Σελίδες:
  • #126 από MakisSRV στις 20 Aug 2007
  • Ronnie James DIO
    David Coverdale
    Ian Gillan
  • #127 από Kostas Laiho στις 20 Aug 2007
  • Alexi Laiho..
  • #128 από Mrs Brightside στις 05 Jan 2008
  • Ο ένας και μοναδικός:

    BRUCE DICKINSON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


     ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
  • #129 από Spell@lchemist! στις 05 Jan 2008
  • ναι ενταξει,και γω επειδη ειμαι λιγο κολλημενος σ αυτο το θεμα,θα πω Dickinson! :)
  • #130 από Mrs Brightside στις 05 Jan 2008
  • ναι ενταξει,και γω επειδη ειμαι λιγο κολλημενος σ αυτο το θεμα,θα πω Dickinson! :)

    H αλήθεια είναι ότι ώρες ώρες απορώ αν σε συμπαθώ ή όχι... :P
    Τώρα τείνω στο να σε συμπαθώ... :P
  • #131 από Solstafir στις 05 Jan 2008
  • Έκαστος στό είδος του.

    Dio, Dickinson, Ian Astbury, Bon Jovi... δύσκολα επιλέγεις μόνο έναν
  • #132 από Spell@lchemist! στις 05 Jan 2008
  • ναι ενταξει,και γω επειδη ειμαι λιγο κολλημενος σ αυτο το θεμα,θα πω Dickinson! :)

    H αλήθεια είναι ότι ώρες ώρες απορώ αν σε συμπαθώ ή όχι... :P
    Τώρα τείνω στο να σε συμπαθώ... :P
    εγω αν δεν γνωριζω τον αλλο απο κοντα,ουτε τον συμπαθω ουτε τον αντιπαθω,γιατι δεν ξερω τι κρυβεται πισω απ το πληκτρολογιο...αντιπαθησε με τωρα... ::) :o :-X ;)
    on topic:ναι ενταξει,και γω επειδη ειμαι λιγο κολλημενος σ αυτο το θεμα,θα πω Dickinson! :)
  • #133 από Mrs Brightside στις 05 Jan 2008
  • ναι ενταξει,και γω επειδη ειμαι λιγο κολλημενος σ αυτο το θεμα,θα πω Dickinson! :)

    H αλήθεια είναι ότι ώρες ώρες απορώ αν σε συμπαθώ ή όχι... :P
    Τώρα τείνω στο να σε συμπαθώ... :P
    εγω αν δεν γνωριζω τον αλλο απο κοντα,ουτε τον συμπαθω ουτε τον αντιπαθω,γιατι δεν ξερω τι κρυβεται πισω απ το πληκτρολογιο...αντιπαθησε με τωρα... ::) :o :-X ;)
    on topic:ναι ενταξει,και γω επειδη ειμαι λιγο κολλημενος σ αυτο το θεμα,θα πω Dickinson! :)

    Ευχαρίστως...  :P
    Νταξ, δεν έχεις κ άδικο... :)
  • #134 από gers στις 05 Jan 2008
  • Ερωτήσεις είναι αυτές?

    Bruce δαγκωτό!!! 8)
    Kαι με μικρή διαφορά... Barlow!! 8)
  • #135 από MACMISIAS στις 09 Jan 2008
  • Jim Morrison -The Doors.! Επίσης θα με κράξετε το ξέρω αλλά πιστεύω ότι ο Michael Jackson με τον James Brown ήταν επίσης φανταστικοί επί σκηνής.Τέλος εξαιρετικός ο Dickinson , ο Tyler των Aerosmith και ο Bruce Springsteen.
    Από γυναίκες η Janis Joplin (ιέρεια).Τέλος θεοί επί σκηνής ,αλλά εκτός "καθαρής" ιδιότητας frontman o Jimi Hendrix και ο Keith Moon ο drummer των Who...Για να θυμούντε οι παλιότεροι και να μαθαίνουν οι νεώτεροι... 8)
  • #136 από Kundera στις 09 Jan 2008
  • Marilyn Manson
  • #137 από paloukwths στις 09 Jan 2008
  • Μου κανει εντυπωση που κανεις δεν ανεφερε ακομα το ινδαλμα...

               
    BON SCOTT[/color]


    Και μετα lemmy, fredy mercury και dickinson

  • #138 από jim1980 στις 10 Jan 2008
  • Καλύτερος για μένα Jim Morrison.
  • #139 από whammypedaller στις 10 Jan 2008
  • james hetfield
  • #140 από purple στις 25 Jan 2008
  • ο ville valo των ΗΙΜ :P!!!!!!!
  • #141 από m@ster k@frer στις 25 Jan 2008
  • Παιδια επισης φοβερος επι σκηνης ειναι ο Steve Vai....
    Κατα την αποψη μου απιστευτος Showman.....
    Χωρις να αποκλειω και αλλους οι οποιοι ακουστηκαν,
  • #142 από Xaris(πρωην Jizm) στις 25 Jan 2008
  • Επεδη εγω ειμαι Ποζερας,θα πω  Sebastian Back απο skid row ,bon jovi , και ozzy (πιο παλια ειχα πορωση μαζι του...πριν αρχισω να ακουω hair metal..δηλαδη glam rock)
  • #143 από Jizzzm στις 26 Jan 2008
  • εγω λεω : james hetfield kai alexi laiho!
  • #144 από Joevaicci στις 26 Jan 2008
  • Mercury, Dickinson, παλιότερα ο Ozzy, Vai, Geoff Tate και φυσικά ο Παρασκευάς ;D ;D
  • #145 από EPALLE στις 26 Jan 2008
  • mick jagger
  • #146 από Jizzzm στις 26 Jan 2008
  • #147 από bairn of mosul στις 27 Jan 2008
  • καλυτεροι φροντμαν ειναι αυτοι που ξεσηκωνουν πιο πολυ τον κοσμο και δεν εχει σχεση με φωνη

    ο μορισον και ο τζαγγερ ξεσηκωναν πολυ τον κοσμο,και βαζω εναν ωραιο και εναν ασχημο για να δειξω οτι ακομα και η εμφανιση δεν παιζει ρολο(ο τζαγγερ πχ. ενας κοντος κακομουτσουνος,αμα δεν ητανε ροκ σταρ τις γκομενες π εριξε θα τις εβλεπε μονο στα περιοδικα)
    απο τωρινους οι μιουζ στα λαιβ τους ειναι τελειοι και ο μπελαμι ευθυνεται για αυτο,επισης μαρεσει και ο γιορκ των ρειντιοχεντ οπως επισης και η lovefoxxx,οσοι ακουνε ιντιτρονικα καταλαβαινουν
  • #148 από s.s. στις 27 Jan 2008
  • καλυτεροι φροντμαν ειναι αυτοι που ξεσηκωνουν πιο πολυ τον κοσμο και δεν εχει σχεση με φωνη

    (ο τζαγγερ πχ. ενας κοντος κακομουτσουνος,αμα δεν ητανε ροκ σταρ τις γκομενες π εριξε θα τις εβλεπε μονο στα περιοδικα)

    μαλλον πρεπει να εχεις την εικονα του σημερα για τον τζαγγερ γιατι στα νιατα του δεν θεωρουνταν και ιδιαιτερα ασχημος.σε αντιθεση βεβαια με τον κιθ...
  • #149 από dafne_mm24 στις 27 Jan 2008
  • κατα τη γνώμη μου o marilyn manson μακράν....
  • #150 από Mean στις 27 Jan 2008
  • Γιατι δεν αναφερει κανεις τον Iggy Pop ? O τυπος κιολιοταν σε γιαλια on stage.

Σελίδες: