Αποστολέας Θέμα: Πως να καταπολεμησετε το αγχος ενος Live  (Αναγνώστηκε 71908 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος schizm

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1279
    • Προφίλ
Απ: Πως να καταπολεμησετε το αγχος ενος Live
« Απάντηση #75 στις: 25/10/05, 15:24 »
Δεν είχα ποτέ πρόβλημα, γιατί θεωρούσα πως κάνω χάρη στο κοινό που του χαρίζω λίγα ψίχουλα από το σπουδαίο και ανεξάντλητο μουσικό μου ταλέντο. Επιτελώ κοινωνικό έργο, το γνωρίζω και τίποτα δεν μπορεί να με πείσει για το αντίθετο.

Είτε υπάρχουν, είτε δεν υπάρχουν θεατές το ίδιο μου κάνει...άλλωστε δεν είμαι ούτε ο πρώτος, ούτε ο τελευταίος καλλιτέχνης που δε δικαιώθηκε/αναγνωρίσθηκε στην εποχή του. Μετά θάνατον να αναμένετε τον ανδριάντα μου.

Αλήθεια έχεις δει πολλά καναρίνια να κομπλάρουν μπροστά σε κόσμο? Κάνεις απλώς αυτό που σου βγαίνει αβίαστα και φυσικά κι αυτό ήταν όλο.

Αποσυνδεδεμένος pimami

  • Ανεμοσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 783
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Φωταγωγός
Απ: Πως να καταπολεμησετε το αγχος ενος Live
« Απάντηση #76 στις: 25/10/05, 15:31 »
κοκκίνησα μια!   (από ντροπή)
κοκκίνησα δυο!
κοκκίνησα τρεις!

                              ε, τώρα πια πρασινίζω από τα λαχανικά που μου πετάνε!!!!  ;D

από τα 15 μέχρι τα 18 υπήρχε πρόβλημα στις απόπειρές μου πάντως λόγω ντροπής! και η συνταγή είναι μία:

*                                    χ                                 /                              σου                    !!!
« Τελευταία τροποποίηση: 25/10/05, 15:34 από pimami »
"τα ελατήρια του στρώματος βουίζουν όνειρα"

Αποσυνδεδεμένος Spyros13

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 31
  • Φύλο: Άντρας
  • OH MY GOD A DANCING MILK CARTON!!!
    • Προφίλ
Απ: Πως να καταπολεμησετε το αγχος ενος Live
« Απάντηση #77 στις: 25/10/05, 16:54 »
Εγώ νομίζω πως ο καλύτερος τρόπος να ξεπεράσεις το φόβο είναι να κάνεις πολλή εξάσκηση ώστε να μάθεις το κομμάτι καλα, για να έχεις αυτοπεποίθηση.
Δώστε μας πίσω τα χρόνια μας! Δώστε μας πίσω τα χαρτιά μας! Κλέφτες! Στ'αστεία παίζαμε!

Αποσυνδεδεμένος StRiNgBrEaKeR

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 243
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Πως να καταπολεμησετε το αγχος ενος Live
« Απάντηση #78 στις: 25/10/05, 17:30 »
καθε αρχη και δυσκολη ... το μονο που χρειαζεσαι στην αρχη ειναι
λιγο παραπανω θρασος, ολα τα αλλα ερχονται με τον καιρο ... ;)

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Πως να καταπολεμησετε το αγχος ενος Live
« Απάντηση #79 στις: 27/10/05, 22:28 »
 η πρώτη φορά είναι...μετά το ξεπερνάς... πάντα έχω άγχος στα Live, αλλα νιώθω καλύτερα μετά από 1-2 τραγουδάκια. στην παρέα δεν αγχώνομαι, ακόμα κι αν φαλτσάρω δεν με νοιάζει και φυσικά γρατζουνάω και κιθάρα εκτός από το τραγούδι  ;D

Αποσυνδεδεμένος ESPlayer

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 19
  • Φύλο: Άντρας
  • Rock 'n' Ball
    • Προφίλ
Απ: Πως να καταπολεμησετε το αγχος ενος Live
« Απάντηση #80 στις: 09/09/06, 04:39 »
Νομιζω πως ο μουσικος στα live αποδιδει το 50-60% τςν δυνατοτητων του..
Γι'αυτο ειναι απαραιτητες οι πολλες ωρες προβας, ωστε να ξερουμε τα κομματια 130%

Εχω δωσει αρκετα live και ο κοσμος πλεον δε με αγχωνει, με αγχωνει ομως πολυ οταν ειναι να παιξω μπροστα σε καποιον που ξερει πολλα κιλα μουσικη, γενικα οταν θελω να ειμαι αψογος... Νομιζω πρεπει να αφηνουμε τον εαυτο μας πολυ free οταν παιζουμε σε κοσμο, ετσι μας βγαινει και καλυτερα...

Υγ. Αν ειχα μπροστα μου τον Vai μπορει και να κρατουσα αναποδα τη κιθαρα....
Αν όλοι ήξεραν μουσική ο κόσμος θα ήταν διαφορετικός, καλύτερος...

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΝΜΕΓΙΣΤΟΣ - EOSFORUM - SOTRIANI -

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1654
  • Φύλο: Άντρας
  • To Φαινόμενο Γνωστό έως τα Πέρατα του Κόσμου...
    • Προφίλ
Απ: Πως να καταπολεμησετε το αγχος ενος Live
« Απάντηση #81 στις: 09/09/06, 05:58 »
   ωραιο θεμα! Ειδα και ατομα που δεν εχουν να μουν εδω μεσα χρονια! Τεσπα! αυτο που εχω να πω ειναι οτι -κατα τη γνωμη μου- καλο ειναι στα λαιβ να παιζουμε τα μισα απο οσα ξερουμε, ετσι εκμηδενιζεται η πιθανοτητα να γινουμε α) ξεφτιλα β) να εχουμε αγχος! Εγω παντως αυτο κανω κατα τις συμβουλες του καλου μου φιλου Καλλιστρατου!
Ο.Ξ.Ο.Κ.Δ.Τ.Ξ.Ο.Κ.Ο. 
θα τινάξω τα μυαλά μου στον αέρα
να γεμίσει ο κόσμος εξυπνάδα

Αποσυνδεδεμένος Transformer

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 306
  • Φύλο: Γυναίκα
  • just let her crash and burn, she'll learn.
    • Προφίλ
Απ: Πως να καταπολεμησετε το αγχος ενος Live
« Απάντηση #82 στις: 25/09/06, 17:03 »
   ωραιο θεμα! Ειδα και ατομα που δεν εχουν να μουν εδω μεσα χρονια! Τεσπα! αυτο που εχω να πω ειναι οτι -κατα τη γνωμη μου- καλο ειναι στα λαιβ να παιζουμε τα μισα απο οσα ξερουμε, ετσι εκμηδενιζεται η πιθανοτητα να γινουμε α) ξεφτιλα β) να εχουμε αγχος! Εγω παντως αυτο κανω κατα τις συμβουλες του καλου μου φιλου Καλλιστρατου!

Τι εννοεις "τα μισα"?

Νομιζω πως οφειλεται στην αισθηση που εχουμε οτι οι αλλοι (οι κακοι) νομιζουν (και καλα) οτι εμεις ξερουμε, και νιωθουμε οτι με το πρωτο λαθακι θα μας παρουν με τις πετρες...η μαλλον οχι αυτο,αλλα οτι δεν θα εχουμε πια την εκτιμηση τους...οτι θα σκεφτονται κατι σε στιλ "Ναι οκ, τοσο καιρο πιστευαμε οτι ηταν καλος αλλα κι αυτος τελικα δεν ξερει τοσα..."
there i go again pretending to be you
make-believing that i have a soul
beneath the surface, trying to convince you
it was accidentally on purpose

Αποσυνδεδεμένος xampo

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Απ: Πως να καταπολεμησετε το αγχος ενος Live
« Απάντηση #83 στις: 23/11/06, 20:40 »
ρε μαγκες εγο δεν μπορο να βγω στην σκηνη χωρις να εχο τρακ δεν ξερο για εσας???? παιζετε lineage????
:D
:(
:)
:)


