Αποστολέας Θέμα: Dynasty-Stranger of the night  (Αναγνώστηκε 6099 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Dynasty-Stranger of the night
« στις: 06/11/06, 14:34 »
Το πρωτο κομματι των dynasty που ολοι ακουσατε στα 5/4 μετα απο χιλιες δυο περιπετειες και αναβολες καταφερε επιτελους να ηχογραφηθει. Αν και θεωρω οτι η μιξη που του εγινε το αδικει αρκετα εχει γινει γενικα καλη δουλεια. Στο συγκροτημα ειναι

JAggernot breaker-κι8αρα
spirit wolf- φωνητικα
E!MA-πληκτρα/φωνητικα
Roufus-Enas euais8htos kafros(εγω :P)- Μπασσο
DRUMMERSPIROS-Ντραμς προφανως :P ::)

Ιδου και το κομματι και ελπιζουμε να σας αρεσει. Δεκτη καθε καλοπροαιρετη κριτικη

   http://rapidshare.com/files/2210806/01_Stranger_of_the_night.mp3.html

Επισης πλεον μπορειτε να ακουσετε το κομματι μας απο το νεοιδρυθεν Dynasty myspace http://www.myspace.com/dynastyband1
« Τελευταία τροποποίηση: 03/12/06, 22:39 από Roufus-Enas euaisuhtos kafros »
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Highway_Star

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 152
  • Φύλο: Άντρας
  • Is there anybody in there?
    • Προφίλ
Απ: Dynasty-Stranger of the night
« Απάντηση #1 στις: 06/11/06, 22:39 »
Έχοντας ακούσει το κομμάτι για πρώτη φορά κάτω από αντίξοες συνθήκες και με άλλο τραγουδιστή(Φάληρο) μπορώ να πω ότι εντυπωσιάστηκα από την προσπάθεια των παιδιών.Το κομμάτι είναι πολύ δυναμικό αν και όχι πρωτότυπο(αλλά δεν είναι αυτός ο σκοπός του).

Στα συν:
- Δεν θυμίζει προσπάθεια παιδιών 17 ετών αλλά είναι πιο ώριμο και συνθετικά και ενορχηστρωτικά
- Η φωνή του τραγουδιστή ταιριάζει απόλυτα στο ύφος του κομματιού και το φέρνει στα μέτρα του δίνοντας μια πολύ καλή ερμηνεία
- Ωραίες ιδέες γενικά στα πλήκτρα και στα solo.

Στα πλην:

- H μίξη(χωρίς σχόλιο)
- Το κομμάτι "χάνεται" σε ορισμένα σημεία λόγω έλλειψης μετρονόμου στην ηχογράφηση(έχω τις πηγές μου)
- Ο ήχος στα πλήκτρα είναι πολύ κακός και αδικείται η Ε!ΜΑ.

Η κριτική φυσικά είναι για να μπορέσετε να βελτιωθείτε ακόμα περισσότερο,αν και νομίζω ότι βρίσκετε στον σωστό δρόμο.Keep up the good work!!!
It's a helluva start, it could be made into a monster
if we all pull together as a team.

Αποσυνδεδεμένος Baphomet (Πέτρος)

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1012
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Dynasty-Stranger of the night
« Απάντηση #2 στις: 06/11/06, 23:06 »
Έχοντας ακούσει το κομμάτι για πρώτη φορά κάτω από αντίξοες συνθήκες και με άλλο τραγουδιστή(Φάληρο) μπορώ να πω ότι εντυπωσιάστηκα από την προσπάθεια των παιδιών.Το κομμάτι είναι πολύ δυναμικό αν και όχι πρωτότυπο(αλλά δεν είναι αυτός ο σκοπός του).

Στα συν:
- Δεν θυμίζει προσπάθεια παιδιών 17 ετών αλλά είναι πιο ώριμο και συνθετικά και ενορχηστρωτικά
- Η φωνή του τραγουδιστή ταιριάζει απόλυτα στο ύφος του κομματιού και το φέρνει στα μέτρα του δίνοντας μια πολύ καλή ερμηνεία
- Ωραίες ιδέες γενικά στα πλήκτρα και στα solo.

Στα πλην:

- H μίξη(χωρίς σχόλιο)
- Το κομμάτι "χάνεται" σε ορισμένα σημεία λόγω έλλειψης μετρονόμου στην ηχογράφηση(έχω τις πηγές μου)
- Ο ήχος στα πλήκτρα είναι πολύ κακός και αδικείται η Ε!ΜΑ.

Η κριτική φυσικά είναι για να μπορέσετε να βελτιωθείτε ακόμα περισσότερο,αν και νομίζω ότι βρίσκετε στον σωστό δρόμο.Keep up the good work!!!

σε γενικές γραμμές θα συμφωνήσω!! το κομμάτι μου άρεσε αν και η παραγωγή και μίξη του ήταν κακή. Τα τύμπανα ακούγονται σαν τενεκέδες ;D και τα πλήκτρα-μπάσσο είναι θαμμένα για τα γούστα μου. Η κιθάρες οκ. Αντίθετα η φωνή είναι σε πρώτο πλάνο κάτι που παρατηρείται σε όλα σχεδόν τα ερασιτεχνικά συγκροτήματα. Λάθος κατ'εμέ...όσο καλός κι αν είναι ο τραγουδιστής. Ο οποίος κατ'εμέ είναι αξιοπρεπέστατος και η χροιά του προσωπικά μου άρεσε πολύ. Όμορφα και τα φωνητικά! Γενικά το κομμάτι μου άρεσε και μου τράβηξε την προσοχή περισσότερο από ότι στο live... Keep going!!

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Dynasty-Stranger of the night
« Απάντηση #3 στις: 06/11/06, 23:15 »
Να στε καλα και οι δυο παιδια ευχριστουμε για το χρονο σας :D  ;)
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Ε!ΜΑ

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 220
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έχω ένα άλογο ( χιχιχι )
    • Προφίλ
Απ: Dynasty-Stranger of the night
« Απάντηση #4 στις: 06/11/06, 23:29 »
 να πω και γω να πω και εγω?? :P καλα εκτως απο τη προσφορα μου στο γραψιμο του μπασου που το καναμε μαζι με το ρουφους και τα πλικτρα που εχουν αθλιο ηχο και ηταν και αυτα αυτοσχεδιασμος...(ναι ειμαι μελος της τελευταιας στιγμης στη μπαντα)..., η μιξη ειναι απαραδεκτη !!!!   βεβαια δικαολογοστε το σχετικο αλανταλον, το κομματι γραφτικε ολο στο περιπου χρονικα χωρης τη βοηθεια μετρονομου...παραυτα με καλυτερη μιξη θα εδειχνε πολυ περισσοτερο!!  ;)
ΠΙΑΝΟΜΠΑΣΣΙΣΤΡΙΑ ( και με τα συνθια καλα τα παμε ομως ) η γυναικα του μπασσιστα........mpite www.myspace.com/carbonatedlemonade

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: Dynasty-Stranger of the night
« Απάντηση #5 στις: 06/11/06, 23:39 »
Ωρα να βγαλω και γω το φτυαρι....
Λοιπον...
Νομιζω πως η κιθαρα ειναι πολυ χαμηλα σε ενταση...
Μπασσο δεν ακουγεται καθολου...(μου θυμιζει κατι ηχογραφησεις που καναμε χωρις μπασιστα...)
Ο ηχος των πληκτρων δεν ειναι ο καταλληλος για το κομματι...
Μετα το σολο δεν θα ελεγα οτι μου αρεσει η παυση και κυριως οι μπαγγετες που χτυπανε...
Τα ντραμς που ακουγονται σαν το St Anger(κατσαρολες) ;D ;D...
Βεβαια τα περισσοτερα ειναι προβληματα μιξης...

Υποκλινομαι...
Στη φωνη που δενει με το κομματι...(το εχω ακουσει απο δυο διαφορετικους τραγουδιαρηδες)
Στις δευτερες της Εμας...
Στη ΚΡΥΦΗ μπασσογραμμη...(απο το GP αρχειο)
Το σολο(αν και το προτιμω χωρις tapping)
Γενικοτερα στο κομματι που μου θυμιζει 80'ς και καραγουσταρω... ;) ;)


Μπραβο παιδες...Αρη τα εχουμε πει... :) 8) 8) 8)

Αποσυνδεδεμένος NickNT

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 117
  • bass
    • Προφίλ
Απ: Dynasty-Stranger of the night
« Απάντηση #6 στις: 06/11/06, 23:59 »
Λοιπόν... για τη μίξη αυτή καθαυτή δε μιλάω, γιατί δεν ξέρω και την ποιότητα των αρχικών audio (συνθήκες ηχογράγησεις)! Σαν παραγωγή δεν είναι καλή, αλλά από την άλλη θυμάμαι τα demo που γράφαμε πριν 10 χρόνια, τα οποία κατά μέσο όρο είχαν τέτοιο ή και χειρότερο ήχο!

Το θέμα είναι πως ακούγεται το κομμάτι- άρα είμαστε οκ! Είναι υπερβολή να αναφερόμαστε στο ότι η ποιότητα ήχου δεν είναι επιπέδου δισκογραφίας...!

Η σύνθεση είναι ωραία- το είχα πει και στον Roufous στο φεστιβάλ πως το κομμάτι μου άρεσε. Η φωνή είναι όντως καλή, ο ρυθμός επίσης (δεν κολλάμε τώρα σε μικρολαθάκια σε κάθε όργανο), και τα πλήκτρα προσφέρουν το κάτι παραπάνω, ως επιστέγασμα του κομματιού!

Ως προς το μπάσσο, η αλήθεια είναι πως ακούγεται κάπως μουντό και πίσω (είναι δύσκολο να βγάλεις βέβαια γ@μ@το ήχο μπάσσου), αλλά η μπασσογραμμή που διακρίνω είναι ενδιαφέρουσα- κι αυτό το είχα αναφέρει στο live.

Σίγουρα, το κομμάτι αυτό κρύβει την ηλικία του γκρουπ! Αυτό είναι κάτι που ανέφεραν όλοι, άλλωστε. Με έναν καλύτερο ήχο και περισσότερο χρόνο (=€€€), μπορεί να σταθεί με μεγάλη πληρότητα.

Thumbs up!

Αποσυνδεδεμένος SpIRiTW0lF

  • Περαστικός
  • *
  • Μηνύματα: 3
    • Προφίλ
Απ: Dynasty-Stranger of the night
« Απάντηση #7 στις: 07/11/06, 01:37 »
χαιρετώ σας....χιλια ευχαριστούμε για τα καλα σας λογια ομως κ για τις συμβουλες σας...ειναι πολυ συμαντικες!!δυσκολευτικαμε αρχικα πραγματι..τελικως καταφεραμε κατι καλο ...μπορει οχι τελειο atleast ομως βαλαμε τα δυνατα μας...δεν θα μιλησω για μιξι κτλ...αναλυθηκαν πληρως...μετρονομο δεν χρεισιμοποιησαμε καν....δεν ηταν καλο αυτο...αλα δεν ειχαμε οδηγο...δεν μπορουσαμε διαφορετηκα..ετσι μας βγηκε..                                                                                         
μετα ομως τα πραγματα συνεχιστηκαν ομαλοτερα..!! by the way ...just saying..1)ι εμα εβαλε βιαστηκα τα πληκτρα καθως δεν υπηρχε πολυς χρονος...παρολαυτα με τρελαναν,,γουσταρα πολυ..το ασχημο κατεμε ηταν οτι μπηκε λαθος εφε...2) blackie  στην αρχη μαζι μου τραγουδαει η εμα..με το που χωνεται πλεον το  γρηγορο απο κι και περα ι δευτερη κ η τριτη φωνη ειμαι παλι εγω..απλα διευκρινιζω......ty again all guys ... :)  ελπιζω πως θα σας συναντησω κ απο κοντα,,,!! :D 
Through arching moonbeams of light we glide
   in bending shadows of warm starlight
 angels of colors light the night as they fly
   transcending into the electric sky!!!

Αποσυνδεδεμένος Kli Klis

  • Παλιός
  • ****
  • Μηνύματα: 293
  • Φύλο: Άντρας
  • Σαλιγκάρια και Μπανάνες!!!
    • Προφίλ
    • The Derive-ational Arcade
Απ: Dynasty-Stranger of the night
« Απάντηση #8 στις: 07/11/06, 11:45 »
Εμένα μου άρεσε πάρα πολύ! Παρ'όλα τα προβλήματα που αναφέρθηκαν, κυρίως αυτό του ήχου, έχω ακούσει πολύ χειρότερα, οπότε δεν ενοχλήθηκα ιδιαίτερα  ::)  Συμφωνώ οτι μπάσο και πλήκτρα έπρεπε να ακούγονται περισσότερο, καθώς και οτι ίσως θα προτιμούσα άλλο ήχο πλήκτρων... Γενικά όμως μου αρέσει πολύ, απο τότε που το πρωτάκουσα στο live! Το καλύτερο ίσως στοιχείου κατ' εμέ του κομματιού είναι η αλλαγή προς το τέλος! Συνεχίζει να μου κάνει εντύπωση κάθε φορά που το ξανακούω! Keep on guys! Και εις ανώτερα και άλλες επιτυχίες με απότομες αλλαγές μέσα!  ;D   ;)

Άντε, περιμένω συναυλία για πολύ headbanging!  ;D
I found Wonderland but Alice wasn't there
The Derive-ational Arcade

Is all that we see or seem
But a dream within a dream?
~Edgar Allan Poe, "A Dream Within A Dream

Αποσυνδεδεμένος parlats

  • Μουσικοπαρμένος
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3353
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν Μασάω τίποτα εκτός από φαγητό!!!
    • Προφίλ
    • Myspace
Απ: Dynasty-Stranger of the night
« Απάντηση #9 στις: 07/11/06, 14:24 »
Λοιπόν παίδες, αρπάξτε τα αρχεία wav και πάρτε τα σε ένα στούντιο να γίνει ένα mastering της προκοπής γιατί εδώ μιλάμε για απατεωνιά σκέτη!
Το κομμάτι είναι πάρα πολύ καλό και είναι κρίμα να ακούγεται έτσι επειδή έγινε προχειρότατη δουλειά!  ;)

Αποσυνδεδεμένος wild child

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 109
  • Φύλο: Γυναίκα
  • some things are meant to live forever...
    • Προφίλ
    • myspace
Απ: Dynasty-Stranger of the night
« Απάντηση #10 στις: 08/11/06, 13:31 »
έχοντας ακούσει το τραγούδι, έχω να πω ότι είναι αρκετά καλό αν και θα προτειμούσα να μην υπάρχουν τα πλήκτρα νομίζω...θα μαρεσε ποιο πολύ σαν κομμάτι...ο αιμίλιος αναμφίβολα έχει απίστευτη φωνή...τα drums όμως ακούγονται πραγματικά σαν τενεκέδες(το μόνο που σχολιάζω από άποψη ηχογράφισης και ήχου γενικότερα, δεν είναι αυτό το θέμα αυτή τη στιγμή νομίζω) όμως δίνουν πολύ ωραίο ρυθμό στο τραγούδι. α! και τα φωνητικά της Ε!ΜΑΣ είναι πολύ ωραία. τα πλήκτρα γεμίζουν αρκετά το τραγούδι αλλά προσωπικά δε μαρέσουν...κατα τ' άλλα όλα πολύ καλα. keep rockin' and goin' on guys...!  ;)
I PLEDGE ALLEGIANCE TO THE STATE OF ROCK 'N' ROLL...

