Σελίδες:
  • #1 από Warrel στις 26 Sep 2008
  • Γεια χαρα...ενδιαφερομαι για αυτην την κιθαρα...την 6χορδη!  http://www.schecterguitars.com/spec.asp?id=187#    για πειτε μου 2 λογια για αυτη την κιθαρα...παιζω metal...rock!ποιο πολυ metal...εχει καλα καθαρα?? το Floyd Rose ειναι καλο?? γενικα ειναι φτηνιαρικη?? ειδα οτι ειχει 444 στο thomann...φθηνη μου φενεται!παιζω 7 χρονια...

    ειμαι αθηνα λετε να την βρω στο Telesound Music Corporation ? στο thomann παντως ειναι σε request...αυτο συμαινει πως...??? ποτε θα ειναι σε διαθεσιμοτητα πιστευετε??

    επισης βγαινει ακριβως η ιδια χωρις Floyd Rose ειναι καλυτερο λετε χωρις?? ξεκουρδιζεται ευκολα χωρις αυτο??

    Σας ευχαριστω πολυ παιδια!
  • #2 από Υπνοβάτης... στις 26 Sep 2008
  • Κάνε καλέ ένα search στο φορουμ και θα δεις οτι πλεκονται διθυραμβοι για τούτο το οργανο...:P
  • #3 από Giorgos K. στις 29 Sep 2008
  • φίλε μου κάνεις πολύ καλή επιλογή για σέκτερ
    θα ηταν πιό βολικό αν το τρέμολο ηταν ορίτζιναλ ή αν δεν είχε και καθόλου,ψάξε τα μοντέλα και θα βρείς
    ακόμα οι μαγνήτες αν και φτηνοί κάνουν μια πιθανοι αλλαγή μαγνητών εύκολοι καθώς είναι άκτιβ
    εγώ σου λέω γκόου αχέντ αλλά πρώτα ψάξε και άλλα μοντέλα ποθ μπορεί να σου αρέσουν
    εμένα με πόρωσαν οι hellraiser μόνο και μόνο με το όνομά τους!αλλά με βλέπω ή με μία χέλλρέισερ εφτάχορδη ή με την λόουμις ή με τον ράνταλλ αλλά αυτό δεν έχει να κάνει με το θέμα
Σελίδες: