Αποστολέας Θέμα: 1ος Διαγωνισμός Στίχου kithara.gr - Αξιολόγηση - Βαθμολογία  (Αναγνώστηκε 27640 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος kuiper

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1074
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Τα θερμά μου συγχαρητήρια σε όλες, όλους σας και εύχομαι
και στο μέλλον πάντα επιτυχίες.

Αποσυνδεδεμένος Ωρίωνας

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 198
  • Φύλο: Άντρας
  • http://www.e-na.com/mpolitexneio.aspx
    • Προφίλ
    • http://mousikiamilla.blogspot.com/
.... αν μη τι άλλο , εγώ θα περιμένω την αντίδραση των διοργανωτών , καί όπως κύριος μπήκα πριν λίγες μέρες
      κύριος θα φύγω .Τα λόγια τα πολλά είναι φτώχεια . Είπαμε , ναί είπαμε , αλλά όχι καί έτσι ρε παιδιά , γιά όνομα τού Θεού , γιά όνομα τού Θεού . ΗΜΑΡΤΟΝ , ΗΜΑΡΤΟΝ .

1. αντίδραση ως προς τι
2. είπαμε, τι είπαμε?
3. για όνομα του Θεού τι πράγμα?
4. ήμαρτον σε ποιό ζήτημα?

Μήπως θα μπορούσες να γίνεις πιο σαφής ώστε να αντιληφθώ κι εγώ τι ακριβώς εννοείς?
Τα λόγια τα πολλά είναι όντως φτώχεια, αλλά εγώ δεν αντιλαμβάνομαι και τα μισόλογα αν θέλεις να γίνεις πιο σαφής θα με εξυπηρετήσεις ιδιαίτερα.
Έρωτας: Γεννιέται σε μια στιγμή, ζει για μια εποχή και πεθαίνει σε μια μέρα.
Αγάπη: Γεννιέται αργά, μεγαλώνει σιωπηλά και θάνατο ποτέ δεν βρίσκει.

Αποσυνδεδεμένος DAS

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Φίλες και φίλοι καλησπέρα ,

αν και πρώτη μου δημοσιευση στο στέκι ,
δυστυχώς πρέπει να είναι απολογητική.

Εκανα ένα πολύ μεγάλο λάθος και νόμιζα πως η ψηφοφορία για τον διαγωνισμό τελείωνε στο τέλος του μήνα ,
δεν πρόλαβα να κοιτάξω ποιο νωρίς και σήμερα που βρήκα λίγο χρόνο , είδα με λύπη μου ότι η ψηφοφορία,
μας τελείωσε.

Θα ήθελα να ζητήσω ειλικρινά συγνώμη απο όλα τα παιδιά ,
απο τους συμμετέχοντες,  απο τους διοργανωτές,  απο όλους ,
που δεν πρόλαβα να ψηφίσω , αλλά δυστυχώς την "πάτησα" .   

Σας ευχαριστώ και συγχαρητήρια σε όλους σας για την προσπάθεια.

Φιλικά Κίμωνας .

Αποσυνδεδεμένος marthaxan

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 9
    • Προφίλ
Επιτρέπεται να πούμε ευχαριστώ? Ομολογώ πως δεν περίμενα να τα καταφέρω, πως είχα αμφιβολίες για το πώς θα λειτουργήσει το σύστημα ψηφοφορίας, χίλιες δυο σκέψεις, αλλά ρίσκαρα, ψυχολογικά....
Δεν σας γνωρίζω αρκετά, μιας και είμαι καινούρια στην παρέα και με οδήγησε σε σας η ανάγκη μου να μοιραστώ αυτά που έχω μέσα μου και δεν μπορώ με άλλους. Συγχαρητήρια και σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την ευκαιρία που μου δώσατε και για την ηθική συμπαράσταση που άθελά σας μου προσφέρατε. Να είστε καλά....
Συγχαρητήρια σε όσους διακρίθηκαν στους 23 αλλά και στους υπόλοιπους που συμμετείχαν με την αξιόλογη δουλειά τους.

Αποσυνδεδεμένος Bάγια

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 618
  • Φύλο: Γυναίκα
  • www.vagiapapapostolou.gr
    • Προφίλ
Πολλά μπράβο σε όσους προκρίθηκαν στην 23άδα
και καλή επιτυχία στο δεύτερο μέρος του διαγωνισμού σε όλους!  :up
« Τελευταία τροποποίηση: 29/01/09, 18:49 από Bάγια »

Αποσυνδεδεμένος pimami

  • Ανεμοσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 781
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • Φωταγωγός
Να 'μαστε όλοι καλά και να γράφουμε!
Να 'μαστε μια δημιουργική παρέα!
Στον επόμενο διαγωνισμό να 'μαστε περισσότεροι και
με ακόμα πιο ευρηματικούς στίχους!
Χάρηκα τη συμμετοχή,
χάρηκα την ψηφοφορία, πάμε γι' άλλα!!! :)
"τα ελατήρια του στρώματος βουίζουν όνειρα"

Αποσυνδεδεμένος lampros.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1269
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • lamprosl.blogspot.com
amykaragiannaki
Anemos
augo
ΓΙΩΡΓΟΣ Τ.       
gkou
Gregori
danay
DAS
Giovannikilis
kakoulis
lampros.
Μαρία77
marthaxan
Μιχάλης13
papillon29
pimami
pinelopi
qrusticks
RedWhite83   
tinios
x-versous
ΧΩΡΙΑΤΗΣ               
Ωρίωνας


Οι 23 ‘’προκριθέντες’’ παρακαλούνται να επικοινωνήσουν (μέσω του αρχικού συνδέσμου αποστολής της συμμετοχής τους )  με την Ο. Επιτροπή  (γράφοντας ονοματεπώνυμο ταχυδρομική διεύθυνση και τηλέφωνο επικοινωνίας) για την εξασφάλιση της αποστολής του αντιτύπου ‘’Νεοελληνική Μετρική’’ του Θρασύβουλου Σταύρου του Ινστιτούτου Νεοελληνικών Σπουδών "Ίδρυμα Μανόλη Τριανταφυλλίδη"

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ !

…και να θυμάστε πως ''νικητές'' είναι και οι 64.
« Τελευταία τροποποίηση: 09/02/09, 20:10 από lampros. »

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Μήπως θα ήταν εύκολο να δημοσιευθεί και η υπόλοιπη βαθμολογία, αυτών που  "αποκλειστήκανε";
Θα μπορούσα να έχω μιά απάντηση παρακαλώ; Δεν υπάρχει λόγος να με "γράφετε", είμαι πάρα πολύ ευγενικός και χωρίς ίχνος διάθεσης για γκρίνια...Το έχω ζητήσει και σε π.μ αν δεν θέλετε δημόσια.
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος Gregori

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 301
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Μήπως γνωρίζει κάποιος,
πότε θα δοθούν τα προκρινόμενα στην Κριτική Επιτροπή
και εάν υπάρχει χρονοδιάγραμμα για τα τελικά αποτελέσματα ?
είμαι ένας κάτοικος της γής'
έτσι απλά, περαστικός'
ένας διαβάτης της ζωής !

Αποσυνδεδεμένος lampros.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1269
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • lamprosl.blogspot.com
Μήπως θα ήταν εύκολο να δημοσιευθεί και η υπόλοιπη βαθμολογία, αυτών που  "αποκλειστήκανε";
Θα μπορούσα να έχω μιά απάντηση παρακαλώ; Δεν υπάρχει λόγος να με "γράφετε", είμαι πάρα πολύ ευγενικός και χωρίς ίχνος διάθεσης για γκρίνια...Το έχω ζητήσει και σε π.μ αν δεν θέλετε δημόσια.

Εγω εισηγήθηκα να μην ανακοινωθεί η υπόλοιπη βαθμολογία... για να αποφευχθουν φαινόμενα ''πικρίας''.
Δεν εχει αποφασισει ακόμη η επιτροπή, γι αυτο το θέμα πάντως...Λίγη υπομονή.



Μήπως γνωρίζει κάποιος,
πότε θα δοθούν τα προκρινόμενα στην Κριτική Επιτροπή
και εάν υπάρχει χρονοδιάγραμμα για τα τελικά αποτελέσματα ?


Ανακοινώθηκαν εχθές τα αποτελέσματα... Μεσολαβούν τέσσερις εργάσιμες ημέρες  (για την εξεταση πιθανών ενστάσεων) και απο την ερχόμενη Τετάρτη, τα θέματα θα προωθηθούν προς την Κ.Ε.
Ισως όμως να μην έχουμε άμμεσα αποτελέσματα και να απαιτηθεί (δεύτερος γύρος)... Δεν πιστεύω πάντως να έχουμε ιδιαίτερες καθυστερήσεις... ούτε γνωρίζει κανεις μας αυτη την στιγμή, την ακριβή ημερόμηνία των τελικών αποτελεσμάτων...

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10361
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Μήπως θα ήταν εύκολο να δημοσιευθεί και η υπόλοιπη βαθμολογία, αυτών που  "αποκλειστήκανε";
Θα μπορούσα να έχω μιά απάντηση παρακαλώ; Δεν υπάρχει λόγος να με "γράφετε", είμαι πάρα πολύ ευγενικός και χωρίς ίχνος διάθεσης για γκρίνια...Το έχω ζητήσει και σε π.μ αν δεν θέλετε δημόσια.

Καμία διάθεση για να "γράψουμε" κάποιον, και αυτό πιστεύω ότι φαίνεται γενικά.

Αυτή τη στιγμή, ο Νέος Κιθαρωδός, που έφτιαξε το πρόγραμμα ψηφοφορίας, έχει κάποια προσωπικά θέματα και επίσης δυσκολία σύνδεσης. Την ανακοίνωση της βαθμολογίας των 20+3 την έκανα εγώ μετά από δικό του μήνυμα όπου περιέχονταν μόνο αυτά τα στοιχεία, προς το παρόν.

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Λάμπρο μου με την εισήγησή σου διαφωνώ γιατί με όλο το σεβασμό θα σου πω ότι είναι μάλλον προσβλητικό να προεξοφλείς ότι θα φερθούμε σαν "Κυρά Κατίνες" ή σαν Διαγωνιζόμενες σε Καλλιστεία που θα πετάξουνε τα γοβάκια τους στη πασαρέλα από αγανάκτηση. Αφήστε μας να κριθούμε από τη στάση μας καλύτερα...
Βραζίλη μου δέχομαι την απάντηση και περιμένω. Για το πότε πήρα μιά απάντηση εντάξει μου απαντήσατε μετά από 36 ώρες και επειδή μας έχετε κακομάθει με το να απαντάτε άμεσα, μου φάνηκε περίεργο...Θα περιμένω λοιπόν.
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος Gregori

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 301
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ

Ανακοινώθηκαν εχθές τα αποτελέσματα... Μεσολαβούν τέσσερις εργάσιμες ημέρες  (για την εξεταση πιθανών ενστάσεων) και απο την ερχόμενη Τετάρτη, τα θέματα θα προωθηθούν προς την Κ.Ε.
Ισως όμως να μην έχουμε άμμεσα αποτελέσματα και να απαιτηθεί (δεύτερος γύρος)... Δεν πιστεύω πάντως να έχουμε ιδιαίτερες καθυστερήσεις... ούτε γνωρίζει κανεις μας αυτη την στιγμή, την ακριβή ημερόμηνία των τελικών αποτελεσμάτων...

Γίνε πιο συγκεκριμένος Λάμπρο'
τι σημαίνει δεύτερος γύρος και γιατί καθυστερήσεις.
Εντάξει δεν χρειάζεται τελική ημερομηνία, αλλά εσείς που έχετε μιλήσει με την Κ.Ε.
περίπου πόσος χρόνος θα χρειαστεί'
10 μέρες ? ένας μήνας ? ένας χρόνος ?
κατά προσέγγιση τι πιθανολογείτε.
είμαι ένας κάτοικος της γής'
έτσι απλά, περαστικός'
ένας διαβάτης της ζωής !

