Αποστολέας Θέμα: 11 Σεπτεμβριου-Το παιχνιδι  (Αναγνώστηκε 16369 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος master of puppets

  • Ονειροπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2872
  • Φύλο: Άντρας
  • γνωστός και ως....master of ΜΠΑΜΠΗΣ....
    • Προφίλ
    • Χάρτινα Όνειρα
το τραγουδάκι που παιζει στο βιντεο ποιο είναι?? (ο άκυρος...)

Αποσυνδεδεμένος Joe Santriani

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 131
  • Φύλο: Άντρας
  • ''Here i am on the road again''
    • Προφίλ
Τιποτα δεν ειναι περιεργο πια μετα και απο αυτο ολα γινοντε :( τι να πει κανεις....κατι παιζοταν σιγουρα αλλα κατι
τετοιο δεν το περημενα............ :o :( >:( Κρημα για αυτους που παιθαναν σε εκεινη την κομπινα για δεν ειναι τρομ.χτυπημα μετα απο αυτα
που ειδα.
Metallica

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
ΠΑιδες κατεβαστε το loose change 2nd edition απο οπου ειναι παρμενο το βιντεο. Θα τα δειτε ολα ειναι πολυ καλο βιντεο. 760ΜΒ απο lime
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος LuNaFrEaK

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
  • Spiral Out...
    • Προφίλ
ΠΑιδες κατεβαστε το loose change 2nd edition απο οπου ειναι παρμενο το βιντεο. Θα τα δειτε ολα ειναι πολυ καλο βιντεο. 760ΜΒ απο lime

Τα CREDITS ΘΕΛΩ ΡΕ!!!ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ ΟΛΟΙ ΤΟ lOOSE cHANGE 2ND EDITION!!!8A MEINETE ΟΣΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ!!!ΟΛΟΙ ΟΜΩΣ!!!
We were all born screaming....

Αποσυνδεδεμένος King Lui

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 866
  • Φύλο: Άντρας
  • "Have two bananas!!"
    • Προφίλ
    • King Lui
Όχι και τόσο μυστήρια.. απλά έπρεπε να περιμένεις το download  ;)
Αναφερόμουν στο βίντεο!
 ;D


Ooops!!
"Experience is the name someone gives to his mistakes" - Oscar Wilde

Αποσυνδεδεμένος Καρχαρίας

  • Ψωνάρα!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2322
  • Φύλο: Άντρας
  • γ**ώ τα παιδιά είμαι!
    • Προφίλ
    • Ζωτικό Ψεύδος
Γιατί ρε παιδιά?? Δεν το καταλαβαίνω... δλδ η ύπαρξη εκρηκτικών μέσα στο κτίριο είναι απόδειξη ότι δεν ήταν τρομοκρατικό χτύπημα??
Πάλι για τα ψέματα των πολιτικών? Συγνώμη αλλά δεν είναι λογικό να μην βγαίνουν όλα στην φόρα?
Hey Bobby Marley, sing something good to me
this world go crazy, it's an emergency

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Γιατί ρε παιδιά?? Δεν το καταλαβαίνω... δλδ η ύπαρξη εκρηκτικών μέσα στο κτίριο είναι απόδειξη ότι δεν ήταν τρομοκρατικό χτύπημα??
Πάλι για τα ψέματα των πολιτικών? Συγνώμη αλλά δεν είναι λογικό να μην βγαίνουν όλα στην φόρα?

Κωστή το θέμα δεν είναι αυτό. Η ύπαρξη εκρηκτικών αποδεικνύει πολλά πράγματα, ( το ότι ήταν τρομοκρατικό χτύπημα δεν αμφισβητείται)

1) Αποδεικνύει την ανικανότητα της ύπαρξης ασφάλειας από το αμερικανικό κράτος
2) Αποδεικνύει τα ψέματα που είπαν οι πολιτικοί για τους λόγους που κατέρρευσαν οι πύργοι και πέθανε τόσος κόσμος
3) Αποδεικνύει ότι οι τρομοκράτες δεν είναι τόσο ηλίθιοι όσο θέλαν οι Αμερικάνοι να τους παρουσιάσουν κλπ κλπ

Αποσυνδεδεμένος Καρχαρίας

  • Ψωνάρα!
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2322
  • Φύλο: Άντρας
  • γ**ώ τα παιδιά είμαι!
    • Προφίλ
    • Ζωτικό Ψεύδος
1) Κανένα κράτος δεν έχει ασφάλεια 100% από τρομοκρατικές επιθέσεις, σίγουρα ούτε οι Αμερικάνοι. Το βλέπουμε καθημερινά δυστυχώς...

2) Μα δεν μπορούν να τα πούνε οι πολιτικοί όλα.. Μπορεί εσύ να τα δεχτείς, κάποιοι άλλοι όχι.

3) Το αν είναι ηλίθιοι ή όχι το απέδηξαν με το χτύπημα αυτό.

Τέσπα, δεν αντιλέγω μαζί σου, ούτε με κάποιον άλλον. Απλά κάποιος ποιό πάνω ανάφερε ότι το video του άνοιξε τα μάτια και δεν το θεωρεί πλέον τρομοκρατικό χτύπημα. Επίσης οκ, οι πολιτικοί είναι ψεύτες, αλλά από την άλλη δεν αντέχουμε την αλήθεια εμείς.
Hey Bobby Marley, sing something good to me
this world go crazy, it's an emergency

Αποσυνδεδεμένος zoltan

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 125
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο Scofield δεν πιανεται.
    • Προφίλ
Υπαρχει και η θεωρια οτι δν εβαλαν οι τρομοκρατες τα εκρηκτικα...απλα θα πω οτι 2 βδομαδες πριν τν επιθεση αναφερθηκαν βλαβες στα κτηρια και τοτε ενα συνεργειο εκκενωσε τα κτηρια και μπηκε για να διορθωσει τις βλαβες και για να κανει συντηρηση....συμπτωση???

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Υπαρχει και η θεωρια οτι δν εβαλαν οι τρομοκρατες τα εκρηκτικα...απλα θα πω οτι 2 βδομαδες πριν τν επιθεση αναφερθηκαν βλαβες στα κτηρια και τοτε ενα συνεργειο εκκενωσε τα κτηρια και μπηκε για να διορθωσει τις βλαβες και για να κανει συντηρηση....συμπτωση???

Πότε ειπώθηκε κάτι τέτοιο? Υπάρχει σχετικό λινκ?

Αποσυνδεδεμένος geosim

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 131
  • Φύλο: Άντρας
  • η ώρα είναι μία
    • Προφίλ
Επειδή είναι πολύ δυσδιάκριτα τα όρια μεταξύ ατυχήματος,προβοκάτσιας και τρομοκρατικού χτυπήματος (και άρα παιχνίδι στα χέρια των ισχυρών να εκμεταλλεύονται το γεγονός κατά το δοκούν), πολύ μεγαλύτερη σημασία έχει η διαχείριση αυτού του ιστορικού γεγονότος, παρά το ίδιο το γεγονός. Δηλαδή, αποδεχόμαστε ως παγκόσμια κοινότητα, δύο (προς το παρόν) παράνομους πολέμους με εκατόμβες νεκρών και άλλους που θα ακολουθήσουν χωρίς λήξη, άγρια καταστολή, ποινικοποίηση θρησκευτικού δόγματος, περιστολή ελευθεριών, περιορισμό ανθρωπίνων δικαιωμάτων, νομιμοποίηση βασανιστηρίων, πολύχρονες φυλακίσεις χωρίς δίκη, παράνομες απαγωγές με κρυφές πτήσεις μυστικών υπηρεσιών, καλλιέργεια κλίματος παγκόσμιας καχυποψίας, αστυνομοκρατίας στα αεροδρόμια, χαφιεδισμού κτλ;

Έστω ότι "αποδεικνύετε" ότι ήταν προβοκάτσια των ίδιων των ΗΠΑ, προκειμένου να έχουν πάτημα για να προωθήσουν τα συμφέροντά τους.
Τι θα πούμε στα θύματα των γεγονότων που ακολούθησαν την 11/9; Συγνώμη λάθος;

Γνώμη μου είναι, ότι πρώτη προτεραιότητα είναι η προάσπιση των ατομικών δικαιωμάτων, της ανθρώπινης αξιοπρέπειας και των πολιτικών ελευθεριών και πολύ πιο πίσω ακολουθεί ή ασφάλεια. Άλλωστε η έλλειψη ασφάλειας είναι συνήθως αποτέλεσμα της προσβολής των 3 πρώτων. 



Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10369
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Απ: 11 Σεπτεμβριου-Το παιχνιδι
« Απάντηση #36 στις: 31/10/06, 23:40 »
Υπάρχουν πολλά εξειδικευμένα site που αναφέρονται σε αυτή τη συνωμοσία, πχ:
www.reopen911.org
www.911truth.org
www.911review.org
www.thetruthseeker.co.uk

Και αμέτρητα άλλα άρθρα σε διάφορα site...

Αποσυνδεδεμένος Symeon

  • Έκπτωτος Άγιος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1474
  • Φύλο: Άντρας
  • Elen sila lumenn omentielvo
    • Προφίλ
Απ: 11 Σεπτεμβριου-Το παιχνιδι
« Απάντηση #37 στις: 01/11/06, 00:08 »
εγω δεν πιστευω οτι ηταν τρομοκρατικο ( με την εννοια του υποκινουμενου κατα της αμερικης ) χτυπημα...οι αμερικανοι με αυτα και με αυτα καταφεραν να βγαλουν παρα πολυ χρημα με τους εξοπλισμους και τις επιθεσεις, την "ανθρωπιστικη βοηθεια" στις πληγησες χωρες και φυσικα την αποκατασταση της "ταξης" εκει καθως και την πληρη σχεδον εκμεταλευση των απο δω και στο εξης πορων. Και εκτος του οικονομικου που τα οφελη θα μπορουσαμε να τα συζητουμε μεχρι αυριο, καταφεραν το πιο καλο...να ζουν σε μια τρομοκρατουμενη ( με την κυριολεκτικη εννοια )  χωρα = αστυνοκρατουμενη. Σε μια χωρα που η ελευθερια εινια κατι πλεον ουτοπικο, αφου στον βωμο της ο καθενας υποκειται ελεγχο απο κρατικες υπηρεσιες και οργανωσεις για την ζωη του. Η πληρης και  δικαιολογημενη καθοδηγηση...τα σχολια δικα σας...
My spirit is crying for love so tired of being alone
I Remember He came here to steal, and You are his stealer of souls

http://img74.imageshack.us/img74/4245/53408797vz8.jpg

Αποσυνδεδεμένος actr

  • Ο μικρός Βελζεβούλης
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 567
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • www.ektakta.gr
Απ: 11 Σεπτεμβριου-Το παιχνιδι
« Απάντηση #38 στις: 01/11/06, 09:34 »
Το είδα το βιντεάκι αν και είχα διαβάσει και πολλά άρθρα που είχαν δημοσιευτεί σχετικά με το θέμα κανα χρόνο μετά απο το γεγονός...
Παίχτηκαν πολλά συμφέροντα καθώς όπως φαίνεται η δουλειά έγινε απο τους "εσω", απλώς οι τρομοκράτες τσίμπησαν ή τους έκαναν να τσιμπήσουν. Πάντως πραγματικά αναρωτιέμαι για πόσο ακόμη θα ταίζουν κουτόχορτο αυτό το λαό, οχι πως εμάς δεν μας ταίζουν...
MasterNet - ανάπτυξη web εφαρμογών - δημιουργία διαδικτυακής εταιρικής ταυτότητας

Αποσυνδεδεμένος bairn of mosul

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 634
  • Φύλο: Άντρας
  • pisteveis afto p theleis na pisteveis
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: 11 Σεπτεμβριου-Το παιχνιδι
« Απάντηση #39 στις: 01/11/06, 12:11 »
οι αμερικανοι επειδη ζουν στο ισχυροτερο οιικονομικα κρατος στον κοσμο,νομιζουν οτι εχουν ασφαλεια και σεβασμο της προσωπικοτητας τους,αμ δε...χειροτερο κρατος απο την αμερικη δεν υπαρχει για τον πολιτη.σκοτωσαν τοσο κοσμο(εκ των εσω,οπως αποδεικνυεται) και λενε οι κακοι μουσουλμανοι το καναν!!!

