω αλλα επειδη το προτεινε ο φιλος μου που πηγαμε μαζι παιξαμε και το you are beautiful.οπως ηταν αναμενομενο η μανα της βγηκε μας ειπε τι θελουμε και μετα φωναξε την κορη της (πολυ ψυχραιμη αντιδραση δεν το περιμενα) η οποια βγηκε και εβαλε τα κλαματα επειδη ειπε πως ειναι το ωραιοτερο δωρο που θα μπορουσε να ζητησει και δεν εχει κανει κανεις κατι πιο ρομαντικο γι'αυτην και μου ειπε πως της αρεσα εδω και κανα χρονο αλλα δεν εβρισκε το θαρρος να μου το πει.τhat's all folks που λεει και στα looney tunes.σας ευχαριστω και παλι ολους παρα πολυ................. ;D ;D ;D :D :D :D ;D ;D ;D ;D :D :D :D ;D ;D ;D :D :D :D ;D ;D :-* :-* :-* :-* :-* :-*


Καρα-respect αδερφέ!
http://www.myspace.com/undermeband"Io mi dico e' stato meglio lasciarci, che non esserci mai incontrati..."
Takamine Santa Fe

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
6 Απαντήσεις
4470 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/11/07, 17:19
από Neikos
7 Απαντήσεις
2826 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/11/08, 16:06
από pimami
6 Απαντήσεις
2812 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/01/09, 17:48
από Μιχάλης13
12 Απαντήσεις
4645 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/10/18, 11:09
από panixgr
0 Απαντήσεις
1533 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/02/09, 15:03
από varnakiotis stathis
2 Απαντήσεις
2532 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/09/09, 13:07
από Μοντίφας
5 Απαντήσεις
2930 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/01/10, 21:08
από eleos* (Βάλια πια....)
7 Απαντήσεις
4102 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/05/10, 12:10
από raspygeorge
0 Απαντήσεις
2183 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/06/10, 17:57
από sofitia
2 Απαντήσεις
2115 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/10/10, 14:15
από gkou