Σελίδες:
  • #26 από stavros75 στις 16 Jun 2006
  • Ααααα! Μαρμελάκι, δεν ξέρω. Σε εμένα παίζει κανονικά. Με divx codec 6.1 το εχω συμπιέσει και το βλέπω με vlc player και ειναι μια χαρα. Δοκίμασε αλλον player και δες για το Divx.
    Και μένα έπαιξε κανονικά στον divx player 6.2
  • #27 από Marios Demigod στις 16 Jun 2006
  • Μπραβο φιλε Nick! Πολυ καλο!   Ποιο προγραμμα χρησιμοποιησες? Ειναι μολις 92mb αλλα φαινεται τελεια!
  • #28 από nicktgr15 στις 16 Jun 2006
  • Καλησπερα!
    Με το virtualdub το εκανα το video stoner.
  • #29 από Απόλλων στις 16 Jun 2006
  • Πολύ ωραίος. Να είσαι καλά Νίκο. Υπάρχει περίπτωση να ανέβει και τίποτε άλλο...; :P
  • #30 από tasos__ στις 16 Jun 2006
  • Είδα το video .Οταν ρύθμιζε την ibanez φρίκαρα.. :o Πόπο δεν θα πάρω ποτέ κιθάρα με floyd rose :-\
  • #31 από nicktgr15 στις 16 Jun 2006
  • Μπα αυτό έχω μονο και θα αργήσω να ξανακατεβάσω apollo. (μου την ειπαν απο την ALTEC σημερα επειδη κατέβαζα torrents. Φοιτητικο ιντερνετ βλέπεις... και ψιλοψάρωσα :Ρ) Tasos18 πραγματικά τρομαχτικό όταν βλεπεις το setup της Ibanez με το floyd rose πρώτη φορα. Πάντως τελικά, είναι το ιδιο με τις αλλες στην ρυθμιση. Όλες έχουν ελατηρια. Εκει εχω καταλήξει :)
  • #32 από gigantas στις 25 Jun 2006
  • το Guitar setup and maintenance with Mark Arnquist

    Κατεβασα το αρχειο αυτο,ειναι σε μορφη mpeg 760 mb.Aρκετα καλο μου φανηκε,λεει σχετικα ευκολα πραγματα
    Πληροφοριες εδω
    Αν ενδιαφερεται κανεις to ανεβαζω στο bluewhite gt  ;)
  • #33 από Απόλλων στις 25 Jun 2006
  • Εγώ ενδιαφέρομαι! Περιμένω να το κατεβάσω από το DC++, αλλά αργεί πολύ. Αν σού είναι εύκολο...  ;)
  • #34 από gigantas στις 25 Jun 2006
  • Το εβαλα ηδη Απολλωνα αλλα εχω dsl 2 MB οποτε λιγη υπομονη  ;)
  • #35 από Απόλλων στις 25 Jun 2006
  • Υπομονή όση θέλεις. Εννοείται ότι μόλις το πάρω, μπορώ να βοηθήσω στην διακίνηση γνώσεων και αγαθών προς άπαντες τους ενδιαφερομένους...
  • #36 από sofison στις 25 Jun 2006
  • Από το DC++ ξέρει κανείς κάποιο HUB να για να κατεβάσω το Videο το "guitar setup"? ??? ??? ???

    Αν όχι από το DC++ έστω από κάπου αλλού (for FREE  ;D;)
  • #37 από Μαρμελακι στις 25 Jun 2006
  • (σχολιο διαγραφηκε)
  • #38 από gigantas στις 26 Jun 2006
  • Μηπως θα μπορουσες να μας στειλεις και ενα direct link στο torrent αυτο?
    Φοβαμαι μηπως δεν μπορω να το δω γιατι ακομα δεν μου δειχνει καποια που ειναι "hidden"  :(

    Λογικα αν δεν μπορεις να το δεις επειδη ειναι hidden,δε θα το δεις και το λινκ να σου δωσω
    Δοκιμασε ομως τορεντ ;)
  • #39 από Μαρμελακι στις 26 Jun 2006
  • (σχολιο διαγραφηκε)
  • #40 από lukather στις 26 Jun 2006
  • Οποιος μπορει να ανεβάσει το 2ο τσεντε του 1ου βιντεο θα του ημουν ευγνωμων, καθως εχω κατεβασει το μισο και δε μπορω να το τελειωσω!
  • #41 από gers στις 05 Feb 2007
  • Σόρρυ ρε παιδιά που απαντάω μετά από τόσες μέρες αλλά αυτό το βίντεο με ενδιαφέρει πάρα μα πάρα πολύ (ειδικά το μέρος με τη στρατ) !!! Μπορεί κάποιος που το έχει να το ανεβάσει ή να το στείλει (αν όχι no problem) ??? Ή έστω να μου πει κάποιος ποιο βιντεάκι είναι αυτό με τη στρατ γιατί σε p2p πρόγραμμα έχω βρει διάφορα (vol.1,2  cd1,2).
  • #42 από tsipfi στις 12 Jun 2007
  • Γράφτηκα σήμερα στο forum.
    Μπράβο παιδιά πολύ καλή δουλειά.
    Βλέπω το thraed είναι παλιό αλλά το hot.
    Μπορει κάποιος να ποστάρει ένα torrent link ή να μου το στείλει σε pm?
     :)
  • #43 από Απόλλων στις 12 Jun 2007
  • Σόρρυ ρε παιδιά που απαντάω μετά από τόσες μέρες αλλά αυτό το βίντεο με ενδιαφέρει πάρα μα πάρα πολύ (ειδικά το μέρος με τη στρατ) !!! Μπορεί κάποιος που το έχει να το ανεβάσει ή να το στείλει (αν όχι no problem) ??? Ή έστω να μου πει κάποιος ποιο βιντεάκι είναι αυτό με τη στρατ γιατί σε p2p πρόγραμμα έχω βρει διάφορα (vol.1,2 cd1,2).

    Με stratocaster ασχολείται στο vol. 2, CD 1 (setup και intonation). Επίσης στο τέλος του vol. 2, CD 2 ρυθμίζει τη γέφυρα μιας stratocaster, αν αυτό σε ενδιαφέρει.
  • #44 από gers στις 13 Jun 2007
  • Thanks Απόλλων!!
  • #45 από gers στις 21 Jun 2007
  • Έχει να δώσει κανείς κανα λινκ για κατέβασμα? ::)
  • #46 από Απόλλων στις 21 Jun 2007
  • Έχει να δώσει κανείς κανα λινκ για κατέβασμα? ::)

    Τα έχω ανεβάσει στο DC++... ;)
  • #47 από Moonchild_ στις 21 Jun 2007
  • Έχει να δώσει κανείς κανα λινκ για κατέβασμα? ::)

    Τα έχω ανεβάσει στο DC++... ;)
    Εκτός από DC++ παίζει να τα βρούμε σε κάποιο τόρεντ?
  • #48 από Haga στις 06 Aug 2007
  • Καλημερα μου κατεβηκε απο το e-mule το βιντεο του dan erlewine αλλα εμφανιζεται μια πρασινη οθονη και ακουω μονο φωνη  :o :o :o :o  το επαθε και κανενας αλλο αυτο δε ξερω τι φταει ???
  • #49 από Baroness στις 06 Aug 2007
  • Εσυ μαλλον χρειαζεσαι codecs.
  • #50 από Moonchild_ στις 16 Apr 2008
  • Γίνεται να δώσει κάποιος links?
Σελίδες: