Αποστολέας Θέμα: http://www.thomann.de/gr/harley_benton_hb80b.htm ενισχυτης μπασσου  (Αναγνώστηκε 5209 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος children of bodom

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 190
  • Φύλο: Άντρας
  • everytime i die
    • Προφίλ
http://www.thomann.de/gr/harley_benton_hb80b.htm πως σας φαινεται αυτος ο ενισχυτης μπασσου???μπορει να παιξω μπασσο σε ενα συγκροτημα που εχουμε φτιαξει,αλλα θα ειναι και για να περναω την ωρα μου οταν βαριεμαι την κιθαρα,τη λετε?
children of bodom

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
http://www.thomann.de/gr/harley_benton_hb80b.htm πως σας φαινεται αυτος ο ενισχυτης μπασσου???μπορει να παιξω μπασσο σε ενα συγκροτημα που εχουμε φτιαξει,αλλα θα ειναι και για να περναω την ωρα μου οταν βαριεμαι την κιθαρα,τη λετε?



Λέμε να σταματήσεις να ανεβάζεις θέματα απλά και μόνο επειδή βαριέσαι γενικά....θα παίξεις μπάσο για χαβαλέ και θες να ξοδέψεις λεφτά για ενισχυτή ενώ δεν είναι το όργανο με το οποίο θες να ασχολείσαι κανονικά....ε εντάξει...κάνε εσύ τα μαθηματικά και πες μας......

Αποσυνδεδεμένος children of bodom

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 190
  • Φύλο: Άντρας
  • everytime i die
    • Προφίλ
ενταξει ρε ηρεμησε.....εψαξα και δεν βρηκα τιποτα.
children of bodom

Αποσυνδεδεμένος hot_sauce (φλουτσ)

  • Συντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6357
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
βασικά για όλα ρωτάς τους άλλους....
ξέρεις τι θέλεις?
γιατί το θέλεις?
ή ψάχνεσαι επειδή βλέπεις τόσα θέματα εδώ στο φόρουμ?
είσαι σίγουρος πως σ ενδιαφέρει το άθλημα?

Αποσυνδεδεμένος Korgy

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1442
  • Φύλο: Άντρας
  • Q the Filters 2 the F##k!!
    • Skype - korgy-
    • Προφίλ
    • το φάρμακο της περιέργειας..
εχει περάσει απο τα αυτιά μου αυτος ο ενισχυτής και με άφησε αδιάφορο σαν ηχο.απο την αλλη σαν ακουμπιστιρι και σαν γεμιστης δωματιου κανει δουλεια.ναι μεν 120 ε ειναι λιγα για ενισχυτη αλλα ουτε με αυτά γινεται δουλειά. αντι να εκφράζει σωστά τις συχνότητες του μπάσου μου έβγαζε μια γενική θολούρα.καλυτερα να μαζεψετε λεφτα απο τα χριστούγεννα και με κανα 300αρι να δεσει το γλυκό
Ο μουσικος-καυστήρας   . Ότι αφορά ήχο ,αγορά,πρόβα και ηχογραφήσεις εδώ είμαστε!
http://www.myspace.com/korgyatopon  -> project recording studio for the open minded ears <-

Αποσυνδεδεμένος Απόλλων

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 5861
  • Φύλο: Άντρας
  • Μονίμως προβληματικός...
    • Προφίλ
Τα flames διαχωρίστηκαν και πήγαν στον κάδο.

Ως συντονιστής θα ήθελα να παρακαλέσω να υπάρξει συγκράτηση απ' όλες τις πλευρές. Φυσικά καλό θα είναι να ψάχνει κανείς και λίγο μόνος του ένα θέμα που τον ενδιαφέρει πριν ανοίξει ένα καινούργιο thread στο forum. Κατανοώ ότι κάπου γίνεται ενοχλητικό να βλέπει κανείς συνεχώς θέματα του στυλ "Tι λέτε για την Χ κιθάρα" ή "Ακούω γνώμες για τον Ψ ενισχυτή" (και μάλιστα από το ίδιο άτομο), ειδικά από τη στιγμή που υπάρχει μια πληθώρα κριτικών και άλλων πληροφοριών στο διαδίκτυο που εύκολα βρίσκει κανείς με μια απλή έρευνα. Από την άλλη πλευρά, δεν χρειάζεται να γίνεται ολόκληρη αντιπαράθεση εκ του μη όντος. Φάτε κανένα μελομακάρονο και χαλαρώστε λίγο.

Καλά Χριστούγεννα.
Διψάς και δεν το ξέρεις...

Αποσυνδεδεμένος Maestros

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 98
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω το YaBB SE!
    • Προφίλ
Τα flames διαχωρίστηκαν και πήγαν στον κάδο.

Ως συντονιστής θα ήθελα να παρακαλέσω να υπάρξει συγκράτηση απ' όλες τις πλευρές. Φυσικά καλό θα είναι να ψάχνει κανείς και λίγο μόνος του ένα θέμα που τον ενδιαφέρει πριν ανοίξει ένα καινούργιο thread στο forum. Κατανοώ ότι κάπου γίνεται ενοχλητικό να βλέπει κανείς συνεχώς θέματα του στυλ "Tι λέτε για την Χ κιθάρα" ή "Ακούω γνώμες για τον Ψ ενισχυτή" (και μάλιστα από το ίδιο άτομο), ειδικά από τη στιγμή που υπάρχει μια πληθώρα κριτικών και άλλων πληροφοριών στο διαδίκτυο που εύκολα βρίσκει κανείς με μια απλή έρευνα. Από την άλλη πλευρά, δεν χρειάζεται να γίνεται ολόκληρη αντιπαράθεση εκ του μη όντος. Φάτε κανένα μελομακάρονο και χαλαρώστε λίγο.

Καλά Χριστούγεννα.


Ω ναι..!!! αυτό το ξεχάσαμε μ' αυτα και μ' αυτά............Καλά Χριστούγεννα..!!!!

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
0 Απαντήσεις
2672 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/08/02, 14:11
από Πέτροc
29 Απαντήσεις
22157 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/11/05, 14:51
από YmiRLinG
ΑΓΟΡΑ ΜΠΑΣΣΟΥ

Ξεκίνησε από SIFIS14 Μπάσο

14 Απαντήσεις
6590 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/06/08, 03:09
από NickNT
0 Απαντήσεις
2732 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/04/09, 15:10
από panicX
14 Απαντήσεις
5729 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/09/09, 20:23
από bassakos
13 Απαντήσεις
4993 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/10/09, 21:12
από Jezus
1 Απαντήσεις
2188 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/12/09, 23:09
από Nikoubis
1 Απαντήσεις
2278 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/07/10, 11:52
από freemind
13 Απαντήσεις
4839 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/12/10, 00:28
από hot_sauce (φλουτσ)
4 Απαντήσεις
2531 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/11/11, 08:45
από ΡιχάρδοςΜαυροπερισσότερος