Αποσυνδεδεμένος Yngwie who?

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 162
  • Φύλο: Άντρας
  • Born 2 lose, Live 2 win...
    • Προφίλ
Απ: Dynasty-Stranger of the night
« Απάντηση #11 στις: 08/11/06, 23:23 »
 :) Ωραία σύνθεση!!Όντως είναι βουτηγμένο στο 80's metal,πράγμα που καραγουστάρω!! \,,/ Στα επιμέρους: Πολύ καλά φωνητικά,έξυπνα πλήκτρα(οι σπουδές φαίνονται ;)), καλό σόλο ,αρκετά πίσω όμως οι ρυθμικές κιθάρες και το μπάσσο,ενώ τα ντραμς είναι ξερά και πολύ μπροστά :-\Σίγουρα πάσχει σε παραγωγή,αλλά αν εφαρμόσετε την ιδέα του Πάρη το τραγούδι θα ακουστεί άψογο,όπως του αξίζει! :DΒαράτε αδέρφια!!!Roufus, είσαι η ελπίδα μας!!! ;D
Time,time,time again ,I'm just looking for a friend
but noone seems to be around just this monkey that I found
Still he is my only friend...and tonight he grins again!

Αποσυνδεδεμένος YmiRLinG

  • Μπασίστας
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 3331
  • Φύλο: Άντρας
  • A.C.A.B.=Always Carry A Banana
    • Προφίλ
Απ: Dynasty-Stranger of the night
« Απάντηση #12 στις: 09/11/06, 13:03 »
Παιδες να στε καλα για το χρονο σας και ευχαριστουμε για τα καλα λογια ;) :D Μεσα στη βδομαδα λογικα θα παμε στο στουντιο να παρουμε τα αρχεια (δεν φανταζομαι να μην τα εχει...) και θα τα παμε αλλου για μαστερινγκ οποτε θα επανερθουμε με καλυτερη μιξη ;)
Over large parts of the continent other people prefered to make money without working at all, and since the Disc had yet to develop a music recording industry they were forced to fall back on older, more traditional forms of banditry

Αποσυνδεδεμένος Alex Flouros

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 783
  • Φύλο: Άντρας
  • Seduce The Heaven
    • Προφίλ
    • Seduce The Heaven Official Webpage
Απ: Dynasty-Stranger of the night
« Απάντηση #13 στις: 11/11/06, 09:55 »
Πολυ καλη η προσπαθεια παιδια..Μπραβο σας..
Θα συμφωνησω γενικως με τους υπολοιπους...
Ομορφο κοματι.Καλη εκτελεση.Φωνη με δυνατοτητες..Κακη παραγωγη..
Περιμενω να ακουσω περισσοτερα απο εσας..
Αlex

Αποσυνδεδεμένος juggernot breaker*

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 207
  • Φύλο: Άντρας
  • Eγω+εσυ=τα παντα...Εγω=τιποτα
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/dimitrisbenekos
Απ: Dynasty-Stranger of the night
« Απάντηση #14 στις: 01/12/06, 13:47 »
καλησπερα σε ολους σας ειναι το πρωτο μου μηνυμα που στελνω μετα απο τοσο καιρο που δεν εμπαινα γιατι ειχα προβληματα με τον υπολογιστη...

ευχαρηστουμε πολυ για την καταθεση της γνωμης σας...χαιρομαι που σας αρεσε πολυ το κομματι...που να το ακουγατε οταν πρωτογραφτηκε....χαλια...
αλλα τωρα πιστευω οτι εχει πετυχει το σκοπο του.....
 να ειστε ολοι καλα...σας περιμενουμε στο myspace...
ΑΣ ΗΣΟΥΝ ΑΕΡΑΣ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...
ΑΣ ΗΣΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ?

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: Dynasty-Stranger of the night
« Απάντηση #15 στις: 01/12/06, 14:21 »
Γραψε βρε Δημητρη τη διευθυνση στο myspace...(εγω το ξερω για τους αλλους... ;) ;))

stavros75

  • Επισκέπτης
Απ: Dynasty-Stranger of the night
« Απάντηση #16 στις: 01/12/06, 14:35 »
Υπαρχει στην υπογραφη του συγγραφεα του θεματος  ;)

Αποσυνδεδεμένος blackie

  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 1050
  • Φύλο: Άντρας
  • Take me down, I'm coming home, arena of pleasures
    • Προφίλ
Απ: Dynasty-Stranger of the night
« Απάντηση #17 στις: 01/12/06, 14:36 »
Υπαρχει στην υπογραφη του συγγραφεα του θεματος  ;)

Καλο θα ηταν εαν βρισκοταν σε μια πιο περιοπτη θεση... ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος juggernot breaker*

  • Θαμώνας
  • ***
  • Μηνύματα: 207
  • Φύλο: Άντρας
  • Eγω+εσυ=τα παντα...Εγω=τιποτα
    • Προφίλ
    • www.myspace.com/dimitrisbenekos
Απ: Dynasty-Stranger of the night
« Απάντηση #18 στις: 01/12/06, 15:11 »
ΑΣ ΗΣΟΥΝ ΑΕΡΑΣ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...
ΑΣ ΗΣΟΥΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ.ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ?

stavros75

  • Επισκέπτης
Απ: Dynasty-Stranger of the night
« Απάντηση #19 στις: 03/12/06, 17:18 »
Not bad guys... Καλό κομματάκι, κλασσική ροκιά. Δε σχολιάζω καν παραγωγή. Τα πλήκτρα μου φαίνεται οτι είναι λίγο ετεροχρονισμένα, και καπου δε πολυ-κολλάνε με το ολο κομμάτι. Η κιθάρα δίνει ρέστα... Τα υπόλοιπα όργανα δε μπορώ να τα κρίνω, μου φάνηκαν αρκετά καλά όμως, καλή συνέχεια.

Αποσυνδεδεμένος Kiratzoharris

  • Ο παραγωγός
  • Εδώ είναι το σπίτι μου
  • *****
  • Μηνύματα: 2987
  • Φύλο: Άντρας
  • Να, ένας τέντυμπόης!
    • Προφίλ
Απ: Dynasty-Stranger of the night
« Απάντηση #20 στις: 03/12/06, 18:35 »
Λοιπον ως γνησιος φαν των dynasty εχω να πω οτι το κομματι δεν με ενθουσιασε.Δλδ συνθετικα μ αρεσει και βεβαια μ αρεσει η φωνη του αιμιλιου αλλα η κιθαρα μου φαινεται εντελως χαμενη και υπερκαλυμενη απο τα πληκτρα.Βεβαια ειναι καλη προσπαθεια και ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ!
I am capitalism and you will tremble and cry when your boss tells you that they are downsizing, you will promise to work twice as hard.
TOMATOSE MOVIE

 

Σχετικά θέματα

  Τίτλος / Ξεκίνησε από Απαντήσεις Τελευταίο μήνυμα
10 Απαντήσεις
4594 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/01/07, 14:21
από amfenster
1 Απαντήσεις
2570 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 26/02/07, 23:43
από Μάνος Καμπούρης (m.k.)
5 Απαντήσεις
2992 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/05/08, 12:30
από Lightstringer
0 Απαντήσεις
1706 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 02/01/09, 05:04
από mariocaster
2 Απαντήσεις
1901 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 19/01/09, 12:12
από ε?
5 Απαντήσεις
2897 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 20/10/09, 19:58
από Panos the Greek
8 Απαντήσεις
2906 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 14/09/09, 20:06
από Panos the Greek
0 Απαντήσεις
1688 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 17/11/10, 12:36
από blackmorefan
0 Απαντήσεις
1093 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 03/01/20, 15:24
από Stratos VR
0 Απαντήσεις
1436 Εμφανίσεις
Τελευταίο μήνυμα 22/10/23, 22:05
από Mike Moss