Σελίδες:
  • #1 από sofitia στις 12 Jan 2010
  • http://www.copyrightsworld.com/?statusid=lpdoe309dj2934j
    To site είναι αυτό και προσφέρει "απο ότι γράφη"
    κατοχύρωση των πνευματικών σας δικαιωμάτων
     ;D ;D
  • #2 από Ο Νέος Κιθαρωδός στις 12 Jan 2010
  • Το θέμα έχει συζητηθεί ήδη αλλού, και δυστυχώς τα πράγματα δεν είναι τόσο ρόδινα, ούτε τόσο ξεκάθαρα...
  • #3 από MiXoLydian στις 12 Jan 2010
  • Υπαρχει και αλλος πολυ απλος και ισχυρος τροπος, χωρις να στα παιρνει κανεις. 0:)Ποιος; ::)Κουιζ.
  • #4 από Ο Νέος Κιθαρωδός στις 12 Jan 2010
  • Υπαρχει και αλλος πολυ απλος και ισχυρος τροπος, χωρις να στα παιρνει κανεις. 0:)Ποιος; ::)Κουιζ.


    Το θέμα έχει συζητηθεί ήδη μέχρις εξαντλήσεως, δείτε πχ εδώ:
    Κατοχύρωση στίχων

    και εδώ:
    Πώς να κατοχυρώσετε τα πνευματικά σας δικαιώματα
  • #5 από odeon-mastering στις 12 Jan 2010
  • Υπαρχει και αλλος πολυ απλος και ισχυρος τροπος, χωρις να στα παιρνει κανεις. 0:)Ποιος; ::)Κουιζ.

    ΕΛΤΑ

    ...αν και νομιζω οτι γενικα το καλυτερο ειναι να αγοραζεις τα ISRC και να τελειωνεις.
  • #6 από hot_sauce (φλουτσ) στις 12 Jan 2010
  • ΕΛΤΑ...δηλαδή πως?
  • #7 από odeon-mastering στις 12 Jan 2010
  • ΕΛΤΑ...δηλαδή πως?

    διαβασε το πρωτο λινκ του κιθαρωδου και αν εχεις αποριες θα χαρω να βοηθησω αν και η γνωση μου στον τομεα αυτο δεν ειναι μεγαλη...
    Απο τα μηνυματα που εχω διαβασει εδω μεσα ομως μου φαινεται θα βρεις πολλους που γνωριζουν το θεμα πολυ καλα...

     :) Φιλικα :)
    Αποστολης
  • #8 από MiXoLydian στις 13 Jan 2010
  • ΕΛΤΑ...δηλαδή πως?

    διαβασε το πρωτο λινκ του κιθαρωδου και αν εχεις αποριες θα χαρω να βοηθησω αν και η γνωση μου στον τομεα αυτο δεν ειναι μεγαλη...
    Απο τα μηνυματα που εχω διαβασει εδω μεσα ομως μου φαινεται θα βρεις πολλους που γνωριζουν το θεμα πολυ καλα...

     :) Φιλικα :)
    Αποστολης
    Ακομα δεν κερδισατε ???ποιο απλο απο τα ΕΛΤΑ ειναι κι αυτος παλιος καλος τροπος. Παντως μου εχουν υφαρπαξει εργα, ολοκληρα, κομματια που τα χρησ. χρονια καποια μεγ. καναλια κ.α. :-X, αμα θελουν, πρεπει να τρεξεις πολυ για να βρεις το δικιο σου >:D
Σελίδες: