Αποστολέας Θέμα: zodia kai sex  (Αναγνώστηκε 88686 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος oldnavy

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 127
  • Φύλο: Άντρας
  • http://apythanos.blogspot.com
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #75 στις: 27/09/05, 15:58 »
Eγώ ως δίδυμος, με ωροσκοπο δίδυμο και αποστολέας του αγωνιστικού και φιλελεύθερου θέματος "Ζώδια και σεξ", τι θέση θα πάρω στην Ο.Φ.Δ.???

Είμαστε αδερφές ψυχές!!!!! Και εγώ ακριβώς το ίδιο... Δίδυμος με ωροσκόπο δίδυμο

Αποσυνδεδεμένος *Ελένη*

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 272
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #76 στις: 27/09/05, 16:03 »
Eγώ ως δίδυμος, με ωροσκοπο δίδυμο και αποστολέας του αγωνιστικού και φιλελεύθερου θέματος "Ζώδια και σεξ", τι θέση θα πάρω στην Ο.Φ.Δ.???

Είμαστε αδερφές ψυχές!!!!! Και εγώ ακριβώς το ίδιο... Δίδυμος με ωροσκόπο δίδυμο

Τα καλύτερα παιδιά είμαστε! ;D :P ;D
oi xenoi einai filoi pou den exeis gnwrisei akoma...

VASILISHARA

  • Επισκέπτης
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #77 στις: 27/09/05, 16:21 »
Φίλε Ιανέ,σε αποκαλώ από τώρα "Επίτιμο Μέλος" της ομάδας των Φιλελεύθερων Διδύμων!
Σου υπόσχομαι να σου σταθούμε στο πλευρό σου για μια ελεύθερη και αγωνιστική κτηνοβασία,με δυναμικά, προλεταρικά κλύσματα για όλους!



Eγώ ως δίδυμος, με ωροσκοπο δίδυμο και αποστολέας του αγωνιστικού και φιλελεύθερου θέματος "Ζώδια και σεξ", τι θέση θα πάρω στην Ο.Φ.Δ.???

ΟΛΟΙ οι Δίδυμοι ανήκουν αυτόματα στην Ο.Φ.Δ.
Όσοι έχουν ωροσκόπο Δίδυμο,θα έχουν ιδιαίτερα προνόμια,όπως:
1.Δύο κομμάτια βασιλόπιτας στην κοπή πίτας,που θα γίνεται από 21/5 έως 21/6.
2.Έξτρα μερίδα ταραμοσαλάτα και χαλβά κατά τις εορταστικές εκδηλώσεις μας την Καθαρά Δευτέρα.
3.Surprise party γεννεθλίων,που θα τελείται οποιαδήποτε μέρα του χρόνου (γι αυτό και θα είναι και surprise!)
4.Τέλος,δυο μουστοκούλουρα,μια τουλούμπα και δωρεάν service στο ηλεκτρικό αλυσοπρίονο,είναι το bonus για ΟΛΟΥΣ τους Διδύμους,που θα πετύχουν καμικάζι-χτυπήματα εναντίον των μισητών Τοξοτών και Σκορπιών (στο αυτοκίνητο-βόμβα 'καμικάζι' θα φροντίσουμε να είναι Παρθένος).

Αποσυνδεδεμένος fugue

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 196
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #78 στις: 28/09/05, 10:21 »


ΟΛΟΙ οι Δίδυμοι ανήκουν αυτόματα στην Ο.Φ.Δ.
Όσοι έχουν ωροσκόπο Δίδυμο,θα έχουν ιδιαίτερα προνόμια,όπως:
1.Δύο κομμάτια βασιλόπιτας στην κοπή πίτας,που θα γίνεται από 21/5 έως 21/6.
2.Έξτρα μερίδα ταραμοσαλάτα και χαλβά κατά τις εορταστικές εκδηλώσεις μας την Καθαρά Δευτέρα.
3.Surprise party γεννεθλίων,που θα τελείται οποιαδήποτε μέρα του χρόνου (γι αυτό και θα είναι και surprise!)
4.Τέλος,δυο μουστοκούλουρα,μια τουλούμπα και δωρεάν service στο ηλεκτρικό αλυσοπρίονο,είναι το bonus για ΟΛΟΥΣ τους Διδύμους,που θα πετύχουν καμικάζι-χτυπήματα εναντίον των μισητών Τοξοτών και Σκορπιών (στο αυτοκίνητο-βόμβα 'καμικάζι' θα φροντίσουμε να είναι Παρθένος).


ερώτηση: μέσα στο αμάξι μπορούμε να προσθέσουμε ένα κριό κι έναν ζυγό?

ευχαριστώ!

Αποσυνδεδεμένος tzamrock

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 30
  • Φύλο: Άντρας
  • rock is a way of life
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #79 στις: 28/09/05, 13:42 »
καλα εε...τα κανατε ολοι μανταρα με αυτην τη συζητηση...σκεφτομαι δλδ ποσο μεγαλο περιεχομενο πρεπει ναχει ο ανθρωπος που καθετε και ασχολειτε με ζωδια..αστρα..πλανητες...μπουρδες!
αμαν...ολες all star φορανε...

Αποσυνδεδεμένος fugue

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 196
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #80 στις: 28/09/05, 16:58 »
καλα εε...τα κανατε ολοι μανταρα με αυτην τη συζητηση...σκεφτομαι δλδ ποσο μεγαλο περιεχομενο πρεπει ναχει ο ανθρωπος που καθετε και ασχολειτε με ζωδια..αστρα..πλανητες...μπουρδες!

εσύ τώρα μας τη λες?????? για να καταλάβω!

Αποσυνδεδεμένος geni

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 520
  • Φύλο: Γυναίκα
  • εύχομαι το 2008 να κάνω κάτι καλό...
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #81 στις: 28/09/05, 22:32 »
Κανένας υδροχόος δεν υπάρχει ;;; >:( >:(

συναδελφε, μην απελπιζεσαι.....:)
Είναι διγ**ία ν΄αγαπάς και να ονειρεύεσαι. Αλλά τι είναι καλύτερα;;;;;

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #82 στις: 28/09/05, 22:45 »
Eγώ ως δίδυμος, με ωροσκοπο δίδυμο και αποστολέας του αγωνιστικού και φιλελεύθερου θέματος "Ζώδια και σεξ", τι θέση θα πάρω στην Ο.Φ.Δ.???

Είμαστε αδερφές ψυχές!!!!! Και εγώ ακριβώς το ίδιο... Δίδυμος με ωροσκόπο δίδυμο

Τα καλύτερα παιδιά είμαστε! ;D :P ;D
Εγω πουτ ειμαι διδυμος με ωροσκοπο ταυρο?
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος alex68

  • Ο μπαγλαμάς
  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 421
  • Φύλο: Άντρας
  • e, loipon nai
    • Προφίλ
Απ: Re:zodia kai sex
« Απάντηση #83 στις: 28/09/05, 22:48 »

Υδροχόος ( 21/1 - 19/2 ) Οι Υδροχόοι είναι φοβερά δημιουργικοί και
εφευρετικοί. Σπάνε τ' α@#$ια όλων με τις περίεργες ιδέες τους. Είναι
μανιακοί και ξεροκέφαλοι. Εχουν ροπή στην κοπρολαγνεία,το ξύλο και είναι συνήθως αμφισεξουαλικοί. Τους αρέσει το Frisbee και
οι περισσότεροι Υδροχόοι είναι στα ψυχιατρεία.



παιδιά μη ανησυχείτε΄σας προστατεύουμε εμείς τα αδέλφια σας  ;D
...ωραίο πράγμα να γρατζουνάς ...

Αποσυνδεδεμένος Silega

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 140
  • Φύλο: Άντρας
  • And I hear rumours about angels…
    • Προφίλ
Απ: Re:zodia kai sex
« Απάντηση #84 στις: 30/09/05, 08:57 »
Παρθένος ( 23/8 - 22/9 ) Είστε πολύ συστηματικοί τύποι. Αυτό συμβαίνει γιατί είσαστε ρεμάλια και τεμπέληδες. Σας αρέσει να ξύνετε τα α@#$$%α σας όλη μέρα. Είστε εξπέρ στο να φορτώνετε τη δουλειά σας στους άλλους. Σας παίρνει ο ύπνος την ώρα του σεξ και προτιμάτε να τον παίρνετε γιατί θέλει λιγότερη προσπάθεια.Ιδανικά επαγγέλματα: Σεκιουριτάς και δοκιμαστής στρωμάτων.
ωωωωωω ναι αυτος ειμαι εγω......
I will never beg for mercy - I will never kiss your feet
I will never ask forgiveness and all of that I want to keep!
I will guide the blind in darkness though I cannot see myself
I will whisper in a deaf ear while I know you cannot speak

Αποσυνδεδεμένος fugue

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 196
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #85 στις: 05/10/05, 12:12 »
Τα παρακάτω μου τα στείλανε με e-mail και μια που έχουν σχέση με το θέμα τα κάνω ένα copy paste

Δανειστήκαμε από την αστρολογική φιλολογία τους προβλεπόμενους χειρισμούς και τις αντιδράσεις κάθε ζωδίου, όταν βρίσκεται απέναντι στην πραγματικότητα μιας καμένης λάμπας!

ΚΡΙΟΣ 21 Μαρτίου - 19 Απριλίου
Προσπαθώντας να βγάλει την λάμπα, ξεχαρβαλώνει και το ντουί. Αγανακτισμένος ξεριζώνει το καλώδιο και φεύγει.

ΤΑΥΡΟΣ 20 Απριλίου - 20 Μαϊου
Πόσο κάνει μια λάμπα;

ΔΙΔΥΜΟΙ 21 Μαίου - 21 Ιουνίου
Θα ανάψει ένα φακό και θα συνεχίσει να μιλάει στο τηλέφωνο.

ΚΑΡΚΙΝΟΣ 22 Ιουνίου - 22 Ιουλίου
Όταν πεισθεί ότι η λάμπα είναι οριστικό παρελθόν, θα την αφήσει στη θέση της για να του θυμίζει τις έντονες στιγμές που πέρασαν μαζί.

ΛΕΩΝ 23 Ιουλίου - 22 Αυγούστου
Πρώτα παίρνοντας το κατάλληλο ύφος θα βγάλει ένα λογύδριο για το δράμα της καμένης λάμπας. Ύστερα, και μέσα σε μια επιβλητική τελετή εγκαινίων, θα φωνάξει έναν Παρθένο για να κάνει την αλλαγή, ενώ αυτός, από μακριά για να μη σκονίζεται, θα εποπτεύει.

ΠΑΡΘΕΝΟΣ 23 Αυγούστου - 22 Σεπτεμβρίου
Θα κλείσει τον γενικό και θα πάρει μια καρέκλα, αφού πρώτα βάλει εφημερίδες για να μη λερώσει. Στη συνέχεια θα καθαρίσει το ντουί με οινόπνευμα και βαμβάκι και την λάμπα με υγρό πανί που δεν αφήνει χνούδια. Ακολουθεί πιάσιμο της λάμπας με χαρτομάντηλο και βίδωμα. Τελειώνοντας: απολύμανση της λάμπας εκ νέου, φύλαγμα της παλιάς για πιθανή αξιοποίησή της, η καρέκλα στη θέση της και μετά από δύο ώρες όλα είναι στην εντέλεια.


Αποσυνδεδεμένος fugue

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 196
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #86 στις: 05/10/05, 12:13 »
....και η συνέχεια...
ΖΥΓΟΣ 23 Σεπτεμβρίου - 23 Οκτωβρίου
Ακόμα συσκέπτεται γιατί δεν έχει αποφασίσει το σχήμα και το χρώμα της λάμπας.

ΣΚΟΡΠΙΟΣ 24 Οκτωβρίου - 22 Νοεμβρίου
Θα βγάλει επιτέλους τα μαύρα γυαλιά του.

ΤΟΞΟΤΗΣ 23 Νοεμβρίου - 21 Δεκεμβρίου
Αφού διαβάσει τα πάντα για τις λάμπες φθορισμού, τα ευγενή αέρια, τα φωτόνια, τα Θεοφάνεια και τον Φλάς Γκόρντον, θα προεκτείνει το καλώδιο της λάμπας του διπλανού δωματίου.

ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ 22 Δεκεμβρίου - 19 Ιανουαρίου
Πρώτα θα περιμένει το πόρισμα της πραγματογνωμοσύνης. Ύστερα θα υποβάλει γραπτή αίτηση, δήλωση με χαρτόσημο, αριθμό πρωτοκόλλου κ.λπ. Θα περιμένει δυο τρεις μέρες για να την εγκρίνει και τελικά θα αναθέσει την εργασία σε ειδικό τεχνικό.

ΥΔΡΟΧΟΟΣ 20 Ιανουαρίου - 18 Φεβρουαρίου
Θα ζητήσει την συγκατάθεση της λάμπας για την αλλαγή. Μετά την άρνησή της, θα συντάξει «το μανιφέστο του ηλεκτρολόγου» και θα την καταργήσει.

ΙΧΘΥΕΣ 19 Φεβρουαρίου - 20 Μαρτίου
Ποια λάμπα; Δεν βλέπω τίποτα!

Αποσυνδεδεμένος Ιανός

  • Ο Αιρετικός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 553
  • Φύλο: Άντρας
  • Να τιναχτεί σαν μαύρο πνεύμα,η τρομερή μας η λαλιά
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #87 στις: 06/10/05, 08:25 »

ΛΕΩΝ 23 Ιουλίου - 22 Αυγούστου
Πρώτα παίρνοντας το κατάλληλο ύφος θα βγάλει ένα λογύδριο για το δράμα της καμένης λάμπας. Ύστερα, και μέσα σε μια επιβλητική τελετή εγκαινίων, θα φωνάξει έναν Παρθένο για να κάνει την αλλαγή, ενώ αυτός, από μακριά για να μη σκονίζεται, θα εποπτεύει.

ΠΑΡΘΕΝΟΣ 23 Αυγούστου - 22 Σεπτεμβρίου
Θα κλείσει τον γενικό και θα πάρει μια καρέκλα, αφού πρώτα βάλει εφημερίδες για να μη λερώσει. Στη συνέχεια θα καθαρίσει το ντουί με οινόπνευμα και βαμβάκι και την λάμπα με υγρό πανί που δεν αφήνει χνούδια. Ακολουθεί πιάσιμο της λάμπας με χαρτομάντηλο και βίδωμα. Τελειώνοντας: απολύμανση της λάμπας εκ νέου, φύλαγμα της παλιάς για πιθανή αξιοποίησή της, η καρέκλα στη θέση της και μετά από δύο ώρες όλα είναι στην εντέλεια.

ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ 22 Δεκεμβρίου - 19 Ιανουαρίου
Πρώτα θα περιμένει το πόρισμα της πραγματογνωμοσύνης. Ύστερα θα υποβάλει γραπτή αίτηση, δήλωση με χαρτόσημο, αριθμό πρωτοκόλλου κ.λπ. Θα περιμένει δυο τρεις μέρες για να την εγκρίνει και τελικά θα αναθέσει την εργασία σε ειδικό τεχνικό.

Αν μου τά' χες πει αυτά πρίν από 10 χρόνια, θα είχα παντρευτεί μία Παρθένο, κι όχι μια Αιγόκερω, και θα είχα γλυτώσει από πολλές αγγαρείες... >:(
Δεν φοβάμαι τίποτα, δεν ελπίζω τίποτα. Είμαι ελεύθερος.

VASILISHARA

  • Επισκέπτης
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #88 στις: 13/11/05, 10:10 »
Τα παρακάτω μου τα στείλανε με e-mail και μια που έχουν σχέση με το θέμα τα κάνω ένα copy paste

Δανειστήκαμε από την αστρολογική φιλολογία τους προβλεπόμενους χειρισμούς και τις αντιδράσεις κάθε ζωδίου, όταν βρίσκεται απέναντι στην πραγματικότητα μιας καμένης λάμπας!


ΔΙΔΥΜΟΙ 21 Μαίου - 21 Ιουνίου
Θα ανάψει ένα φακό και θα συνεχίσει να μιλάει στο τηλέφωνο.



Έτσι ακριβώς!
Η ζωή συνεχίζεται!
Όχι θα καθήσουμε να σκάσουμε για μια τελειωμένη λάμπα σαν τους Καρκίνους...
(Χαρά μου συγγνώμη,μη βαράς...!)
 ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος fugue

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 196
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #89 στις: 14/11/05, 16:54 »
Τα παρακάτω μου τα στείλανε με e-mail και μια που έχουν σχέση με το θέμα τα κάνω ένα copy paste

Δανειστήκαμε από την αστρολογική φιλολογία τους προβλεπόμενους χειρισμούς και τις αντιδράσεις κάθε ζωδίου, όταν βρίσκεται απέναντι στην πραγματικότητα μιας καμένης λάμπας!


ΔΙΔΥΜΟΙ 21 Μαίου - 21 Ιουνίου
Θα ανάψει ένα φακό και θα συνεχίσει να μιλάει στο τηλέφωνο.



Έτσι ακριβώς!
Η ζωή συνεχίζεται!
Όχι θα καθήσουμε να σκάσουμε για μια τελειωμένη λάμπα σαν τους Καρκίνους...
(Χαρά μου συγγνώμη,μη βαράς...!)
 ;D ;D ;D

μαζί σου!

monalizagreen

  • Επισκέπτης
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #90 στις: 23/05/06, 14:02 »
ΖΥΓΟΣ 23 Σεπτεμβρίου - 23 Οκτωβρίου
Ακόμα συσκέπτεται γιατί δεν έχει αποφασίσει το σχήμα και το χρώμα της λάμπας.

δε λέω τίποτα... τί να πω άλλωστε...  8) 8) 8)

    τι χρώμα είπαμε θα έχει η λάμπα;;;;; 

           α,ναι και τί σχήμα;;; :P

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #91 στις: 23/05/06, 19:48 »
ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ 22 Δεκεμβρίου - 19 Ιανουαρίου
Πρώτα θα περιμένει το πόρισμα της πραγματογνωμοσύνης. Ύστερα θα υποβάλει γραπτή αίτηση, δήλωση με χαρτόσημο, αριθμό πρωτοκόλλου κ.λπ. Θα περιμένει δυο τρεις μέρες για να την εγκρίνει και τελικά θα αναθέσει την εργασία σε ειδικό τεχνικό.

Ε όχι δεν νομίζω...όλα αυτά για μια καμένη λάμπα;;;;;

Αποσυνδεδεμένος super_freak_me

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 128
  • Φύλο: Γυναίκα
  • i don't try anything,just do it
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #92 στις: 24/05/06, 20:04 »

ΛΕΩΝ 23 Ιουλίου - 22 Αυγούστου
Πρώτα παίρνοντας το κατάλληλο ύφος θα βγάλει ένα λογύδριο για το δράμα της καμένης λάμπας. Ύστερα, και μέσα σε μια επιβλητική τελετή εγκαινίων, θα φωνάξει έναν Παρθένο για να κάνει την αλλαγή, ενώ αυτός, από μακριά για να μη σκονίζεται, θα εποπτεύει.




ΜΕΣΑ ΕΙΣΑΙ!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ  ;D ;D ;D
you'll never see the lonely me at all

Αποσυνδεδεμένος aris 13888, ο saprikios anathematistis

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 509
  • Φύλο: Άντρας
  • Ό,τι αρέσει σ' όποιον αρέσει!
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #93 στις: 03/06/06, 21:31 »
Ιχθύες: ΠΟΛΥ συναισθηματικοί (Μα πολύ σου λέω), Ευγενικά άτομα, ονειροπόλα, ευαισθητα και ρομαντικα, καλλιτεχνική φύση, αλλα μερικές φορές με τάσεις αυτοκαταστροφής και πληγώνονται ΠΑΡΑ πολυ εύκολα (σχεδον με ψύλλου πήδημα)

Βρε μπας και ειμαι Ιχθυς και οχι Λεων; (κανονικα Λεων ειμαι)...

Ακριβως ετσι ειμαι και γω... Συναισθηματικος, ρομαντικος και πληγωνομαι ευκολα...
___________________________________________
Οσοι χρησιμοποιουν Firefox, απλα δεν εχουν γνωρισει τον Opera.....

Αποσυνδεδεμένος penoktonos

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 506
  • Φύλο: Άντρας
  • Λιώστε Τις Πένες Σας!!!
    • Προφίλ
Απ: Re:zodia kai sex
« Απάντηση #94 στις: 03/06/06, 22:16 »
   Κατ΄αρχην,δεν εχεις το δικιαωμα να βριζεις απροκαλυπτα ολους οσοι διαβαζουν αυτο που εγραψες.Το απαγορευει ο κανονισμος του site και ειναι αντιδεοντολογικο.Κατα δευτερον,εστω και για πλακα να το εγραψες,ειναι τουλαχιστον κακογουστο το αστειο.Αν θες να λεγεσαι ωριμη,δεν θα το εγραφες αυτο.Κατα την γνωμη μου εισαι πολυ ανωριμη.Αν νομιζεις οτι ολοι εδω μεσα θα σε ανεχτουμε,κανεις λαθος.Κανονικα θα επρεπε να σε βρισω αλλα δεν μου το επιτρεπει η ανατροφη μου,κατι που εσυ δεν εχεις.Γιατι αν ειχες,δεν θα εγραφες αυτες τις μπουρδες.Ακομα κι αν αυτο που εγραψες ειναι ενα ειδος εκδικησης προς ολους αυτους που σε πληγωσαν,τοτε σε δουλευουν ολοι μαζι,γιατι στο μυνημα σου δεν αφηνεις κανεναν απ' εξω.Τοτε εσυ εισαι το κοροιδο της υποθεσης,και οχι ολοι οι αλλοι.Θιχτηκα απο τα λογια σου και δεν γουσταρω να με βριζει καθε ενας που απλα θελει να τραβηξει την προσοχη των αλλων επανω του.Ειναι τουλαχιστον ασεβεια προς ολους εδω μεσα και απορω πως επετραπει να δημοσιευτει αυτο το μυνημα.Τελικα δεν μας ειπες τι ζωδιο εισαι εσυ.  


πώπώ!!! No Mercy έ?
« Τελευταία τροποποίηση: 03/06/06, 22:20 από penoktonos »
"Why Am I Always So Sleepy The Day After I Get A Lot Of Sleep? Doesn't That Defeat The Purpose Of Sleeping A  Lot?"

Αποσυνδεδεμένος DHMHTROS

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Μεσα μου ειναι ο δρομος...
    • Προφίλ
    • A Kapela on Facebook
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #95 στις: 04/06/06, 11:03 »
τελικα τον ωροσκοπο πως τον βρισκει κανεις;

monalizagreen

  • Επισκέπτης
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #96 στις: 12/08/06, 04:30 »
τελικα τον ωροσκοπο πως τον βρισκει κανεις;

  Αν υπάρχει κάποιος που να το κατέχει το αντικείμενο ....ε,ας κάνει ένα κόπο....  :)

Αποσυνδεδεμένος kotsitos

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 134
  • Φύλο: Άντρας
  • Kaloi mou anthrwpoi...
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #97 στις: 12/08/06, 05:05 »
πάντως ενώ όλα πηγαίνουν καλα.....μόλις λέω σε γυναίκες οτι είμαι δίδυμος..όλες κάνουν ΩΩΩΧ(αρνητικό)!γιατί?(ρωτάω μόνο γυναίκες, αν ήμουν άγγλος θα ρώταγα μόνο άντρες..χεχεχε..)...λέτε να τους λέω οτι είμαι ΠΑΡΘΕΝΟΣ????..ακόμα??.χεχεχεχε....ρε τι έχουμε πάθει μαυτα τα ζώδια...!!!
ta alita na lisw, to drako apo ti spilia
egw tha ton nikisw, kai ta xrisafia pou fila
ola tha sta xarisw, glentia tragoudia kai xorous
egw prwtos tha arxisw.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #98 στις: 12/08/06, 09:42 »
....και η συνέχεια...
ΤΟΞΟΤΗΣ 23 Νοεμβρίου - 21 Δεκεμβρίου
Αφού διαβάσει τα πάντα για τις λάμπες φθορισμού, τα ευγενή αέρια, τα φωτόνια, τα Θεοφάνεια και τον Φλάς Γκόρντον, θα προεκτείνει το καλώδιο της λάμπας του διπλανού δωματίου.


Ετσι ειναι.Το κακο ειναι οτι εγω το παρασκεφτομαι το θεμα που η λαμπα σπαει στην παλαμη.. :P
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

Αποσυνδεδεμένος juliad

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 390
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μωρά μου είστε τα θαύματα που μου χουνε προσφέρει
    • Προφίλ
Απ: zodia kai sex
« Απάντηση #99 στις: 12/08/06, 09:52 »
Παράθεση
ΙΧΘΥΕΣ 19 Φεβρουαρίου - 20 Μαρτίου
Ποια λάμπα; Δεν βλέπω τίποτα!
Ε λοιπόν που είναι αυτή η λάμπα!
Απο περιέργεια υπάρχω
και απο καραγκιοζλίκι