Αποστολέας Θέμα: Nibiru?? 2012-2013 To τελος της ζωης οπως την γνωριζουμε?  (Αναγνώστηκε 52066 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Baroness

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1321
    • Προφίλ
Συμπερασμα:

Αμα δεν θελετε να μας καταστρεψουν, ελατε να αυτοκαταστραφουμε!
ΑΥΣΤΗΡΗ ΔΙΟΡΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 2012

Αποσυνδεδεμένος jujube

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 21
  • ΝτριγκιΝτριννννΝτριγκιντρον
    • Προφίλ
http://www.universetoday.com/2008/05/25/2012-no-planet-x/

ωραία ανάλυση, αν έχετε υπομονή  :) απαντάει σε ένα-ένα τα επιχειρήματα των doomsday-fans ...

Αποσυνδεδεμένος Stergios Kourou

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1526
  • Φύλο: Άντρας
  • Άλλο κουτουρού, άλλο του Κουρού
    • Προφίλ
    • Wardrum Official Website
Εγω μια φορά, το δάνειο δεν το επιστρέφω....

Αποσυνδεδεμένος STELLA27

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 1
    • Προφίλ
GEIA SAS
PRWTA AP'OLA XARHKA POU EGGRAFHKA EDW
EXETE POLU PLAKA RE PAIDIA
NA PW KAI EGW THN GNWMH MOU
TWRA DEN XERW AN ALITHEUEI H EINAI ARLOUMPES OPWS LETE MERIKOI
ALLA THA HTAN KALO NA GINEI MIA KATASTROFH MPAS KAI SUNELTHEI LIGO O PLANHTHS MAS
EMEIS FTAIME.EMEIS TON KANAME SKATA SORRY KIOLAS
H ATMOSFAIRA ELATWNETAI
THN EXOUME VRWMISEI
ME KAUSAERIA ERGOSTASIA LIPASMATA KAPNA
THN SAKATEPSAME THN GH MAS.TWRA POU PLHSIAZEI O KAIROS TOUS PAEI NAAAAAAA KAI OLOI SKEFTONTAI TI NA KANOUN GIA NA SWTHOUME.TOSA XRONIA HTAN STON KOSMO TOUS.APO AUTO AN EINAI ETSI OPWS TA LENE DEN MPOROUME NA KANOUME TPT.KAI OSO GIA TO PAIDI POU EIPE NA TON KOMATIASOUNE TON NIBIROU OUTE GIA ASTEIO.THA EINAI XEIROTERA EKEI EINAI POU THA PETHANOUME OLOI.GIATI?GIATI THA VREXEI KOMHTES THA GINOUN MIKRES PETRES KAI THA PEFTOUN PANTOU.
EGW DEN FOBAMAI NA PETHANW.AUTO POU ME PROVLHMATIZEI VEVAIA EINAI TA PAIDIA MAS!!!!AUTA TA AGGELOUDIA TI FTAINE?VLEPE APO EDW VLEPW APO EKEI PAIDIA KAI TO SKEFTOMAI KAI TRELAINOMAI.
MONO POU THA XERW OTI OLA THA ALLAXOUN META MA OLA ME FTANEI.
DEN THA UPARXOUN POLEMOI,VIA,SKOTWMOI,MISOS....KLP
OLOS O KOSMOS THA ALLAXEI.KAI THA XARW POLU NA GINOUN AUTES OI KATASTROFES.

Αποσυνδεδεμένος Βραζίλης

  • Δεν με λένε Bill!
  • Administrator
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 10361
  • Φύλο: Άντρας
  • Βασίλης + Βραζιλία = Βραζίλης
    • Skype - fronimitis
    • Facebook profile
    • Προφίλ
    • Κιθάρα
Μην γράφεις greeklish, μην γράφεις με κεφαλαία!!

Αποσυνδεδεμένος philip the great

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 447
  • Φύλο: Άντρας
  • ---KEEP ON ROCKING---
    • Προφίλ
GEIA SAS
PRWTA AP'OLA XARHKA POU EGGRAFHKA EDW
EXETE POLU PLAKA RE PAIDIA
NA PW KAI EGW THN GNWMH MOU
TWRA DEN XERW AN ALITHEUEI H EINAI ARLOUMPES OPWS LETE MERIKOI
ALLA THA HTAN KALO NA GINEI MIA KATASTROFH MPAS KAI SUNELTHEI LIGO O PLANHTHS MAS
EMEIS FTAIME.EMEIS TON KANAME SKATA SORRY KIOLAS
H ATMOSFAIRA ELATWNETAI
THN EXOUME VRWMISEI
ME KAUSAERIA ERGOSTASIA LIPASMATA KAPNA
THN SAKATEPSAME THN GH MAS.TWRA POU PLHSIAZEI O KAIROS TOUS PAEI NAAAAAAA KAI OLOI SKEFTONTAI TI NA KANOUN GIA NA SWTHOUME.TOSA XRONIA HTAN STON KOSMO TOUS.APO AUTO AN EINAI ETSI OPWS TA LENE DEN MPOROUME NA KANOUME TPT.KAI OSO GIA TO PAIDI POU EIPE NA TON KOMATIASOUNE TON NIBIROU OUTE GIA ASTEIO.THA EINAI XEIROTERA EKEI EINAI POU THA PETHANOUME OLOI.GIATI?GIATI THA VREXEI KOMHTES THA GINOUN MIKRES PETRES KAI THA PEFTOUN PANTOU.
EGW DEN FOBAMAI NA PETHANW.AUTO POU ME PROVLHMATIZEI VEVAIA EINAI TA PAIDIA MAS!!!!AUTA TA AGGELOUDIA TI FTAINE?VLEPE APO EDW VLEPW APO EKEI PAIDIA KAI TO SKEFTOMAI KAI TRELAINOMAI.
MONO POU THA XERW OTI OLA THA ALLAXOUN META MA OLA ME FTANEI.
DEN THA UPARXOUN POLEMOI,VIA,SKOTWMOI,MISOS....KLP
OLOS O KOSMOS THA ALLAXEI.KAI THA XARW POLU NA GINOUN AUTES OI KATASTROFES.
διαφωνω απολυτος με οσα ειπες......αμα γινει κατι τετοιο δεν προκειτε ουτε εμεις να σωθουμε αλλα ουτε και η γη θα συνελθη απο μια τετοια καταστροφη...αντιθετα πιστευω πως θα υπαρξουν τρομερες αλλαγες στο εσωτερικο της......θα υπαρξουν αλλαγες οσον αφορα το σχημα,κλιμα,την θερμοκρασια και εγω δεν ξερω τι αλλο.....παντος δεν θα συνελθη αν δεν διαληθει τελειος....οσο για τους ανθρωπους αν επειζησουν καποιοι θα πεθανουν συντομα απο αρρωστιες πεινα και απο τις φυσικες καταστροφες που θα γινονται.....τεσπα...........δεν πιστευω οτι η ανθρωποτητα και οι επιστημονες θα αφησουν να γινει τετοια καταστροφη........μα ακομα και αν γινει δεν θα μεινει τπτ ορθιο........και ασφαλως δεν θα επειζησει τπτ στον πλανητη μας......

Αποσυνδεδεμένος Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2668
  • Φύλο: Άντρας
  • So much to think, and so little beer....
    • Προφίλ
θα υπαρξουν αλλαγες οσον αφορα το σχημα


Kύριοι...ΤΟ ΜΠΟΥΛΟ!!!

Με τόσα "μπράβο" και τόσα χαϊδέματα στα αυτιά, τη Δευτέρα, δε περιμένω κάτι λιγότερο απο Ρωμαϊκό όργιο...

Αποσυνδεδεμένος Blacksheepιος

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 367
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Νιμπιρου, τοιπταμενο μακαρονοτερας, οι νεραιδες κατω απο το κρεβατι μου.

και ο ΜΠΑΟΚ


ολα στην ιδια κατηγορια.
Λεσπολιαρης αταλαντος κιθαροπαιχτικος αμνος.

Αποσυνδεδεμένος kara1991

  • Επισκέπτης
  • **
  • Μηνύματα: 56
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Πραγματικα με εχουν μπερδεψει πολυ ολα αυτα...πολλοι τα πιστευουν...αλλοι τα κοροιδευουν...αν αληθευει δεν θα ηταν καλυτερα να διαδωθει σε ολο τον κοσμο μηπως προλαβουμε και κανουμε και τιποτα??

Αποσυνδεδεμένος freemind

  • Κιθαροσυντονιστής
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 6514
  • Φύλο: Άντρας
  • Dreamcatcher
    • Προφίλ
    • DreamCatcher
Και τι θα μπορουσαμε να κανουμε ακριβως;

1) Να αλλαξουμε γειτονια..Ευκολο...αρκει να βρουμε πως θα παμε στον Αρη :)
2) Να βγουμε στους δρομους φωναζοντας πανικοβλητοι...Καλο, αλλα στην Ελλαδα καθημερινα στοιβαζομαστε στους δρομους πανικοβλητοι να φτασουμε στην ωρα μας..Αρα δε σωνομαστε ετσι!
3) Να φτιαξουμε καταφυγια βαθια στη Γη...Δεκτο κι αυτο, αλλα αφενος μεν το ΥΠΕΧΩΔΕ εχει σκαψει τη μιση Ελλαδα, οποτε που να βρεις τρυπα ησυχη, αφετερου δεν μπορω να ανεχθω τη μυρωδια μασχαλιλας..Α, ειμαι και μη μου απτου!
4) Να αγορασουμε τα βιβλια του Λιακοπουλου....ΜΜμμμμ...μπα :(
5) Να παρουμε σε DVD ολη τη σειρα εκπομπων του Χαρδαβελα! Επικοδομητικο, αφου θα αυτοκτονησουμε πριν ακομα ερθει ο Μπιμπερου στη Γη...
6) Να βαλουμε την Εφη Θωδη να λυσει το ζητημα! Η πιο σιγουρη λυση, αφου εαν ριξει και κανα τραγουδι στη συμπαντικη πιστα θα εξαφανιστουν ολα γυρω απο τη Γη!


Ακουω τις δικες σας προτασεις!
Μη κοιτάς το δάχτυλο. Στην άκρη του υπάρχει ένα Φεγγάρι
DreamCatcher

Αποσυνδεδεμένος Blacksheepιος

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 367
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Πραγματικα με εχουν μπερδεψει πολυ ολα αυτα...πολλοι τα πιστευουν...αλλοι τα κοροιδευουν...αν αληθευει δεν θα ηταν καλυτερα να διαδωθει σε ολο τον κοσμο μηπως προλαβουμε και κανουμε και τιποτα??
Αν αληθευε πιστευεις οτι δεν θα ειχαν παρθει μετρα? Μιλαμε για τον αφανισμο του ανθρωπινου ειδους.

Ο Νιμπιρου ειναι μια απο τις 100δες απιστευτες βλακειες που εκαναν εγωιστες αγ**ητοι γεροι στην επιστημονικη κοινοτητα.Ψευδοεπιστημη.
Οπως η αστρολογια, η hollow earth society (LOL), η flat earth society, το γεωκεντρικο συστημα.

Και παντα υπαρχουν no-lifers που τα διαδιδουν.
wikipedia:
Παράθεση
Sitchin's theory proposes the planets Tiamat and Nibiru. Tiamat supposedly existed between Mars and Jupiter. He postulated that it was a thriving world in a much differently shaped solar system, with jungles and oceans, whose orbit was disrupted by the arrival of a large planet or very small star (less than twenty times the size of Jupiter) which passed through the solar system between 65 million and four billion years ago. The new orbits caused Tiamat to collide with one of the moons of this object, which is known as Nibiru. The debris from this collision are thought by the theory's proponents to have variously formed the asteroid belt, the moon, and the current incarnation of the planet Earth.

ΕΛΕΟΣ.Βρειτε τα bulls**t και κερδιστε επτα φριτεζες,χωρις τις πατατες.
Λεσπολιαρης αταλαντος κιθαροπαιχτικος αμνος.

Αποσυνδεδεμένος FAIRY-The return!

  • Νεραϊδοπαρμένη
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 862
  • Φύλο: Γυναίκα
  • que serra serra.
    • Προφίλ
    • 90ίλες
Νιμπιρου, τοιπταμενο μακαρονοτερας, οι νεραιδες κατω απο το κρεβατι μου.

και ο ΜΠΑΟΚ


ολα στην ιδια κατηγορια.


ΕΕΕ!!!! Λιγα για τις νεράιδες. μην τα βαζουμε όλα στο ίδιο τσουβαλι!!!  :P :P :P ;D :-*

Αποσυνδεδεμένος LILAKI

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 260
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Study silence to learn the music
    • Προφίλ
Προσωπική μου άποψη είναι ότι το φαινόμενο nibriu είναι ολίγον τι  φιάσκο..Είναι για τον αποπροσανατολισμό του κόσμου από σοβαρά θέματα, όπως η οικονομική κρίση.Σα να ακούω τα εξής:''Αγαπητοί συμπολίτες,παιδιά μας,  εδω ο κόσμος χάνεται και εσείς σκέφτεστε την οικονομική κρίση?Κατσε να ζήσουμε πρώτα και βλέπουμε...'' (μακάρι να αποδειχθώ λάθος).
Στην ανάγκη και οι  θεοί πείθονται.Εδω ολόκληρο F-117 τεχνολογίας Stealth κατασκευάστηκε....

Αποσυνδεδεμένος TheVrachnoprofiter

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 991
  • Φύλο: Άντρας
  • ex TheTr00p3r
    • Προφίλ
Προσωπική μου άποψη είναι ότι το φαινόμενο nibriu είναι ολίγον τι  φιάσκο..Είναι για τον αποπροσανατολισμό του κόσμου από σοβαρά θέματα, όπως η οικονομική κρίση.Σα να ακούω τα εξής:''Αγαπητοί συμπολίτες,παιδιά μας,  εδω ο κόσμος χάνεται και εσείς σκέφτεστε την οικονομική κρίση?Κατσε να ζήσουμε πρώτα και βλέπουμε...'' (μακάρι να αποδειχθώ λάθος).

...και να πεθάνουμε όλοι το 2012;

Πάντως, αν και βλέπω με μεγάλη καχυποψία τέτοιες θεωρίες, η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν αρκετές που να αναφέρουν το 2012 ως το τέλος του κόσμου με τη μορφή που τον ξέρουμε. Τώρα αν βασίζονται όλες στον ίδιο μύθο...
Really don't mind if you sit this one out...

http://vromikopsomi.wordpress.com/
http://www.passa-tempo.gr/

Αποσυνδεδεμένος pascal.

  • Δεν Είμαι Δικηγόρος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 699
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αυτό είναι η ζωή; Ε τότε, άλλη μια φορά!
    • Προφίλ
Αν πεθάνουν και όλοι οι υπόλοιποι μην αγχώνεστε. Δε θα χάσετε κανένα μελλοντικό event...
Όσα ξέρει η γυναίκα του κιθαρίστα δεν τα ξέρει ο κόσμος όλος!

Αποσυνδεδεμένος LILAKI

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 260
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Study silence to learn the music
    • Προφίλ
Προσωπική μου άποψη είναι ότι το φαινόμενο nibriu είναι ολίγον τι  φιάσκο..Είναι για τον αποπροσανατολισμό του κόσμου από σοβαρά θέματα, όπως η οικονομική κρίση.Σα να ακούω τα εξής:''Αγαπητοί συμπολίτες,παιδιά μας,  εδω ο κόσμος χάνεται και εσείς σκέφτεστε την οικονομική κρίση?Κατσε να ζήσουμε πρώτα και βλέπουμε...'' (μακάρι να αποδειχθώ λάθος).

...και να πεθάνουμε όλοι το 2012;

Πάντως, αν και βλέπω με μεγάλη καχυποψία τέτοιες θεωρίες, η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν αρκετές που να αναφέρουν το 2012 ως το τέλος του κόσμου με τη μορφή που τον ξέρουμε. Τώρα αν βασίζονται όλες στον ίδιο μύθο...

Ε, δε θα πεθάνουμε και όλοι.....τα ''μεγάλα κεφάλια'' θα ζήσουν μια χαρά! ;) ;D
Στην ανάγκη και οι  θεοί πείθονται.Εδω ολόκληρο F-117 τεχνολογίας Stealth κατασκευάστηκε....

Αποσυνδεδεμένος Blacksheepιος

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 367
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Παιδια βρηκα την εξηγηση,απλα το ιπταμενο μακαρονοτερας αρεσκεται στο να παιζει με γιογιο.


Λεσπολιαρης αταλαντος κιθαροπαιχτικος αμνος.

Αποσυνδεδεμένος LILAKI

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 260
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Study silence to learn the music
    • Προφίλ
Ωχ, σαν το κεφάλι του Ντέιβι Τζόουνς είναι. ;D
Στην ανάγκη και οι  θεοί πείθονται.Εδω ολόκληρο F-117 τεχνολογίας Stealth κατασκευάστηκε....

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Να παρετε ολοι το Τριτο Ματι του μηνα παιδια. Λεει οτι ο Νιμπιρου εφτασε αλλα ο Ηλιος τον απωθησε!!!! ::) ::) ::)
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Baroness

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1321
    • Προφίλ
Κριμα.... εχουμε τιποτα εξελιξεις ιντερνετικες? Μηπως ξερεις αμα λεει πως ακριβως απωθησε ο ηλιος τον νιμπιρου?

Αποσυνδεδεμένος Alex Flouros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 783
  • Φύλο: Άντρας
  • Seduce The Heaven
    • Προφίλ
    • Seduce The Heaven Official Webpage
τον απωθησε?? εμ..δεν πολυβγαζει νοημα αυτο..
μηπως οντως υπαρχει κανενα site που να αναφερει κατι σχετικο?

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Στο επετειακό τεύχος των 18 του χρόνων (τεύχ. 168), το Tρίτο Mάτι αποκαλύπτει τα συγκλονιστικά γεγονότα -συμπαντικών κυριολεκτικά διαστάσεων- της άφιξης στο ηλιακό μας σύστημα του τεράστιου ουρανίου σώματος και τη συγκλονιστική αντίδραση του Hλίου. Kαρέ καρέ τα γεγονότα, όπως τα κατέγραψαν τα όργανα LASCO C2 και LASCO C3 του δορυφόρου SOHO. Υπήρξε θεία επέμβαση; Γιατί η NASA αποσιώπησε το συμβάν...

http://www.tritomati.gr/ αν βρω το αρθρο στο νετ θα το ανεβασω
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος dr.K-Miller

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 108
  • Forensics never lie, people do.
    • Προφίλ
    • http://www.myspace.com/OldSkoolForensics
http://dcpleen-ryu.blogspot.com/

"To every differentiable symmetry generated by local actions, there corresponds a conserved current."

[O κλασικός τύπος που μόλις μπαίνει σε ένα φόρουμ απαντά στα νεκρά θέματα που έχουν ξεχαστεί εδώ και 6 μήνες...]

Αποσυνδεδεμένος Arg0

  • The Downstroker
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3257
  • Φύλο: Άντρας
  • Είμαι συναυλιάς... τι να κάνουμε?
    • Προφίλ
Κάτι σχετικό αλλά και άσχετο...

Έχει παρατηρηθεί, από τους παλαιοντολόγους John Sepkoski και David Raup ότι υπάρχει ένας κύκλος Συμβάντων Μαζικής Εξαφάνισης ο οποίος έχει διάρκεια 26 εκατομύρια χρόνια.

Με βάση αυτά τα στοιχεία ο καθηγητής Richard Muller του Berkeley θεωρεί οτι ο ήλιος μας είναι μέρος ενός διπλού αστρικού συστήματος και οτι υπάρχει ένα αδελφό αστέρι, το οποίο ονομάζει Νέμεση, του οποίου η τροχιά το φέρνει μέσα από το Νέφος Oort (ένα νέφος αστεροειδών στα όρια του ηλιακού μας συστήματος). Όταν περνάει μέσα από το νέφος η βαρύτητά του εκσφεντονίζει αστεροειδείς προς τα μέσα του ηλιακού συστήματος και κατ' επέκταση προς την Γη.

Η θεωρία αυτή βασίζεται εν μέρη στην ανακάλυψη ιριδίου σε διάφορα γεωλογικά στρώματα τα οποία ανταποκρίνονται στις περιόδους που παρατηρούμε συμβάντα μαζικής εξαφάνισης. Το ιρίδιο ως στοιχείο είναι σπάνιο στη Γη αλλά πολύ συχνό σε κομήτες και αστεροειδείς.

Βέβαια με βάση τον κύκλο των 26 εκατομυρίων ετών, έχουμε ακόμα 10 εκατομύρια χρόνια μέχρι να συμβεί αυτό...

Απλά το αναφέρω γιατί έχει κάποιες ομοιότητες με την θεωρία Nibiru....
If we are here not to do
What you and I wanna do
And go forever crazy with it
Why the hell are we even here?

Αποσυνδεδεμένος Blacksheepιος

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 367
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Παράθεση
Με βάση αυτά τα στοιχεία ο καθηγητής Richard Muller του Berkeley θεωρεί οτι ο ήλιος μας είναι μέρος ενός διπλού αστρικού συστήματος και οτι υπάρχει ένα αδελφό αστέρι, το οποίο ονομάζει Νέμεση, του οποίου η τροχιά το φέρνει μέσα από το Νέφος Oort (ένα νέφος αστεροειδών στα όρια του ηλιακού μας συστήματος). Όταν περνάει μέσα από το νέφος η βαρύτητά του εκσφεντονίζει αστεροειδείς προς τα μέσα του ηλιακού συστήματος και κατ' επέκταση προς την Γη.
Και δεν θα το ειχαμε εντοπισει?  :P
Στην χειροτερη περιπτωση θα βρισκεται 52 εκ χρονια μακρια...και ειναι και αστερι... Εδω εχουμε ανακαλυψει αστρα σε φοβερα μεγαλυτερη αποσταση..

edit:και οχι μονο αυτο, μαι διελευση ενος αδελφου αστρου σαν τον ηλιο μας θα εκανε ανω κατω το ηλιακο μας συστημα,και ολα τα στοιχεια μας δειχνουν οτι ειναι σταθερο για δισεκατομυρια χρονια..
« Τελευταία τροποποίηση: 18/02/09, 01:01 από Blacksheepιος »
Λεσπολιαρης αταλαντος κιθαροπαιχτικος αμνος.

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
5 Απαντήσεις
4286 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 31/10/08, 23:36
από Bekos®
8 Απαντήσεις
3599 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 29/09/09, 16:47
από let me know 796
1 Απαντήσεις
2389 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/07/11, 12:43
από kyriakos_t
0 Απαντήσεις
2147 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/07/11, 16:35
από paradoxologos
0 Απαντήσεις
2269 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 23/07/11, 15:52
από Eagle Of Kamelot
0 Απαντήσεις
2336 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 16/09/12, 21:13
από ΚΕΠΕΜ
0 Απαντήσεις
4066 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 10/10/12, 23:09
από gkirle
0 Απαντήσεις
2281 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 15/11/12, 10:59
από ΚΕΠΕΜ
37 Απαντήσεις
13337 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 04/08/13, 02:23
από Καθόδιος (φλουτσ)
19 Απαντήσεις
6191 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 27/01/13, 14:03
από Αυτάρεσκο Καθίκι Isnogood