Αποσυνδεδεμένος King Lui

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 866
  • Φύλο: Άντρας
  • "Have two bananas!!"
    • Προφίλ
    • King Lui
Απ: Πως να καταπολεμησετε το αγχος ενος Live
« Απάντηση #84 στις: 23/11/06, 20:42 »
Tequila!!
"Experience is the name someone gives to his mistakes" - Oscar Wilde

Αποσυνδεδεμένος Σιωπή

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 66
  • Φύλο: Άντρας
  • ^Silence the purest music..^
    • Προφίλ
Απ: Πως να καταπολεμησετε το αγχος ενος Live
« Απάντηση #85 στις: 24/11/06, 00:33 »
ρε μαγκες εγο δεν μπορο να βγω στην σκηνη χωρις να εχο τρακ δεν ξερο για εσας???? παιζετε lineage????
:D
:(
:)
:)


Πώ..Φίλε μου η σχετικότητα της απάντησης σου με τρελένει..

Αλλά μάλλον θές να δείς αν αυτοί που παίζουν lineage έχουν τα ίδια συμπτώματα με'σένα,οπότε θα μάθεις αν τελικά φταίει αυτό.. ::) ::)
Such Silence Is Violence..
Εγώ ο μικρός,ο αμνός του θεού..

Αποσυνδεδεμένος Louminis

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 74
    • Προφίλ
Απ: Πως να καταπολεμησετε το αγχος ενος Live
« Απάντηση #86 στις: 24/02/07, 23:11 »
Εγώ σκέφτομαι στο τέλος της χρονιάς (ναι, 2α γυμνασίου πάω ;D) Να πάρω στο σχολείο την ηλεκτρική με τον ενισχυτή και να παίξω μερικά κομμάτια. Πάντος άν κάνω λάθος το τι καζούρα θα φάω δε λέγετε...

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2535
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Πως να καταπολεμησετε το αγχος ενος Live
« Απάντηση #87 στις: 01/04/07, 13:26 »
Ρε παιδιά, και τι γίνεται εαν σπάσει μια χορδή την ώρα που παίζεις ένα τραγούδι :-[ :-\ :-X ::) :P :'( :o

Αποσυνδεδεμένος King Lui

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 866
  • Φύλο: Άντρας
  • "Have two bananas!!"
    • Προφίλ
    • King Lui
Απ: Πως να καταπολεμησετε το αγχος ενος Live
« Απάντηση #88 στις: 01/04/07, 13:35 »
Ρε παιδιά, και τι γίνεται εαν σπάσει μια χορδή την ώρα που παίζεις ένα τραγούδι :-[ :-\ :-X ::) :P :'( :o

Την τραβάς ανενόχλητος για να φύγει ολόκληρη και συνεχίζεις να παίζεις αμέριμνος  :). Αν τώρα έχεις και τρέμολο (που σημαίνει ότι σου έχει ξεκουρδιστεί ολόκληρη η κιθάρα) τότε έχει ακόμη πιο πολύ πλάκα  ;D. ΑΝ από την άλλη είσαι μεγάλη μπάντα θα εμφανιστεί αμέσως ένας roadie που θα σου δώσει μια άλλη κιθάρα και θα συνεχίσεις και πάλι να παίζεις αμέριμνος αλλά με έξι χορδές.

Anyway αν σου συμβεί παίζοντας ρυθμικά δεν είναι και μεγάλο το κακό, το πρόβλημα είναι να σου σπάσει πάνω στο σόλο. Πάρε ένα ύφος "ρε παιδιά δεν φταίω εγώ τι να κάνουμε?" και κάνε υπομονή μέρχι να τελειώσει το τραγούδι για να την αλλάξεις (εννοείται ότι κουβαλάς εφεδρικές έτσι δεν είναι?  ;))
"Experience is the name someone gives to his mistakes" - Oscar Wilde

Αποσυνδεδεμένος Louminis

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 74
    • Προφίλ
Απ: Πως να καταπολεμησετε το αγχος ενος Live
« Απάντηση #89 στις: 01/04/07, 22:07 »
Ρε παιδιά, και τι γίνεται εαν σπάσει μια χορδή την ώρα που παίζεις ένα τραγούδι :-[ :-\ :-X ::) :P :'( :o

Πρώτον Προσέχεις μη σου βγει κανα μάτι. Δεύτερον είναι απλό αν σου σπάσει η ψιλή ή η μπάσα. Συνεχίζεις να παίζεις τις από πάνω ή από κάτω αντίστοιχα. Τρίτον, κάνεις την πάπια.

Αποσυνδεδεμένος j.free

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 76
  • Φύλο: Άντρας
  • ROCK ALL DAY- PARTY ALL NIGHT
    • Προφίλ
Απ: Πως να καταπολεμησετε το αγχος ενος Live
« Απάντηση #90 στις: 02/04/07, 18:37 »
Εγώ σκέφτομαι στο τέλος της χρονιάς (ναι, 2α γυμνασίου πάω ;D) Να πάρω στο σχολείο την ηλεκτρική με τον ενισχυτή και να παίξω μερικά κομμάτια. Πάντος άν κάνω λάθος το τι καζούρα θα φάω δε λέγετε...

Το εχω κάνει εγώ... Είχαμε πρόβα με τη "χορωδία" στο αμφιθεατράκι του σχολείου κ είχα φέρει ηλεκτρική κ ενισχυτη 15αρη... αφού τελειώσαμε τα 2,3 τραγουδάκια που θα λέγαμε, αρχισα να παίζω τη χαρντροκίλα μου σε μια γωνία κ κάθονταν γυρω μου οι υπόλοιποι κ κοιτούσαν ( καμια 15αριά ατομα ) .... Σε μια φάση κ αφου είχε χτυπήσει το κουδούνι κ εγω είχα αρχίσει να πορώνομαι κ να φτιάχνομαι στην κοσμάρα μου, σηκώνω το κεφάλι κ τι βλέπω ??
Το αμφιθέατρο ΤΙΓΚΑ κ όλο το σχολείο να με κοιτάει...  :o :o :o ( ΔΝ κανω καθόλου πλάκα ! )
Τι έκανα λοιπόν τότε ? Αυτό που κάνω πάντα:     στ (αρχαία) μου κ συνεχίζω να παίζω.... 8)
TIME'S SHORT YOUR LIFE'S YOUR OWN
AND IN THE END WE ARE JUST....DUST N' BONES

Αποσυνδεδεμένος newGuitarMan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 516
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Πως να καταπολεμησετε το αγχος ενος Live
« Απάντηση #91 στις: 02/04/07, 23:37 »
Αυτά είναι! ;D

Για τις χορδές που σπάνε: αν ο κιθαρίστας είναι αριστερόχειρας (καλή ώρα εγώ ;D) τι κάνει άμα σπάσει καμιά χορδή; Πρέπει να έχει αγοράσει καμιά δεύτερη κιθάρα μόνο για ένα λάιβ; :P :P Εσείς μια χαρά είστε οι δεξιόχειρες όλο και κάποιο γνωστό θα έχετε που μπορεί να φέρει την κιθάρα του να σας τη δανίσει σε περίπρωση έκτακτης ανάγκης για σκεφτείτε κ εμάς ::) ;D
Πο πο μόνο που το σκέφτομαι..."παιδιά κόπηκε η χορδή, τέρμα η συναυλία για σήμερα..." :o :o :o

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2535
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Πως να καταπολεμησετε το αγχος ενος Live
« Απάντηση #92 στις: 03/04/07, 00:30 »
Έλα σιγά, αλλάζεις τη χορδή στο τέλος του τραγουδιού ;) :P!
Το θέμα είναι τι κάνεις την ώρα που σολάρεις, γιατί όπως αναφέρθηκε, στις κιθάρες με τρέμολο αν σπάσει χορδή ξεκουρδίζονται όλες!! >:(

Αποσυνδεδεμένος newGuitarMan

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 516
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Πως να καταπολεμησετε το αγχος ενος Live
« Απάντηση #93 στις: 03/04/07, 00:49 »
Έλα σιγά, αλλάζεις τη χορδή στο τέλος του τραγουδιού ;) :P!
Το θέμα είναι τι κάνεις την ώρα που σολάρεις, γιατί όπως αναφέρθηκε, στις κιθάρες με τρέμολο αν σπάσει χορδή ξεκουρδίζονται όλες!! >:(
Γκαντέμης: η κιθάρα μου έχει τρέμολο...και δεν είναι το πρόβλημα αν σπάσει η χορδή στο σόλο, ας μην πεχτεί και ας σταματήσει το τραγούδι δεν πειράζει τόσο. Αυτό που πειράζει είναι το τρέμολο που δεν έρχεται και τόσο εύκολο στα ίσια του μετά από σπασίματα χορδών-ξεκουρδίσματα + το άγχος να κάνεις γρήγορα μην αρχίσουν να πέφτουν φρούτα κατ'επανάληψην! (στα αγγλικά fruity loops :P :P ;D).

Αποσυνδεδεμένος RR

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 8
    • Προφίλ
Απ: Πως να καταπολεμησετε το αγχος ενος Live
« Απάντηση #94 στις: 10/05/07, 00:31 »
το σαβατο που μας περασε επεξα ατην πρωτη μου συναβλια σειμετιχαμε σε μια εκδιλοση ηταν περιπου 500 ατομα ... ειχα παρα πολλη τρακ αλλα δεν το εδειχνα στους αλλους για να μην τους επιρεασω .... τελικα τα σπασαμε .......:) :) :)
LOL

Αποσυνδεδεμένος Fretwork

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 245
  • Φύλο: Άντρας
  • Chuck Norris has two speeds:Walk and Kill.
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: Πως να καταπολεμησετε το αγχος ενος Live
« Απάντηση #95 στις: 11/07/07, 21:53 »
Εχω παιξει καμια 20αρια live.Στα πρωτα το αγχος περισσευε.Πολυ τρακ κλπ.Ο μονος τροπος για να φυγει το αγχος ειναι εξασκηση και περισσοτερα live.Θεμα συνηθειας ειναι ολα.Μια φορα δοκιμασα να κανω sex πριν απο live γιατι πιστευα οτι θα ηρεμησω...Λαθος!!! Σερνομουνα στο live! ;)

Αποσυνδεδεμένος Fretwork

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 245
  • Φύλο: Άντρας
  • Chuck Norris has two speeds:Walk and Kill.
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: Πως να καταπολεμησετε το αγχος ενος Live
« Απάντηση #96 στις: 11/07/07, 21:59 »
Νομιζω πως ο μουσικος στα live αποδιδει το 50-60% τςν δυνατοτητων του..
Γι'αυτο ειναι απαραιτητες οι πολλες ωρες προβας, ωστε να ξερουμε τα κομματια 130%

Εχω δωσει αρκετα live και ο κοσμος πλεον δε με αγχωνει, με αγχωνει ομως πολυ οταν ειναι να παιξω μπροστα σε καποιον που ξερει πολλα κιλα μουσικη, γενικα οταν θελω να ειμαι αψογος... Νομιζω πρεπει να αφηνουμε τον εαυτο μας πολυ free οταν παιζουμε σε κοσμο, ετσι μας βγαινει και καλυτερα...

Υγ. Αν ειχα μπροστα μου τον Vai μπορει και να κρατουσα αναποδα τη κιθαρα....
Συμφωνω απολυτα!!! Οσο καλυτερα ξερουν οι απο κατω μουσικη τοσο πιο ζορικα τα πραγματα.Επισης τα φιλικα και θετικα σχολια του στυλ "ωραιος πολυ καλο παιξιμο" μετα απο καποιο live που εχει παει σκατα με σκοτωνουν ακομα περισσοτερο!