Αποσυνδεδεμένος lampros.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1269
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • lamprosl.blogspot.com
Παράθεση
Άρθρο 4:  Κριτική Επιτροπή

Αποτελείται από τρεις καταξιωμένες προσωπικότητες στον χώρο της ποίησης και της μουσικής. Η σύνθεση της δύναται να μεταβάλλεται ανά διαγωνισμό ενώ θα ανακοινώνεται στη σελίδα... Έργο της τώρα,  θα είναι η τελική αξιολόγηση των 20 θεμάτων και η ανάδειξη των 1ου, 2ου, 3ου καθώς και των δύο αναπληρωματικών. Ενστάσεις για την κρίση και το έργο αυτής της επιτροπής δεν δύναται να αξιωθούν, καθώς η τελική αξιολόγηση θα γίνει με κριτήρια που η σύνθεση της ίδιας θα επιτρέπει.
 
Δεν ειναι ''αμοιβόμενες'' οι θεσεις την Κ.Ε.ωστε να υποχρεωθούν γύρω απο ενα τραπέζι να προχωρήσουν στην τελική αξιολόγηση... Η τελική αξιολόγηση θα γίνει με κριτήρια που η σύνθεση της ίδιας θα επιτρέπει...
Αυτό δηλώνει πως θα πρέπει να μην βιαζόμαστε...
Τρεις διαφορετικες προσωπικότητες, σε διαφορετικούς χώρους και χρόνους απο την επόμενη Τεταρτη θα αξιολογήσουν τα θέματα... Ειναι πολύ πιθανο στην πρώτη αξιολόγηση αυτά να μην συμπίπτουν. Το αν θα χρειαστει δευτερος η τρίτος γυρός ή αν θα κλεισουν ένα ραντεβού για να τα κρίνουν απο κοινού, δεν το γνωρίζουμε εμεις... και δεν μπορούμε να τους το υποδείξουμε. Προσωπικες μου εικασίες δεν μπορώ να εκφράσω... θα περιμενω όπως όλοι μας.
Μεχρι τότε ας ασχοληθούμε μα τα 23 θέματα...ας τα ξαναδιαβάσουμε... ας μάθουμε απο αυτά... ας αρχίσουν και τα μελη του μουσικού σκέλους της κοινότητας, να βλέπουν πως ''έχουν'' εδω 23 βραυευμένα θέματα προς μελοποίηση
και οχι μονο... Τα καλύτερα για τον κάθε έναν, τώρα πρέπει να αρχίζουν... Όμως όλα, θέλουν τον χρόνο τους....

Αποσυνδεδεμένος papous

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2467
  • Φύλο: Άντρας
  • Έτσι να συμβιώνουμε, σαν τον σκύλο με τη γάτα...
    • Προφίλ
Mια πρόταση άσχετη με το θέμα της βαθμολογίας.

Είναι δυνατόν τα μέλη που δεν προκρίθηκαν στον διαγωνισμό να δημοσιοποιήσουν τα ποιήματά τους, όπως το έκανε και ο Ρακένδυτος, ώστε να μπορέσουμε να ενημερωθούμε και να τα απολαύσουμε όλοι?
Τα υπόλοιπα 23 φαντάζομαι πως θα δημοσιοποιηθούν εν ευθέτω χρόνο.
Δεν στενοχωριέμαι για ότι έχασα αλλά για ότι θα μπορούσα να είχα κερδίσει. Αυτό που είχαμε το κουβαλάμε πάντα, αυτό που δεν κερδίσαμε το ονειρευόμαστε.

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Papou υπάρχει μιά δυσκολία στις απαντήσεις στο συγκεκριμένο θέμα, όπως θα έχεις διαπιστώσει...
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος lampros.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1269
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • lamprosl.blogspot.com
Papou, ο Ρακενδυτος έχει μια ιδιαιτερη αίσθηση του χιούμορ...( και καλα κανει!) όμως ΔΕΝ έχει πάρει μέρος στον Διαγωνισμό....  :'(

MACMISIAS, έχεις πάρει ήδη δυο απαντήσεις στο ερώτημα σου και ενα Π.Μ. Λίγη υπομονή....
οσο για το ''κακομάθει'' μπορεί και να έχεις δίκιο...

για την ''δυσκολία''... ειναι ομολογημένη... Τίποτε δεν ειναι τόσο εύκολο...
Βρισκόμαστε έως την Τετάρτη, σε φάση αναμονης... Την τελική εικοσάδα ίσως, τροποποιήσουν πιθανες ενστάσεις... (δεν υπάρχουν ακόμη) όμως η λογική των ανακοινώσεων επιβάλλει αναμονή και υπομονή...

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis


MACMISIAS, έχεις πάρει ήδη δυο απαντήσεις στο ερώτημα σου και ενα Π.Μ. Λίγη υπομονή....
οσο για το ''κακομάθει'' μπορεί και να έχεις δίκιο...

για την ''δυσκολία''... ειναι ομολογημένη... Τίποτε δεν ειναι τόσο εύκολο...
Βρισκόμαστε έως την Τετάρτη, σε φάση αναμονης... Την τελική εικοσάδα ίσως, τροποποιήσουν πιθανες ενστάσεις... (δεν υπάρχουν ακόμη) όμως η λογική των ανακοινώσεων επιβάλλει αναμονή και υπομονή...

Αναγκάζομαι να χρησιμοποιώ εκφράσεις του τύπου μας "γράφετε" και "κακομάθει" για να πάρω απαντήσεις μετά από 2 μέρες. Θα κάνω και εγώ το ερώτημα του παππού. Έχουνε δικαίωμα όσοι είναι εκτός του 20+3 να δημοσιεύσουνε τους στίχους στους;
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος lampros.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1269
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • lamprosl.blogspot.com
θα σου απαντήσω με μια υπόθεση...

Αν το δικο σου, στην βαθμολογία ειναι 24ο και προκύψει εως την Τετάρτη μια ένσταση
 η οποία εξεταστεί και θεωρηθεί σωστή... τοτε το 24  αν εχει δημοσιευθεί στον πίνακα  θα ειναι άκυρο...
και θα συμπεριληφθεί όπως ειναι λογικό το επόμενο,το 25ο...Δεν θα ναι αδικο;
Η Τετάρτη ειναι μεθαυριο...
Λιγη υπόμονή ακόμη...

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Α μπράβο...Αυτό θέλω ρε φίλε ,απάντηση σωστή με επιχείρημα. Τη Πέμπτη λοιπόν... ;)
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος Bάγια

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 618
  • Φύλο: Γυναίκα
  • www.vagiapapapostolou.gr
    • Προφίλ
Αν το δικο σου, στην βαθμολογία ειναι 24ο και προκύψει εως την Τετάρτη μια ένσταση
 η οποία εξεταστεί και θεωρηθεί σωστή... τοτε το 24  αν εχει δημοσιευθεί στον πίνακα (ή όπου αλλού προφανώς)  θα ειναι άκυρο...
και θα συμπεριληφθεί όπως ειναι λογικό το επόμενο,το 25ο...

Το δικό μου έχει δημοσιευθεί εδώ και αρκετές μέρες στο προσωπικό μου blog, οπότε εαν κι εφόσον (για τις ενστάσεις και τα υπόλοιπα μιλάω)...ας μην γίνει καν θέμα!! Είναι που δεν φαντάστηκα πως υπάρχει η πιθανότητα ενστάσεων αυτών που ήδη έχουν προκριθεί (!)...ε...και είπα να το δημοσιεύσω.... :B

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Πάντως ακόμα και εάν το δικό μου ήταν 24ο (που δεν το ξέρω αυτό, μπέσα για μπέσα...) δηλώνω ότι δεν θα έκανα ένσταση...Προσωπική μου άποψη είναι ότι δεν αλλοιώνει σε τίποτα τη ψηφοφορία που έγινε το ότι μπορεί να το έχεις ανεβάσει στο blog σου. Αν κάποιος ήθελε να γνωστοποιήσει ποιό θέμα είναι το δικό του για να πάρει τις ψήφους των φίλων του ,μπορούσε να το κάνει και με άλλους τρόπους...Μερικά τηλεφωνήματα ή π.μ αρκούσαν.
Τέλος να πω και κάτι ακόμα; Και τα 64 θέματα είναι στη διάθεση της επιτροπής, οπότε αν για κάποιο λόγο κάποιο θέμα κάτω από τα 23 , αρέσει σε κάποιο μέλος της επιτροπής, θα μπορούσαν να υπάρξουν έτσι κι αλλοιώς επαφές για συνεργασία. Οπότε παιδιά δεν έχει και τόσο νόημα. Βάγια μην στεναχωριέσαι για τίποτα... ;)
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος Bάγια

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 618
  • Φύλο: Γυναίκα
  • www.vagiapapapostolou.gr
    • Προφίλ
…μα δεν στεναχωριέμαι για κάτι και ούτε μίλησα για αλλοίωση κανενός αποτελέσματος!
Ούτε για την επιτροπή μίλησα...ούτε για συνεργασίες.
Απλά τώρα που πήρα χαμπάρι τα περί ενστάσεων, (σύμφωνα με τα λεγόμενα του Λάμπρου και τους όρους συμμετοχής προφανώς)
λέω πως η συμμετοχή μου σε κάθε περίπτωση, ακόμα και αν αποσυρόταν κάποιο από τα 23 και το δικό μου ήταν 24, θα είναι άκυρη.
Επομένως το γνωστοποιώ από τώρα για να είμαι ξεκάθαρη.
Ελπίζω τώρα να έγινα κατανοητή!

Αποσυνδεδεμένος MACMISIAS

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1907
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΚΑΤΑ...
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/meresmakis
Κατανοητή έγινες, δεν στεναχωριέσαι για τίποτα και δεν μίλησες για αλλοίωση αποτελέσματος και συνεργασίες. Απλά με αφορμή το post σου, είπα και εγώ τρία πράγματα έτσι πιό γενικά...Αν δεν εκφράστηκα σωστά ζητάω συγγνώμη...
Τώρα λοιπόν γενικά και χωρίς να απευθύνομαι στη Βάγια, δηλώνω ότι περιπτώσεις όπου μετά το τέλος της ανακοίνωσης των 23, δημοσιοποιούντε κάπου αλλού οι στίχοι, εμένα προσωπικά δεν μου φαίνονται μεμπτές, γιατί δεν επηρεάζουν το αποτέλεσμα και για αυτό το λόγο δεν θα έκανα ένσταση...Μπορεί κάποιος άλλος να θέλει να κάνει, δικαίωμά του...
"Θέλω ν' αλλάξω το κόσμο Μάνα- Παιδί μου δεν υπάρχει τόσο μεγάλη πάνα..."
www.myspace.com/meresmakis
www.myspace.com/meresmeres
http://mikriellinikiistoria.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος lampros.

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1269
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • lamprosl.blogspot.com
Οσοι απο τους 23 ‘’προκριθέντες’’ δεν το έχουν ήδη κάνει,
παρακαλούνται να επικοινωνήσουν (μέσω του αρχικού συνδέσμου αποστολής της συμμετοχής τους )
με την Ο. Επιτροπή  (γράφοντας ονοματεπώνυμο ταχυδρομική διεύθυνση και τηλέφωνο επικοινωνίας)
για την εξασφάλιση της αποστολής του αντιτύπου ‘’Νεοελληνική Μετρική’’ του Θρασύβουλου Σταύρου
του Ινστιτούτου Νεοελληνικών Σπουδών "Ίδρυμα Μανόλη Τριανταφυλλίδη"

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
134 Απαντήσεις
58007 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/02/09, 13:37
από kakoulis
0 Απαντήσεις
6322 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/11/08, 19:22
από Βραζίλης
49 Απαντήσεις
14223 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 18/11/08, 09:47
από P.D.L.
20 Απαντήσεις
6971 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/02/09, 19:14
από Βραζίλης
62 Απαντήσεις
36833 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/07/09, 20:21
από lampros.
4 Απαντήσεις
4661 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 06/08/09, 11:52
από Dio4Ever♕
17 Απαντήσεις
12130 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 12/11/09, 18:54
από nead
0 Απαντήσεις
2824 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/12/09, 09:58
από Ο Νέος Κιθαρωδός
0 Απαντήσεις
2911 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/12/09, 10:02
από Ο Νέος Κιθαρωδός
1 Απαντήσεις
3861 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 08/07/11, 14:45
από diji grampsas