Αποστολέας Θέμα: Το χειρότερο....  (Αναγνώστηκε 49327 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Mana Sama

  • Επισκέπτης
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #75 στις: 03/12/06, 23:55 »
Επειδή έγραψα δυο φορές στο θεμα, αλλά και τις δύο ήμουν "άουτ" ας μπω λίγο στο πετσί να πω κι εγώ τίποτα.
Το χειρότερο στη γυναίκα, για μένα, είναι ο συνδυασμός πολλών πραγμάτων. Δηλαδή, να είναι αμόρφωτη (όχι με την έννοια δεν πηγαίνει σχολείο κλπ. αλλά να μην ενδιαφέρεται σε τίποτα, ή σχεδόν τίποτα), μαζοποιημένη, να τρέχει στα κομμοτήρια (μισώ το μαλλί του κομμωτηρίου... σα περούκες είναι), και το χειρότερο απ'όλα, να ΒΑΦΕΤΑΙ!!!
Δεν φαντάζεστε πόσο άσχημο πράγμα είναι αυτό, ρε παιδιά. Κατ'αρχάς όλη η φυσική ομορφιά χάνεται αμέσως, δείχνουν όλες σα κούκλες (με την έννοια της πλαστικής κούκλας με το ψεύτικο μαλλί και το υποχθόνιο βλέμμα ;D), και το χειρότερο, δεν μπορείς να τις φιλήσεις χωρίς να σου μπαίνει η ελεεινή γεύση του "σοβά" στο στόμα.
Σόρυ, κοπέλες, έπρεπε να το πω αυτό... Φεμινιστής ξεφεμινιστής, κάποια πράγματα...
Υ.Γ.: Η πρώην μου είχε όοοολα αυτά τα χαρακτηριστικά, οπότε σας μιλάω εκ πείρας.

Αποσυνδεδεμένος juggernot breaker*

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 207
  • Φύλο: Άντρας
  • Eγω+εσυ=τα παντα...Εγω=τιποτα
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/dimitrisbenekos
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #76 στις: 04/12/06, 00:26 »
το χειροτερο για μενα σε μια ειναι γυναικα ειναι το να θελει να γινει αντρας...
αυτο ειναι κατι που το κανουν πολλες...φερονται αρσενικα,βριζουν,μιλανε με ενα υφακι...
δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσο μου τη δινει μια γυναικα-λιμενεργατης...

απο την αλλα ομως θαυμαζω τις γυναικες που μπορουν να με αποστομοσουν...τις δυναμικες,εκεινες που ξερουν τι θελουν,πως το θελουν και ξερουν και τον τροπο που θα το παρουν...θαυμαζω τις σοβαρες και οχι τις χαζοχαρουμενες(τα λεγομενα κοριτσακια).
παρολο που ειμαι μικρος παντα στο θεμα γυναικα ειχα υψηλους στοχους(δεν μιλαω για γκομενες μονο,γενικα)...
γυναικα με ολα αυτα που ανεφερα μια φορα καταφερα να συναντησω στη ζωη μου και διστυχως την εχασα...

παντως καλα θα κανουν ολες σιγα-σιγα να σοβαρευουν λιγο...
ΑΣ ΗΣΟΥΝ ΑΕΡΑΣ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...
ΑΣ ΗΣΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ?

Αποσυνδεδεμένος jacksonas

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 578
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #77 στις: 17/03/07, 09:13 »
Ποιο είναι το χειρότερο ελάτωμα που μπορεί να έχει μια κοπέλα κατά τη γνώμη σας;Πέρα από την αθυροστομία-το οποίο είναι μεγάλη πίκρα όταν το συναντάς σε κοπέλα αλλά νομίζω διορθώνεται..-το χειρότερο είναι οι φίλες της!!!Το έχετε προσέξει;Άμα δε σε γουστάρουν οι φίλες τις,την πάτησες κανονικά!!Δεν έχεις ελπίδα καμιά!Το πως παρασύρονται είναι αξιοθαύμαστο..

Ναι ρε!ότι πουν οι φίλες της ισχύει.Να τον κρατήσεις?οκ.
Να τον χωρίσεις?οκ.Να μην τον ξαναδείς ποτε!!οκ.
να τον δεις και να του πεις αυτά και τίποτα άλλο.οκ.

%$%#@$#@$@$#@%$#%$%##@$#@$#$% (λογοκρισία)

Αποσυνδεδεμένος ship_me_out!!!

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 465
  • Φύλο: Άντρας
  • ayeah ;-)
    • Προφίλ
    • www.in.gr
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #78 στις: 19/03/07, 19:55 »
Το χειροτερο ειναι να μην μπορεις να εισαι αυτος που θες να εισαι και να μην μπορεις να δρασεις οπως θες, επιβαλλομενος απο τα "θελω" και τα "πρεπει" των "απο πανω"
Μα εγω με εναν αγριο περηφανο χορό! σαν αετος πανω απ' τις λυπες θα πεταξω!
σιγα μην κλαψω! σιγα μην φοβηθω!
ΜΕΓΑΛΕ ΓΙΑΝΝΗ!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος geni

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 520
  • Φύλο: Γυναίκα
  • εύχομαι το 2008 να κάνω κάτι καλό...
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #79 στις: 03/01/08, 22:27 »
η πουτανιά της.
μπορεί να φέρει μεγάλες καταστροφές.


Μέχρι να μη μας επιστρέφουν τα μάρμαρα του Παρθενώνα ένα πράγμα! Σκέψου πόσοι άντρες δούλεψαν για να φτιαχτούν όλα όσα θέλουμε να πάρουμε πίσω...!!!
Είναι διγ**ία ν΄αγαπάς και να ονειρεύεσαι. Αλλά τι είναι καλύτερα;;;;;

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #80 στις: 04/01/08, 02:16 »
Να είναι ψωνισμένη και ψωροπερήφανη και το μόνο που την ενιδαφέρει να είναι οι νέες τάσεις της μόδας, πώς θα βάψει τα μαλλιά της, το νέο κραγιόν του ντιορ και όλες αυτές η βλακείες που υποβιβάζουν το μυαλό και αποδυναμώνουν τη σκέψη...

Αποσυνδεδεμένος cyclo

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 457
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Κατασκευή και φιλοξενία ιστοσελίδων
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #81 στις: 04/01/08, 03:00 »
Γιατί ακριβώς δε μπορεί να χει άποψη για το ποδόσφαιρο??

Γιατί η μέση γυναίκα το μόνο που ξέρει από ποδόσφαιρο είναι το όνομα της ομάδας της (άλλο που μερικές είναι η εξαίρεση  ;) )
το όνομα της ομάδας του άντρα της εννοείς

Αποσυνδεδεμένος cyclo

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 457
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Κατασκευή και φιλοξενία ιστοσελίδων
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #82 στις: 04/01/08, 03:11 »
Το χειρότερο ελάττωμα μιας γυναίκας είναι να πιστεύει τον άντρα και να γίνεται χαλί για να την πατήσει.
Επίσης το να πέφτει με τα μούτρα στον έρωτα.Και στο τέλος να τρώει τα μούτρα της..


εγω αυτο το λεω ερωτα καρδια μου! πρεπει να το ζησεις, να το νιωσεις κ ας γινει ότι γινει!!!
κάποτε, όχι πολυ καιρο πριν, ελεγα ώπα, φρενο! τωρα ξες τι λεω??? τι μαλ***ες εκανα!!! :)
Ίσως να έχεις και δίκαιο...

έχει δίκιο η κοπέλα φυσικά!


εχμ οπως τα λετε βρε παιδια...ειμαι ελαττωματικη.. ::)


δεν πειράζει θα σε πάμε στην αντιπροσωπεία για αντικατάσταση ή επισκευή αν γίνεται

Αποσυνδεδεμένος sotoman

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 400
  • Φύλο: Άντρας
  • just like Sister Ray said
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #83 στις: 04/01/08, 03:15 »
Επειδή έγραψα δυο φορές στο θεμα, αλλά και τις δύο ήμουν "άουτ" ας μπω λίγο στο πετσί να πω κι εγώ τίποτα.
Το χειρότερο στη γυναίκα, για μένα, είναι ο συνδυασμός πολλών πραγμάτων. Δηλαδή, να είναι αμόρφωτη (όχι με την έννοια δεν πηγαίνει σχολείο κλπ. αλλά να μην ενδιαφέρεται σε τίποτα, ή σχεδόν τίποτα), μαζοποιημένη, να τρέχει στα κομμοτήρια (μισώ το μαλλί του κομμωτηρίου... σα περούκες είναι), και το χειρότερο απ'όλα, να ΒΑΦΕΤΑΙ!!!
Δεν φαντάζεστε πόσο άσχημο πράγμα είναι αυτό, ρε παιδιά. Κατ'αρχάς όλη η φυσική ομορφιά χάνεται αμέσως, δείχνουν όλες σα κούκλες (με την έννοια της πλαστικής κούκλας με το ψεύτικο μαλλί και το υποχθόνιο βλέμμα ;D), και το χειρότερο, δεν μπορείς να τις φιλήσεις χωρίς να σου μπαίνει η ελεεινή γεύση του "σοβά" στο στόμα.
Σόρυ, κοπέλες, έπρεπε να το πω αυτό... Φεμινιστής ξεφεμινιστής, κάποια πράγματα...
Υ.Γ.: Η πρώην μου είχε όοοολα αυτά τα χαρακτηριστικά, οπότε σας μιλάω εκ πείρας.

δεν μπορούσα να σκεφτώ κατι καλύτερο!!!
αυτα ειναι τα χειρότερα απ'ολα

μα ΓΙΑΤΙ ΒΑΦΟΝΤΑΙ οι γυναίκες???


ΓΙΑΤΙ ΒΑΦΕΣΤΕ???
ως και σε μένα, σε μένα ακόμα που σας ιστορώ
αντισταθείτε.

Αποσυνδεδεμένος Mίκα

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1036
  • Φύλο: Γυναίκα
  • We are the facilitators of our own creative evolut
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #84 στις: 04/01/08, 03:18 »
Επειδή έγραψα δυο φορές στο θεμα, αλλά και τις δύο ήμουν "άουτ" ας μπω λίγο στο πετσί να πω κι εγώ τίποτα.
Το χειρότερο στη γυναίκα, για μένα, είναι ο συνδυασμός πολλών πραγμάτων. Δηλαδή, να είναι αμόρφωτη (όχι με την έννοια δεν πηγαίνει σχολείο κλπ. αλλά να μην ενδιαφέρεται σε τίποτα, ή σχεδόν τίποτα), μαζοποιημένη, να τρέχει στα κομμοτήρια (μισώ το μαλλί του κομμωτηρίου... σα περούκες είναι), και το χειρότερο απ'όλα, να ΒΑΦΕΤΑΙ!!!
Δεν φαντάζεστε πόσο άσχημο πράγμα είναι αυτό, ρε παιδιά. Κατ'αρχάς όλη η φυσική ομορφιά χάνεται αμέσως, δείχνουν όλες σα κούκλες (με την έννοια της πλαστικής κούκλας με το ψεύτικο μαλλί και το υποχθόνιο βλέμμα ;D), και το χειρότερο, δεν μπορείς να τις φιλήσεις χωρίς να σου μπαίνει η ελεεινή γεύση του "σοβά" στο στόμα.
Σόρυ, κοπέλες, έπρεπε να το πω αυτό... Φεμινιστής ξεφεμινιστής, κάποια πράγματα...
Υ.Γ.: Η πρώην μου είχε όοοολα αυτά τα χαρακτηριστικά, οπότε σας μιλάω εκ πείρας.

δεν μπορούσα να σκεφτώ κατι καλύτερο!!!
αυτα ειναι τα χειρότερα απ'ολα

μα ΓΙΑΤΙ ΒΑΦΟΝΤΑΙ οι γυναίκες???


ΓΙΑΤΙ ΒΑΦΕΣΤΕ???

Eγω προσωπικά έχω αλλεργίακ και με πειράζουν τα καλλυντικα...Οπότε δε βάφομαι και άρα εξαιρούμαι..! ;D
Ρωτήστε τις άλλες λοιπόν... ;D 
ΓΙΑΤΙ ΒΑΦΕΣΤΕ??Εγω νομίζω γιατί δεν μπορούν να δεχτούν τον εαυτό τους όπως είναι και γιατί υπάρχουν άντρες που θέλουν τις γυναίκες συνεχώς περιποιημένες, σαν κούκλες βιτρίνας με μαλλί κομμωτηρίου και μαικιγιαρισμένες όσο δεν πάει...Και μην το αρνηθείτε αυτό!!!!

Αποσυνδεδεμένος sotoman

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 400
  • Φύλο: Άντρας
  • just like Sister Ray said
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #85 στις: 04/01/08, 03:22 »
Eγω προσωπικά έχω αλλεργίακ και με πειράζουν τα καλλυντικα...Οπότε δε βάφομαι και άρα εξαιρούμαι..! ;D
Ρωτήστε τις άλλες λοιπόν... ;D 
ΓΙΑΤΙ ΒΑΦΕΣΤΕ??Εγω νομίζω γιατί δεν μπορούν να δεχτούν τον εαυτό τους όπως είναι και γιατί υπάρχουν άντρες που θέλουν τις γυναίκες συνεχώς περιποιημένες, σαν κούκλες βιτρίνας με μαλλί κομμωτηρίου και μαικιγιαρισμένες όσο δεν πάει...Και μην το αρνηθείτε αυτό!!!!
αυτό λεω και εγω αλλα πρέπει να'ναι τουλάχιστον αξιολύπητο να θελέις να σε θέλει καποιος επειδή βάφεσαι και κομμωτηριάζεσαι και μακιγιάρεσαι
ως και σε μένα, σε μένα ακόμα που σας ιστορώ
αντισταθείτε.

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #86 στις: 04/01/08, 13:20 »
Eγω προσωπικά έχω αλλεργίακ και με πειράζουν τα καλλυντικα...Οπότε δε βάφομαι και άρα εξαιρούμαι..! ;D
Ρωτήστε τις άλλες λοιπόν... ;D 
ΓΙΑΤΙ ΒΑΦΕΣΤΕ??Εγω νομίζω γιατί δεν μπορούν να δεχτούν τον εαυτό τους όπως είναι και γιατί υπάρχουν άντρες που θέλουν τις γυναίκες συνεχώς περιποιημένες, σαν κούκλες βιτρίνας με μαλλί κομμωτηρίου και μαικιγιαρισμένες όσο δεν πάει...Και μην το αρνηθείτε αυτό!!!!
αυτό λεω και εγω αλλα πρέπει να'ναι τουλάχιστον αξιολύπητο να θελέις να σε θέλει καποιος επειδή βάφεσαι και κομμωτηριάζεσαι και μακιγιάρεσαι

Νταξ ρε παιδιά δεν είναι κ τόσο τραγικό πια. Δλδ αναλόγως πόσο βάφεται μια κοπέλα. Αν βάζει 700 κιλά μέικ απ και πούδρες, έντονη σκιά στα μάτια, μολύβι, έντονο λιπ κ.λπ. τότε όντως είναι χάλια γτ είναι εντελώς διαφορετική από ό, τι είναι στην πραγματικότητα.
Όταν όμως βάφεται ίσα ίσα για να τονίζει την φυσική ομορφιά τότε δεν είναι κακό. Ίσα ίσα που στις μέρες μας επιβάλλεται μια κοπέλα να φροντίζει τον εαυτό της...
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #87 στις: 04/01/08, 13:25 »
Eγω προσωπικά έχω αλλεργίακ και με πειράζουν τα καλλυντικα...Οπότε δε βάφομαι και άρα εξαιρούμαι..! ;D
Ρωτήστε τις άλλες λοιπόν... ;D 
ΓΙΑΤΙ ΒΑΦΕΣΤΕ??Εγω νομίζω γιατί δεν μπορούν να δεχτούν τον εαυτό τους όπως είναι και γιατί υπάρχουν άντρες που θέλουν τις γυναίκες συνεχώς περιποιημένες, σαν κούκλες βιτρίνας με μαλλί κομμωτηρίου και μαικιγιαρισμένες όσο δεν πάει...Και μην το αρνηθείτε αυτό!!!!
αυτό λεω και εγω αλλα πρέπει να'ναι τουλάχιστον αξιολύπητο να θελέις να σε θέλει καποιος επειδή βάφεσαι και κομμωτηριάζεσαι και μακιγιάρεσαι

Νταξ ρε παιδιά δεν είναι κ τόσο τραγικό πια. Δλδ αναλόγως πόσο βάφεται μια κοπέλα. Αν βάζει 700 κιλά μέικ απ και πούδρες, έντονη σκιά στα μάτια, μολύβι, έντονο λιπ κ.λπ. τότε όντως είναι χάλια γτ είναι εντελώς διαφορετική από ό, τι είναι στην πραγματικότητα.
Όταν όμως βάφεται ίσα ίσα για να τονίζει την φυσική ομορφιά τότε δεν είναι κακό. Ίσα ίσα που στις μέρες μας επιβάλλεται μια κοπέλα να φροντίζει τον εαυτό της...
το προβλημα ειναι οτι μερικες κοπελες που "δεν το χουν" υπερφροντιζουν τον εαυτο τους,και ειναι αποκρουστικο...
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #88 στις: 04/01/08, 16:17 »
ναι... το βαψιμο σας πειραξε.....  ::) ::)

η θυληκοτητα εχει χαθει πλεον.. (απ την πλειοψηφια τουλαχιστον...)
τωρα βγαινουν αλλα πραματα....
το βαψιμο ειναι το λιγοτερο..
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #89 στις: 04/01/08, 16:46 »
Να μυριζει τυρι κ παστουρμα..Κ μεταφορικα κ κυριολεκτικα... ;D
We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος pa...

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 705
  • Φύλο: Άντρας
  • ...παίζει να είμαι εγώ το μαύρο πρόβατο εδω μέσα..
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #90 στις: 04/01/08, 16:48 »
Καλέ ! Έλεος!!
Recordings!! Make your demo..
Contact: artacrobat1@yahoo.gr

Αποσυνδεδεμένος Crossroad

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 573
  • Φύλο: Άντρας
  • I went down to the crossroads,fell down on my knee
    • Προφίλ
    • ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΜΟΥ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #91 στις: 04/01/08, 16:58 »
Το χειροτερο στις γυναικες ειναι να μυρίζει ψαρίλα! (Ξερετε που!)    :-\
Ninjammer | Guide | Blog

Αποσυνδεδεμένος eleos* (Βάλια πια....)

  • Το ξανθό emoticon
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1325
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μακρια, πολυ μακρια να ταξιδευουμε....
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #92 στις: 04/01/08, 17:00 »
χαχαχαχααχαχαχαχα  ;D ;D ;D


ελεοοοοοοςςςςς.....
Screw prince charming!! Give me the guy ..with tattoos and a bad boy attitude!.....

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #93 στις: 04/01/08, 17:05 »
Οι γυναίκες συνήθως τα πάμε καλά με την καθαριότητα... Οπότε σπάνια να το συναντήσεις αυτό...
Αντιθέτως, οι περιπτώσεις ανθρώπων που έχουν πάρει διαζύγιο με το νερό και το σαπούνι, είναι ως επί το πλείστον ανδρών...  ::)


...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #94 στις: 05/01/08, 15:06 »
Οι γυναίκες συνήθως τα πάμε καλά με την καθαριότητα... Οπότε σπάνια να το συναντήσεις αυτό...
Αντιθέτως, οι περιπτώσεις ανθρώπων που έχουν πάρει διαζύγιο με το νερό και το σαπούνι, είναι ως επί το πλείστον ανδρών...  ::)



αυτο που λες το εχω παρατηρησει...να ομολογησω ομως οτι πλενομαι 2 φορες τη μερα και ειμαι παντα καθαροτατος... :D


για την ψαριλα εκει που λες..βασικα δεν μου χει τυχει κατι τετοιο,αλλα σιγουρα οταν ερχομουν σε επαφη με αυτο,μερικες φορες μεχρι να συνηθισω την εκαστοτε μυρωδια,μου ρχεται μερικες φορες αναγουλα :D
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #95 στις: 05/01/08, 15:11 »
Οι γυναίκες συνήθως τα πάμε καλά με την καθαριότητα... Οπότε σπάνια να το συναντήσεις αυτό...
Αντιθέτως, οι περιπτώσεις ανθρώπων που έχουν πάρει διαζύγιο με το νερό και το σαπούνι, είναι ως επί το πλείστον ανδρών...  ::)



αυτο που λες το εχω παρατηρησει...να ομολογησω ομως οτι πλενομαι 2 φορες τη μερα και ειμαι παντα καθαροτατος... :D



Δεν σ είπε κανείς να απολογηθείς...  ::)
Απλά λέω...
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

Αποσυνδεδεμένος Spell@lchemist!