στελνει η μανα το παιδι της στο ιρακ να πολεμησει τους κακους μουσουλμανους και σκοτωνεται το παιδι.απο που θα βρει το δικιο της???σου λεει ο υπευθυνος:το παιδι σας κυρια μ,επεσε μαχομενο κατα του εχθρου κ η μανα πιστευει οτι η αμερικη βρισκεται σε πολεμο(φεικ πολεμο)με κατι αραβες για να παρει τα πετρελαια ο γιαπης στη νιου γιορκ.

αυτο κανουν οι αμερικανοι:καλλιεργουν  το φοβο  και κανουν στημενες επιθεσεις για να εχουν ολο το δικιο να κανουν τις δικιες τους(που δεν ειναι βεβαια τρομοκρατικες,εκει που εχει πετρελαια!!).
αποτελεσμα:το συνταγμα της αμερικης για τα προσωπικα δικαιωματα μονο στα χαρτια ισχυει...κανενας αμερικανος πρακτικα δεν εχει προστασια...τον ελεγχουν.μηπως εκτος απο τα πετρελαια ειναι κ αυτο ενα σπουδαιο αποτελεσμα της πολιτικης του μπους???
τρομοκρατια=η βιαιη κ ανανδρη επιθεση που κανουν οι κακοι μουσουλμανοι στις η.π.α.
(αυτο που κανουν οι αμερικανοι στο ιρακ,στο αφγανισταν ειναι ακριβως το ιδιο αλλα λεγεται παταξη της τρομοκρατιας)
otan oi alloi prospathoysan na paiksoyn mousikh oi P!nk Floyd aplws to ekanan

Αποσυνδεδεμένος heineken

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 143
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: 11 Σεπτεμβριου-Το παιχνιδι
« Απάντηση #40 στις: 16/11/06, 12:26 »
Ανοίξτε ένα νέο έγγραφο στο Microsoft Word και πληκτρολογήστε κεφαλαία:

Q33 NY

(Αυτός είναι ο αριθμός της πτήσης από το πρώτο αεροπλάνο που έπεσε στους δίδυμους πύργους την 9η Σεπτεμβρίου)

Μαρκάρετε με το ποντίκι το κείμενο που γράψατε.

Αλλάξτε τη γραματοσειρά σε μέγεθος 48 και WINGDINGS (το 2ο απο πανω προς τα κατω)

Και δείτε το αποτέλεσμα .....  :o :o :o ??? ??? ???

Αποσυνδεδεμένος @Morpheus@

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 287
  • Φύλο: Άντρας
  • real eyes realize real lies
    • Προφίλ
Απ: 11 Σεπτεμβριου-Το παιχνιδι
« Απάντηση #41 στις: 16/11/06, 14:45 »
Τι λες τωρα ρε?????????????????? :o :o
Ενταξει, αυτο μονο συμπτωση δεν ειναι

 :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
θέμα Δίκης έγινε, το αν μου ανήκει η Ζωή μού,
...η απόφαση του δικαστηρίου αναμένεται...

Αποσυνδεδεμένος Joe Santriani

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 131
  • Φύλο: Άντρας
  • ''Here i am on the road again''
    • Προφίλ
Απ: 11 Σεπτεμβριου-Το παιχνιδι
« Απάντηση #42 στις: 16/11/06, 15:00 »
καθε φορα που το βλεπω τρελενομαι ολο και πιο πολυ!!!!!!γι αυτο και ξαναγραφω........... >:( >:( >:( >:( :o
Metallica

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: 11 Σεπτεμβριου-Το παιχνιδι
« Απάντηση #43 στις: 16/11/06, 22:56 »
Ανοίξτε ένα νέο έγγραφο στο Microsoft Word και πληκτρολογήστε κεφαλαία:

Q33 NY

(Αυτός είναι ο αριθμός της πτήσης από το πρώτο αεροπλάνο που έπεσε στους δίδυμους πύργους την 9η Σεπτεμβρίου)

Μαρκάρετε με το ποντίκι το κείμενο που γράψατε.