Αποσυνδεδεμένος Salinas

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 847
  • Φύλο: Άντρας
  • Γουστάρω κιθάρα...
    • Προφίλ
Απ: Πως να καταπολεμησετε το αγχος ενος Live
« Απάντηση #97 στις: 12/07/07, 00:46 »
Εγώ νομίζω πως ο καλύτερος τρόπος να ξεπεράσεις το φόβο είναι να κάνεις πολλή εξάσκηση ώστε να μάθεις το κομμάτι καλα, για να έχεις αυτοπεποίθηση.

+1

Practice, practice, practice κι όλα τ'άλλα έρχονται μόνα τους...
http://www.myspace.com/undermeband"Io mi dico e' stato meglio lasciarci, che non esserci mai incontrati..."
Takamine Santa Fe

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
Απ: Πως να καταπολεμησετε το αγχος ενος Live
« Απάντηση #98 στις: 12/07/07, 04:05 »
Αν βεβαια κυλαει κ ποταμακι οινοπνευματος ερχονται ολα ακομα πιο ευκολα ::) ;D
We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος Dark_kronos

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 425
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο παραδεισος...
    • Προφίλ
Απ: Πως να καταπολεμησετε το αγχος ενος Live
« Απάντηση #99 στις: 18/09/07, 00:08 »
Την πρωτη φορα που βγηκα να τραγουσω ητανε μονο ενα κομματι μαζι με μια αλλη μπαντα, το οπιο δεν το ειχα ακουσει ποτε, και μονο μου ειχε δειξει ο ενας κιθαριστας λιγο πριν αρχισουν πως ειναι το ριφφακι για να ξερω που να μπω. Ειχα τρελαθει στο ανχος... Μολις σταματισε το τραγουδι που παιζανε πριν απο αυτο μου κοπικαν τα ποδια... Ανεβικα στην σκηνη και ειμουν λες και ειμουν στην χοροδια του σχολειου.... Μολις τελιωσε το κομματι και κατεβικα απο την σκηνη ηθελα και αλλο.... Την επομενη φορα που τραγουδισα (παλι μαζι με αυτα τα παιδια και το ιδιο κομματι) ειμαι τερμα χαλαρος... την πρωτη φορα που επαιζε η μπαντα μου ειχα ενα περιεργο συνεστιμα... Δεν θα το ελεγα ανχος παντος, αλλα ειχε και λιγο απο αυτο. Την δευτερη φορα που παιξαμε ειμουνα πιο χαλαρος και απο οτι αν θα καναμε απλα μια προβα. Και μαλιστα την δευτερη φορα επαιξα και κιθαρα και ειμουν χαλαροτατος οπως ειπα, και ητανε και κοματι που δεν το ειχα προβαρει πολυ, που παντα μου ξεφευγε σε καπια σημεια η κιθαρα και η φωνη και παιξαμε και τραγουδια που δεν τα ηξερα καλα. Το αποτελεσμα; Δεν εχω ιδεα... Εγω το ευχαριστιθικα απιστευτα! Το μονο που ξερω ειναι οτι τα λαθοι που εκανα με την κιθαρα δεν τα καλαταβε κανεις... ουτε καν τα παιδια απο την μπαντα (εκτος απο τον drummer).
Και ολα αυτα χωρις σταγονα αλκοολ, χωρις γραμαριο απο οτιδηποτε...!
Pure f**k**g Metal From Texas

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
34 Απαντήσεις
13608 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/09/05, 17:17
από schizm
21 Απαντήσεις
8508 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/03/08, 18:08
από alexandra*
6 Απαντήσεις
2772 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 09/12/08, 19:26
από ε?
8 Απαντήσεις
18416 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/11/11, 18:44
από christina24
0 Απαντήσεις
1981 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 07/04/11, 10:11
από Korgy
18 Απαντήσεις
6324 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 21/05/11, 13:28
από zepfan
1 Απαντήσεις
1980 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/02/12, 14:55
από hot_sauce (φλουτσ)
19 Απαντήσεις
8600 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/11/12, 21:59
από kkmspm (φλουτσ)
0 Απαντήσεις
1919 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/08/15, 19:00
από Siluan
0 Απαντήσεις
3326 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/08/19, 16:41
από Ioannis Anastassakis