  • Ο Γιόκας του Σατανούλη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1224
  • Φύλο: Άντρας
  • ουτε καν..
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #96 στις: 05/01/08, 15:17 »
Οι γυναίκες συνήθως τα πάμε καλά με την καθαριότητα... Οπότε σπάνια να το συναντήσεις αυτό...
Αντιθέτως, οι περιπτώσεις ανθρώπων που έχουν πάρει διαζύγιο με το νερό και το σαπούνι, είναι ως επί το πλείστον ανδρών...  ::)



αυτο που λες το εχω παρατηρησει...να ομολογησω ομως οτι πλενομαι 2 φορες τη μερα και ειμαι παντα καθαροτατος... :D



Δεν σ είπε κανείς να απολογηθείς...  ::)
Απλά λέω...

:-\ :-\ :-\
Το Πέπλο του Χθες, Σου Φέρνει Το Σήμερα, Μέσα Απ'τις Στάχτες του Πουθενά...Μήπως Σου Περισσεύει λίγο Ψωμί??

Αποσυνδεδεμένος gers

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2533
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #97 στις: 05/01/08, 18:50 »
Πριγκηπέσα τον πλήγωσες...

Το χειρότερο ελάττωμα είναι να είναι πανέμορφη και παράλληλα emo!! :o :( :'(

Αποσυνδεδεμένος x-versous

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 730
  • Φύλο: Άντρας
  • Δύσκολοι καιροί για πρίγκιπες !!!
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • youtube
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #98 στις: 09/01/08, 22:45 »
Θα βαλω το top10

1. Ζηλεια
2. Ζηλεια
3. Ζηλεια
4. Ζηλεια
5. Ζηλεια
6. Ζηλεια
7. Ζηλεια
8. Ζηλεια
9. Ζηλεια
10. Ζηλεια

Α επισης ξεχασα να ανφερω την ζηλεια....Αυτα...

και να προσθέσω τα κάτωθι



1. Ζηλεια
2. Ζηλεια
3. Ζηλεια
4. Ζηλεια
5. Ζηλεια
6. Ζηλεια
7. Ζηλεια
8. Ζηλεια
9. Ζηλεια
10. Ζηλεια

Α επισης ξεχασα να ανφερω την ζηλεια....Αυτα...
Με θάψανε  πολύ βαθιά μα ούτε που σκεφτήκανε ότι εγώ είμαι σπόρος.

https://www.youtube.com/watch?v=Uded2fw0xho

Αποσυνδεδεμένος Mrs Brightside

  • Illusion User
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1171
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ...as we kiss goodbye the sun sets...
    • Προφίλ
Απ: Το χειρότερο....
« Απάντηση #99 στις: 09/01/08, 23:31 »
Πριγκηπέσα τον πλήγωσες...

Τι μου λες; Είμαι πολύ κακιά...  ;D 8) 8)
Εχμ... Οι άντρες όταν ζηλεύουν είναι καλοί???????????... Ή μήπως δεν ζηλεύουν... ::)
...when the hardest part is over we'll be here and our dreams will break the boundaries of our fear...

http://www.facebook.com/TheKillersGreekFanClub
https://www.facebook.com/killersnerdia

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
105 Απαντήσεις
39688 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 13/04/14, 14:20
από Ath
27 Απαντήσεις
10064 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/01/07, 13:34
από Blue Wizard
15 Απαντήσεις
6549 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 30/05/07, 22:37
από cosmoxamenos
14 Απαντήσεις
5233 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 25/12/10, 15:11
από groovymood
8 Απαντήσεις
16047 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/08/18, 20:55
από saved