Αλλάξτε τη γραματοσειρά σε μέγεθος 48 και WINGDINGS (το 2ο απο πανω προς τα κατω)

Και δείτε το αποτέλεσμα .....  :o :o :o ??? ??? ???
Ελα αυτο εινια πολυ παλιο....
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Devil Driver

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 297
  • Φύλο: Άντρας
  • Death to true metal
    • Προφίλ
Απ: 11 Σεπτεμβριου-Το παιχνιδι
« Απάντηση #44 στις: 16/11/06, 23:20 »
το τραγουδάκι που παιζει στο βιντεο ποιο είναι?? (ο άκυρος...)

Fear Factory - Archetype από το δίσκο Archetype

Αποσυνδεδεμένος EPALLE

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 417
  • Φύλο: Άντρας
  • Life is Like Jazz, Its Best When You Improvice
    • Προφίλ
    • Myspace website
Απ: 11 Σεπτεμβριου-Το παιχνιδι
« Απάντηση #45 στις: 12/12/06, 18:15 »
Ανοίξτε ένα νέο έγγραφο στο Microsoft Word και πληκτρολογήστε κεφαλαία:

Q33 NY

(Αυτός είναι ο αριθμός της πτήσης από το πρώτο αεροπλάνο που έπεσε στους δίδυμους πύργους την 9η Σεπτεμβρίου)

Μαρκάρετε με το ποντίκι το κείμενο που γράψατε.

Αλλάξτε τη γραματοσειρά σε μέγεθος 48 και WINGDINGS (το 2ο απο πανω προς τα κατω)

Και δείτε το αποτέλεσμα .....  :o :o :o ??? ??? ???

den katalaba μου εβγαλε  ενα χ σε ενα τετραγωνο , 2 καδους , ενα κενο , μια μουτζα και et
100 ΧΡΟΝΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ - 100 ΧΡΟΝΙΑ ΑΣΤΕΓΟΣ

Αποσυνδεδεμένος Χάρης(DJ Ha)

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 436
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: 11 Σεπτεμβριου-Το παιχνιδι
« Απάντηση #46 στις: 12/12/06, 18:26 »
Ανοίξτε ένα νέο έγγραφο στο Microsoft Word και πληκτρολογήστε κεφαλαία:

Q33 NY

(Αυτός είναι ο αριθμός της πτήσης από το πρώτο αεροπλάνο που έπεσε στους δίδυμους πύργους την 9η Σεπτεμβρίου)

Μαρκάρετε με το ποντίκι το κείμενο που γράψατε.

Αλλάξτε τη γραματοσειρά σε μέγεθος 48 και WINGDINGS (το 2ο απο πανω προς τα κατω)

Και δείτε το αποτέλεσμα .....  :o :o :o ??? ??? ???

den katalaba μου εβγαλε  ενα χ σε ενα τετραγωνο , 2 καδους , ενα κενο , μια μουτζα και et

Γραψε με κεφαλαια γραμματα: Q33NY
Μεγαλωσε τα λιγο κ' επελεξε τη γραμματοσειρα WINGDINGS    ;)
http://www.myspace.com/operationmix
MUSIC IS MY WIFE! (Harris Copyright 2001)

Αποσυνδεδεμένος mogli

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 156
  • Φύλο: Άντρας
  • η γνώση και η αμάθεια πληρώνονται
    • Προφίλ
Απ: 11 Σεπτεμβριου-Το παιχνιδι
« Απάντηση #47 στις: 13/12/06, 05:27 »
τα παντα ειναι ψεματα.ολα στο βωμο του μαυρου χρυσου εγιναν.και στα 2 κτιρια εργαζονταν πανω απο 300 εβραιοι.και τα επισκεπτονταν καθημερινα πανω απο 1000 εβραιοι..αλλα εκεινη την ημερα κανεις απο αυτους δεν δουλευε,ουτε πηγε απο εκει.συμπτωση???κανεις εβραιος δεν πεθανε εκεινη την ημερα. την ταινια φαρεναιτ την εχετε δει?λενε πως το μοναδικο αεροπλανο ποθ πεταξε εκεινη την ημερα μετα το συμβαν ηταν το προεδρικο και μετεφερε τον μπιν λαντεν. τα 2000 θυματα κανουν το ψεμα τους πιο πιστευτο. αλλα οπου υπαρχει συμφερον οι ανθρωπινες ζωες δεν μετρανε
μέσα απ'τα σκοτάδια κι απ'το φως ξεπηδώ σα γελοτοποιός με τον εαυτό μου έχω γίνει ένα και ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟΝΙ ΚΑΝΕΝΟΣ!!Στα παιχνίδια όλων σας έκανα χαλάστρα για κανέναν πού**η δε θυσιάζομαι{....}ειν'η ζωή μια φυλακή και τα κλειδιά χαμένα.....

Αποσυνδεδεμένος @Morpheus@

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 287
  • Φύλο: Άντρας
  • real eyes realize real lies
    • Προφίλ
Απ: 11 Σεπτεμβριου-Το παιχνιδι
« Απάντηση #48 στις: 14/12/06, 14:35 »
Αν δειτε το loose chance 2nd edition θα πειστειτε οτι ηταν ολα στημενα!Υπαρχουν χιλιοι δυο λογοι γιατι ηταν στημενο!
πχ σε μια φαση δειχνει αλλους ουρανοξυστες που ενω καιγονταν επι 15-20 ωρες και με πολυ μεγαλυτερες φωτιες (απο οτι των διδυμων πυργων) τελικα δεν επεσαν!
Ακομα κ οι αμερικανοφιλοι εδω μεσα (αν υπαρχουν δεν ξερω) θα παθουν την πλακα τους με αυτο το βιντεο!
Απανταει σε ολα τα ερωτηματα!
θέμα Δίκης έγινε, το αν μου ανήκει η Ζωή μού,
...η απόφαση του δικαστηρίου αναμένεται...

Αποσυνδεδεμένος karx

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 11
    • Προφίλ
Απ: 11 Σεπτεμβριου-Το παιχνιδι
« Απάντηση #49 στις: 14/12/06, 17:17 »
κ μενα μου το στειλαν αυτο το μαιλ.
πριν απο αυτο ομως ειχα βρει κατα τυχη σ'1 site του tim leary ενα βιντεακι που λεει για το γεγονος στο πενταγωνο.

http://www.tfyqa.com/images/pentagon.swf

το χω κ σε φλας στο pc αλλα δεν ξερω πως να το ανεβασω στο site.

edit: το πατησα κ μου λεει forbidden, δεν ξερω αν δουλευει σε σας. αλλα αν οχι, μετα απο λιγο θα σας βγαλει ενα site (www.tfyqa.com) κατεβειτε τη σελιδα κ καπου λεει
With no one left, they look within. ----> 9-11 πατηστε το κ θα το δειτε.
« Τελευταία τροποποίηση: 14/12/06, 17:21 από jug »

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
10 Απαντήσεις
3950 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/11/05, 22:33
από Σ.απ.φώΣ
3 Απαντήσεις
2083 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/05/07, 13:30
από Μ.Π
104 Απαντήσεις
32148 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 24/09/08, 16:15
από let me know 796
11 Απαντήσεις
5215 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/06/10, 16:19
από eleos* (Βάλια πια....)
7 Απαντήσεις
3782 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/09/10, 00:48
από Dr Bluz (G.K.)
8 Απαντήσεις
4342 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 01/08/11, 19:16
από Eagle Of Kamelot
0 Απαντήσεις
2101 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/09/11, 12:08
από James Basdanis
10 Απαντήσεις
5242 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/09/12, 13:25
από fanhs
5 Απαντήσεις
8752 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/02/19, 23:54
από Βραζίλης
0 Απαντήσεις
775 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/06/21, 01:08
από ΠΟΙΟΣ